Zawody obsługuje firma Datasport

7. Bieg Wielkich Serc
Kraków, 13 stycznia 2019 r.


Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1191
Odebrało numery: 855

Liczba opłaconych zawodników: 904
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 ABRAM EWELINA7285km / K30KRAKÓWOK 
2 ADAMCZYK ANDRZEJ4475km / M20KRAKÓW1990OK  
3  ADAMSKI KAMIL 2365km / M20OSTROWIEC ŚW.VSOFT RUNNERSOK 
4 AFANASYEV VADYM9225km / M30KRAKÓW  
5  ANDERSZEWSKI WOJTEK 3265km / M30KRAKÓWMAJKI TEAMOK 
6 ANDRZEJCZYK KALINA 100m / KOLKUSZKS OLKUSZOK  
7  ANTOSZ MONIKA 1255km / K40KRAKÓWWILD DOGS TEAMOK 
8 ANTOSZ-ŚWIERCZEK AGNIESZKA4825km / K30KRAKÓWOK 
9 APOSTEL KAROLINA7165km / K20JAWORZNOOK 
10  ARENDARCZYK RAFAŁ  5km / M20NIEDZICA   
11 ARENDARCZYK RAFAŁ9415km / M20NIEDZICA  
12  ARKADIUSZ MADETKO 7595km / M30KRAKÓWOK 
13  AUGUSTYN BEATA 2845km / K20KRAKÓWOK 
14  AUGUSTYN EDWARD 225km / M50KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYOK 
15  AUGUSTYN EWA 285km / K40KRAKÓWTYGODNIK POWSZECHNYOK 
16  AUGUSTYN MARIUSZ 2625km / M30KRAKÓWOK 
17  BABRAJ IZABELLA 5305km / K20KRAKÓWOK 
18  BABRAJ JERZY 5275km / M50KRAKÓWOK 
19  BABULA MATEUSZ 2025km / M30KRAKÓWWYBIERZOK 
20  BACHOWICZ AGNIESZKA 9965km / K40NIEPOŁOMICEFITCLUB24 NIEPOLOMICE  
21  BAHR MARZENA 1545km / K30KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK 
22 BAHR NATALIA 50m / KKRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK  
23  BAHRANOWSKA MARIA 4555km / K20KRAKÓWJÓZEFIŃSKA TEAMOK 
24 BAJUR WIKTORIA 100m / KKRAKÓW   
25  BAKIERSKI FILIP  5km / M20KWIDZYN   
26  BAL JAKUB 7345km / M30KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSOK 
27  BALON LIDIA  5km / K40SKAWINASKAWINA BIEGA   
28  BARAN WOJCIECH 6685km / M30KRAKÓWOKNOPLAST RUNNING TEAMOK 
29  BARAŃSKA WANDA 1085km / K50KRAKÓWOK 
30  BARAŃSKI JAKUB 1095km / M20KRAKÓWOK 
31  BARTA DOROTA 4335km / K40KRAKÓWOK 
32  BARTOSIK KRYSTYNA  5km / K60ZGIERZ   
33  BARTOSZ SEBASTIAN 315km / M30MODLNICAOK 
34  BARTULA PIOTR 6205km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
35  BARWINEK MAGDALENA 3005km / K20CHĘCINY42 DO SZCZĘŚCIAOK 
36  BASTER ALEKSANDRA 955km / K20KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK  
37  BASTER SŁAWOMIR 5535km / M30CHRZANÓWOK  
38 BASTER TOMASZ2715km / M40KRAKÓW6 BATALION LOGISTYCZNYOK  
39  BATYCKA BARTKOWIAK ANNA 7025km / K40KRAKÓWBARTKOWIAK TEAMOK 
40 BEDNAREK SYLWIA 5km / K30KRAKÓW   
41 BEDNARSKI JAKUB9365km / M30KRAKÓW  
42  BEDNARZ SYLWIA 10005km / K30KRAKÓWZABIEGANI ŻYCIEM  
43 BIAŁACH JAKUB9295km / M30KRAKÓW  
44  BIEDNY PIOTR 4465km / M20MARCINKÓWOK 
45 BIELA WIOLETTA 5km / K20KRAKÓW  
46 BIELA WIOLETTA35085km / K20KRAKÓW  
47  BIELACH TOMASZ 7805km / M30KRAKÓWOK 
48  BIELIK RADOSŁAW 405km / M40KRAKÓWWKURW_TEAMOK 
49 BIENIEK PAWEŁ7225km / M40BOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOK 
50 BIEŃKOWSKI OLEK 100m / MKRAKÓW   
51  BIERNAT MAGDALENA 2665km / K20ŻYWIECOK 
52  BIŃKOWSKI ZDZISŁAW 6905km / M40KRAKÓWOK  
53  BIZON KATARZYNA 3485km / K30KRAKÓWOK  
54  BLAUT MARCIN 7495km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
55 ZAWODNIK ANONIMOWY12075km / M30   
56 BŁĄKAŁA DAMIAN9025km / M30KRAKÓWHUSARIA RACE TEAM  
57 BOBOLA GABRIELA 150m / KKRAKÓWPERRO NEGRO AGATA BOBOLA   
58 BOBOLA MACIEK 5km / M40KRAKÓWPERRO NEGRO AGATA BOBOLA   
59  BOCHENEK DANUTA 7545km / K30WIELICZKAOK 
60 BODZIOCH AGNIESZKA9605km / K20KRAKÓWITMBW KRAKÓW  
61 BODZIONY ALEKSANDRA 50m / KPODŁĘŻEZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEOK  
62 BODZIONY PIOTR1285km / M30PODŁĘŻEZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEOK 
63  BOGDAŁ EWELINA  5km / K20NOWY SĄCZ   
64 BOGUNIA WERONIKA 150m / KWIELICZKAUKS LIDEROK  
65  BOGUTA BEATA 5795km / K40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOK 
66 BOGUTA MACIEJ9595km / M20KRAKÓW  
67 BOJDA MAŁGORZATA17195km / K30KRAKÓWKAWIK RUNNING TEAM  
68  BOLEWSKA BARBARA 7065km / K60KRAKÓWNIEZRZESZONAOK 
69 BOMBA JUSTYNA 5km / K20KRAKÓW   
70 BOROVKO OLEKSANDR19055km / M20STATE STREET  
71 BOROVKO OLEXANDER 5km / M20KRAKÓW  
72  BORSA JOLANTA 3885km / K50KRAKÓWWOLNE KOZYOK  
73  BORSZOWSKI ZBIGNIEW 7325km / M30ŁAZYZABIERZÓW BIEGAOK 
74 BOUFRAHI RYSIEK5655km / M40KRAKOW#ADAMCZERWIŃSKITEAMOK 
75  BOŻEK KATARZYNA 4665km / K30SOSNOWIECOK  
76  BOŻĘTKA ANNA 3195km / K20KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWOK 
77 BRAŃSKI KRZYSZTOF5895km / M30KRAKÓWJURYTEK TEAMOK 
78  BROL ALBINA 4915km / K30KRAKOWOK  
79 BROŻBAR TOMASZ2945km / M40KRAKÓWOK 
80  BROŻEK ANNA 5515km / K20KRAKÓWNTIATIVEOK 
81  BRYJAK KATARZYNA 5295km / K30KRAKÓWOK 
82  BRZESKA ELŻBIETA 6135km / K30KRAKÓWLACHO TEAMOK 
83 BRZEZIŃSKI DARIUSZ7775km / M30KRAKÓWOK 
84  BRZEZIŃSKI ŁUKASZ 4645km / M40KRAKÓWLPP TEAMOK 
85  BUCZEK JERZY 2745km / M50KRAKOWMONTE KASINOOK 
86  BUCZEK MAŁGORZATA 4595km / K30CZERNICHÓW#CAŁYWYŹRAŁBIEGAOK 
87 BUDZYŃSKA PATRYCJA9505km / K20KRAKÓW  
88  BUGAJ MACIEJ 7455km / M30KRAKÓW-OK 
89  BUGAJSKA KATARZYNA 7195km / K30KRAKÓWOK 
90  BUGNO KRZYSZTOF  5km / M30KRAKÓW   
91 BUJOCZEK LESZEK5455km / M40KRAKÓWOK  
92 BUJOCZEK MAŁGORZATA5475km / K30KRAKÓWOK 
93 BULANDA BARBARA7235km / K30BOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOK 
94 BULANDA KAMIL 150m / MBOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOK  
95 BULANDA MAGDALENA 150m / KBOCHNIAŻUBRY BOCHNIAOK  
96 BULGA ADAM 100m / MKRAKÓW   
97  BULGA ANNA  100m / KKRAKÓW   
98  BURAS KATARZYNA 5335km / K20KRAKÓWOK 
99  BURAS RAFAŁ 5375km / M30KRAKÓWOK 
100  BURCZYK TOBIASZ 5465km / M20NOWOSIELCEZJEŚĆ CIASTKO TEAMOK 
101  BURLIGA IWONA  5km / K30BUDZÓWOK 
102  BURNUS BEATA 175km / K30KRAKÓWNIGHT RUNNERSOK 
103 BUTRYN WOJCIECH9495km / M40KRAKÓW  
104  BYSIEK KATARZYNA 2455km / K30KRAKÓWNIDEC ALL FOR DREAMSOK 
105  CADER AGNIESZKA 7385km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
106  CADER JACEK 7405km / M30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK 
107 CADER JAKUB 50m / MZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAOK  
108  CALA MACIEJ 6665km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
109 CALZONI GUIDO8185km / M30OK 
110  CAŁA BALBINA 7615km / K40KRAKÓWCHCIAŁAM SE POBIEGAĆOK 
111  CAŁA MICHAŁ 95km / M40KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆOK 
112  CEBO ARTUR 615km / M30KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆOK 
113  CEBO KATARZYNA 605km / K20KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆOK 
114 CENOWA-WILLEMS EWA8035km / K30KRAKÓWOK 
115  CEWKA PIOTR  5km / M20KRAKÓW   
116 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30    
117  CHLEBDA BEATA 5135km / K50KRAKÓWOK 
118  CHOIŃSKI MICHAŁ 1755km / M30KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
119  CHOMNICKA BEATA 4545km / K40KRAKÓWOK 
120 CHROMY-ROŚCIESZEWSKA GRAŻYNA9805km / K40KRAKÓW  
121  CHRONOWSKI MATEUSZ 2175km / M20KRAKÓWTWITTERKIOK 
122 CHRZĄSZCZ JULIANNA1605km / K20KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
123 CHRZĄSZCZ MACIEK1615km / M20KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
124  CHRZĄSZCZ PAWEŁ 1585km / M50KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
125  CHUDY JACEK 8345km / M50BOLECHOWICEOK 
126  CHYLIŃSKI TOMASZ 7115km / M40KRAKÓWOK 
127  CICHOŃ AGNIESZKA 7685km / K40KRAKÓWOK 
128  CIEŚLA GRZEGORZ 6795km / M40KRAKÓWNAUKA BIEGAOK 
129  CIEŚLAK-SAWICKA KATARZYNA 2915km / K40KRAKÓWKCS TEAMOK 
130  CIEŚLIK GABRIELA  5km / K30KRAKÓW   
131 CISOŃ GRZEGORZ2085km / M20MORAWCZYNAOK 
132  CISZEK PAULINA 1865km / K20KRAKOWCISZEKTEAMOK 
133  CIUŁA TOMASZ 2295km / M30KRAKÓWREBELLION OF FREE RUNNERSOK 
134  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 2065km / K40KRAKÓWKIJANKIOK 
135  CYANKIEWICZ ANNA 8355km / K60KRAKÓWKIJANKIOK 
136  CYGAN ŁUKASZ 5185km / M30KRAKOW1984OK 
137  CYGAN TOMASZ 3935km / M40KRAKOW-OK 
138  CYGANIK JOANNA 3845km / K50KRAKÓWNIEZRZESZONAOK 
139  CYGANKIEWICZ WOJCIECH 2995km / M60KRAKÓWN7:45OK  
140 CZAJKOWSKI MICHAŁ8155km / M30OK 
141  CZAK SYLWIA 4435km / K30GROJECOK 
142  CZAPIEWSKA ELIZA 9585km / K30KRAKÓWGT ALEX  
143  CZAPIEWSKI MACIEJ 9575km / M30KRAKÓW  
144  CZARNECKA KAROLINA 5755km / K30KOŚCIELISKOKB ŚNIEŻKA 1602OK 
145  CZARNECKI KACPER 7915km / M30KRAKOWOK  
146  CZERWIŃSKI ADAM 15km / M30WIELICZKAMAX-FLIZ EKSPEDYCJAOK 
147 CZUŁA MARCIN9285km / M40KRAKÓW  
148 CZYZYCKA JOANNA5835km / K20KRAKOWROZMOWY W TOKUOK 
149  CZYŻEWSKA KASIA 6535km / K20KRAKÓWDALEKO JESZCZE?OK 
150 ĆWIAKAŁA AGNIESZKA8305km / K40OK