Zawody obsługuje firma Datasport

Gladiator Junior
Bielawa, 08 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 159
Liczba opłaconych zawodników: 134
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  AFTYKA JULIA  S6 / KŻARÓWFORMIGAOK 
2  ANDREW ALEXANDER  S5 / MBIELAWAOK 
3 BARTIZAL FRANCISZEK S3 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
4 BEDNARCZYK ZOFIA S4 / KWROCŁAWWYBIERZOK 
5BIALEK ZUZANNA S4 / KBIELAWAOK 
6 BOCHNIARZ MAKSYMILIAN S4 / MJEDLINA-ZDRÓJOK 
7 BRZYSKA ALEKSANDRA S5 / K  
8 BUGAREWICZ ALEKSANDER S5 / MŚWIDNICASKT TIGEROK 
9 BUGAREWICZ MAŁGORZATA S2 / KŚWIDNICASKT TIGEROK 
10 BURDA NADIA S1 / KŚWIEBODZICEOK 
11 BUTA RAFAŁ S6 / MŚWIDNICABRAK  
12 BYLICKI WIKTOR S5 / MBIELAWA  
13  BYLICKI WIKTOR  S5 / MBIELAWAOK 
14 CHAWLUK GRZEGORZ S4 / MDZIERŻONIÓWCYBULAKIOK 
15 CHAWLUK GRZEGORZ S4 / MDZIERŻONIÓWCYBULAKI  
16  CHMIELOWIEC ZUZANNA  S2 / KBIELAWAOK 
17  DANKOWSKI SZYMON  S6 / MBIELAWAOK 
18 DELALICZ DE LAVAL KRZYSZTOF S3 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
19 DELALICZ DE LAVAL PATRYK S1 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
20 DRUZIC TYTUS S4 / MWROCŁAW  
21 DRZEWIECKI FILIP S3 / MWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
22 DRZEWIECKI KUBA S2 / MWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
23 DRZYMALSKI JAKUB S6 / MGŁUSZYCA1982OK 
24 DUDEK KACPER S4 / MPIESZYCEOK 
25 DUDEK SZYMON S5 / MPIESZYCEOK 
26  DYBAŁA KLAUDIA  S4 / KŚWIEBODZICEOK 
27 DYMURSKA JULIA S6 / KBIELAWA  
28 FABIAN KAROL S1 / MPILAWA DOLNACYBULAKIOK 
29 FIC JAKUB S6 / MDZIERŻONIÓWCYBULAKIOK 
30 FIGAS ALICJA S1 / KWAŁBRZYCHOK 
31  GAŁAN MARTYNA  S5 / KMIEROSZÓWKOJOTYOK 
32 GAŁĄZKA JUSTYNA S2 / KWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
33 GIL BARTOSZ S3 / MBIELAWAOK 
34  GOLDA DOMINIK  S2 / MMIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
35  GOLY EMILIA  S5 / KBIELAWAOK 
36 GONERA MILENA S4 / KKAMIENNA GÓRADREWNIANA KRAINA DOMINIK ZASADAOK 
37 GÓRNY PATRYK S3 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
38  GROBELNY SEBASTIAN  S2 / MBIELAWAOK 
39 GRZESIAK MIŁOSZ S2 / MSTARE BOGACZOWICEANANASSHOP.PLOK 
40  GUZARA MIŁOSZ  S1 / MBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
41  HENDZEL ANNA  S3 / KOSTROSZOWICESP.NR4 BIELAWAOK 
42 HISZPAŃSKA NIKOLA S6 / KGŁUSZYCAOK 
43 HOTAŁA SZYMON S2 / MKUDOWA-ZDRÓJ  
44  HYRA JAKUB  S1 / MBIELAWAOK 
45 IGNACY CZUJKO S1 / MZIELONA GÓRAOK 
46  ILKÓW BARTEK  S4 / MOLEŚNICAOK 
47 JARMUNDOWICZ ADAM S2 / MRYBNIKMASNY TEAMOK 
48 JARMUNDOWICZ FILIP S5 / MRYBNIKMASNY TEAMOK 
49 JATKOWSKA JAGODA S3 / KBIELAWAOK 
50 JAWORSKI ALEKS S2 / MWAŁBRZYCHWOJOWNIK  
51 JAWORSKI SETH S3 / MWROCŁAWFI FUTURE INSTALLATION WOJCIECH KLĄSKAŁAOK 
52 KAMIŃSKA KAROLINA S5 / KDZIERŻONIÓWSKT TIGEROK 
53 KANDEFER PIOTR S5 / MGŁUSZYCAGŁUSZYCA TETSU CROSS  
54 KARWACKI DAWID S5 / MWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
55 KARWALA JAKUB S4 / MKAMIENNA GÓRAKAP KAMIENNA GÓRA  
56KAWĘCKA ZOFIA S5 / KBIELAWAOK 
57 KAŹIMIERCZAK NIKOLA S5 / KBIELAWAOK 
58 KAŹMIERCZAK NIKOLA S5 / KBIELAWABRAK  
59 KĘPIŃSKA JULIA S3 / KSTARE BOGACZOWICEOK 
60 KĘPIŃSKI MARCEL S1 / MSTARE BOGACZOWICEOK 
61 KLĄSKAŁA ALEKSANDER S1 / MWROCŁAWOK 
62 KOSEWSKA JULIE S3 / KBIELAWAOK 
63  KOSOWICZ ZUZANNA  S3 / KBOGATYNIAOK 
64 KOSZYKA ALEKSANDRA S3 / KWAŁBRZYCH1985OK 
65  KOWALCZYK LENA  S3 / KBIELAWAPIĘKNI I ZDROWIOK 
66 KOZŁOWSKI DAWID S1 / MBIELAWAOK 
67 KRAŚNICKI STAŚ S1 / MBIELAWAOK 
68 KRAWCZYK-DEMCZUK MARTA S4 / KPODGÓRZYNOK 
69 KRÓLICKA MAJA S4 / KLUTOMIA  
70 KRUPA WIKTORIA S6 / KBIELAWAOK 
71 KRYSZCZUK ARTUR S4 / MSOBÓTKARODZINA  
72  KRYSZCZUK ARTUR  S4 / MSOBÓTKARODZINAOK 
73 KUNICKI JAKUB S6 / MWROCŁAWNOAOK 
74 KWAŚNY HUBERT S1 / MBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  
75  KWIATKOWSKA NATALIA  S5 / KDZIERŻONIÓW  
76 LACHOWICZ VICTORIA S4 / KLUBOMINOK 
77  LAMBER ZOFIA  S5 / KZABKOWICE SLFBW KIDS ZABKOWICE SLOK 
78  LASKOWSKI WOJCIECH  S4 / MBIELAWAOK 
79 MAJCHER IGOR S1 / MPIESZYCEKAT BODY WORKOUTOK 
80 MAJKOWSKA MAJA S4 / KTYNIEC MAŁYOK 
81  MALINOWSKA PATRYCJA  S6 / MBIELAWASP.NR4 BIELAWAOK 
82  MATUSIAK KAROL  S3 / MTYNIEC MAŁYOK 
83 MENCWEL GABRIEL S1 / MBIELAWAOK 
84 MENCWEL KAJETAN S1 / MBIELAWAOK 
85 MILEWSKI BORYS S3 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
86 MIRECKA ALEKSANDRA S3 / KBIELAWARODZINAOK 
87 NIKONIUK BŁAŻEJ S6 / MOLSZANY  
88  OLSZAK TOSIA  S4 / KKAMIENNA GÓRAMINI VOLLEY KAMIENNA GÓRAOK 
89 OSKAR RAKOWICZ S6 / MCHRZÓWOK 
90 PAWLACZEK HANNA S6 / KBIELAWARODZINAOK 
 trenuje Teakwon-do, miłośniczka sportu, uwielbia wyzwania
91  PIASECKA MARTA  S2 / BIELAWAOK 
92 PIASECKI JACEK S2 / MBIELAWAOK 
93 PIASKOWSKA POLA S1 / KWAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
94 POCZTAREK JAGODA S2 / KDZIERŻONIÓWSISTARSOK 
95 POCZTAREK NATASZA S3 / KDZIERŻONIÓWSISTARSOK 
96 POLICZKIEWICZ KRZYSZTOF S6 / MBIELAWAOK 
97 POLICZKIEWICZ PAWEŁ S6 / MBIELAWAOK 
98 POŁEC JULIA S5 / KBIELAWABRAKOK 
99 POŁEĆ JULIA S6 / KBIELAWABRAK  
100 POTACZEK MIKOŁAJ S4 / MDZIERŻÓNIÓWOK 
101  PSZKIT GABRIELA  S4 / KDZIERŻONIÓWCYBULAKIOK 
102 PSZKIT GABRIEL S1 / MSIEDLCECYBULAKIOK 
103 PSZKIT TYMON S1 / MDZIERŻONIOWCYBULAKIOK 
104  PTAŚNIK LAURA  S5 / KBIELAWABRAKOK 
105 QANNITA MOIN S1 / MDZIERŻONIÓWKAT BODY WORKOUTOK 
106 RACZEK OLIWIA S6 / KRYBNIKOK 
107  RAŚ PAWEŁ  S5 / MBIELAWAOK 
108 RDUŁTOWSKI HUGO S3 / MTYNIEC MAŁYOK 
109 ROBAK DOMINIKA S6 / KWAŁBRYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
110ROBAK FILIP S3 / MGOGOŁÓWOSP GOGOŁÓWOK 
111 ROBAK MIŁOSZ S6 / MWAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHOK 
112 RUDZKI BORYS  S2 / MDZIERŻONIÓW  
113RYGIEWICZ KACPER S1 / MBIELAWAOK 
114 SABAŁA JULIA S4 / KWAŁBRZYCHWIEDŹMINKARUNOK 
115 SIERKO LILIANA S3 / KDZIERŻONIÓWWOK 
116 ZAWODNIK ANONIMOWY S5 / M OK 
117 SKŁODOWSKA ALEKSANDRA S4 / KBOLESŁAWIECCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOK 
 1 Bieg z przeszkodami w życiu
118 SMOLIŃSKI KAROL S6 / MBIELAWAOK 
119SMOLIŃSKI KUBA S2 / MBIELAWACHŁOPAKI NIE PŁACZĄOK 
120 SNOPCZYŃSKI DAWID S5 / MBIELAWAOK 
121 SOKOLIŃSKI MARCEL S5 / MBIELAWAOK 
122 STACHOWICZ KINGA S4 / KWROCŁAWOK 
123 STASIAK BERENIKA S4 / KPIESZYCEOK 
124 STASIAK GAJA S2 / KPIESZYCEOK 
125  STOJEK KACPER  S3 / MBOGATYNIAOK 
126 STOLARCZYK MAJA S4 / KBIELAWAOK 
127 STOLARCZYK ZUZANNA S4 / KBIELAWAOK 
128  SURGIENIEWICZ KAMIL  S5 / MGRZĘDYDZIKI WOROUT CZARNY BÓROK 
129  SURYGAŁA LEON  S6 / MBIELAWAOK 
130  SUSKI KACPER  S3 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEOK 
131  SUSKI PIOTR  S2 / MŻERNIKI MAŁE GM KOBIERZYCEOK 
132 SUTUŁA MAJA S2 / KDZIERZONIÓWPIĘKNI I ZDROWI  
133 SZATNIEWSKI JAKUB S2 / MDUSZNUKI ZDRÓJBRAK  
134 SZOZDA WIKTORIA S1 / KNIEMCZAOK 
135  SZTYLER ANTONI  S4 / MDOBROCINOK 
136 SZYMAŃSKI ALEKSANDER S6 / MŚWIEBODZICEOK 
137 ŚLEDŹ JAN S6 / MBIELAWA  
138  ŚLEDŹ JAN  S5 / MBIELAWAOK 
139  TOMCZYK DAWID  S3 / MBIELAWAOK 
140 TRELA GABRIEL S3 / MWAŁBRZYCHOK 
141 TRELA SZYMON S5 / MWAŁBRZYCHOK 
142  TRZECIAK LAURA  S1 / KOSTROSZOWICEOK 
143  TUREK FILIP  S6 / MŚWIDNICASP WITOSZÓW DOLNYOK 
144  WĘGRZYN SEBASTIAN  S2 / MPIŁAWA DOLNABRAK  
145WIERDAK NINA S5 / KBIELAWAOK 
146  WILCZYŃSKI PAWEŁ  S2 / MWAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
147 WIŚNIEWSKA JULKA S6 / KSZCZAWNO ZDRÓJ  
148  WIŚNIEWSKA NELA  S5 / KBIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
149 WIŚNIEWSKI SZYMON S6 / MKOMORÓWSP WITOSZÓW DOLNYOK 
150 WŁODARCZYK ALAN S5 / MWAŁBRZYCHALVINIXOK 
151 WNUK ALEKSANDRA S4 / KWROCLAWNOAOK 
152 WOJTUCHÓW KUBA S5 / MWAŁBRZYCHOK 
153WOLF MIKOŁAJ S2 / MBIELAWACHŁOPAKI NIE PŁACZĄOK 
154  WOŹNIAK RADOSŁAW  S1 / MBIELAWAOK 
155 WZOREK MARTYNA S3 / KWROCŁAWPIĘKNI I ZDROWI  
156  ZAJĄC ZUZANNA  S6 / KMIEROSZÓW  
157 ZASADA ALEKSANDRA S4 / MKAMIENNA GÓRAMINI VOLLEY KAMIENNA GÓRAOK 
158 ZIELIŃSKI MACIEJ S3 / MBIELAWACHŁOPAKI Z SĄSIEDZTWAOK 
159 ŻURAWSKI ALEKSANDER S6 / MŚWIDNICAOK