Zawody obsługuje firma Datasport

4. Bieg Gladiatora
Bielawa, 08 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 1056
Odebrało numery: 846

Liczba opłaconych zawodników: 897
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Seria Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZUK DOROTA 1BG / K20BIELAWAS4POLPOLOKOKNormal 
2 ADAMSKI DAWID3BG / M30BYSTRZYCA KŁODZKAMATPLAST TEAMS10POLPOLOKOKNormal 
3 ADAMSKI ROBERT445BG / M40KAT CROSS WAŁBRZYCHS6POLPOLOKNormal 
4  ADAMSKI WITOLD 4BG / M30ŻARÓWS10POLPOLOKOKExtreme 
5  ANDRUSZEWSKA KATARZYNA  BG / K40DOBROSZÓW OLESNICKIDRINK TEAMS8POLPOL OKExtreme  
6  ANDRUSZKO PAWEŁ 5BG / M20WAŁBRZYCHDRINK TEAMS8POLPOLOKOKExtreme  
7 ANDRZEJEWSKA EMILIA6BG / K20PIŁAWA DOLNADRUŻYNA MROSZCZAKAS5OKOKNormal 
8  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ  BG / M30LUBINRUNATTACK / OLAWS ZŁOTORYJAS2POLPOL OKExtreme  
9  ANTONIAK TERESA 7BG / K40BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECS10POLPOLOKOKExtreme 
10 ARNDT DAWID951BG / M20WAŁBRZYCHS13POLPOL Normal 
11  BABIICHUK IHOR  BG / M20TWARDOGORAS14UKRUKR OKNormal  
12 BABIK TOMASZ8BG / M30UCIECHÓWTYMCZASEM EBS3POLPOLOKOKNormal 
13  BAJEROWICZ ADAM 9BG / M20RADOMSKOSDA MOSTS2POLPOLOKOKNormal 
14  BALAK MAGDALENA 10BG / K30PIESZYCEPANIE PRZODEMS4POLPOLOKOKNormal 
15  BALCEWICZ KONRAD 11BG / M30SZCZAWNO ZDRÓJKAT CROSS WAŁBRZYCHS6POLPOLOKOKNormal 
16 BALICKI MARCIN219BG / M30ZEBRA TEAMS9POLPOL Normal 
17  BAŁA ADAM 12BG / M50SZCZAWNO-ZDRÓJWCS & PREDATORSS1POLPOLOKOKExtreme  
18  BANASIAK GRZEGORZ 13BG / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAS4POLPOLOKOKExtreme 
19  BANASIAK KATARZYNA 14BG / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAS4POLPOLOKOKExtreme 
20  BANAŚ MATEUSZ 15BG / M20BIELAWATYMCZASEM EBS3POLPOLOKOKNormal 
21  BANDERA KATARZYNA 865BG / K30PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS7POLPOLOKOKNormal 
22  BARAN MARIKA 16BG / K20WAŁBRZYCHBARANKIS7POLPOLOKOKNormal 
23  BARAN MICHAL 17BG / M30WAŁBRZYCHBARANKIS7POLPOLOKOKNormal 
24 BARSKA KATARZYNA18BG / K50DZIERŻONIÓWCROSS OSIR BIELAWAS8POLPOLOK  
25 BASIÓW PIOTR19BG / M20PIŁAWA DOLNADRUŻYNA AS5POLPOLOKOKNormal  
26  BEBEL MACIEJ 20BG / M30WROCŁAWS7POLPOLOKOKExtreme 
27 BEGIŃSKI SEBASTIAN21BG / M20PRZEDBOROWAZEBRA TEAMS10POLPOLOKOKNormal  
28 BERNAŚ MIROSŁAW22BG / M50DZIERŻONIÓWZEBRA TEAMS10POLPOLOKOKNormal 
29  BEZVERKHNIA TETIANA 23BG / K20WROCLAWRÓŻOWE PANTERKIS5POLPOLOKOKNormal 
30  BIECUSZEK KAMILA 24BG / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAS4POLPOLOKOKExtreme 
31  BIEL ŁUKASZ 25BG / M30KAMIENNA GÓRACONTENDER KAMIENNA GÓRAS6POLPOLOKOKExtreme 
32  BIELECKA MAGDALENA 26BG / K40GRODKÓWMUNDURY BRZESKIES7POLPOLOKOKExtreme 
33  BINIECKA ANITA  BG / K20BOLESŁAWIEC10BKPANCS8POLPOL OKNormal  
34 BINKOWSKA KATARZYNA27BG / K30SZCZAWNO-ZDRÓJAKADEMIA RUCHUS7POLPOLOKOKNormal 
35 BIŃKOWSKA PATRYCJA1026BG / K20ŚWIDNICAS13POLPOL Normal 
36 BISEK WIOLETA28BG / K30GŁUSZYCAFIT KLUB 24S3POLPOLOKOKNormal  
37  BISKUP DAMIAN 29BG / M30WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHS6POLPOLOKOKNormal 
38  BIZAN TOMASZ  BG / M30KŁODZKO22 BPGS1POLPOL OKExtreme  
39 BLACHARZ ALBERT30BG / M40DZIERŻONIÓWPIĘKNI I ZDROWIS10POLPOLOKOKNormal 
40 BŁACHOTNIK DANIELA31BG / K30GŁUSZYCAGŁUSZYCA TETSU CROSSS3OKOKExtreme 
41  BŁASZCZYK EWELINA 32BG / K30WAŁBRZYCHZWARYJOWANE AKTYWOWANES8POLPOLOKOKNormal 
42 BOBROWSKI MICHAŁ33BG / M20TUSZYNDRUŻYNA MROSZCZAKAS5OKOKNormal 
43 BOCHENEK ADRIAN34BG / M30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUS7POLPOLOKOKNormal 
44  BOĆKO EWA 35BG / K30TRZEBNICAWATAHASE2POLPOLOKOKExtreme 
45 BOĆKO KRZYSZTOF1029BG / M30SE2POLPOL Extreme 
46  BOGACZ DAGMARA  BG / K30SZCZAWNO ZDRÓJZWARYJOWANE AKTYWOWANES8POLPOL OKNormal  
47 BOLISĘGA ANDRZEJ37BG / M40DZIERŻONIÓWDRUŻYNA MROSZCZAKAS5OKOKNormal 
48 BORCZYK DARIA38BG / K20DZIERŻONIÓWDRUŻYNA MROSZCZAKAS5OKOKNormal  
49 BORESZ MONIKA253BG / K40CROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECS11POLPOL Extreme 
50 BOROWA KASIA39BG / K40LUBSKOHAT-TRICK LUBSKOS7POLPOLOKOKNormal 
51  BORSUKIEWICZ PAWEŁ 40BG / M30WAŁBRZYCHS2POLPOLOKOKExtreme 
52  BOZNAŃSKI MATEUSZ 41BG / M40WROCLAWSAMEKONIE-TEAM OLAS5POLPOLOKOKExtreme 
53  BRASZKA MAREK 42BG / M40KAMIENIEC ZABKOWICKIS2POLPOLOKOKExtreme 
54 BRODOWSKI MATEUSZ43BG / M20PIESZYCETYMCZASEM EBS3POLPOLOKOKNormal 
55  BROZYNA ROBERT 44BG / M30DZIERŻONIÓWPROFESJONALNI AMATORZYS10POLPOLOKOKExtreme 
56 BROŻEK ANNA45BG / K30ŚWIDNICADRINK TEAMS8POLPOLOKOKExtreme 
57  BROŻEK MIECZYSŁAW 46BG / M40JELENIA GÓRAJELENIA PLAST SPORT TEAMS6POLPOLOKOKExtreme 
58  BROŻYNA HANNA  BG / K40PIŁAWA GÓRNAWYBIERZS1POLPOL OKNormal  
59 BROŻYNA HANNA47BG / BIELAWAFITPOINT BIELAWAS6POLPOLOKOKExtreme 
60  BRZEŹNA MARZENA 48BG / K30DZIERŻONIÓWMETALISS2POLPOLOKOKNormal 
61  BRZEŹNY KRZYSZTOF 49BG / M40DZIERŻONIÓWKAT BODY WORKOUTS2POLPOLOKOKNormal 
62 BUCIOR KAJA50BG / K20SMOLECS5POLPOLOKOKNormal 
63 BUCIOR ZDZISLAW51BG / M50WROCLAWS5POLPOLOKOKNormal 
64  BUCZAK JAKUB 52BG / M30LĄDEK ZDRÓJS7POLPOLOKOKNormal 
65  BUCZEK JOANNA 53BG / K20KRAKÓWFIT KLUB 24S3POLPOLOKOKNormal 
66 BUDNY EMIL54BG / M20BIELAWADRUŻYNA MROSZCZAKAS5POLPOLOKOKNormal  
67  BUKOWSKA MARTA 866BG / K20PIŁAWA DOLNABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS9POLPOLOKOKNormal 
68  BUKOWSKI MARIUSZ 867BG / M40PIŁAWA DOLNABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAS9POLPOLOKOKNormal 
69  BUMBUL ANNA 55BG / K30WAŁBRZYCHDRINK TEAMS8POLPOLOKOKExtreme 
70  BUNK DAMIAN 56BG / M20WAŁBRZYCHS2POLPOLOKOKNormal 
71  BUNK-KOŹLAK BARBARA 57BG / K30WAŁBRZYCHS2POLPOLOKOKNormal 
72 BURDA PIOTR899BG / M40ŚWIEBODZICECROSSBOX74 ŚWIDNICAS12POLPOLOK 
73  BURLIDIS ELEFTERIOS 58BG / M30ŚWIDNICASE2POLPOLOKOKExtreme 
74  BYRSKA URSZULA 59BG / K20BYSTRZYCA GÓRNABYSTRZYCKIE DZIKIS2POLPOLOKOKNormal 
75 BYSTRZYCKA OLIMPIA60BG / K30WAŁBRZYCHAKADEMIA RUCHUS7POLPOLOKOKNormal 
76  CEBULA GRZEGORZ 61BG / M30DZIERŻONIÓWMETALISS2POLPOLOKOKNormal 
77 CĘDROWICZ MARIUSZ62BG / M40BIELAWAPRZEŁADOWANI 2000S12POLPOLOK 
78  CHABIELSKI MAREK 63BG / M20PIŁAWA GÓRNAPIŁAWSKIE TYGRYSYS3POLPOLOKOKExtreme  
79  CHAJA RADOSŁAW 64BG / M30OBORNIKI ŚLĄSKIES7POLPOLOKOKExtreme 
80  CHAWLUK ŁUKASZ 66BG / M30DZIERŻONIÓWTYMCZASEM EBS3POLPOLOKOKNormal 
81  CHAWLUK MICHAŁ 67BG / M20UCIECHÓWTYMCZASEM EBS3POLPOLOKOKNormal 
82 CHLIPAŁA MARIUSZ68BG / M40DZIERŻONIÓWZEBRA TEAMS10POLPOLOKOKNormal 
83  CHMIELOWIEC PIOTR 69BG / M20BIELAWAS10POLPOLOKOKNormal 
84 CHORAŻYCZEWSKI DOMINIK939BG / DRUŻYNA MROSZCZAKAPOLPOLOKOK  
85 CHOROJCZUK DOMINIK963BG / M20DZIERŻONIÓWS5POLPOL Normal 
86  CHORZĘPA WIOLETA 70BG / K30PRZYGÓRZEAKTYWNA NOWA RUDAS4POLPOLOKOKExtreme 
87 CHROMIŃSKI STEFAN71BG / M30WATAHASE2POLPOLOKExtreme 
88  CHUDOBA DAMIAN 72BG / M20BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECS11POLPOLOKOKExtreme 
89  CIERCZEK KAMIL  BG / M30LEWIN KŁODZKISUPER SAIYANSS9POLPOL OKExtreme  
90 CIERCZEK RAFAŁ BG / M30ROGÓW SOBÓCKISUPER SAIYANSS9POLPOL OKExtreme  
91  CIESIELSKI TOMASZ 73BG / M40JAWORZYNA ŚLĄSKAFIT KLUB 24S3POLPOLOKOKNormal 
92 CIEŚLAK PIOTR74BG / M30NOWA RUDAMATPLAST TEAMS10POLPOLOKOKNormal 
93 CIEŚLAROWA MONIKA75BG / K30MIEROSZÓWZEBRA TEAMS9POLPOLOKOKNormal 
94 CIMEK MARCIN BG / POLPOL   
95  CYBRUCH JACEK 76BG / M30WROCŁAWS2POLPOLOKOKExtreme 
96  CYMERMAN AGATA 77BG / K20KĄTY WROCŁAWSKIEWATAHAS1POLPOLOKOKExtreme 
97  CZAJ KAROL  BG / M30SZCZAWNO-ZDRÓJDATASPORTS11POLPOL OKNormal  
98 CZAJKA ANNA78BG / K40POLKOWICESREBROMANIAS4POLPOLOKOKNormal 
99  CZAJKA ROBERT 79BG / M40POLKOWICESREBROMANIAS4POLPOLOKOKNormal 
100  CZARNECKI KONRAD 80BG / M20ZIĘBICERYCERZE ZODIAKUS4POLPOLOKOKNormal 
101  CZARNECKI MARCIN 81BG / M30STARE BOGACZOWICES1POLPOLOKOKExtreme 
102  CZARNECKI MATEUSZ 82BG / M20ZIĘBICERYCERZE ZODIAKUS4POLPOLOKOKNormal 
103 CZEKAJ KAMIL83BG / UM BIELAWAS6POLPOLOK 
104  CZEPIELA MARCIN 84BG / M20STRZYŻÓWSDA MOSTS2POLPOLOKOKNormal 
105 CZERNIK BARBARA85BG / K30NOWOGRODZIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECS11POLPOLOKOKExtreme 
106 CZERNIK PAWEŁ86BG / M30BOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECS11POLPOLOKOKExtreme 
107  CZUCHRAJ ŁUKASZ 87BG / M30KŁODZKOJACIERPIEDOLES10POLPOLOKOKExtreme 
108  CZUJKO MICHAL 88BG / M30ZIELONA GÓRA8K48S7POLPOLOKOKExtreme 
109  ĆWIKOWSKI BOGUSLAW 89BG / M50WROCŁAWBAJANA TEAMS2POLPOLOKOKNormal 
110 ĆWIKOWSKI JAROSŁAW90BG / M40BUKÓWS2POLPOLOKOKNormal