Zawody obsługuje firma Datasport

4. Nocna Dycha
Brzeg, 13 kwietnia 2019 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1938
Liczba opłaconych zawodników: 1500
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAMEK KATARZYNA  10km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
2  ADAMCZAK JOANNA  10km / K30PAWŁOWICEPOLPOL  
3  ADAMCZAK TOMASZ  10km / M30PAWŁOWICEPOLPOL  
4  ADAMCZYK AGATA  10km / K20BRZEGPOLPOL  
5 ADAMCZYK GRZEGORZ 10km / M30BRZEGRECAROPOLPOLOKMSM 
6  ADAMCZYK KRAWIEC ALDONA  10km / K30ŻŁOBIZNAKOTWICA BRZEGPOLPOL  
7  ADASIK SEBASTIAN  10km / M30OLSZANKAKROZM/BWINŻPOLPOLOKMSM 
8  ALEKSANDROWICZ DOROTA  10km / K20OPOLEPOLARISPOLPOLOK 
9 ALFAWICKI ADRIAN 10km / M30OŁAWAPOLPOL  
10  ALTEWĘGIER JAROSŁAW  10km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
11  AMBROZIK ADAM  10km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOLOKMSM 
12 ANDRUCHÓW RAFAŁ 10km / M20BRZEGPOLPOLOK 
13  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ  10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
14  ANTONOW JOANNA  10km / K40RADWANICEPOLPOLOK 
15  ANTOSZCZYSZYN LUKASZ  10km / M20OLSZANKAPOLARISPOLPOLOK 
16  APOSTEL GENOWEFA  10km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
17  AUGUSTYNIAK PAWEŁ  10km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
18  BABINIEC WOJCIECH  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
19  BABSKI TADEUSZ  10km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
20  BABULA KATARZYNA  10km / K40LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOKMSM 
21  BAGIŃSKA ALEKSANDRA  10km / K30BRZEGPOLPOL  
22  BAGIŃSKA PATRYCJA  10km / K30WROCŁAWPOLPOL  
23  BAGIŃSKI WOJCIECH  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
24  BALICKI MICHAŁ  10km / M30LUBSZAPOLPOLOK 
25  BALICKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOK 
26  BAŁAMUCKA MALWINA  10km / K30GRACZEPOLPOLOK 
27  BAŁECKI MAREK  10km / M30NAMYSŁÓWDONALDSONPOLPOLOK 
28  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K30BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOLOK 
29  BANACHOWSKI WALDEMAR  10km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOLOK 
30  BANASZKIEWICZ TOMASZ  10km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOK 
31 BANEK PAWEŁ 10km / M30JESZKOWICEPOCZTA POLSKAPOLPOLOK 
32  BANKOWSKI IGOR  10km / M50NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL  
33  BANYŚ TOMASZ  10km / M40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
34  BAŃKOWSKI MAREK  10km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEWYBIERZPOLPOLOK 
35  BARABACH SZYMON  10km / M30KLUCZBORKWYBIERZPOLPOLOK 
36  BARANOWSKA RENATA  10km / K30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
37  BARANOWSKI MIROSŁAW  10km / M50KATOWICEPOLPOL  
38  BARANOWSKI PIOTR  10km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
39  BARAŃSKA AGNIESZKA  10km / K30POPIELÓWPOLPOLOK 
40  BARAŃSKA RANDIA  10km / K30WROCŁAWREFORMAPOLPOL  
41 BARAŃSKI BOGUSŁAW 10km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
42  BARAŃSKI ŁUKASZ  10km / M30WROCŁAWREFORMAPOLPOL  
43  BARDZIŃSKI RAFAŁ  10km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
44  BARSZCZ MATEUSZ  10km / M30BRZEGPOLPOLOKMSM 
45  BARSZCZEWSKI PIOTR  10km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
46  BARTCZAK PIOTR  10km / M20ALEKSANDRÓWEKPOLPOL MSM 
47 BARTKOWSKI MARCIN 10km / M50KRAPKOWICEPOLPOLOK 
48  BARTODZIEJ KATARZYNA  10km / K30WROCŁAW-POLPOLOK 
49  BARTOSIEWICZ JAKUB  10km / M20BIAŁAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICE.POLPOLOK 
50 BARTUNEK MAŁGORZATA 10km / K20OŁAWATRI MISSIONPOLPOLOK 
51  BARTYZEL JADWIGA  10km / K20JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
52  BARTYZEL KRZYSZTOF  10km / M30JELCZ-LASKOWICEAUTOLIV JELCZ-LASKOWICE.POLPOLOK 
53  BARWIŃSKI JAROSLAW  10km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
54 BARYŁA MARZANNA 10km / K30STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOK 
55  BASIK IWONA  10km / K50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL  
56  BASIK JACEK  10km / M50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL  
57  BASZCZYŃSKA BARBARA  10km / K50BRZEGRUNNING TEAM BRZEGPOLPOLOK 
58  BASZOWIECKI JANUSZ  10km / M50BRZEGAMATORPOLPOLOK 
59  BATOR ŁUKASZ  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
60  BATOR MICHAŁ  10km / M30NADOLICE WIELKIE#SOBASTEAMPOLPOLOK 
61  BAZIUK ARTUR  10km / M40DOBRZEŃ WIELKIPOLPOLOK 
62  BĄK KATARZYNA  10km / K40BRZEGAMATORPOLPOLOK 
63  BĄKOWSKA EWA  10km / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
64  BĄKOWSKI JAROSŁAW  10km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
65  BĄKOWSKI TOMASZ  10km / M40OŁAWAAUTOLIV OŁAWAPOLPOLOK 
66  BEDNARCZUK PAULINA  10km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
67  BEDNARCZYK WIESŁAW  10km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKMSM 
68  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA  10km / K40ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.POLPOLOK 
69  BEDNARZ MICHAŁ  10km / M20OPOLEZAMYKAJĄCY STAWKĘPOLPOLOKMSM 
70  BEDNARZ SZYMON  10km / M30GRODKÓWPOLPOL  
71  BEDNARZ SZYMON  10km / M30NYSAPOLPOLOK 
72  BEER MICHAŁ  10km / M30KRAPKOWICEKP PSP KRAPKOWICEPOLPOL MSM 
73  BEKER KATARZYNA  10km / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
74  BEKIERSKA ALEKSANDRA  10km / K30KRAPKOWICELA RIVE TEAMPOLPOLOK 
75  BEKIERSKI ANDRZEJ  10km / M40KRAPKOWICEPOLPOLOK 
76  BENDKOWSKA ANNA  10km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
77  BENDKOWSKI ANDRZEJ  10km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
78  BERDYCHOWSKI TOMASZ  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
79  BERGER EDYTA  10km / K40OTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
80 BERNACKI MARIUSZ 10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
81 BETKA KONRAD 10km / M20BRZEGEKO-SOLARPOLPOL  
82  BIAŁAS STANISŁAW  10km / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL  
83  BIAŁAS TOMASZ  10km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
84 BIAŁEK PIOTR 10km / M30SKOROGOSZCZLEWIN BIEGAPOLPOL  
85  BIAŁEK PIOTR  10km / M30SKOROGOSZCZLEWIN BIEGAPOLPOLOK 
86  BIAŁOWĄS PAWEŁ  10km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
87  BIDER PIOTR  10km / M30LUBSZA10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOL MSM 
88 BIELAT MACIEJ 10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
89  BIELECKA IWONA  10km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
90  BIELECKA JUSTYNA  10km / K20BRZEGADIENTMETALPOLPOLOK 
91  BIELECKA MAGDALENA  10km / K40GRODKÓWPOLICE TEAM BRZEGPOLPOLOKMSM 
92 BIELECKI ADAM 10km / M40BRZEGPOLICE TEAM BRZEGPOLPOLOK 
93  BIELEWICZ ALEKSANDRA  10km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
94  BIENIASZEWSKI MARCIN  10km / M30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
95  BIENIASZEWSKA MARTA  10km / K30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
96  BIERNACKA BEATA  10km / K30OPOLEPOLPOLOK 
97  BIGAS ADAM  10km / M40BOCHNIAPOLPOLOK 
98  BIGAS KINGA  10km / K30BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOK 
99  BINIAK AGNIESZKA  10km / K30KIELCZOWPOLPOL  
100  BINIEK SABINA  10km / K20ROZMIERKAŚMIGŁOTEAMPOLPOLOK 
101  BIRECKA KARINA  10km / K20SKARBIMIERZ-OSIEDLEPOLPOLOK 
102  BISKUP PRZEMYSŁAW  10km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOSP OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL MSM 
103  BLAJERSKI ZBIGNIEW  10km / M50JELCZ-LASKOWICEAMATORPOLPOLOK 
104  BLASZCZAK HENRYK  10km / M60TYCHYTYCHYPOLPOL  
105  BŁASEK RADOSŁAW  10km / M40KĘPNOKS LENIWIEC KĘPNOPOLPOL  
106  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN  10km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
107  BŁAŻEWSKI GRZEGORZ  10km / M40KLUCZBORKZORGINICIPOLPOLOK 
108  BOBERSKI MACIEJ  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
109 BOBIK MATEUSZ 10km / M20STRZELINPOLPOLOKMSM 
110  BOBIS WOJCIECH  10km / M30OPOLEPOLPOLOK 
111  BOBKIEWICZ JOANNA  10km / K20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
112  BOBROWSKA MAŁGORZATA  10km / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOLOK 
113  BOCHYNEK RYSZARD  10km / M50GRODKÓWAMATORPOLPOLOK 
114  BOCIĄGA MARIUSZ  10km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVPOLPOLOK 
115  BOCZKOWSKA MARZENA  10km / K30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
116  BOCZOŃ TOMASZ  10km / M30OŁAWAMACZETA TEAMPOLPOLOK 
117  BODZIOCH MARIAN  10km / M50NYSAAMATORPOLPOLOK 
118  BOGDANIK PAWEŁ  10km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
119  BOGUCKI JAROSŁAW  10km / M40OŁAWAPOLPOLOK 
120 BOHO SŁAWOMIR 10km / M30NYSAPOLPOLOK 
121  BOLEK EDYTA  10km / K30LEŚNICAPOLPOLOK 
122  BONCZAROWSKI SEBASTIAN  10km / M40TRZEBNICAELMAR TEAMPOLPOLOK 
123  BONK TOMASZ  10km / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOK 
124  BORATYŃSKI ŁUKASZ  10km / M40GAĆAUTOLIV OŁAWAPOLPOLOK 
125  BORKOWSKA PATRYCJA  10km / K40BRZEGRUNNING TEAM BRZEGPOLPOLOK 
126  BORKOWSKI JAKUB  10km / M20BRZEGBRAKPOLPOLOK 
127  BOROWIAK MARCIN  10km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOL  
128  BOROWIK GRZEGORZ  10km / M40OLEŚNICAPOLPOLOK 
129  BOROWSKI RYSZARD  10km / M60BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOL  
130  BORUŃ TOMASZ  10km / M40BYSTRZYCATMMP RUNMATORZYPOLPOLOK 
131  BORZYKOWSKI PIOTR  10km / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
132  BORZYM ŁUKASZ  10km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
133  BOTTCHER ANDRZEJ  10km / M40STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOK 
134  BOŻEK EDYTA  10km / K40SKARBIMIERZ- OSIEDLEADIENTMETALPOLPOLOK 
135  BRONISZEWSKA EDYTA  10km / K40NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
136  BROY KATARZYNA  10km / K30TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
137  BRYCHCY DARIUSZ  10km / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOKMSM 
138  BRYCHCY KAROL  10km / M30WROCŁAWPOLPOLOKMSM 
139  BRYCHCY PAWEŁ  10km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
140  BRYDA DOROTA  10km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOK 
141  BRZDĄK TOMASZ  10km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOL  
142  BRZDĄK TOMASZ  10km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOL  
143  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ  10km / M40BRZEGPOLPOLOK 
144  BRZOZOWSKI MARCIN  10km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOL  
145  BUBULA KRYSTEK  10km / M20STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOKMSM 
146  BUCA MAREK  10km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
147  BUCZKO MICHAŁ  10km / M30WROCŁAWPOLPOL  
148  BUCZYŃSKA ALEKSANDRA  10km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
149  BUDZIAK PIOTR  10km / M40GROBLICEPOLPOLOKMSM 
150  BUDZIK JOANNA  10km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
151  BUDZIK RYSZARD  10km / M50BRZEGBRZESKI KLUB BOKSERSKIPOLPOLOK 
152  BUDZIŃSKA AGNIESZKA  10km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
153  BUDZIŃSKI PAWEŁ  10km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
154 BUGAJNY MAGDALENA 10km / K30KARPACZPOLPOLOKMSM 
155  BUGANIK ADEK  10km / M20BRZEGPOLPOL MSM 
156  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA  10km / K20BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
157  BUGANIK ZBIGNIEW  10km / M50BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
158  BULARZ MATEUSZ  10km / M20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
159  BULUK GRZEGORZ  10km / M30NAMYSŁÓWPOLPOLOKMSM 
160  BUŁAJEWSKA-OZGA KINGA  10km / K30OŁAWACROSSCAMP OŁAWAPOLPOL  
161  BUŁKOWSKA ELZBIETA  10km / K50OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
162  BUŁKOWSKA JOANNA  10km / K40BRZEGPOLPOLOK 
163  BURCZYK KLAUDIUSZ  10km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOLOK 
164  BURMIŃSKI ŁUKASZ  10km / M40NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
165  BURO MARCIN  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
166  BURYŁO KRZYSZTOF  10km / M30GRODKÓWADIENTMETALPOLPOLOK 
167  BURYŁO KRZYSZTOF  10km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOL  
168 BZDYRA JACEK 10km / M40OŁAWA-POLPOLOK 
169  BZIUK MARCIN  10km / M40OTMUCHÓWOTMUCHÓWPOLPOL  
170  BZOWY PAWEŁ  10km / M40OŁAWAPOLPOLOK 
171  CAŁY ALICJA  10km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
172 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K40 POLPOLOK 
173 CEBULA MAGDALENA 10km / K20BRZEG-POLPOLOK 
174  CEMBRUCH MARIUSZ  10km / M40GŁUCHOŁAZYATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
175  CERBA BEATA  10km / K40TEAM SWEDENSWESWEOK 
176  CETNAROWSKI KAMIL  10km / M40WROCŁAWSZYBKIE STOPYPOLPOLOK 
177  CHABIŃSKA PATRYCJA  10km / K30NYSA-POLPOLOKMSM 
178  CHABIOR JACEK  10km / M30MICHAŁOWICE-POLPOLOK 
179  CHABIOR ŁUKASZ  10km / M20KOŚCIERZYCE-POLPOLOK 
180  CHAŁUBIEC MICHAŁ  10km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
181  CHARCHUT KRZYSZTOF  10km / M40NIEMODLINNIEMODLIN BIEGAPOLPOLOK 
182  CHLEBOWICZ MARCIN  10km / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOK 
183  CHŁAP IRENEUSZ  10km / M40PRUDNIKHUSARIA RACE TEAMPOLPOL  
184  CHMIEL KRZYSZTOF  10km / M30KLUCZBORKKGB KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKMSM 
185  CHMIEL MARIUSZ  10km / M40BĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWPOLPOL  
186  CHMIELEWSKI MARIUSZ  10km / M30CHRÓŚCICEPOLPOL MSM 
187  CHMIELEWSKA SYLWIA  10km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
188  CHMIELEWSKI PAWEŁ  10km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+POLPOLOKMSM 
189  CHMIELEWSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
190  CHODOR KACPER  10km / M20SIEDLCEGATE8POLPOLOK 
191  CHODOR MACIEJ  10km / M40SIEDLCEPAINTBALL SIEDLCEPOLPOL  
192  CHODZYŃSKI MAREK  10km / M20OŁAWAAMATORPOLPOLOK 
193  CHOJNACKA GABRIELA  10km / K20LUBSZAPOLPOLOK 
194  CHOJNACKA PAMELA  10km / K20LUBSZA-POLPOLOK 
195  CHOJNACKI GRZEGORZ  10km / M40WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW / RA ACADEMYPOLPOL  
196  CHOJNACKI JANUSZ  10km / M40LUBSZAPRIVATNIEPOLPOL MSM 
197  CHOJNACKI RYSZARD  10km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
198  CHOŁONIEWSKI MICHAŁ  10km / M20MICHAŁÓWPOLPOLOK 
199  CHOŁONIEWSKI DAWID  10km / M30KARŁOWICE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKMSM 
200  CHORĄŻY DARIUSZ  10km / M50WAŁBRZYCH-POLPOL  
201  CHORKOWY BARTOSZ  10km / M40OPOLEMULTIFITPOLPOLOK 
202 CHORZĘPA JOANNA  10km / K20JELCZ-LASKOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK 
203  CHORZĘPA MARCIN  10km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
204  CHRUŃ TOMASZ  10km / M30SKOROSZYCEPOLPOLOK 
205  CHUDZICKA GŁÓWKA MAGDALENA  10km / K40OPOLEMMKLIMAPOLPOLOK 
206  CHWALCZUK JERZY  10km / M60NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
207 CHWASTOWSKA MAGDALENA 10km / K30ZIELĘCICEPOLPOLOK 
208 CIASKOWSKI MARCIN 10km / M20STRZELINPOLPOL  
209  CICHOWICZ ROBERT  10km / M40DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
210 CICHY JAKUB 10km / M30BRZEG-POLPOLOK 
211  CIECIUCH MACIEJ  10km / M40POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOLOK 
212  CIEPICHAŁ-GŁODOWSKA EWA  10km / K40LEWIN BRZESKIPOLPOLOK 
213  CIESIELSKA BEATA  10km / K40CHEŁMIECKS ACTIV URANPOLPOL  
214  CIESIELSKI JAROSŁAW  10km / M40CHEŁMIECACTIVE URANPOLPOL  
215 CIESIOŁKIEWICZ MACIEJ 10km / M30SKARBIMIERZ OSIEDLEPOLPOLOK 
216  CIEŚLA MARIOLA  10km / K20PĄTNÓW10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKMSM 
217 CIEŚLIK DANIEL 10km / M20LEWIN BRZESKIDONALDSONPOLPOLOK 
218 CISEK ŻANETA 10km / K30BRZEGPOLPOLOK 
219  CISZEK DAWID  10km / M30WILKÓW1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOK 
220  CIUPIŃSKI ŁUKASZ  10km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
221  CIURA KRZYSZTOF  10km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKMSM 
222  CURZYTEK PIOTR  10km / M30BRZEGPOLPOLOK 
223  CWENAR MAREK  10km / M40WROCŁAWTHE BEST FAMILYPOLPOLOK