Formularz systemu Datasport

36. Bieg Uliczny Memoriał Winanda Osińskiego
Szczecinek, 28 kwietnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 833
Odebrało numery: 823

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMUS PIOTR 39610km / M30BOBOLICEBOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEOKOK 
2  ANDRUSZKIEWICZ GRZEGORZ 67310km / M40SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKOKOKPowiat 
3 ANKUDOWICZ DAMIAN12710km / M40ZŁOTÓWOKOK  
4  ANTKOWIAK SEBASTIAN 20010km / M40KOSZALINDB - ACTIVEOKOK 
5  APANEL IWONA 19110km / K50WIERZCHOWOHUSARIA RACE TEAM SZCZECINEKOKOK 
6  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 9310km / M40ŚWIDWINOKOK 
7 BABIŁO NATALIA31610km / K20SZCZECINOKOK 
8  BACHANEK PAWEŁ 40910km / M30BARWICEOKOKPowiat 
9  BAJDOR ŁUKASZ 30910km / M40CZŁUCHÓWŻÓŁWIEOKOK 
10  BAŁAKARI ANNA 910km / K20BORNE SULINOWOPENTATHLON SZCZECINEKOKOKPowiat 
11  BAŁAKARI TEMUR 810km / M40SZCZECINEKPENTATHLON SZCZECINEKOKOKPowiat 
12  BANIA EDWARD 82210km / M40TUROWOOKOKPowiat 
13 BAŃKA MARCIN82110km / M40SZCZECINEKOKOKPowiat 
14 BARANOWSKI KAMIL60810km / M30CZAPLINEKOKOK 
15  BARAŃSKI PRZEMYSŁAW 40810km / M20TRZEBIATÓWKM PSP SZCZECIN/ MLUKS TRZEBIATÓWOKOKSP SP 
16  BARTKOWIAK DAWID 63310km / M40PIŁAOKOK  
17 BARTNIK MAŁGORZATA70510km / K40SZCZECINEKOKOKPowiat 
18  BASIAK KRYSTIAN 42210km / M30KOSZALINJW1223OKOK 
19  BATÓG IWONA  10km / K30DĘBNODĘBNOOKOK  
20  BEDNARSKI PIOTR 34910km / M30SZCZECINEKPGB SPORTOWA PACZKAOKOKPowiat 
21  BEŁZOWSKI JAROSŁAW 3810km / M40SZCZECINEKJANUSZE BIEGANIAOKOKPowiat 
22  BENTKOWSKA NATALIA 44410km / K20PRĄDOCINOKOK 
23  BIAŁEK BEATA 12910km / K40GRYFINO:KB HERMES GRYFINOOKOK 
24  BIAŁEK MATEUSZ 15410km / M20BORNE SULINOWOOKOKPowiat 
25 BIEDRZYCKI ANDRZEJ49610km / M60KOŁOBRZEG/STARY BOREKOSP STARY BOREKOKOKSP SP 
26  BIELATKO MARCIN 50410km / M30DRAWNODRAWNOOKOK 
27  BILL ŁUKASZ 16310km / M30BORNE SULINOWOOKOKPowiat 
28  BLEZIEŃ MARIUSZ 64210km / M30WARZYMICETRADYCJAOKOK 
29  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 61610km / M40SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEK,OKOKPowiat 
30  BOBRYK JOANNA 35710km / K30SZCZECINEKOKOKPowiat 
31  BODZIONY AMELIA 73110km / K30JASTROWIEOKOK 
32 BODZIONY GRZEGORZ73210km / M30JASTROWIEOKOK 
33  BOGACKA LUCYNA 41410km / K60KOSZALINTKKF KOSZALINOKOK 
34  BOGACKI TOMASZ 41510km / M60KOSZALINTKKF KOSZALINOKOK 
35  BOGDANOWICZ DAWID 66510km / M20SZCZECINEKPENTATHLON SZCZECINEKOKOKPowiat 
36  BOGDZIEL DANIEL 63910km / M20SZCZECINEKOKOKPowiat 
37  BOŃKOWSKI CEZAR 61910km / M30CZAPLINEKOKOK 
38  BOREK AGNIESZKA 18710km / K30SZCZECINEKOKOKPowiat 
39  BORKOWSKA ALICJA 39810km / K40ZŁOCIENIECOKOK 
40  BORSUK DOROTA 41810km / K40KOSZALINOKOK 
41  BORUC BARBARA 68410km / K50SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEK I NESSIOKOKPowiat 
42  BORUCH EDWARD 11710km / M50WAŁCZOKOK 
43  BORYS JUSTYNA 16010km / K30KOSZALINJEDWABIŚCIOKOK 
44  BORYS PRZEMYSŁAW 33910km / M30KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINOKOK 
45  BRALSKI ANDRZEJ 71710km / M30OKONEK#ZABIEGANINOCĄOKOK 
46  BRAUN GRZEGORZ 67910km / M20GRYFICEENDURO GRYFICEOKOK 
47  BRESZKA PAWEŁ 10110km / M40DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYOKOK 
48  BRODOWSKA AGNIESZKA 57710km / K30ŚWIDWINOKOK 
49  BRYGAŁA MAGDALENA 75810km / K40DARŁOWOOKOK 
50  BRYGAŁA TOMASZ 75910km / M40DARŁOWOOKOK 
51 BRZEZIŃSKI KAMIL70010km / M30SZCZECINEKOKOKPowiat 
52  BUCHOWSKI MAREK 3510km / M60SZCZECINEKPARKRUNOKOKPowiat 
53  BUCZEK PAWEŁ 70810km / M20TYCHYLAKE RUNNERSOKOK 
54  BUCZKO DARIUSZ 65910km / M20PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOOKOKSP SP 
55  BUCZKO KRYSTIAN 43410km / M30KOSZALINJW 1223 KOSZALINOKOK 
56  BUGAJ MARTA 64810km / K30SZCZECINEKOKOKPowiat 
57 BUJANOWSKI GRZEGORZ71810km / M40STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOOKOK 
58  BURGHARDT SEBASTIAN 34310km / M40SZCZECINEKOKOKPowiat 
59  BURZYŃSKI ŁUKASZ 69110km / M20POZNAŃOKOK 
60  BUTOWICZ ADAM 15910km / M50SZCZECINEKOKOKPowiat 
61 BUZAŁA WALENTY79710km / M50SZCZECINEKSTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOOKOKPowiat 
62  CEJKO DAWID 70310km / M20SŁUPSKBALTIC SEALSOKOK 
63  CERK ŁUKASZ 29010km / M20SZCZECINEKBIEGAJ Z CERKIEMOKOKPowiat 
64  CHAMERA TOMASZ 55210km / M40KOSZALINJW1223OKOK 
65  CHAROWSKI MARCIN 18610km / M30STARGARD SZCZECIŃSKIOKOK 
66  CHLEWIŃSKI ŁUKASZ 56210km / M30STARGARDOKOK 
67  CHMARA GRZEGORZ 17610km / M50POŁCZYN ZDRÓJSTM TEAMOKOK 
68 CHMIELEWSKA ANETA35410km / K40CZARNEOKOK 
69  CHMIELEWSKI TOMASZ 77210km / M30BARWICEOKOKPowiat 
70  CHOJNACKA-ŚWIADEK JUSTYNA 76210km / K30SZCZECINOKOK 
71  CHRZANOWSKI PIOTR 4510km / M30SZCZECINEKTEAM BIEGOWY SZCZECINEKOKOKPowiat 
72  CHRZĄSZCZ ILONA 35110km / K40CZARNEOKOK 
73  CHUDZIK ZBIGNIEW 71910km / M50BIESIEKIERZTKKF KOSZALINOKOK 
74  CHUPTYŚ ADRIAN 2210km / M30CZAPLINEKRUNDORFINAOKOKSP SP 
75  CHYBIŃSKA AGNIESZKA 35010km / K40CZARNECZARNE BIEGAOKOK 
76  CIASTOŃ TOMASZ 44510km / M30CZAPLINEKORSKOV FOODS TEAMOKOK 
77 CICHOCKI JAROSŁAW49710km / M40BIAŁOGARDKLUB BIEGACZA DZIESIATKA BIAŁOGARDOKOK 
78 CIESZYŃSKA MARIKA2110km / K20SZCZECINRAZOKOK 
79  CUBER WOJCIECH 62610km / M30ZŁOTÓW#ZABIEGANINOCĄOKOK 
80  CUDEK ROMAN 57610km / M40ŚWIDWINKB SPRINT ŚWIDWINOKOK 
81  CYBULSKI ROBERT 23710km / M40MIASTKOMTS HAMER MIASTKOOKOK 
82  CYGAN MAŁGORZATA 64710km / K30SZCZECINEKBORNE BIEGAOKOKPowiat 
83 CYRAN PATRYCJA85010km / K30SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMOKOKPowiat 
84  CYWIŃSKA AGNIESZKA 40710km / K30MIASTKOMTS HAMER MIASTKOOKOK 
85  CZAJA PIOTR 55410km / M40SZCZECINEKCROSSTEAM SZCZECINEKOKOKPowiat 
86 CZEKOŃSKA PAULINA62810km / K20SZCZECINEKOKOKPowiat 
87 CZERKAWSKI ANDRZEJ79010km / M50SZCZECINEKKRONOTEAMOKOKPowiat 
88 ZAWODNIK ANONIMOWY72510km / K30 OKOKPowiat