Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Human Machine
Piotrków Trybunalski, 03 lutego 2019 r.


Liczba zawodników : 161
Odebrało numery: 132

Liczba opłaconych zawodników: 114
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1 ADAMSKI- HEIN ANDRZEJ1296kmR / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
2  AGIER MATEUSZ 7712kP / M30TUSZYNTSN RUNNERSPOLPOLOK 
3  ANTOŃSKI ŁUKASZ 6712kP / M30PIOTRKÓW TRYBPOLPOLOK  
4  BABIICHUK IHOR 14612kP / M20TWARDOGORAUKRUKR  
5  BAGIŃSKI RYSZARD 5512kP / M40SULEJÓWTABATA RADEK TEAMPOLPOLOK 
6  BALCERZYK MICHAŁ 266kmP / M30RAKÓW DUŻYKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
7  BARANOWSKI KAMIL  12kP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL   
8 BELEICHYK VOLODYMYR1406kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
9  BENDINGER KRZYSZTOF 186kmP / M40ŁÓDŹPOLPOLOK 
10 BIEGAŃSKI BOGUMIŁ86kmP / M30GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
11 BIELAK MARTYNA1386kmR / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOL  
12  BINIEWICZ RENATA 7212kP / K40ŁĘCZYCABORUTA TEAMPOLPOLOK 
13  BINIEWICZ SŁAWOMIR 7112kP / M40ŁECZYCABORUTA TEAMPOLPOLOK 
14  BISKUP MARIUSZ 336kmP / M40SULEJÓWTABATA RADEK TEAMPOLPOLOK 
15  BLUSZCZ KATARZYNA 7812kP / K30BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
16  BUŁECZKA PAWEŁ 12412kP / M30ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEPOLPOL  
17  CHWAŁOWSKI ADAM 7312kP / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIESTILE RACING TEAMPOLPOLOK 
18  CŁAPKA PIOTR 216kmP / M30SIERADZRAJSPORT ACTIVEPOLPOLOK 
19 DANIELEWICZ MACIEJ12012kP / M20WOLA MOSZCZENICKAPOLPOL  
20  DELIPACY KAROL 826kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOK 
21  DERLATKA ADRIAN 146kmP / M20ROZPRZAPOLPOLOK  
22  DERLATKA ARIAN  6kmP / M20ROZPRZAPOLPOL   
23  DŁUGOSZ PAWEŁ 1006kmR / M20SIEMIANOWICE SLASKIEHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
24  DOBRZYŃSKI MACIEK 916kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKINIEZRZESZONYPOLPOLOK 
25  DOMIŃCZYK MARCIN 11012kR / M30RAKÓW DUŻYGERONIMOPOLPOLOK 
26  DYGUDA DARIUSZ 836kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
27  DYONIZIAK DOMINIK 496kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIGHOST RUNNERSPOLPOLOK 
28  FILIPCZAK ARKADIUSZ  6kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKINIEZRZESZONYPOLPOL   
29  FLORKIEWICZ MARCIN 1036kmR / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMOTORECYKLINGPOLPOLOK 
30  FRĄTCZAK PAULINA 10712kR / K20ŁÓDŹPOLPOLOK 
31  GADULA JAKUB 946kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKINIEZRZESZONYPOLPOLOK 
32  GAJDA DARIUSZ 11312kR / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIGERONIMOPOLPOLOK 
33  GAJEWSKI KAROL  12kP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWILCZY TEAMPOLPOL   
34  GĄSIOROWSKI DARIUSZ 10912kR / M30BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
35 GŁOWACKI KAMIL12312kP / M20WOLA MOSZCZENICKAPOLPOL  
36  GOLDA MICHAŁ  6kmR / M30MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICEPOLPOL   
37  GOŁĘBIOWSKI TOMASZ  12kP / M20RUDA ŚLĄSKACARBON OCR RACING TEAMPOLPOL   
38 GRUSZECKI ŁUKASZ26kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJEEEICH RECORDSPOLPOL  
39  GUMIŃSKI PIOTR 96kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKICZAJA TRAINING SYSTEMPOLPOLOK 
40 HAWRYLEWICZ LESZEK 12kP / M50SOŚNICOWICEAMATORPOLPOL   
41  HENDZLIK JAKUB 236kmP / M30ŁÓDŹDROGA DO ULTRAPOLPOLOK 
42  HUK MATEUSZ 6312kP / M20CHEŁMDZIKUSY W NATARCIUPOLPOLOK 
43  JACIUBEK ADRIAN 6912kP / M30BLACHOWNIAKAPILPOLPOLOK 
44  JACIUBEK ALBERT 6812kP / M20STAROWA GÓRAKAPILPOLPOLOK 
45 JAGIEŁO MICHAŁ 12kP / M30LUBIENIALUBIENIAPOLPOL   
46  JAGODZIŃSKA EWA 936kmR / K20KOSÓWPOLPOLOK 
47  JAGODZIŃSKI DAMIAN 366kmP / M20ŁÓDŹWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLPOLOK 
48  JAGODZIŃSKI DARIUSZ 256kmP / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKINIEZRZESZONYPOLPOLOK 
49  JAKUBCZAK PAULINA 356kmP / K20ŁÓDŹSPORTERA OCRPOLPOLOK 
50  JANISZEWSKI GRZEGORZ 5612kP / M50WARSZAWADZIADY OCRPOLPOLOK 
51  JANUSZEWSKI ANDRZEJ 7012kP / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
52 JAROS ANNA456kmP / K20SULEJÓWPOLPOLOK 
53  JÓŹWIK ŁUKASZ 816kmR / M20WOLBÓRZPOLPOLOK 
54 JURA MARTYNA1306kmP / K20PIOTRKOW TRYBUNLSIWYBIERZPOLPOLOK 
55  KACPERSKI JACEK 136kmP / M30BUCZEKAUTO BOSSPOLPOLOK 
56  KACPERSKI KAMIL 1286kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWYBIERZPOLPOLOK 
57  KAJA ROBERT 6112kP / M50WIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLPOLOK 
58 KAŁUŻA MARCIN1356kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
59  KARLSON MARCIN 316kmP / M20PRZYGŁÓWKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
60  KARLSON ROBERT 46kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUANSLKIKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
61 KASYLYSHYN MYKOLA1396kmP / PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
62  KAZUŁA JAKUB 5912kP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKONIUCHYPOLPOLOK 
63 KAZUŁA JAKUB1266kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKONIUCHYOCRPOLPOL  
64 KONRADI LUDWIK1336kmR / M50PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
65  KOSTRZON MACIEJ 14412kR / M40PIONKIDZIADY OCRPOLPOL  
66  KOTLICKA BEATA 5212kP / K40PIOTRKÓW TRYB.FUDUSPORT&COPOLPOLOK 
67 KOWALEWSKI BARTŁOMIEJ1366kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
68  KOZUBSKI WOJTEK 1276kmP / M20SULEJÓWPOLPOL  
69  KRAŚ GRZEGORZ 436kmP / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKITABATA RADEK TEAMPOLPOLOK  
70  KRAWCZYK ELA 176kmP / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
71  KUBISZYN MATEUSZ 116kmP / M20LUBACZÓWKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
72  KUBISZYN TOBIASZ 56kmP / M30LUBACZÓWKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
73  KUPIS MATEUSZ 11112kR / M30INOWŁÓDZGERONIMOPOLPOLOK  
74  KURZYDLAK JAKUB  6kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL   
75  KUSIDEŁ LENA 926kmR / K30MOSZCZENICANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
76 KWAŚNIAK EMIL 396kmP / M30ŁÓDŹSPORTERA OCRPOLPOLOK  
77  LASKOWSKI TOMASZ 416kmP / M30STARGARDPIĘKNI I BESTIEPOLPOLOK  
78 LASKOWSKI TOMASZ7612kP / M30STARGARDPIĘKNI I BESTIEPOLPOLOK  
79  LEWANDOWSKA DOMINIKA 896kmR / K40OPOLEPOLPOLOK  
80 LIPIŃSKI TOMASZ1196kmP / M20CHEŁMPOLPOL  
81 LIPIŃSKI TOMASZ5412kP / M20CHEŁMPOLPOLOK 
82  LISOWSKI ALEKSANDER 7412kP / M30ŁÓDŹROSSBIEGANI / RAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOLOK 
83  ŁĄCKI ŁUKASZ 6512kP / M30NOWY DWOR MAZOWIECKIHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOK 
84 ŁUCHNIAK KUBA156kmP / M20ŁÓDŹHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK  
85 ŁUCZYŃSKI TOMASZ466kmP / M40PIOTRKÓW TRYBTABATA RADEK TEAMPOLPOLOK  
86 MACIOŁ PIOTR36kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
87  MAJCHRZAK BARTŁOMIEJ 876kmR / M20WOLBÓRZPOLPOLOK 
88 MAJDA DAWID1346kmR / M30GRABICAPOLPOL  
89  MALINOWSKA KAROLINA 296kmP / K40MICHAŁÓWTABATA RADEK TEAMPOLPOLOK 
90  MALINOWSKI ŁUKASZ 976kmR / M40MICHAŁÓWEKO LUKPOLPOLOK 
91  MASIAREK PAWEŁ 886kmR / M30SULEJÓWMASIAR TEAMPOLPOLOK 
92  MERK MARIUSZ 206kmP / M30SULEJÓWTABATA RADEK TEAMPOLPOLOK 
93  MIKOŁAJCZYK IGOR 14812kP / M20KARLINQUERCUSPOLPOL  
94  MIKOŁAJCZYK PIOTR 14912kP / M40KARLINQUERCUSPOLPOL  
95  MISKA DANIEL 7912kP / M20MYŚLENICEENJOY BY SPORTPOLPOLOK 
96  MISKA DANIEL 476kmP / M20MYŚLENICEENJOY BY SPORTPOLPOLOK 
97  MOŚKO KAROLINA 126kmP / K30POZNAŃKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
98  NAJDEREK MICHAŁ 5712kP / M30CHODZIEŻPOLPOLOK 
99  NEJMAN MARCIN 226kmP / M20SULEJÓWMICK O `AMELIKA HUIPÛPOLPOLOK 
100  NIEDZWIECKI PRZEMYSŁAW 5812kP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
101  NIEWIAROWSKI ANDRZEJ  6kmR / M40ZABIERZÓWPOLPOL   
102  NOWICKI KACPER 1046kmR / M20RAKÓW DÓŻYMOTORECYKLINGPOLPOLOK 
103  OCZAKOWSKI WŁODZIMIERZ  6kmR / M50RAWA MAZOWIECKAKRA-KERS RAWA MAZOWIECKAPOLPOL   
104  OLAS PIOTR 246kmP / M20ROZPRZAHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
105  OLEKSIŃSKI GRZEGORZ 386kmP / M30PIOTRKÓW TRYBPIOTRKOWSKA GRUPA ROWEROWAPOLPOLOK 
106  OLSZEWSKI MARIUSZ 846kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
107  OŚCIK KRZYSZTOF 1016kmR / M30WOLBÓRZPOLPOLOK 
108  OWCZARCZYK JAROSŁAW 6012kP / M50OZORKÓWPOLPOLOK 
109  PAJĄK ANNA 376kmP / K20ŁÓDŹWATAHA GRUPA TRENINGOWAPOLPOLOK 
110  PALUSZCZAK DAMIAN 14712kP / M30KAMIENSKPOLPOL  
111  PALUTKIEWICZ MARIUSZ 1316kmR / M40PIOTRKOW TRYB.TABATA RADEK TEAMPOLPOLOK 
112  PAŁASZYŃSKA BEATA 6412kP / K30BYDGOSZCZHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLPOLOK 
113  PAWLIK MARCIN 866kmR / M40TOMASZÓW MAZOWIECKINIEZRZESZONYPOLPOLOK 
114  PAWLIKOWSKI RAFAŁ 11212kR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIGERONIMOPOLPOLOK 
115  PAWŁOWICZ ALEKSANDER 6612kP / M30WARSZAWAPAWŁOWICZ_OCR_TEAMPOLPOLOK 
116  PIETRZYK SZYMON 106kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
117  PILCH KATARZYNA 1456kmR / K40SIEMIANOWICE ŚLPOLPOLOK 
118  PŁÓCIENNIK PIOTR 5012kP / M30ŁÓDŹHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
119  POLINCEUSZ BARTOSZ 14112kP / M20STRZELCEJA I ONA DRUŻYNA NIEZWYCIĘŻONAPOLPOL  
120  PRZYGODA ULA 406kmP / K30ŁOWICZJUST HERO TEAMPOLPOLOK 
121  RATAJCZYK JAROSŁAW 446kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK 
122 RATULUDA PIOTR16kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
123  REMBELIŃSKI KRZYSZTOF 986kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIAMATORPOLPOLOK  
124  RUM MACIEJ 10812kR / M20ANDRESPOLPOLPOLOK 
125  RYTEL IZABELA 966kmR / K40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOLOK  
126  RZĄŻEWSKA EWA 996kmR / K20SULEJÓWEKPOLPOLOK 
127 SAMBORSKA MAŁGORZATA1176kmR / K40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
128  SIANOS KATARZYNA 286kmP / K30PODLUBIENWYBIERZPOLPOLOK 
129 SIANOS MARIUSZ1226kmP / M30PODLUBIENPOLPOL  
130  SIDORKO TOMASZ 196kmP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKITABATA RADEK TEAMPOLPOLOK  
131 SITEK KASPIAN12112kP / M20GAJKOWICEPOLPOL  
132  SOBOCIŃSKI KAROL 7512kP / M20POZNAŃPIĘKNI I BESTIEPOLPOLOK 
133 SOLANOWSKI PIOTR1186kmR / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
134  SOSZYŃSKI ROBERT 346kmP / M30ŁÓDŹSPORTERA OCRPOLPOLOK 
135  STASIAK OLGA 76kmP / K30BEŁCHATÓWBŁOTNE POTWORYPOLPOLOK 
136  STRADZA BARTŁOMIEJ  6kmP / M20KATOWICECARBON OCR RACING TEAMPOLPOL   
137  SUCHOCKI ROBERT 66kmP / M20ŁÓDŹWYBIERZPOLPOLOK 
138 SURMA KRZYSZTOF 10512kR / M30OPOCZNOGERONIMOPOLPOLOK  
139  SZEWCZYK ŁUKASZ 856kmR / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
140  SZUBA-ŁATA KLAUDIA 486kmP / K20RUDNIKENJOY BY SPORTPOLPOLOK 
141  SZUBA-ŁATA KLAUDIA 8012kP / K20RUDNIKENJOY BY SPORTPOLPOLOK 
142  SZUKALSKI MACIEJ 166kmP / M20OZORKÓWPOLPOLOK 
143  SZYDŁOWSKI ŁUKASZ 14312kP / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
144  ŚMIGIEL TOMASZ  6kmP / M30SULEJÓWAMATORPOLPOL   
145  TOMASZEWSKI ARTUR 1026kmR / M20ZĄBKIPOLPOLOK 
146  TOMASZKIEWICZ LUKASZ 426kmP / M30ŁOWICZJUST HERO TEAMPOLPOLOK 
147 TURKOWSKI JAROSŁAW906kmR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJARO TEAMPOLPOLOK 
148  URBAŃCZYK ŁUKASZ 326kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
149  USZYŃSKI KRZYSZTOF 306kmP / M20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKARLSON BOXING CLUBPOLPOLOK 
150  WASILEWSKI KRZYSZTOF 10612kR / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIGERONIMOPOLPOLOK 
151  WIETRZYŃSKA AGNIESZKA 276kmP / K40MIĘDZYRZECZPOLPOLOK 
152  WILCZEK ŁUKASZ  6kmR / M30CIESZYNPOLPOL   
153  WILK IZABELA 1426kmR / K20PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL  
154  WIŚNIEWSKA EWA  6kmR / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLPOL   
155  WIŚNIOWSKI MIROSŁAW 5112kP / M50KRAKÓWBRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEPOLPOLOK 
156  WOKTASZEK MARIOLA 956kmR / K20WOLBORZPOLPOLOK 
157  WÓJCIK ŁUKASZ 6212kP / M30TUSZYNHUSARIA RACE TEAMPOLPOLOK 
158 WÓJCIK WIKTOR1376kmP / M20SMARDZEWICEPOLPOL  
159  ZDUŃCZYK SYLWIA 5312kP / K30ŁÓDŹBIOSFERAPOLPOLOK