Zawody obsługuje firma Datasport

42. Bieg Lechitów
Gniezno, 15 września 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 3341
Odebrało numery: 3016

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZAK MAREK 243721km / M50PLEWISKAOKOK 
2  ADAMCZYK BENIAMIN 275321km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAOKOK 
3  ADAMCZYK EDYTA 182421km / K40STRZAŁKOWOOKOK 
4  ADAMCZYK MARIUSZ 50921km / M40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
5  ADAMCZYK ROBERT 134021km / M40WAŁCZRUNNER`S OF WAŁCZOKOK 
6  ADAMCZYK SŁAWOMIR 62921km / M50GNIEZNOOKOK 
7  ADAMIAK URSZULA 185421km / K30POZNAŃOKOK  
8  ADAMOWICZ MAGDALENA 39121km / K20WARSZAWAOKOK 
9  ADAMOWSKA JUSTYNA 267621km / K30WARSZAWAOKOK 
10  ADAMUSZEK EWELINA 88721km / K20KATOWICEOKOK  
11 ADLER RAIMUND289521km / M40LANDSHUTKURYŁO TEAMOKOK 
12  AFANASYEVA YANA 128621km / K20KRAKOWOKOK 
13 AGACIŃSKI TADEUSZ11921km / M50TULCESERIKON TEAMOKOK 
14  AGATA ROBERT 80721km / M30BIEDRUSKOOKOK 
15  AKUSZEWSKA AGATA 283421km / K50PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMOKOK 
16  ALEKSANDROWICZ BARTOSZ 50821km / M30WRZEŚNIAALTOM GNIEZNOOKOK 
17  ALEKSANDROWICZ JOANNA 223621km / K30SZCZECINOKOK 
18  ALEKSANDRZAK JAROSŁAW 201621km / M30GNIEZNOOKOK 
19  ALEX SEBASTIAN 187121km / M20POZNAŃOKOK 
20 ZAWODNIK ANONIMOWY310721km / M30 KLUB BIEGACZA PLL LOTOKOK 
21  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 208321km / K30POZNAŃOKOK 
22  ANDRASZYK MACIEJ 262421km / M30GNIEZNOOKOK 
23  ANDREARCZYK PATRYK 20921km / M20GDYNIAOKOK 
24 ANDROSHCHUK ANDREY176421km / M30KYIVOKOK 
25  ANDRUCZYK ARKADIUSZ 95621km / M40WARSZAWALECHICI ZIELONKAOKOK 
26  ANDRUCZYK KATARZYNA 95721km / K40WARSZAWALECHICI ZIELONKAOKOK 
27  ANDRZEJCZAK TOMASZ 286521km / M40SZCZYTNIKIOKOK 
28  ANDRZEJEWSKI BARTŁOMIEJ 305521km / M40GNIEZNOBBWOKOK 
29  ANDRZEJEWSKI MACIEJ 66021km / M30GNIEZNODRINK-TEAMOKOK 
30 ANDRZEJEWSKI MICHAŁ92121km / M20MIĘDZYRZEC PODLASKIFKS CITIUS-ALTIUS-FORTIUSOKOK  
31  ANDRZEJEWSKI RADOSŁAW 287721km / M20MIEŚCISKOOKOK 
32  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 111121km / M30ZALASEWOOKOK 
33  ANIOŁA DOMINIK 23821km / M40SZCZECINOKOK 
34  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 323221km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
35  ANTCZAK SZYMON 158121km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.OKOK 
36 ANTOS DAWID178221km / M20BEŁCHÓWOSP RUNNING POLESIEOKOK  
37  ANTOSZAK AGNIESZKA 252721km / K30GNIEZNOKPP GNIEZNOOKOK 
38  ANTOSZAK AGNIESZKA 290521km / K30GNIEZNOOKOK 
39  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 30921km / M40SIEDLCEOKOK  
40  APANASEWICZ JERZY 85821km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
41 APANASEWICZ MAGDA 85921km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMOKOK 
42 APTOWICZ DAMIAN274621km / M20BYDGOSZCZOKOK 
43  ARANOWSKA IRENA 279121km / K50LĘBORKOKOK 
44  ARCISZEWSKA-JURAK ALEKSANDRA 227321km / K20POZNAŃOKOK 
45  ARCISZEWSKI SZYMON 53621km / M30POZNAŃFITMECHOKOK 
46  ARMATYS TOMASZ 79021km / M20RACIBÓRZOKOK  
47  AUGUSTOWSKA MONIKA 163821km / K30TUSZYNOKOK  
48  AUGUŚCIK GRZEGORZ 202121km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOOKOK 
49  BABIJ KRZYSZTOF 132921km / M30KOSTRZYN NAD ODRĄWWW.BIEGIWPOLSCE.PLOKOK 
50  BABULA KAMIL 17321km / M30RZESZÓWPRZEGRANI ZWYCIĘZCYOKOK 
51  BACZYŃSKI ANDRZEJ 124921km / M30JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLOKOK 
52  BAJER MICHAŁ 179321km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK  
53  BAJEROWSKI MICHAŁ 48121km / M30BYDGOSZCZOKOK 
54  BAK MICHAŁ 15721km / M30LUTUTÓWOKOK 
55  BAL TOMASZ 212921km / M30KĄTY WROCŁAWSKIEOKOK 
56  BALCEROWICZ MACIEJ 321721km / M40GDYNIATOYOTA WALDEROKOK 
57  BALCZYŃSKA ANNA 95121km / K30POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOOKOK 
58  BALTAZA PIOTR 212721km / M30KRAKÓWWALRAVENOKOK 
59  BAŁABAN PAULINA 111621km / K20SOKÓŁKAOKOK 
60  BAŁAJ KRZYSZTOF 272421km / M20WARSZAWADECATHLON STRONG TEAMOKOK 
61  BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 151121km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.OKOK 
62 ZAWODNIK ANONIMOWY284521km / K30 MAMY-BIEGAMYOKOK 
63  BANASIK MONIKA 88921km / K20GNIEZNOOKOK 
64  BANASZAK GRZEGORZ 47021km / M40KOSTRZYNWALKA KOSTRZYNOKOK 
65  BANASZAK KAROLINA 273621km / K20POZNAŃOKOK 
66  BANASZKIEWICZ ARTUR 206221km / M40ŻARYOKOK 
67  BANDEL ADAM 114521km / M30ŁÓDŹREBOOKRUNCREW LDZOKOK 
68  BANDUR GRZEGORZ 248421km / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOKOK 
69  BANEK PAWEŁ 270121km / M30JESZKOWICEPOCZTA POLSKAOKOK  
70  BARANIECKI ZBIGNIEW 239221km / M60POZNAŃ100 MARATON CLUB POLANDOKOK 
71  BARANOWSKI FILIP 281721km / M40POZNAŃOKOK 
72  BARANOWSKI MAREK 109521km / M40WARSZAWAOKOK 
73  BARCZAK KATARZYNA 82221km / K40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWOKOK 
74  BARCZAK TOMASZ 82321km / M40MILEJÓWRUN TEAM MILEJÓWOKOK 
75  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 131421km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUOKOK 
76  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 131321km / M40POZNAŃOKOK 
77  BARDAN MICHAŁ 334121km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMOKOK 
78  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 203921km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
79  BARLIK MATEUSZ 25121km / M30ŁUBOWOOKOK 
80  BARSZCZ TOMASZ 65621km / M30BYDGOSZCZCBOKOK 
81  BARSZCZAK TOMASZ 160221km / M20DŹWIRZYNOKOŁOBRZEG BIEGAOKOK 
82  BARTKIEWICZ HALINA 143121km / K40ZIELONA GÓRAOKOK 
83  BARTKOWIAK ARTUR 122621km / M20RUCHOCICEOKOK 
84  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 200421km / M20POZNAŃOKOK 
85  BARTKOWIAK MARIUSZ 140221km / M30ŁUBOWOOKOK 
86  BARTKOWIAK MARZANNA 138521km / K50GNIEZNOOKOK 
87  BARTKOWIAK RAFAŁ 108721km / M40BYDGOSZCZORTIMED RUNNERS TEAMOKOK 
88  BARTKOWSKA ANETA 209921km / K20TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOOKOK 
89  BARTNIK JOANNA 72921km / K30WARSZAWAOKOK 
90  BARTNIK SEBASTIAN 144221km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRIT-TEAM NOWAKOKOK 
91 BARTOSZ DZIAMSKI93121km / M20MUROWANA GOŚLINAOKOK 
92  BARTOSZ MARIUSZ 77621km / M40LESZNOOKOK 
93 BARTOSZEK KATARZYNA78721km / K40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK  
94  BARTOSZEK RAFAŁ 78821km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK  
95  BARZYCKA SYLWIA 171921km / K30WROCŁAWOKOK 
96  BASIŃSKA JOANNA 50421km / K40GNIEZNOALTOM GNIEZNOOKOK 
97 BASIŃSKI SŁAWOMIR226121km / M30DALKIOKOK  
98  BASIŃSKI TOMASZ 338221km / M30POZNAŃWILDA BIEGAOKOK 
99  BASZKO KRZYSZTOF 65421km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
100  BASZKO RADOSŁAW 92221km / M30BIAŁYSTOKOKOK 
101  BAUMGART JOANNA 88121km / K30POZNAŃOKOK  
102  BAZYLI MICHAŁ 331921km / M30RYBOJEDZKOOKOK 
103  BĄK JOANNA 242421km / K20LUBOŃPOMEDALEALBOWCALEOKOK 
104  BĄKOWSKI PIOTR 257921km / M30GNIEZNOURZĄD MIEJSKI GNIEZNO/ STOWARZYSZENIE OŚLA ŁAWKAOKOK 
105  BECHERT MACIEJ 33221km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
106  BEDNAREK PIOTR 290921km / M30WROCŁAWOKOK 
107  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 96821km / M40SUCHY LASOKOK 
108  BEKASIAK MIKOŁAJ 166921km / M20SZAMOTUŁYTAKŻE TEGO...OKOK 
109 BELCZEWSKI IGOR109821km / M20WARSZAWAOKOK 
110  BELING KATARZYNA 19021km / K30GNIEZNOOKOK 
111  BELING KRZYSZTOF 19221km / M20GNIEZNOOKOK 
112  BELTER ANDRZEJ 124621km / M40ŻOŁĘDOWOOKOK 
113  BELTER BARBARA 79821km / K30PIŁADZIKI I SIKORKIOKOK 
114  BENDER BARTEK 149021km / M30KISZKOWOKISZKOWOOKOK 
115  BENDERSKI GRZEGORZ 205221km / M40KWIDZYNOKOK 
116  BENDINGER KRYSTIAN 227121km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
117  BENDINGER KRZYSZTOF 227221km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
118  BERDOWSKA IZABELA 74721km / K50WROCŁAWOKOK 
119  BEREŹNICKI MARCIN 108221km / M30GNIEZNOBEREZA TEAMOKOK 
120  BERG DARIUSZ 52421km / M40MNICHOWOALTOM GNIEZNO / NO EXCUSES TEAMOKOK 
121  BERGER PAWEŁ 182721km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
122  BERINI MARCIN 258821km / M40NYSAOKOK 
123  BERNAT PAWEŁ 176921km / M40WARSZAWAOKOK  
124 BERNAT SYLWIA91521km / K40ŻARYOKOK 
125 BERNATOWICZ KRZYSZTOF241121km / M50POLSKAEGIS RUNNING TEAMOKOK 
126  BESSARABA JAGODA 223421km / K20WARSZAWAOKOK 
127 BESSARABA SŁAWOMIR223521km / M40WARSZAWAOKOK 
128  BĘDZIŃSKA JOLANTA 262621km / K40POZNAŃOKOK 
129  BIAŁA BEATA 205621km / K50GDAŃSKOKOK 
130  BIAŁA MONIKA 116421km / K40POZNAŃOKOK  
131  BIAŁKOWSKI MARCIN 157521km / M40GDYNIAOKOK 
132  BIAŁOBRZEWSKA DARIA 138321km / K30GNIEZNOOKOK 
133 BIAŁOSKÓRSKI JAKUB 45521km / M20MIELNO#BIEGACZE /PARKRUN POZNAŃOKOK 
134  BIANEK MICHAŁ 110521km / M20GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
135  BIEDALAK KRZYSZTOF 232721km / M30SWARZĘDZOKOK 
136  BIEDNA AGNIESZKA 36121km / K40ROKIETNICAWIŚNIA BIEGAOKOK 
137  BIEDNY SZYMON 35721km / M30LESZNOOKOK  
138  BIEGAŃSKI MACIEJ 47921km / M50RADWANICEOKOK 
139 BIEGAŃSKI PAWEŁ178921km / M30SŁUPSKZEGA GABINET SŁUPSKOKOK  
140  BIELENINIK ARKADIUSZ 147821km / M40PUCICEOKOK 
141  BIENIARA TOMASZ 176621km / M40MNICHOWOMJDOPOKOK 
142  BIENIEK GRZEGORZ 280121km / M60LESZNOPEKHOOKOK 
143  BIERNACKI RAFAŁ 103321km / M30WARSZAWAOKOK 
144 BIERNACKI RENE163521km / M70POLANICA-ZDRÓJOKOK 
145  BIERNAT DAWID 10621km / M30GOSTYŃOKOK  
146  BIERNAT MAGDALENA 92321km / K30INOWROCŁAWT.G.`SOKÓŁ` GNIEWKOWOOKOK 
147  BIERNAT MONIKA 243921km / K30RZESZÓWDELOITTE ADVENTURE TEAMOKOK 
148  BILIŃSKI RAFAŁ 259721km / M40KOŁOKOŁO BIEGAOKOK 
149  BINIAK PAWEŁ 175921km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED BOKOK 
150 BINKOWSKI SŁAWOMIR90421km / M40POZNAŃPWSZ GNIEZNOOKOK 
151  BIRGER AGATA 331021km / K30PRZECŁAWOKOK 
152  BLACHARSKI ARKADIUSZ 311221km / M20TORZYMOKOK 
153  BLEJA KRYSTIAN 143021km / M40BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
154  BLEJWAS KINGA 242721km / K20CIĄŻEŃOKOK 
155  BLUKACZ GRZEGORZ 294121km / M40TORUŃTORUŃOKOK 
156  BŁASZAK ŁUKASZ 290721km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIOKOK 
157 ZAWODNIK ANONIMOWY41221km / M30 PKO BANK POLSKIOKOK 
158  BŁASZCZYK MICHAŁ 334421km / M40JAROCINOKOK 
159  BŁASZCZYK WOJCIECH 28021km / M40GOSTYNINOKOK 
160  BŁASZKIEWICZ FILIP 191421km / M20POZNAŃOKOK 
161 BŁAŻEJEWSKA EWELINA195121km / K40SŁUPCABOGINIE BIEŻNIOKOK 
162  BŁESZYŃSKA AGNIESZKA 203421km / K40POZNAŃOKOK 
163  BŁESZYŃSKI PAWEŁ 297421km / M40POZNAŃOKOK 
164  BŁOŃSKA MONIKA 48621km / K30GLIWICEOKOK 
165  BŁOŃSKI DARIUSZ 204721km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOK 
166  BOBOWSKI WOJCIECH 132321km / M30WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKOKOK 
167  BOBROWSKI BOGUSZ 329921km / M20WŁOCŁAWEKOKOK 
168  BOBROWSKI ŁUKASZ 106621km / M30GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYOKOK 
169  BOCHEŃSKI ŁUKASZ 109021km / M30POZNAŃHEDGEHOG RUNNERS TEAMOKOK 
170  BODUCH MARIUSZ 82821km / M40ŚWIERCZÓWPARTYCYPANCIOKOK 
171  BOGACKI ADAM 244121km / M40ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
172  BOGDAN RYSZARD 254821km / M60LIBUSZAOKOK 
173  BOGDAN-ŚMIGIELSKA EWELINA 207721km / K40WROCŁAWOKOK  
174  BOGDZIEWICZ BŁAŻEJ 201221km / M40POZNAŃOKOK  
175  BOGUCKI PATRYK 157021km / M20GNIEZNODRINK-TEAMOKOK 
176  BOGUSZ KAROLINA 326421km / K20POZNAŃWKURW_TEAMOKOK 
177 BOHDANOWICZ KAROLINA14621km / K30WARSZAWALEŚNE SZYCHYOKOK 
178  BOJANOWICZ MARCIN 231121km / M30RADOMOKOK 
179  BOJARSKA BEATA 194421km / K30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOKOK 
180  BOLEWSKI DAMIAN 80021km / M30CZERNIEJEWOCZERNIEJEWO BIEGAOKOK 
181  BOŁĄDŹ AGNIESZKA 246821km / K30POZNAŃOKOK 
182  BOMBEL MARCIN 135521km / M40TRZEMESZNOFAT TRZEMESZNOOKOK 
183  BONDAROWICZ-JURIJKÓW BARBARA 331621km / K30JELCZ-LASKOWICEOKOK 
184  BORCUCH DARIUSZ 281421km / M40WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAOKOK 
185 ZAWODNIK ANONIMOWY280221km / K30 OKOK 
186  BORKOWSKA HANNA 166021km / K60RADOMBIEGIEM RADOMOKOK 
187  BORKOWSKI ANDRZEJ 21121km / M40GNIEZNOOKOK 
188  BORKOWSKI JERZY 117321km / M60RADOMBIEGIEM RADOMOKOK 
189  BORKOWSKI MICHAŁ 49621km / M20ŁABISZYNOKOK 
190  BORKOWSKI SEBASTIAN 141821km / M30RADOMSTREET RUN RADOMOKOK 
191  BORONSKI PRZEMYSLAW 341421km / M40PROMNICEASSTRA TEAMOKOK 
192  BOROWICZ ARLETA 47521km / K40WAŁYCZOKOK 
193 BOROWICZ MARCIN68521km / M40POZNAŃMAGDALENADIAOKOK 
194 BOROVKOV SERGII332121km / M30WARSZAWARANOKOK 
195  BORÓWKO KINGA 330521km / K30PIŁAOKOK 
196  BORSUK DOROTA 190121km / K40KOSZALINOKOK 
197  BORUCKI KRYSTIAN 328821km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOKOK 
198 BORYS PAMELA223921km / K20POZNAŃOKOK 
199  BORYSIONEK JAROSŁAW 63621km / M50ŻARYOKOK 
200  BOSACKI JACEK 341821km / M30GNIEZNOOKOK 
201  BÓRKOWSKI MIKOŁAJ 83721km / M30POZNAŃMOŻNA NA ROWERZE?OKOK 
202  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 140621km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZOKOK 
203  BRACISZEWSKI ANDRZEJ 200121km / M50KŁECKOOKOK 
204  BRANKIEWICZ MARCIN 260121km / M30WROCŁAWBARCIAOKOK 
205  BRANKIEWICZ PIOTR 256821km / M30KRAKÓWOKOK 
206  BREJNAK PIOTR 339921km / M40BIAŁYSTOKDRTUSZBIEGAOKOK 
207  BRELIŃSKI ROBERT 295921km / M30GNIEZNOOKOK 
208 BREZA LESZEK80321km / M20GDAŃSKOKOK  
209 BRODOWSKI KAMIL307321km / M20POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUOKOK 
210  BRODZIAK PAWEŁ 309121km / M40POZNAŃOKOK