Zawody obsługuje firma Datasport

7. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 307
Liczba opłaconych zawodników: 258
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZYK MARIUSZ  21km / M40BORZECHOWBEŁŻYCE BIEGAJĄPOLPOLOKOKWojewodztwo 
2  ADAMSKI PIOTR  21km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMPOLPOLOKOK 
3 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KIJOWUKRUKR OK 
4  BACZEWSKI KAMIL  21km / M30LUBLIN#DRUŻYNAKRĄŻENIAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
5  BANACH ANITA  21km / K40WARSZAWASUPER MAMA BARBARAPOLPOLOKOK 
6  BANACH KATARZYNA  21km / K20BISKUPIECPOLPOLOKOK 
7  BARABASZ ARTUR  21km / M30OTWOCKOTWOCK BIEGAPOLPOL OK 
8  BARAN TOMASZ  21km / M30PUŁAWYAVANGARDA PUŁAWYPOLPOLOKOKWojewodztwo 
9  BARTŁOMIEJCZYK AGATA  21km / K20KRAŚNIKPOLPOL OKWojewodztwo 
10  BĄBIK ADAM  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
11  BĄK MARCIN  21km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOL OKWojewodztwo 
12  BĄK WACŁAW  21km / M40DOMINÓWRUNNINGSTONESPOLPOLOKOKWojewodztwo 
13  BECHTA DAMIAN  21km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
14  BEDNARSKI GRZEGORZ  21km / M40KIELCEPOLPOLOKOK 
15  BIELAK MICHAŁ  21km / M20ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
16  BIELECKI MIRMIŁ  21km / M40GARBÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
17  BIEŃKO PAWEŁ  21km / M20GARBATKA LETNISKOPOLPOLOKOK 
18  BIERNACKA JUSTYNA  21km / K40BIŁGORAJTORNADO PAWLICHYPOLPOL OKWojewodztwo 
19  BISZKONT JOANNA  21km / K50ŚWIDNIKPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
20  BISZKONT SŁAWOMIR  21km / M50ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
21  BOCIAN PIOTR  21km / M40ĆMIŁÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
22  BOCIARN RADOSŁAW  21km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
23  BROMKE ŁUKASZ  21km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
24  BUBICZ KRZYSZTOF  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
25  BURDACH BOGDAN  21km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAPOLPOL OKWojewodztwo 
26  BURZYKOWSKI STANISŁAW  21km / M60LUBLINPOLPOLOKOK 
27  BZDĘGA JAN  21km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
28  CECH KAROL  21km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
29 CECUŁA KAMIL 21km / M20SANOKPOLPOLOKOK 
30  CHĘĆ GRZEGORZ  21km / M30PUŁAWYPOLPOLOKOK 
31  CHLASTAWA RAFAŁ  21km / M20LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
32  CHODUN AGNIESZKA  21km / K40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
33  CHODUN MAREK  21km / M40LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
34  CHRUŚCICKI ANDRZEJ  21km / M40LUBLINPOLPOL OK 
35  CHUDY EMIL  21km / M30LUBLINPOLPOLOKOKWojewodztwo 
36  CHUDZIK PAULINA  21km / K20NAŁĘCZÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
37  CIOSEK KAROL  21km / M30LUBLINPOLPOLOKOK 
38  CYBULSKI GRZEGORZ  21km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
39  CYRANKA JAROSŁAW  21km / M40LUBLINJARDON TEAMPOLPOLOKOKWojewodztwo 
40  CZEKIERDA IRENEUSZ  21km / M50CHEŁMBOREK CHEŁM BIEGAPOLPOLOKOKWojewodztwo 
41  CZELEJ RAFAŁ  21km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOKWojewodztwo 
42  CZERNIAK ADRIAN  21km / M30LUBLINLATAJĄCE KLAPKI KUBOTAPOLPOL OKWojewodztwo 
43  CZERNIAKIEWICZ BEATA  21km / K40JASTKÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo 
44  CZERNIAKIEWICZ DARIUSZ  21km / M40JASTKÓWPOLPOLOKOKWojewodztwo