Zawody obsługuje firma Datasport

7. PKO Półmaraton Solidarności
Lublin, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 913
Odebrało numery: 759

Liczba opłaconych zawodników: 806
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MARIUSZ 20221km / M40BORZECHOWBEŁŻYCE BIEGAJĄOKOKWojewodztwo 
2  ADAMSKI PIOTR 20321km / M40HIPOLITÓWPKBI TEAMOKOK 
3  ADYNOWSKI ŁUKASZ 20421km / M30LUBLINGRUBE KORZENIEOKOKWojewodztwo 
4  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 20521km / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAOKOKNSZZ 
5 AMBROZIAK SYLWIA10121km / K40ŁOWICZSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
6 AMBROZIAK ZBIGNIEW10221km / M40ŁOWICZSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
7 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KYIV OK  
8  ANTONOWICZ WOJCIECH 20621km / M50SZCZECINOKOK 
9  ANTOSZ MATEUSZ 20721km / M20LUBACZÓWŚMIGAJĄCEZIOMECZKIOKOK 
10  AUGUSTYNIAK ŁUKASZ 20821km / M20JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
11 BABKIN ILIA84121km / M40SANKT-PETERSBURGOKOK 
12  BACZEWSKI KAMIL 20921km / M30LUBLIN#DRUŻYNAKRĄŻENIAOKOKWojewodztwo  
13  BACZKURA MICHAŁ 90421km / M20LUBLINOKOKWojewodztwo 
14 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M40  OKWojewodztwo  
15  BANACH ANITA 21021km / K40WARSZAWASUPER MAMA BARBARAOKOK  
16  BANACH KATARZYNA 21121km / K20BISKUPIECOKOK 
17  BANASZCZYK KAMIL 21221km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
18 BANASZEK MARCIN10321km / M30ŁYSOMICESTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
19  BANAŚ KAMIL 82021km / M30KIELCEEGIS POLSKAOKOK 
20  BANCERZ GRZEGORZ 21321km / M40TRAWNIKIOKOKWojewodztwo 
21  BARABASZ ARTUR  21km / M30OTWOCKOTWOCK BIEGA OK  
22  BARAN TOMASZ 21421km / M30PUŁAWYAVANGARDA PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
23  BARNAŚ JAGODA 21521km / K20DĘBICASII RUNNING TEAMOKOK 
24  BARTŁOMIEJCZYK AGATA  21km / K20KRAŚNIK OKWojewodztwo  
25  BARTOSZEK JOANNA 21621km / K30ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
26  BĄBIK ADAM 21721km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
27  BĄK MARCIN 21821km / M40LUBLINLUBLIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
28  BĄK WACŁAW 21921km / M40DOMINÓWRUNNINGSTONESOKOKWojewodztwo  
29  BECHTA DAMIAN 22021km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOKWojewodztwo 
30  BEDNARCZYK DAREK 85221km / M30ŚWIDNIK DUŻYOSP ŚWIDNIK DUŻYOKOKWojewodztwo 
31 BEDNARCZYK KONRAD22121km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
32  BEDNARCZYK REMIGIUSZ  21km / M30LUBLINSII RUNNING TEAM OKWojewodztwo  
33  BEDNARSKI GRZEGORZ 22321km / M40KIELCEOKOK 
34  BEDNARZ AGNIESZKA 77021km / K30BIAŁA PODLASKAKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGAOKOKWojewodztwo 
35  BEDNARZ CEZARY 22421km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
36  BELNIAK PIOTR 22521km / M40LUBLIN43 RPWOKOKWojewodztwo 
37 BELOWSKI LESZEK22621km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
38  BIAŁY MICHAŁ 11121km / M20KRAŚNIKSKB KRAŚNIKOKOKWojewodztwo 
39 BIAŁY MIROSŁAW 21km / M40SPICZYN OKWojewodztwo  
40  BIEDA ROBERT 78021km / M50CZASTARYGKS CZASTARYOKOK 
41  BIELAK MICHAŁ 22721km / M20ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
42  BIELAK PIOTR 22821km / M20LUBLINOKOKWojewodztwo 
43  BIELAK TOMEK 22921km / M30JABŁONNAOKOKWojewodztwo 
44  BIELECKI MIRMIŁ 23021km / M40GARBÓWOKOKWojewodztwo 
45  BIELIŃSKA MONIKA 23121km / K30LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEOKOKWojewodztwo 
46  BIEŃKO PAWEŁ 23221km / M20GARBATKA LETNISKOOKOK 
47  BIERNACKA JUSTYNA  21km / K40BIŁGORAJTORNADO PAWLICHY OKWojewodztwo  
48  BIL MARCIN 23321km / M40LUBLINLITPOLUKRBRIGOKOKWojewodztwo 
49  BISZCZUK MARIOLA 83821km / K30PUŁAWYAVANGARDA PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
50  BISZKONT JOANNA 23421km / K50ŚWIDNIKPGB SPORTOWA PACZKAOKOKWojewodztwo 
51  BISZKONT SŁAWOMIR 23521km / M50ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
52  BLADOWSKI ARTUR 2121km / M30ŁOWICZ#SEBATEAMOKOK 
53  BLICHARZ STANISŁAW 23621km / M50NIEMCENIE MA LETKOOKOKWojewodztwo 
54  BŁACHOWSKI KAMIL 23721km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
55  BŁASZCZAK ANNA 23821km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
56  BOCIAN PIOTR 23921km / M40ĆMIŁÓWOKOKWojewodztwo 
57  BOCIARN RADOSŁAW 24021km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOKWojewodztwo 
58  BOCZEK RADOSŁAW 24121km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
59  BOĆ RAFAŁ 81921km / M40LUBLININTROGRAF TEAMOKOKWojewodztwo 
60  BOGUSZ PAWEŁ 6821km / M30LIPNIAKOKOKWojewodztwo 
61 BOJARSKI ŁUKASZ 21km / M30GIDLEROZBIEGAJMY RADOMSKO OK  
62  BOJARSKI PAWEŁ 7921km / M40LUBLINING BANKOKOKWojewodztwo 
63  BOREK MAREK  21km / M40NOWY SĄCZ OK  
64  BOREK TOMASZ 77321km / M40HRUBIESZÓWBORKI2OKOKWojewodztwo 
65  BORNUS MARCIN 5621km / M40KRAŚNIKKRAŚNICKI KLUB MORSÓWOKOKWojewodztwo 
66  BOROWIEC MICHAŁ 24221km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
67  BOROWIEC-RÓŻYCKA MAGDALENA 80721km / K30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKNSZZ Wojewodztwo 
68  BORUCH ZBIGNIEW 24321km / M50ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
69  BORYC MONIKA 24421km / K40KRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAOKOKWojewodztwo 
70  BRODACKI WALDEMAR 24521km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOKNSZZ Wojewodztwo 
71  BRODECKI ADAM 20121km / M20RADZYŃ PODLASKIWATAHAOKOKWojewodztwo 
72  BROMKE ŁUKASZ 24621km / M40LUBLINORANGE POLSKAOKOKWojewodztwo 
73 BRUS KONRAD7421km / M20REJOWIEC FABRYCZNY  
74  BRYGOŁA ANDRZEJ 83621km / M60LUBLINLUBLIN BIEGAOKOKWojewodztwo 
75  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 24721km / M60ZAMOŚĆWKZOKOKWojewodztwo  
76 BRZÓZKA SŁAWOMIR10421km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNASTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
77 BRZUSZEK PRZEMEK 21km / M20RYKIRYKI OKWojewodztwo  
78  BUBICZ KRZYSZTOF 24821km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
79  BUCIOR ŁUKASZ 86321km / M20FRANCISZKÓWNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOKWojewodztwo 
80  BUDZIEWSKI PRZEMYSŁAW 24921km / M40KOLUSZKIOKOK 
81  BUKOWSKI SEBASTIAN  21km / M40RYKIBIEGUSIEM.PL OKWojewodztwo  
82  BUŁAWSKI KRZYSZTOF 80121km / M50PUCHACZÓWLW BOGDANKAOKOKWojewodztwo 
83  BURDACH BOGDAN  21km / M40LUBLINLUBLIN BIEGA OKWojewodztwo  
84  BURY PIOTR 25021km / M30SUSZNOWŁODAWAOKOKWojewodztwo 
85  BURZYKOWSKI STANISŁAW 25121km / M60LUBLINOKOKWojewodztwo 
86  BYJOŚ MACIEJ  21km / M30PUŁAWY OKWojewodztwo  
87  BZDĘGA JAN 25221km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK 
88  BZDĘGA JAN 25321km / M30LUBLINNIEZRZESZONYOKOKWojewodztwo 
89  CECH KAROL 25421km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
90  CECHOWSKI PRZEMYSŁAW 14621km / M30WARSZAWAPKP CARGO S.A.OKOKMPKolejarzy 
91 CECUŁA KAMIL25521km / M20SANOKOKOK 
92  CHABROS AGNIESZKA 87921km / K30MEŁGIEWOKOKWojewodztwo 
93  CHAŁABIŚ SEBASTIAN 25621km / M30LUBLINAS ROMAOKOKWojewodztwo 
94 CHEROP HAMMINGTON KIMAIYO 21km / M20ELDORETELDORET OK  
95  CHĘĆ GRZEGORZ 25721km / M30PUŁAWYOKOKWojewodztwo 
96  CHLASTAWA RAFAŁ 25821km / M20LUBLINOKOKWojewodztwo 
97  CHLEBOWSKI PIOTR 25921km / M40RYKIINSPEKTORAT WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCHOKOKWojewodztwo 
98 CHMIELARZ JUSTYNA10521km / K30TORUŃSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
99 CHMIELARZ KRZYSZTOF10621km / M20KRUSZWICASTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
100 CHMIELARZ SEBASTIAN10721km / M30TORUŃSTOWARZYSZENIE KOLEJARZOKOKMPKolejarzy 
101  CHODUN AGNIESZKA 26021km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
102  CHODUN MAREK 26121km / M40LUBLINOKOKWojewodztwo 
103  CHOINSKI ROBERT 7021km / M40MEŁGIEWS-CAR TEAMOKOKWojewodztwo 
104  CHRUŚCICKI ANDRZEJ  21km / M40LUBLIN OKWojewodztwo  
105  CHUDY EMIL 26221km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
106  CHUDZIK PAULINA 26321km / K20NAŁĘCZÓWOKOKWojewodztwo 
107  CHWASTEK MARCIN 26421km / M20IWANOWICEĆWIARTKA W BRAMIEOKOK 
108  CHWIL MIROSŁAW 26521km / M40FAJSŁAWICEBRAKOKOKWojewodztwo 
109  CICHORZ JACEK 26621km / M30PIASKIOKOKWojewodztwo 
110  CIEPIELEWSKA IZABELA 26721km / K40LUBLINOKOKWojewodztwo 
111  CIERNIEWSKI MACIEJ  21km / M30ŁASK OK  
112  CIESIELSKI GRZEGORZ 26821km / M40ŚWIDNIK#SMARTRUNOKOKWojewodztwo 
113  CIOSEK KAROL 26921km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo 
114 CWYNAR KRZYSZTOF10021km / M40ORŁYPKP CARGO S.A.OKOKNSZZ MPKolejarzy 
115  CYBULSKI GRZEGORZ 27021km / M40LUBLINNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATAOKOKWojewodztwo 
116  CYRANKA JAROSŁAW 27121km / M40LUBLINJARDON TEAMOKOKWojewodztwo 
117  CYRANKIEWICZ PATRYK 88021km / M20STRZYŻEWICEDĄBROWSKI TEAMOKOKWojewodztwo 
118  CZARNACKA KAROLINA 83221km / K30LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEOKOKWojewodztwo 
119  CZARNECKA LIDIA  21km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAM OK  
120 CZECHOWSKI JERZY99921km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWA  
121  CZEKIERDA IRENEUSZ 27221km / M50CHEŁMBOREK CHEŁM BIEGAOKOKWojewodztwo 
122  CZELEJ RAFAŁ 27321km / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKOKOKWojewodztwo 
123  CZERNECKI MAREK 27421km / M40LUBLINFUNDACJA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCIOKOKWojewodztwo 
124  CZERNIAK ADRIAN  21km / M30LUBLINLATAJĄCE KLAPKI KUBOTA OKWojewodztwo  
125  CZERNIAKIEWICZ BEATA 27521km / K40JASTKÓWOKOKWojewodztwo 
126  CZERNIAKIEWICZ DARIUSZ 27621km / M40JASTKÓWOKOKWojewodztwo 
127  CZERWIŃSKI WOJCIECH  21km / M40ŁAZYPKP CARGO S.A. OKMPKolejarzy  
128 CZEŻYK MAREK85621km / M20LUBLINSTAROŻYTNY TANDEM WOJENNEGO SŁONIAOKOKWojewodztwo 
129  CZUJ STANISŁAW  21km / M40ZAMOŚĆCYKU PYKU RGB OKWojewodztwo  
130  CZYŻEWSKI IRENEUSZ 27721km / M40BEZEKOKOKWojewodztwo 
131  ĆWIK HUBERT 27821km / M40ZAMOŚĆAGROS ZAMOŚĆOKOKWojewodztwo 
132  ĆWIKŁA JÓZEF 14721km / M50JANKOWAPKP CARGO S.A.OKOKNSZZ MPKolejarzy 
133  ĆWIKŁA PAWEŁ 83421km / M30LUBLINOKOKWojewodztwo