Zawody obsługuje firma Datasport

Blood Brothers Run
Konstancin Jeziorna, 06 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 642
Odebrało numery: 530

Liczba opłaconych zawodników: 451
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZEWSKI ARTUR 15110km / M40ŁÓDŹOKOK 
2  ADAMCZEWSKA SYLWIA 4395km / K30ŁÓDŹOKOK 
3  ADAMCZUK KAROL 15810km / M30ŁABUNIEDUOLIFEOKOK 
4 ADAMCZYK MAREK3905km / M60ŁÓDŹDUOLIFEOKOK 
5  ADAMCZYK TOMASZ 11110km / M20KROSTOSZOWICEDUOLIFE RYBNIK TEAMOKOK 
6 ADAMEK LUDWIK4455km / M30KONSTANCIN-JEZIORNAEULER HERMESOKOK 
7 ADAMIEC JAŚ6732,5k / M15WARSZAWADUOLIFEOKOK 
8ZAWODNIK ANONIMOWY6602,5k / K50 DUOLIFEOKOK 
9 ADAMIEC MATEUSZ6712,5k / M20WARSZAWADUOLIFEOKOK 
10 ADAMIEC RADEK6742,5k / M15WARSZAWADUOLIFEOKOK 
11 ALBANESE ANTONIO46110km / M50WARSZAWABLOODERS TEAMOKOK 
12 ASATRYAN ALLA7392,5k / K20KRAKÓWDUOLIFE OK 
13  AUGUSTOWSKA IZABELA 6552,5k / K40WARTKOWICEDUOLIFEOKOK 
14  BABISZ REGINA 6152,5k / K70LUBLINTIGRE TEAMOKOK 
15  BADOWSKI JAREK 12610km / M30PIASECZNOOKOK 
16  BAJKIEWICZ BEATA 6052,5k / K20PIASECZNODOCZŁAPIĘ DO METYOKOK 
17  BAJOREK JACEK  10km / M40WYSZKÓWIZBI KONSULTING OK  
18 BAŁAZY ANNA6562,5k / K50SOSNOWIECDUOLIFEOKOK 
19 BAŃKA ELŻBIETA6752,5k / K60DĄBROWA GÓRNICZADUOLIFEOKOK 
20 BAŃKA KRZYSZTOF13710km / M40PIEKARY ŚLĄSKIEDUOLIFEOKOK 
21 BARAN PATRYCJA6782,5k / K20RACIBÓRZDUOLIFE RYBNIK TEAMOKOK 
22 BARANKIEWICZ PRZEMYSŁAW4745km / M40WARSZAWA  
23 BARANOWSKA MAŁGORZATA4952,5k / K50KONSTANCIN-JEZIORNA  
24  BARCEWICZ JAN 6402,5k / M40GDAŃSKDUOLIFEOKOK 
25  BARCIKOWSKI JAROSŁAW 6010km / M50AUGUSTÓWKALOTTE WEDELOKOK 
26  BARDADYN ULA 6110km / K40WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAOKOK 
27  BARNAŚ ILONA  5km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAM OK  
28  BARTNICKA-KIERYLAK ANETA 17310km / K40WARSZAWAOKOK 
29  BARTOSIK KRYSTYNA 6092,5k / K60ZGIERZOKOK 
30  BASZCZYŃSKA KATARZYNA 4165km / K50WARSZAWAOKOK 
31  BASZCZYŃSKI TOMASZ 6672,5k / M50WARSZAWAOKOK 
32  BĄCZEK MARIUSZ 6722,5k / M40WASILKÓWOKOK 
33  BEDNARCZYK ŁUKASZ 6142,5k / M40KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEOKOK 
34  BEDNARCZYK MICHALINA 6212,5k / K15KONSTANCIN-JEZIORNABIEGAJĄCE ŻABCIEOKOK 
35  BEDNARSKA JOLANTA 6132,5k / K30TARNOBRZEGOKOK 
36 BELYAK VALENTYNA6862,5k / K30WARSZAWAEULER HERMESOKOK 
37  BERNAT ANDRZEJ 3045km / M40WARSZAWAKLUB HDK `KREWKI URSYNÓW`OKOK 
38 BERNATOWICZ ŁUKASZ19010km / M40WARSZAWA OK 
39  BIDZIŃSKI KRZYSZTOF 13310km / M40WARSZAWADOBIEGNEOKOK 
40 BIELAK ADAM4915km / PIASECZNO  
41  BIELECKA ALEKSANDRA 14210km / K30WIĄZOWNATEAM ZABIEGANEDNIOKOK 
42 BIELECKA KATARZYNA18310km / K40KONSTANCIN-JEZIORNADELOITTE ADVENTURE TEAM  
43  BIELECKI MARCIN 8710km / M30OTWOCKADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK  
44  BIENIEK DAMIAN 3805km / M30STARY UJAZDDUOLIFEOKOK 
45  BIENIOSZEK KATARZYNA 8910km / K40ŻORYDUOLIFEOKOK 
46  BIENIOSZEK KRYSTIAN 9110km / M60ŻORYDUOLIFEOKOK 
47  BIENIOSZEK MAREK 10410km / M20ŻORYDUOLIFEOKOK 
48  BIKBAEV RUSLAN 10110km / M30WARSZAWADUOLIFEOKOK  
49  BILICZ PAWEŁ 6210km / M20WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAOKOK 
50BLISZCZAK AGNIESZKA 2,5k / K30PIASECZNO OK  
51 BLISZCZAK PIOTR6182,5k / M15PIASECZNOWYBIERZOKOK  
52 BOGACZYK ANNA4835km / K30RZESZÓW  
53 BOGACZYK KRZYSZTOF4865km / M30RZESZÓW  
54 BOGACZYK MICHAŁ4845km / RZESZÓW  
55 BOGACZYK ZOFIA4855km /   
56 BOGUMIŁ AGATA6632,5k / K15BANIOCHAOKOK 
57  BOGUMIŁ BARTOSZ 6802,5k / M15BANIOCHAOKOK 
58  BOJAR JAROSŁAW 4295km / M30BLIZNE JASIŃSKIEGOOKOK 
59 BOMBICKA ALEKSANDRA6822,5k / K40WARSZAWAEULER HERMESOKOK 
60  BORKOWSKI ŁUKASZ  10km / M30LISÓWEKHARPAGANY LANSU OK  
61  BORKOWSKI PAWEŁ 14910km / M40GÓRA KALWARIANIEZRZESZONYOKOK 
62  BOROWIEC MARTA  10km / K40PIASECZNO OK  
63 BORUCKA RÓŻA7272,5k / K15RYBNIKDUOLIFE  
64  BORUCKA WIRGINIA 6242,5k / K30RYBNIKDUOLIFEOKOK 
65  BORUCKI KAJETAN 8610km / M30RYBNIKDUOLIFEOKOK 
66  BORUSZEWSKI MACIEJ 5610km / M40WARSZAWAOKOK 
67  BRZECZEK IZABELA 4145km / K40JÓZEFOSŁAWOKOK 
68  BRZOSKA MAŁGORZATA  10km / K40WARSZAWABGK OK  
69 BUCZKOWSKI KACPER7032,5k / M15RUSIECUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY RUSIECOKOK 
70  BUKOWSKI JANUSZ 4045km / M60WARSZAWASTOWARZYSZENIE DAĆ SIEBIE INNYMOKOK 
71 BYCHEKHOVSKY ROMAN3725km / M30RYBNIKECOLIFEOKOK 
72  CAŁKA MAREK  10km / M40JÓZEFOSŁAW OK  
73 CHABERSKA ALEKSANDRA6282,5k / K15WARSZAWAOKOK  
74 CHABERSKA KINGA6272,5k / K15WARSZAWAOKOK  
75 CHABERSKI GRZEGORZ 2,5k / M40WARSZAWA OK  
76 CHARUBIN MARIUSZ 10km / M40PISZNARODOWE SIŁY ZBROJNE OK  
77  CHARUBIN MARIUSZ 14810km / M40ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZOKOK 
78  CHEŁSTOWSKA MAŁGORZATA 212,5k / K30WARSZAWAOKOK 
79 CHLEBNA-KUBA MAGDALENA7072,5k / K40OSTROWIEC ŚW.DUOLIFEOKOK 
80  CHMIELEWSKA IZABELA 4175km / K30WARSZAWAMINISTERSTWO ŚRODOWISKAOKOK  
81 CHOJNACKA KAROLINA4435km / K30WARSZAWAEULER HERMESOKOK 
82  CHOJNACKI PAWEŁ 1310km / M30KONSTANCIN-JEZIORNAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
83  CHRAPEK JANUSZ 3910km / M30WARSZAWABONVM KLUB SPORTOWYOKOK 
84  CICHY PATRYK 4635km / M30LUBLINIECDUOLIFEOKOK 
85 CIOK RAFAŁ20510km / M20WARSZAWA  
86 CIOŁEK BARTOSZ5032,5k / M30  
87 CYBULSKA DUSSON MAŁGORZATA6872,5k / K40PIASECZNOEULER HERMESOKOK 
88  CZAJKOWSKA AGNIESZKA 4465km / K30OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOKOK 
89 CZARNECKA OLIWIA6912,5k / K15WARSZAWAOKOK  
90  CZECH PAWEŁ 9410km / M30WARSZAWADUOLIFEOKOK 
91  CZERWIŃSKA- RUT URSZULA 4310km / K40WARSZAWAWONEN`S RUN WILANÓWOKOK 
92 CZUB ANNA4942,5k / K15KONSTANCIN-JEZIORNA  
93  CZUJKO AGNIESZKA 3745km / K50ROTMANKADUOLIFEOKOK 
94 CZUJKO GRZEGORZ3735km / M50ROTMANKADUOLIFEOKOK 
95  CZUPTA HIREK 6122,5k / M40WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB ROGATEGO MORSAOKOK 
96  CZYSZ MATEUSZ 3875km / M20RADLINDUOLIFE RYBNIK TEAMOKOK 
97  ĆWIK PIOTR 12910km / M20KATOWICEOKOK