Zawody obsługuje firma Datasport

BIKE ADVENTURE 29.06-02.07.2019 - international MTB stage race
Szklarska Poręba BIKE WEEK, 29 czerwca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Pary - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 584
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje
1  ABSALON MACIEJ 751/1CLP / RYBNIKABSALON MTB TEAMOK1PM 
2  ABSALON MICHAŁ 751/2CLP / RYBNIKABSALON MTB TEAMOK1PM 
3  ADAMCZYK SANDRA 501CL / K2RYDUŁTOWYORION ART-STAL TEAMOK1 
4  ADAMEK MICHAŁ 52PRO / M3WARSZAWA82OK1 
5  AFIF ABDULLAH 1UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMOK1 
6 AL-KHATER ABDULLA3UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMOK1 
7  ALJALHAM MARWAN 2UCI / OPEN MDOHAQATAR NATIONAL TEAMOK1 
8  BABIARZ PRZEMEK 770/2CLP / KĘBŁOWOLUK-CONNECT RACING TEAMOK1 
9  BACHAŃSKI RAFAŁ 502CL / M40OTWOCKOK1 
10  BADKO DARIUSZ 503CL / M40PIECHOWICESTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY PŁAWNAOK1 
11  BAJOR ADAM 504CL / M30LUBINOK 
12 BANASZAK FILIP505CL / M30TANOWOZRYW PILCHOWOOK1 
13  BANASZAK MARCIN 506CL / M40PILCHOWOZRYW PILCHOWOOK1 
14  BARABASZ MICHAŁ 53PRO / M2JÓZEFÓWBIKE SALON TEAMOK1 
15  BARABASZ ROBERT 507CL / M40JÓZEFÓWBIKE SALON TEAMOK1 
16  BARANOWSKI MICHAŁ 54PRO / M3DZIEKANÓW LEŚNYADIOSTRY TEAMOK1 
 N - ROGALA MARCIN
17  BARAŃSKI EMIL 758/2CLP / PIOTRKÓW TRYBUNALSKIESTILE RACING TEAMOK1PM 
18 BARAVIK NIKITA4UCI / OPEN MMINSKBELARUSOK1 
19  BARSZCZEWSKI ANDRZEJ 314/1PROP / KĘDZIERZYN-KOŹLEJEŹDŹCY APOKALIPSYOK1PM 
20  BEDNARZ ROBERT 55PRO / M4WARSZAWAOK 
21  BEJMA MONIKA 509CL / K3WROCŁAWROMET FACTORY TEAMOK1 
22  BERDZIK PIOTR 250PRO / M3WROCŁAWIMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAMOK1 
23  BERNAT DAWID 56PRO / M3EŁKMTB TEAM EŁKOK1 
24  BERTOWSKI MIROSŁAW 510CL / M60WARSZAWAPATNET TEAMOK1 
25 BESAHA MIKHAIL5UCI / OPEN MMINSKBELARUSOK1 
26  BIELECKI ŁUKASZ 57PRO / M3WARSZAWAOK1 
27  BINKOWSKI JAKUB 511CL / M1POZNAŃKS STOMIL POZNAŃOK1 
28  BINKOWSKI MARCIN 512CL / M40POZNAŃKS STOMIL POZNAŃOK1 
29 BOGDANÓW MACIEJ 513CL / M40LESZNOCIESIÓŁKA TEAMOK1 
30 BOGUCKA MILENA 514CL / K3POLICEROMET FACTORY TEAMOK1 
31  BOROWIECKI DAREK 515CL / M40SUCHY DWÓROK1 
32  BORUTA ADRIAN 732CL / M30ŻORYCRYOSPACEOK1 
33  BOŻEK JAKUB 303/1PROP / PYSKOWICEATAK SPORT GLIWICEOK1PM 
34  BRAES STEF 58PRO / M2LANGDORPBLACKSHORTSCREWOK1 
35  BRAMBRING STEFAN 325/1PROP / OLSBERGEGF BUNSTRUTH / FOCUS RAPIRO RACINGOK1PM 
36  BRICIS DAINIS 6UCI / OPEN MMINSKBELARUSOK 
37 BROCHACKI LECH 59PRO / M5EŁKMTB PROSTKI EŁKOK1 
38  BRODA JAROSŁAW 60PRO / M4WROCŁAWROWEROWA DOIIBOK1 
39  BRODALA SŁAWOMIR 61PRO / M3POZNAŃKIBOLSKI KSOK1 
40 ZAWODNIK ANONIMOWY62PRO / K3 OK1 
41  BROSŁAWSKI MARCIN 516CL / M40GOLENIÓWTRZY WYSPY ŚWINOUJŚCIEOK1 
42  BRYŁKA KONRAD 517CL / M1BRALINWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWOK1 
43  BRZEGOWY JAREK 518CL / M40SZCZECINEKSRS SZCZECINEKOK1 
44  BRZOZOWSKI MARCIN 519CL / M30LESZNOSPINKO LESZNOOK1 
45  BRZÓZKA ADRIAN 7UCI / OPEN MUSTROŃJBG-2 CRYOSPACEOK 
46  BRZÓZKA JACEK 8UCI / OPEN MRYDUŁTOWYJBG-2 CRYOSPACEOK 
47  BRZÓZKA PIOTR 9UCI / OPEN MUSTROŃJBG-2 CRYOSPACEOK1 
48 BÖTTGER ANDREA44UCI / OPEN KREUTTER2-BIKE.COM MTN CREWOK 
49 BÖTTGER MARC63PRO / M4REUTTER2-BIKE.COM MTN CREWOK 
50  BUBNOWICZ RADEK 520CL / M40GRODZISK WLKP.LS PLUS RECYCLING TEAMOK1 
51  BUBNOWSKA VIOLETTA 766/1CLP / ŁAZY MAŁEROWEROWA RODZINAOK1 
52BUDAKOVA IRINA521CL / K3MOSCOWAMAZONKI BIKE TEAMOK 
53  BUDASZ ADRIAN 522CL / M2ŻELECHÓWSECO/WARWICKOK1 
54  BUDZIŃSKI TOMASZ 64PRO / M4BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZOK1 
 N - MARIAŃSKI LESZEK
55  BURZYCH PRZEMYSLAW 523CL / M30POLICE2X3 RACING TEAMOK1 
56  BUSZEWSKI TOMASZ 763/1CLP / SOSNOWIECWYBIERZOK1PMix 
57  CHERNYKH KSENIA 203PRO / K4KHIMKI, NOVOGORSKEDUVGO.RUOK1 
58  CHMIELEWSKI CEZARY 65PRO / M4WARSZAWABIKE SALON TEAMOK1 
59  CHOYNOWSKI ANDRZEJ 733CL / M40ŁOMIANKIRK ATHLETICSOK1 
60  CHRISTENSEN THOMAS 67PRO / M4EGTVEDMUDEATERSOK1 
61  CHUDZICKI ZBIGNIEW 524CL / M40KOWANÓWKOSKS OBORNIKIOK1 
62  CHUDZIK PIOTR 68PRO / M4ZAWIERCIEOK1 
 N - ŚLADOWSKI MACIEJ
63  CHWIEJ MICHAŁ 525CL / M2PIECHOWICEKS LECHIA PIECHOWICEOK1 
64  CIBA DAMIAN 527CL / M30RUMIATA KO TEAMOK1 
65  CIECIERA MACIEJ 69PRO / M4HALINÓWOK1 
66 CIEŚLIŃSKI PAWEŁ 528CL / M40WILKOWICECIESIÓŁKA TEAMOK1 
67  CISOWSKI DARIUSZ 304/2PROP / GLIWICEATAK SPORT GLIWICEOK1PM 
68  CYRA KRZYSZTOF 307/1PROP / KRZYWE KOŁOBROTHERHOOD OF MOONSHINEOK1PM 
69  CYRANIK TOMASZ 70PRO / M3MUROWANA GOSLINACONSDATA SUPERSPORTOWY TEAMOK1 
70  CZAJ KAROL CLP / SZCZAWNO-ZDRÓJOK 
71  CZAJKA EMILIA 763/2CLP / SOSNOWIECWYBIERZOK1PMix 
72 CZAPLIŃSKI JAN333/1PROP / BRWINÓWKOMOBIKE SCOTTOK1PM 
73  CZARNOTA MARIUSZ 71PRO / M4POZNANRYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAMOK1 
 N - RYBCZYŃSKI MATEUSZ
74 CZECZINKAROVÁ JANA45UCI / OPEN KKOLÍNMITAS MERCEDES BENZ PRAHA TREKOK1 
75  CZOPOR MATEUSZ 530CL / M30JELENIA GORADRAEXLMAIER MTB TEAMOK1 
76  CZUWAL SEBASTIAN 72PRO / M4MIERZYN+BIKE TEAM ROLETKI HOME. PLOK1 
77  CZYŻYK MAREK 73PRO / M3JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMOK1