Zawody obsługuje firma Datasport

4. Nocna Dycha
Brzeg, 13 kwietnia 2019 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2002
Odebrało numery: 1383

Liczba opłaconych zawodników: 1500
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMEK KATARZYNA 125010km / K20WROCŁAWPOLPOLOK 
2 ADAMCZAK JOANNA 10km / K30PAWŁOWICEPOLPOL   
3  ADAMCZAK TOMASZ  10km / M30PAWŁOWICEPOLPOL   
4  ADAMCZYK AGATA  10km / K20BRZEGPOLPOL   
5 ADAMCZYK GRZEGORZ76610km / M30BRZEGRECAROPOLPOLOKMSM 
6  ADAMCZYK KRAWIEC ALDONA  10km / K30ŻŁOBIZNAKOTWICA BRZEGPOLPOL   
7  ADASIK SEBASTIAN 129410km / M30OLSZANKAKROZM/BWINŻPOLPOLOKMSM 
8  ALEKSANDROWICZ DOROTA 36210km / K20OPOLEPOLARISPOLPOLOK 
9 ALFAWICKI ADRIAN 10km / M30OŁAWAPOLPOL   
10  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 17210km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
11  AMBROZIK ADAM 53610km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOLOKMSM 
12 ANDRUCHÓW RAFAŁ128210km / M20BRZEGPOLPOLOK 
13  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 17910km / M40BRZEGPOLPOLOK 
14  ANTONOW JOANNA 18310km / K40RADWANICEPOLPOLOK 
15 ANTOSZCZYSZYN LUKASZ51210km / M20OLSZANKAPOLARISPOLPOLOK 
16  APOSTEL GENOWEFA 23810km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK  
17  AUGUSTYNIAK PAWEŁ 105010km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
18  BABINIEC WOJCIECH 38610km / M30BRZEGPOLPOLOK  
19  BABIŃSKI MATEUSZ 148910km / M20SZYDŁOWICE-POLPOLOK 
20  BABSKI TADEUSZ 137610km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
21 BADURA TOMASZ135210km / K-KOŹLEPOLPOL  
22  BAGIŃSKA ALEKSANDRA  10km / K30BRZEGPOLPOL   
23  BAGIŃSKA PATRYCJA 154010km / K30WROCŁAWPOLPOL  
24  BAGIŃSKI WOJCIECH 94310km / M30BRZEGPOLPOLOK 
25  BALICKI MICHAŁ 130910km / M30LUBSZAPOLPOLOK 
26  BALICKI PIOTR 8110km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOK 
27  BAŁAMUCKA MALWINA 123010km / K30GRACZEPOLPOLOK 
28  BAŁECKI MAREK 117610km / M30NAMYSŁÓWDONALDSONPOLPOLOK 
29  BANACHOWSKA ALICJA 9510km / K30BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOLOK 
30  BANACHOWSKI WALDEMAR  10km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOL   
31  BANASZKIEWICZ TOMASZ 136410km / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOK  
32  BANEK PAWEŁ 132510km / M30JESZKOWICEPOCZTA POLSKAPOLPOLOK 
33  BANKOWSKI IGOR  10km / M50NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOL   
34  BANYŚ TOMASZ 76710km / M40BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
35  BAŃKOWSKI MAREK 81410km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEWYBIERZPOLPOLOK 
36  BARABACH SZYMON 29110km / M30KLUCZBORKWYBIERZPOLPOLOK 
37  BARANOWSKA RENATA 93510km / K30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
38  BARANOWSKI MIROSŁAW  10km / M50KATOWICEPOLPOL   
39  BARANOWSKI PIOTR  10km / M30BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
40  BARAŃSKA AGNIESZKA 68410km / K30POPIELÓWPOLPOLOK 
41  BARAŃSKA RANDIA  10km / K30WROCŁAWREFORMAPOLPOL   
42 BARAŃSKI BOGUSŁAW60410km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
43  BARAŃSKI ŁUKASZ  10km / M30WROCŁAWREFORMAPOLPOL   
44 BARCEWICZ PRZEMYSŁAW154710km / M20BRZEGPOLPOL  
45  BARDZIŃSKI RAFAŁ 83510km / M20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
46  BARSZCZ MATEUSZ 10510km / M30BRZEGPOLPOLOKMSM 
47  BARSZCZEWSKI PIOTR 95510km / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
48  BARTCZAK PIOTR  10km / M20ALEKSANDRÓWEKPOLPOL MSM  
49 BARTKOWSKI MARCIN138010km / M50KRAPKOWICEPOLPOLOK 
50  BARTODZIEJ KATARZYNA 88610km / K30WROCŁAW-POLPOLOK 
51  BARTOSIEWICZ JAKUB 110810km / M20BIAŁAAUTOLIV JELCZ-LASKOWICE.POLPOLOK 
52 BARTUNEK MAŁGORZATA 10km / K20OŁAWATRI MISSIONPOLPOL   
53  BARTYZEL JADWIGA 137310km / K20JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
54  BARTYZEL KRZYSZTOF 112910km / M30JELCZ-LASKOWICEAUTOLIV JELCZ-LASKOWICE.POLPOLOK 
55  BARWIŃSKI JAROSLAW 71010km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
56  BASIK IWONA  10km / K50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL   
57  BASIK JACEK  10km / M50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL   
58  BASZCZYŃSKA BARBARA 99510km / K50BRZEGRUNNING TEAM BRZEGPOLPOLOK 
59  BASZOWIECKI JANUSZ 29810km / M50BRZEGAMATORPOLPOLOK 
60  BATOR ŁUKASZ 83110km / M30BRZEGPOLPOLOK 
61  BATOR MICHAŁ 27510km / M30NADOLICE WIELKIE#SOBASTEAMPOLPOLOK 
62  BAZIUK ARTUR 147910km / M40DOBRZEŃ WIELKIPOLPOLOK 
63  BĄK KATARZYNA 31810km / K40BRZEGAMATORPOLPOLOK 
64  BĄKOWSKA EWA 98510km / K40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
65  BĄKOWSKI JAROSŁAW 98410km / M40JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
66  BĄKOWSKI TOMASZ 77310km / M40OŁAWAAUTOLIV OŁAWAPOLPOLOK 
67  BEDNARCZUK PAULINA 4910km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
68  BEDNARCZYK WIESŁAW 33210km / M60BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOKMSM 
69  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 19810km / K40ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.POLPOLOK 
70 BEDNARSKI STANISŁAW33710km / M70STRZELINKLUB BIEGACZAPOLPOL  
71  BEDNARZ MICHAŁ 135710km / M20OPOLEZAMYKAJĄCY STAWKĘPOLPOLOKMSM 
72  BEDNARZ SZYMON  10km / M30GRODKÓWPOLPOL   
73  BEDNARZ SZYMON 48110km / M30NYSAPOLPOLOK 
74  BEER MICHAŁ  10km / M30KRAPKOWICEKP PSP KRAPKOWICEPOLPOL MSM  
75  BEKER KATARZYNA 10310km / K20WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
76  BEKIERSKA ALEKSANDRA 6110km / K30KRAPKOWICELA RIVE TEAMPOLPOLOK 
77  BEKIERSKI ANDRZEJ 134810km / M40KRAPKOWICEPOLPOLOK 
78  BENDKOWSKA ANNA 82510km / K20LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK  
79  BENDKOWSKI ANDRZEJ 82410km / M40LEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
80  BERDYCHOWSKI TOMASZ 22810km / M30BRZEGPOLPOLOK 
81  BERGER EDYTA 72610km / K40OTMUCHÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
82 BERNACKI MARIUSZ123310km / M40BRZEGPOLPOLOK 
83 BETKA KONRAD 10km / M20BRZEGEKO-SOLARPOLPOL   
84  BIAŁAS STANISŁAW  10km / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOL   
85  BIAŁAS TOMASZ 59110km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
86  BIAŁEK PIOTR 144310km / M30SKOROGOSZCZLEWIN BIEGAPOLPOLOK 
87  BIAŁOWĄS PAWEŁ 52110km / M30OŁAWAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
88  BIDER PIOTR  10km / M30LUBSZA10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOL MSM  
89 BIELAT MACIEJ63010km / M30BRZEGPOLPOLOK 
90  BIELECKA IWONA 121610km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK  
91  BIELECKA JUSTYNA 142610km / K20BRZEGADIENTMETALPOLPOLOK 
92  BIELECKA MAGDALENA 17610km / K40GRODKÓWPOLICE TEAM BRZEGPOLPOLOKMSM 
93 BIELECKI ADAM63510km / M40BRZEGPOLICE TEAM BRZEGPOLPOLOK  
94  BIELEWICZ ALEKSANDRA 61210km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
95  BIENIASZEWSKA MARTA 116710km / K30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
96  BIENIASZEWSKI MARCIN 128310km / M30BRZEGKOTASPORTPOLPOLOK 
97  BIERNACKA BEATA 68610km / K30OPOLEPOLPOLOK 
98  BIERNACKA KATARZYNA 150010km / K20SYCÓWMKS SIECHNICEPOLPOLOK  
99  BIGAS ADAM 107110km / M40BOCHNIAPOLPOLOK 
100  BIGAS KINGA 107310km / K30BOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMPOLPOLOK 
101 BINEK MICHAŁ153610km / M20BRZEGPOLPOL  
102  BINIAK AGNIESZKA  10km / K30KIELCZOWPOLPOL   
103  BINIEK SABINA 115910km / K20ROZMIERKAŚMIGŁOTEAMPOLPOLOK 
104  BIRECKA KARINA 102710km / K20SKARBIMIERZ-OSIEDLEPOLPOLOK 
105  BISKUP PRZEMYSŁAW  10km / M40OBORNIKI ŚLĄSKIEOSP OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL MSM  
106  BLAJERSKI ZBIGNIEW 143110km / M50JELCZ-LASKOWICEAMATORPOLPOLOK 
107  BLASZCZAK HENRYK  10km / M60TYCHYTYCHYPOLPOL   
108  BŁASEK RADOSŁAW  10km / M40KĘPNOKS LENIWIEC KĘPNOPOLPOL   
109  BŁASZKIEWICZ SEBASTIAN 58810km / M30BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM  
110  BŁAŻEWSKI GRZEGORZ 66810km / M40KLUCZBORKZORGINICIPOLPOLOK  
111  BOBER MARCIN 149310km / M20WROCŁAWPOLARISPOLPOLOK  
112  BOBERSKI MACIEJ 40810km / M30BRZEGPOLPOLOK 
113 BOBIK MATEUSZ101410km / M20STRZELINPOLPOLOKMSM  
114  BOBIS WOJCIECH 86610km / M30OPOLEPOLPOLOK 
115  BOBKIEWICZ JOANNA  10km / K20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL   
116  BOBROWSKA MAŁGORZATA 6410km / K40KRAPKOWICERUN4FUNPOLPOLOK  
117  BOCHYNEK RYSZARD 54810km / M50GRODKÓWAMATORPOLPOLOK 
118  BOCIĄGA MARIUSZ 22010km / M30OPOLERAJSPORT ACTIVPOLPOLOK 
119  BOCZKOWSKA MARZENA 1910km / K30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
120  BOCZOŃ TOMASZ 76410km / M30OŁAWAMACZETA TEAMPOLPOLOK 
121  BODZIOCH MARIAN 129610km / M50NYSAAMATORPOLPOLOK 
122  BOGDANIK PAWEŁ 58710km / M40BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
123  BOGUCKI JAROSŁAW 78410km / M40OŁAWAPOLPOLOK 
124 BOHO SŁAWOMIR34110km / M30NYSAPOLPOLOK 
125  BOLEK EDYTA 141810km / K30LEŚNICAPOLPOLOK 
126  BONCZAROWSKI SEBASTIAN 12610km / M40TRZEBNICAELMAR TEAMPOLPOLOK 
127  BONK TOMASZ  10km / M40KEDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOK 
128  BORATYŃSKI ŁUKASZ 79310km / M40GAĆAUTOLIV OŁAWAPOLPOLOK 
129  BORKOWSKA PATRYCJA 21310km / K40BRZEGRUNNING TEAM BRZEGPOLPOLOK 
130  BORKOWSKI JAKUB 62010km / M20BRZEGBRAKPOLPOLOK 
131  BOROWIAK MARCIN  10km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOL   
132  BOROWIK GRZEGORZ 110510km / M40OLEŚNICAPOLPOLOK 
133  BOROWSKI RYSZARD  10km / M60BRZEGDRUZYNA SZPIKU BRZEGPOLPOL   
134  BORUŃ TOMASZ 72010km / M40BYSTRZYCATMMP RUNMATORZYPOLPOLOK 
135 BORUTA-KOŁODZIEJ EMILIA29610km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL  
136  BORZYKOWSKI PIOTR 141610km / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
137  BORZYM ŁUKASZ 50010km / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
138  BOTTCHER ANDRZEJ 101110km / M40STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOK 
139  BOŻEK EDYTA 141510km / K40SKARBIMIERZ- OSIEDLEADIENTMETALPOLPOLOK 
140  BRONISZEWSKA EDYTA 95010km / K40NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
141  BROY KATARZYNA 133410km / K30TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
142  BRYCHCY DARIUSZ 10410km / M30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLPOLOKMSM 
143  BRYCHCY KAROL 35510km / M30WROCŁAWPOLPOLOKMSM 
144  BRYCHCY PAWEŁ 810km / M30LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
145  BRYDA DOROTA 139710km / K40BRZEGEURODENT ŁOSIÓWPOLPOLOK 
146  BRZDĄK TOMASZ  10km / M40TARNÓW OPOLSKIPOLPOL   
147  BRZEZIŃSKI ANDRZEJ 86010km / M40BRZEGPOLPOLOK 
148  BRZOZOWSKI MARCIN  10km / M40WROCŁAWCENTRUMFIZJO.PLPOLPOL   
149  BUBULA KRYSTEK 116910km / M20STRZELINSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOLOKMSM  
150  BUCA MAREK 2510km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
151 BUCYK ŻANETA150510km / K20BIERZÓWELECTROLUXPOLPOLOK 
152 BUCZKIEWICZ MARCIN156710km / M40BRZEGPOLPOL  
153  BUCZKO MICHAŁ  10km / M30WROCŁAWPOLPOL   
154  BUCZYŃSKA ALEKSANDRA 10110km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
155  BUDZIAK PIOTR 22910km / M40GROBLICEPOLPOLOKMSM 
156  BUDZIK JOANNA 18110km / K20OŁAWAPOLPOLOK 
157  BUDZIK RYSZARD 94610km / M50BRZEGBRZESKI KLUB BOKSERSKIPOLPOLOK 
158  BUDZIŃSKA AGNIESZKA 36510km / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK  
159  BUDZIŃSKI PAWEŁ 36610km / M40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK  
160 BUGAJNY MAGDALENA16410km / K30KARPACZPOLPOLOKMSM  
161  BUGANIK ADEK  10km / M20BRZEGPOLPOL MSM  
162 BUGANIK ADEK149710km / M20BRZEGPIERWSI Z BRZEGUPOLPOLOKMSM 
163  BUGANIK-GUTWIŃSKA PATRYCJA 47710km / K20BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
164  BUGANIK ZBIGNIEW 52410km / M50BRZEG1 BRZESKI PUŁK SAPERÓWPOLPOLOKMSM 
165  BULARZ MATEUSZ 102210km / M20OŁAWATERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNYPOLPOLOK 
166  BULUK GRZEGORZ 310km / M30NAMYSŁÓWPOLPOLOKMSM 
167  BUŁAJEWSKA-OZGA KINGA  10km / K30OŁAWACROSSCAMP OŁAWAPOLPOL   
168  BUŁKOWSKA ELZBIETA 128610km / K50OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
169  BUŁKOWSKA JOANNA 24110km / K40BRZEGPOLPOLOK 
170  BURCZYK KLAUDIUSZ 91110km / M30URBANOWICEFREE RUNNERS-OPOLSKIEPOLPOLOK 
171  BURMIŃSKI ŁUKASZ 95210km / M40NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
172  BURO MARCIN 139810km / M30BRZEGPOLPOLOK 
173  BURYŁO KRZYSZTOF 143310km / M30GRODKÓWADIENTMETALPOLPOLOK 
174  BURYŁO KRZYSZTOF  10km / M20OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLPOL   
175 BZDYRA JACEK110410km / M40OŁAWA-POLPOLOK 
176  BZIUK MARCIN  10km / M40OTMUCHÓWOTMUCHÓWPOLPOL   
177  BZOWY PAWEŁ 13610km / M40OŁAWAPOLPOLOK 
178  CAŁY ALICJA 98110km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
179 ZAWODNIK ANONIMOWY147710km / K40 POLPOLOK  
180 CEBULA MAGDALENA143010km / K20BRZEG-POLPOLOK 
181 CEGLARZ GRZEGORZ156110km / M30POLPOL  
182  CEMBRUCH MARIUSZ 78310km / M40GŁUCHOŁAZYATHLETICS NYSAPOLPOLOK 
183 CENDROWSKI ANDRZEJ33910km / M20WROCŁAWSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITPOLPOL  
184  CERBA BEATA 91510km / K40TEAM SWEDENSWESWEOK 
185  CETNAROWSKI KAMIL 113110km / M40WROCŁAWSZYBKIE STOPYPOLPOLOK 
186  CHABIŃSKA PATRYCJA 88510km / K30NYSA-POLPOLOKMSM 
187  CHABIOR JACEK 123710km / M30MICHAŁOWICE-POLPOLOK 
188  CHABIOR ŁUKASZ 123910km / M20KOŚCIERZYCE-POLPOLOK 
189  CHAŁUBIEC MICHAŁ 95310km / M40OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
190  CHARCHUT KRZYSZTOF 90010km / M40NIEMODLINNIEMODLIN BIEGAPOLPOLOK 
191  CHLEBOWICZ MARCIN 210km / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOK 
192  CHŁAP IRENEUSZ  10km / M40PRUDNIKHUSARIA RACE TEAMPOLPOL   
193  CHMIEL KRZYSZTOF 25010km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKMSM 
194  CHMIEL MARIUSZ  10km / M40BĄDZÓWWYBIEGANI BĄDZÓWPOLPOL   
195  CHMIELEWSKA SYLWIA 80810km / K40LEGNICAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
196  CHMIELEWSKI MARIUSZ  10km / M30CHRÓŚCICEPOLPOL MSM  
197  CHMIELEWSKI PAWEŁ 60910km / M40NAMYSŁÓW5HPOS+POLPOLOKMSM 
198  CHMIELEWSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL   
199  CHODOR KACPER 38210km / M20SIEDLCEGATE8POLPOLOK  
200  CHODOR MACIEJ  10km / M40SIEDLCEPAINTBALL SIEDLCEPOLPOL   
201  CHODZYŃSKI MAREK 86810km / M20OŁAWAAMATORPOLPOLOK 
202  CHOJNACKA GABRIELA 137810km / K20LUBSZAPOLPOLOK 
203  CHOJNACKA PAMELA 137910km / K20LUBSZA-POLPOLOK 
204  CHOJNACKI JANUSZ 153110km / M40LUBSZAPRIVATNIEPOLPOL MSM 
205  CHOJNACKI RYSZARD 109410km / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPOLPOLOK 
206  CHOŁONIEWSKI DAWID 60810km / M30KARŁOWICE10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLEPOLPOLOKMSM 
207  CHOŁONIEWSKI MICHAŁ 143710km / M20MICHAŁÓWPOLPOLOK 
208  CHORĄŻY DARIUSZ  10km / M50WAŁBRZYCH-POLPOL   
209  CHORKOWY BARTOSZ 39410km / M40OPOLEMULTIFITPOLPOLOK 
210 CHORZĘPA JOANNA 31010km / K20JELCZ-LASKOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOK 
211  CHORZĘPA MARCIN 31110km / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
212<