Zawody obsługuje firma Datasport

BIKE ADVENTURE 29.06-02.07.2019 - international MTB stage race
Szklarska Poręba BIKE WEEK, 29 czerwca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Pary - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 584
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Start Klasyfikacje
1  ABSALON MACIEJ 751/1CLP / RYBNIKABSALON MTB TEAMPOLPOLOK1PM 
2  ABSALON MICHAŁ 751/2CLP / RYBNIKABSALON MTB TEAMPOLPOLOK1PM 
3  ADAMCZYK SANDRA 501CL / K2RYDUŁTOWYORION ART-STAL TEAMPOLPOLOK1 
4  ADAMEK MICHAŁ 52PRO / M3WROCŁAW82POLPOLOK1 
5  AFIF ABDULLAH 1UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMQATQATOK1 
6 AL-KHATER ABDULLA3UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMQATQATOK1 
7  ALJALHAM MARWAN 2UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMQATQATOK1 
8  BABIARZ PRZEMEK 770/2CLP / KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMPOLPOLOK1 
9  BACHAŃSKI RAFAŁ 502CL / M40OTWOCKPOLPOLOK1 
10  BADKO DARIUSZ 503CL / M40PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAPOLPOLOK1 
11  BAJOR ADAM 504CL / M30LUBINPOLPOLOK 
12 BANASZAK FILIP505CL / M30TANOWOZRYW PILCHOWOPOLPOLOK1 
13  BANASZAK MARCIN 506CL / M40PILCHOWOZRYW PILCHOWOPOLPOLOK1 
14  BARABASZ MICHAŁ 53PRO / M2JÓZEFÓWBIKE SALON TEAMPOLPOLOK1 
15  BARABASZ ROBERT 507CL / M40JÓZEFÓWBIKE SALON TEAMPOLPOLOK1 
16  BARANOWSKI MICHAŁ 54PRO / M3DZIEKANÓW LEŚNYADIOSTRY TEAMPOLPOLOK1 
 N - ROGALA MARCIN
17  BARAŃSKI EMIL 758/2CLP / PIOTRKÓW TRYBUNALSKIESTILE RACING TEAMPOLPOLOK1PM 
18 BARAVIK NIKITA4UCI / OPEN MMINSKBELARUSBLRBLROK1 
19  BARSZCZEWSKI ANDRZEJ 314/1PROP / KĘDZIERZYN-KOŹLEJEŹDŹCY APOKALIPSYPOLPOLOK1PM 
20  BEDNARZ ROBERT 55PRO / M4WARSZAWAPOLPOLOK 
21  BEJMA MONIKA 509CL / K3WROCŁAWROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK1 
22  BERDZIK PIOTR 250PRO / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMPOLPOLOK1 
23  BERNAT DAWID 56PRO / M3EŁKMTB TEAM EŁKPOLPOLOK1 
24  BERTOWSKI MIROSŁAW 510CL / M60WARSZAWAPATNET TEAMPOLPOLOK1 
25 BESAHA MIKHAIL5UCI / OPEN MMINSKBELARUSBLRBLROK1 
26  BIELECKI ŁUKASZ 57PRO / M3WARSZAWAPOLPOLOK1 
27  BINKOWSKI JAKUB 511CL / M1POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOLOK1 
28  BINKOWSKI MARCIN 512CL / M40POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPOLPOLOK1 
29 BOGDANÓW MACIEJ 513CL / M40LESZNOCIESIÓŁKA TEAMPOLPOLOK1 
30 BOGUCKA MILENA 514CL / K3POLICEROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK1 
31  BOROWIECKI DAREK 515CL / M40SUCHY DWÓRPOLPOLOK1 
32  BORUTA ADRIAN 732CL / M30ŻORYCRYOSPACEPOLPOLOK1 
33  BOŻEK JAKUB 303/1PROP / PYSKOWICEATAK SPORT GLIWICEPOLPOLOK1PM 
34  BRAES STEF 58PRO / M2LANGDORPBLACKSHORTSCREWBELBELOK1 
35  BRAMBRING STEFAN 325/1PROP / OLSBERGEGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACINGGERGEROK1PM 
36  BRICIS DAINIS 6UCI / OPEN MMINSKBELARUSBLRBLROK 
37 BROCHACKI LECH 59PRO / M5EŁKMTB PROSTKI EŁKPOLPOLOK1 
38  BRODA JAROSŁAW 60PRO / M4WROCŁAWROWEROWA DOIIBPOLPOLOK1 
39  BRODALA SŁAWOMIR 61PRO / M3POZNAŃKIBOLSKI KSPOLPOLOK1 
40 ZAWODNIK ANONIMOWY62PRO / K3 POLPOLOK1 
41  BROSŁAWSKI MARCIN 516CL / M40GOLENIÓWTRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK1 
42  BRYŁKA KONRAD 517CL / M1BRALINWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWPOLPOLOK1 
43  BRZEGOWY JAREK 518CL / M40SZCZECINEKSRS SZCZECINEKPOLPOLOK1 
44  BRZOZOWSKI MARCIN 519CL / M30LESZNOSPINKO LESZNOPOLPOLOK1 
45  BRZÓZKA ADRIAN 7UCI / OPEN MUSTROŃJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK 
46  BRZÓZKA JACEK 8UCI / OPEN MRYDUŁTOWYJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK 
47  BRZÓZKA PIOTR 9UCI / OPEN MUSTROŃJBG-2 CRYOSPACEPOLPOLOK1 
48 BÖTTGER ANDREA44UCI / OPEN KREUTTER2-BIKE.COM MTN CREWAUTAUTOK 
49 BÖTTGER MARC63PRO / M4REUTTER2-BIKE.COM MTN CREWAUTAUTOK 
50  BUBNOWICZ RADEK 520CL / M40GRODZISK WLKP.LS PLUS RECYCLING TEAMPOLPOLOK1 
51  BUBNOWSKA VIOLETTA 766/1CLP / ŁAZY MAŁEROWEROWA RODZINAPOLPOLOK1 
52BUDAKOVA IRINA521CL / K3MOSCOWAMAZONKI BIKE TEAMRUSRUSOK 
53  BUDASZ ADRIAN 522CL / M2ŻELECHÓWSECO/WARWICKPOLPOLOK1 
54  BUDZIŃSKI TOMASZ 64PRO / M4BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZPOLPOLOK1 
 N - MARIAŃSKI LESZEK
55  BURZYCH PRZEMYSLAW 523CL / M30POLICE2X3 RACING TEAMPOLPOLOK1 
56  BUSZEWSKI TOMASZ 763/1CLP / SOSNOWIECWYBIERZPOLPOLOK1PMix 
57  CHERNYKH KSENIA 203PRO / K4KHIMKI, NOVOGORSKEDUVGO.RURUSRUSOK1 
58  CHMIELEWSKI CEZARY 65PRO / M4WARSZAWABIKE SALON TEAMPOLPOLOK1 
59  CHOYNOWSKI ANDRZEJ 733CL / M40ŁOMIANKIRK ATHLETICSPOLPOLOK1 
60  CHRISTENSEN THOMAS 67PRO / M4EGTVEDMUDEATERSDENDENOK1 
61  CHUDZICKI ZBIGNIEW 524CL / M40KOWANÓWKOSKS OBORNIKIPOLPOLOK1 
62  CHUDZIK PIOTR 68PRO / M4ZAWIERCIEPOLPOLOK1 
 N - ŚLADOWSKI MACIEJ
63  CHWIEJ MICHAŁ 525CL / M2SZKLARSKA PORĘBAKS LECHIA PIECHOWICEPOLPOLOK1 
64  CHYROWSKA MAŁGORZATA 526CL / K4KIEKRZKIBOLSKI KSPOLPOLOK1 
65  CIBA DAMIAN 527CL / M30RUMIATA KO TEAMPOLPOLOK1 
66  CIECIERA MACIEJ 69PRO / M4HALINÓWPOLPOLOK1 
67 CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 528CL / M40WILKOWICECIESIÓŁKA TEAMPOLPOLOK1 
68  CISOWSKI DARIUSZ 304/2PROP / GLIWICEATAK SPORT GLIWICEPOLPOLOK1PM 
69  CYRA KRZYSZTOF 307/1PROP / KRZYWE KOŁOBROTHERHOOD OF MOONSHINEPOLPOLOK1PM 
70  CYRANIK TOMASZ 70PRO / M3MUROWANA GOSLINACONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMPOLPOLOK1 
71  CZAJ KAROL CLP / SZCZAWNO-ZDRÓJPOLPOLOK 
72  CZAJKA EMILIA 763/2CLP / SOSNOWIECWYBIERZPOLPOLOK1PMix 
73 CZAPLIŃSKI JAN333/1PROP / BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTPOLPOLOK1PM 
74  CZARNOTA MARIUSZ 71PRO / M4POZNANRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMPOLPOLOK1 
 N - RYBCZYŃSKI MATEUSZ
75 CZECZINKAROVÁ JANA45UCI / OPEN KKUTNÁ HORAMITAS MERCEDES BENZ PRAHA TREKCZECZEOK1 
76  CZOPOR MATEUSZ 530CL / M30JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOK1 
77  CZUWAL SEBASTIAN 72PRO / M4MIERZYN+BIKE TEAM ROLETKI HOME. PLPOLPOLOK1 
78  CZYŻYK MAREK 73PRO / M3JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOK1