Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 1037
Liczba opłaconych zawodników: 929
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZUK JUSTYNA 60110km / K35JELENIA GÓRAOK 
2 ADAMIN ARTUR132221km / M50WAŁBRZYCHOK 
3 ADAMSKA JOANNA121km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
4 ADAMSKI ROBERT221km / M45WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHOK 
5  AKIERMAN ANNA 60210km / K35LUBAŃOK 
6  ALKER ZBIGNIEW 60310km / M55GLIWICEOK 
7  ALTEWĘGIER JAROSŁAW 60410km / M40KRAKÓWOK 
8 AMBROSIEWICZ HENRYK60510km / M70JELENIA GORAKB LEW 2000OK 
9  ANDRZEJEWSKI JACEK 321km / M50KOŚCIAN-KOŚCIAN TEAMOK 
10  ANDRZEJEWSKA KLAUDIA 159310km / K25PROCHOWICEOK 
11  ANIŚKIEWICZ MARIOLA 60610km / K50LUBAŃOK 
12  ARENDARCZYK ADAM 421km / M30JELENIA GÓRADR. SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAOK 
13  BABIŃSKA EWELINA  10km / K35RADKÓW  
14  BADACZ JOANNA 60710km / K40PIECHOWICESMS SZKLARSKA PORĘBAOK 
15  BADAWIKA LAURA 244910km / K25DYMITROW MALYOK 
16  BADKO DARIUSZ 521km / M45PIECHOWICEOK 
17  BAJDA JUSTYNA  10km / K30STARA KAMIENICAIGB  
18  BALICKA - KOCHEL MONIKA 621km / K40KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
19  BAŁKA JACEK  21km / M35WROCŁAW  
20  BANAŚ MATEUSZ 721km / M25BIELAWAPOŁÓWKA NA KACAOK 
21  BANAŚ ROBERT 60810km / M35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK 
22  BANDZIAK KLAUDIA 60910km / K35WROCŁAWOK 
23 BAŃCZAK WIKTORIA167310km / K18ŚWIDNICA-OK 
 N
24  BARAN AGATA 61010km / K40LEGNICAOK 
25  BARAŃSKI PAWEŁ  21km / M35WIECHLICEWIECHLICE RUN  
26  BARTKOWSKI RYSZARD 821km / M70KOWARYKOWARY BIEGAJĄOK 
27  BASZCZUK MONIKA 921km / K25JELENIA GÓRADECATHLON JELENIA GÓRAOK 
28  BEDNARCZYK PATRYCJA 48121km / K25WROCŁAWSTRONGER RUNNEROK 
29  BEDNAREK DARIUSZ 1021km / M45LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAOK 
30  BELA BEATA 1121km / K45WROCŁAWOK 
31  BERA EMILIAN  21km / M30JAWORJAWOR BIEGA!  
32  BERNAT BOGDAN 1221km / M45ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
33  BEZDEL ANNA 1321km / K45PUCKBOLKÓW TEAMOK 
34  BIELA IWONA  10km / K50RYBNICATEAM NESSI  
35  BIELAWA EWA 61110km / K30BOGATYNIABOGATYNIA TEAMOK 
36  BIELAWA MARCIN 1421km / M35BOGATYNIABOGATYNIA TEAMOK 
37 BIELAWSKA ALEKSANDRA61210km / K18STRZEGOMOK 
38  BIELEŃ MARIUSZ 1521km / M30LUBINOK 
39  BIELEWICZ MACIEJ 138010km / M35JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
40  BIEŁUŃSKI SEBASTIAN 1621km / M40WROCŁAWOK 
41  BIENIEK-WILK ANNA 1721km / K40JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
42  BINIECKA ANITA  10km / K25BOLESŁAWIEC-  
43  BINIECKI WALDEMAR 61310km / M55GROMADKA-OK 
44  BISKUPSKI ARKADIUSZ 1821km / M45LUBAŃOK 
45  BLACHA BALOWSKA ANETA  21km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUN  
46  BLUKACZ GRZEGORZ 1921km / M45TORUŃTORUŃOK 
47  BŁASZKOWSKA MARIOLA 2021km / K35RAWICZMAJ.R RAWICZOK 
48 BŁĄKAŁA TOMASZ2121km / M40ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEAMATOROK 
49  BOCHNAK MIROSŁAW 2221km / M40PRZEMKÓWABY DO METY - PRZEMKÓWOK 
50  BOGDZIEWICZ NATALIA 61410km / K30GRYFÓW ŚLĄSKIOK 
51  BOJKOWSKA KATARZYNA 61510km / K30ŚWIERADÓW ZDRÓJOK 
52  BOJKOWSKI PIOTR 93810km / M30ŚWIERADÓW-ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWOK 
53 ZAWODNIK ANONIMOWY2321km / K25 OK 
54  BOMERSBACH RAFAŁ 2410km / M30LWÓWEK ŚLĄSKIOK 
55  BONDROW KRZYSZTOF 2521km / M25BOLESŁAWIEC23 SPAOK 
56 BOROWIEC DAMIAN123310km / M30JELENIA GORAOK 
57  BOROWIEC SEBASTIAN 61610km / M40SIEDLĘCINOK 
58  BOROWSKA KAROLINA 92710km / K30LUBINHTTPS://WWW.INSTAGRAM.COM/HAJDI.CO.SOBIE.BIEGA/OKWozek 
59  BORYSIEWICZ MACIEJ 61710km / M35WROCŁAWOK 
60  BROK ADAM 61810km / M50STRONIE ŚLĄSKIEOK 
61  BRONOWICKI BARTŁOMIEJ  10km / M30JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAM  
62  BRYNIARSKI BARTOSZ 2721km / M40JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOK 
63  BUCZYŃSKI MARTIN 169910km / M40ŚWIERADÓW ZDRÓJOK 
64  BUDZIKOWSKI GRZEGORZ 2821km / M45JELENIA GÓRAOK 
65  BUDZINSKI DAMIAN 137710km / M40NYSAWKB META LUBLINIECOK 
66  BUGAJNY PAWEŁ 2921km / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOK 
67  BUJAK ANDRZEJ 61910km / M50GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWOK 
68  BULCEWICZ WOJCIECH 172510km / M40JELENIA GÓRABEAT YESTERDAYOK 
69 BURDA AGNIESZKA 62010km / K45JELENIA GÓRABIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
70  BURKIEWICZ MIROSŁAW 3021km / M50LIPALZS LIPAOK 
71  BYKOWSKI BOGDAN 62110km / M70Stary KisielinBRACTWO BIEGACZY ZIELONA GORAOK 
72  CABAJ DAMIAN 62210km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
73  CECOT ŁUKASZ  10km / M30LEGNICABYLE DO METY  
74  CEDZIDŁO MAŁGORZATA 62310km / K40LUBAWKALUBAWKA TEAMOK 
75  CEDZIDŁO PAWEŁ 3121km / M45LUBAWKALUBAWKA TEAMOK 
76  CELUCH RENATA 62410km / K40CHOJNOWKB LEW LEGNICAOK 
77  CEPIELIK WOJCIECH 3221km / M35PUSTELNIKGMINA MARCISZÓWOK 
78  CHMIEL PATRYCJA 170921km / K25LEGNICADECATHLON JELENIA GÓRAOK 
79  CHOJA ANNA 62510km / K35BOGATYNIABOGATYNIA TEAMOK 
80 CHOJA JAKUB143510km / M25BOGATYNIABOGATYNIA TEAMOK 
81  CHOMA KATARZYNA 62610km / K35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
82  CHOMICZ-SZABŁOWSKA ANNA 3321km / K40KOWARYOK 
83  CHORAŻY PIOTR 3421km / M45JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEOK 
84  CHROBAK PIOTR 352410km / M40ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAOK 
85  CHROMINSKA-LINKIEWICZ RENATA 22321km / K45JEŻÓW SUDECKIBIEGAMDLAZDROWIA.PLOK 
86 CHRZĄŚCIK ARKADIUSZ 10km / M30ZARĘBA  
87  CHWASZCZ MARCIN 3521km / M30JELENIA GÓRAOK 
88  CHWIŁKA MARIUSZ 193110km / M40WALBRZYCH-OK 
89  CHYSKI GRZEGORZ 3621km / M35SZPROTAWAOK 
90  CIBORSKI IRENEUSZ 3721km / M65WROCŁAWADDICT.PLOK 
91  CICHOŃ ARKADIUSZ 175010km / M45GRYFÓW ŚLĄSKITEAM GRYFITÓWOK 
92  CICHOŃ TOMASZ 3821km / M35JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMOK 
93  CICHOSZ MICHAŁ 62710km / M35LUBOMIERZKLINICYSTA.PLOK 
94  CICHY ŁUKASZ 62810km / M30JELENIA GÓRAOK 
95  CICHY WALDEMAR 3921km / M65JELENIA GÓRAOK 
96  CIEPLIŃSKA ANETA 4021km / K40JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINAOK 
97  CIEPLIŃSKI TOMASZ 4121km / M40JELENIA GÓRAWERTYKALNA KOTLINA, SUDECKI KLUB WYSOKOGÓRSKIOK 
98  CIESIELSKA BEATA 4221km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
99  CIESIELSKI JAROSŁAW 62910km / M40MĘCINKAKS ACTIVE URANOK 
100  CIESIELSKI JAROSŁAW  10km / M40CHEŁMIECACTIVE URAN  
101  CIRKO GRZEGORZ 4321km / M40SZKLARSKA PORĘBAOK 
102  CIRKO JOANNA 63010km / K40SZKLARSKA PORĘBAOK 
103  CUKROWSKI ANDRZEJ 4421km / M40ZŁOTORYJAZLB ZŁOTORYJAOK 
104  CYBULSKI BOGDAN 4521km / M60BOLESŁAWIECNIEZRZESZONYOK 
105  CYMERLIK KRZYSZTOF 103510km / M55ŻORYUKS LUDWIKOWICEOK 
106  CZAJA MACIEJ 4621km / M40WROCŁAWMINICLASSIC.PL/ RUNNING ACADEMYOK 
107  CZAJA MAŁGORZATA 4721km / K40WROCŁAWMINICLASSIC.PL/ RUNNING ACADEMYOK 
108  CZAPLICKI JANUSZ 63110km / M50JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLOK 
109  CZERNIAK PAWEŁ 4821km / M30SOSNOWKAKARKONOSZ RUNNING TEAMOK 
110  CZERNIAK WIOLETA 4921km / K30SOSNÓWKAOK 
111  CZERWIŃSKA KASIA 63210km / K45SIEMIANICEOK 
112  CZESCIK MICHAL 63310km / M35JELENI GÓRAOK 
113  CZESNAKOWICZ KATARZYNA 63410km / K25LUBINOK 
114  CZOPOR GRZEGORZ 5021km / M35JELENIA GÓRADRUŻYNA CHROBREGOOK 
115  CZOPOR MAGDALENA 63510km / K25JELENIA GÓRAOK 
116  CZUB PIOTR 5121km / M25STRZEGOMGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK 
117  CZUBALA BEATA 5221km / K40ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOK 
118  CZYŻ MARIUSZ 63610km / M40KAMIENNA GÓRAKS SZORTYOK 
119  ĆWIĄKAŁA JULIA 166610km / K16JELENIA GÓRAOK 
120  ĆWIĄKAŁA WOJCIECH 5321km / M55JELENIA GÓRAOK 
121  ĆWIĘKA DAMIAN 5421km / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIOK 
122 ČIVRNÝ JIŘÍ 21km / M35SEMILYAK SEMILY