Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem na Szrenicę
Szklarska Poręba, 20 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 120
Liczba opłaconych zawodników: 46
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  BANASIK SŁAWOMIR 20MTB / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMPOLPOLOKOK 
2  BANY MARCIN 21MTB / M30LUBOŃPOLPOLOKOK 
3  BĄK KRZYSZTOF  MTB / M40BOLESŁAWIECPOLPOL OK 
4  BIENIECKA PATRYCJA  MTB / K30SZCZECINPOLPOL OK 
5  BOCZKOWSKA-PIDEK KATARZYNA 19MTB / K40PŁOTYSEVEN - PERCEPTUS TEAMPOLPOLOKOK 
6  BORÓWCZAK RAFAŁ 28MTB / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNPOLPOLOK 
7  BRAJTA IRENEUSZ  MTB / M40STARGARDPOLPOL OK 
8  BRYSZEWSKI PAWEŁ 49MTB / M40JELENIA GÓRAPROART DESIGNPOLPOLOKOK 
9  BUCZKOWSKI ROBERT  MTB / M30JELENIA GÓRAPOLPOL  
10  BUNDZIÓW ARKADIUSZ  MTB / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEPOLPOL OK 
11  BYRA SLAWOMIR 40MTB / M50WROCŁAWMOONWALKERPOLPOLOKOK 
12  CHROMIŃSKI STANISŁAW 22MTB / M60JELENIA GÓRAPENCO TEAMPOLPOL  
13  CIERNIEWSKI RYSZARD  MTB / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOL OK 
14  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 52MTB / M50PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTPOLPOLOKOK 
15  CZOPOR MATEUSZ 38MTB / M30JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOKOK 
16  DAWIDOWICZ ŁUKASZ 11MTB / M30WILCZYCEPOLPOLOKOK 
17  DOBRZYŃSKI SEWERYN 46MTB / M30BRZEŹNIOSCANFILPOLPOLOKOK 
18 DOMŻALSKI ZBIGNIEW  MTB / M60RUDA ŚLĄSKAALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAMPOLPOL OK 
19  DUDEK TOMASZ  MTB / M30ŚWIĘCIECHOWAPOLPOL  
20  DUSZA IRENEUSZ 51MTB / M40JAWORPOLPOLOKOK 
21  DUSZA ZBIGNIEW  MTB / M40JAWORPOLPOL OK 
22  DZIUBEK RYSZARD 29MTB / M60JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
23  FONAŁ MICHAŁ  MTB / M30JELENIA GÓRAPOLPOL OK 
24  GALECKI ŁUKASZ  MTB / M40STARGARDPOLPOL OK 
25  GAWRON MAREK  MTB / M50BEŁCHATÓWWARACH ROWERYPOLPOL OK 
26  GOTOWCZYC JACEK  MTB / M50STRZELCE KRAJ.POMIARCZASUSPRINT.PLPOLPOL OK 
27  GRABOWSKI PAWEŁ  MTB / M40SEROCKMCP BIKE TEAMPOLPOL OK 
28  GRACZYKOWSKI MARCIN  MTB / M40KALISZGILICKIBIKE TEAMPOLPOL OK 
29  GRAJNERT WOJCIECH 45MTB / M30LESZNOSTREFASPORTU.PL MW INVESTPOLPOLOKOK 
30  GROBELNY PRZEMYSŁAW 14MTB / M40POZNAŃMIDLIFE CRISIS TEAMPOLPOLOK 
31 GRODZKI MARCIN MTB / M30WAŁBRZYCHMARCINGROPOLPOL  
32  GRZEGORZEK CZESŁAW 25MTB / M50PALOWICEKTK WANDRUS ŻORYPOLPOLOKOK 
33  GUBAŃSKI KAROL  MTB / M60OSTRÓW WLKPPOLPOL OK 
34  HATLAŚ SŁAWOMIR 12MTB / M50KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
35  HOLINEJ TOMASZ 57MTB / M40PRÓSZKÓWCYKLOOPOLEPOLPOLOKOK 
36  HOŁOWCZAK EDWARD 39MTB / M50BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLPOLOKOK 
37  JAGODA GRZEGORZ 55MTB / M40GROCHOWICETEAM MTB GROCHOWICEPOLPOLOKOK 
38  JANUS PIOTR  MTB / M40LESZNOPOZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOL  
39  JARZĄB JOANNA  MTB / K30GÓRAPOZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOL  
40  JARZĘBIŃSKA AGNIESZKA 43MTB / K40WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOKPolicja 
41  JÓŹWIAKOWSKI MICHAŁ  MTB / M30WAŁBRZYCHTMMP BIKE TEAMPOLPOL OK 
42  KACZYŃSKI JAKUB  MTB / M30POZNAŃEPO ADVENTURE RACE TEAMPOLPOL  
43  KACZYŃSKI TOMASZ 15MTB / M30POZNAŃEPO ADVENTURE RACE TEAMPOLPOLOK 
44  KAMIŃSKI WOJCIECH  MTB / M50WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEPOLPOL OK 
45  KAPUSTA AGATA 47MTB / K50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
46  KAPUSTA MARIUSZ 48MTB / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
47  KASIŃSKI RYSZARD 56MTB / M60ŁÓDŹIFON KOLARZ KLUBPOLPOLOKOK 
48  KIERZYK MARCIN  MTB / M30GROCHOWICEMTB GROCHOWICE TEAMPOLPOL  
49  KLEKOCIŃSKI RADOSŁAW  MTB / M40WROCŁAWPOLPOL OK 
50  KOLASA WOJCIECH 16MTB / M40BOGATYNIAPOLPOLOKOK 
51  KOLENDA MIREK  MTB / M40KŁODAWAPOLPOL OK 
52  KOWALEWSKI KRZYSZTOF  MTB / M30JELENIA GÓRADR SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAPOLPOL  
53 KOWALSKI PAWEŁ MTB / M40ŻAGAŃWYBIERZPOLPOL OK 
54  KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF  MTB / M30LESZNOWERNER KENKEL SPORT TEAMPOLPOL OK 
55  KRZEWSKI GRZEGORZ  MTB / M40RUDA ŚLĄSKAPOLPOL  
56  KUBAŚ KRZYSZTOF  MTB / M40WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNPOLPOL OK 
57  KURKIEWICZ AGATA 32MTB / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
58  KURKIEWICZ JAROSŁAW 31MTB / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
59  KUSIAK PIOTR  MTB / M40SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL OK 
60  KWIATKOWSKI PAWEŁ 24MTB / M20BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOKOK 
61  LEDWAROWSKI SŁAWOMIR  MTB / M30JELENIA GÓRAEROE RACING CLUBPOLPOL OK 
62  ŁOŚ ŁUKASZ  MTB / M40JELENIA GÓRAPOLPOL  
63  MAJCHRZAK SEBASTIAN  MTB / M30TRZEMESZNOPOLPOL OK 
64  MARCINKOWSKA PAULINA  MTB / K30WARSZAWADTW LOGISTICSPOLPOL OK 
65  MAZURKIEWICZ PIOTR  MTB / M40KOBYŁKAPOLPOL OK 
66  MILEWSKI ARKADIUSZ 27MTB / M40GOSTYŃPOZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOLOK 
67  MIZERSKA MAŁGORZATA 35MTB / K30OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLPOLOKOK 
68  MIZERSKI WALDEMAR 36MTB / M40OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLPOLOKOK 
69  MURDZA KRZYSZTOF  MTB / M30SŁUBICEZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAMPOLPOL OK 
70  NASKRET KAMIL  MTB / M20LESZNOSZAWER LESZNO MTB TEAMPOLPOL OK 
71  OLSZEWSKA MARTA 37MTB / K20KROTOSZYNPOLPOLOKOK 
72  OZDOBA DAMIAN  MTB / M30OLEŚNICAKLUB KOLARSKI HRMAX OLESNICAPOLPOL OK 
73  PANKOWSKI MAREK  MTB / M40WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
74  PAULIK ROBERT 53MTB / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
75  PAŹDZIORA MIROSŁAW 23MTB / M40SZCZYTNICAROMET FACTORY TEAMPOLPOLOKOK 
76  PIĄTEK WALDEMAR  MTB / M40KALISZPOLPOL OK 
77  PIELECH DARIUSZ  MTB / M40POLKOWICEPOLPOL OK 
78 PIOTROWSKI MATEUSZ33MTB / M20BOLESLAWIECPOLPOLOKOK 
79 PLYWACZ WOJCIECH MTB / M40LILLEMTB LILLE FRFRAFRA OK 
80  PUCHAŁA ŁUKASZ  MTB / M30JAWORPOLPOL OK 
81 RADEK LEDECKY RADEK LEDECKÝ MTB / M50MLADA BOLESLAVIVAR CS - AUTHOR TEAMCZECZE OK 
82  RAK KRYSTIAN  MTB / M30SZKLARSKA PORĘBAPOLPOL OK 
83  RUSINEK SEBASTIAN  MTB / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWPOLPOL OK 
84 RYBARCZYK ADRIAN MTB / M40GŁOGÓWPOLPOL  
85  RYBARCZYK ŁUKASZ 41MTB / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
86  SAŁASIŃSKI SEBASTIAN 44MTB / M40WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOKPolicja 
87  SELEWSKI ROBERT  MTB / M40KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOL  
88  SIKORA RAFAŁ 13MTB / M40ZIELONA GÓRACT1TEAMPOLPOLOKOK 
89  SIKORA ROBERT  MTB / M50SOCHACZEWBACHA SOCHACZEW TEAMPOLPOL OK 
90  SIMINIAK EUGENIUSZ  MTB / M50PNIEWYODJECHANI - TEAM PLPOLPOL OK 
91  SIOŁEK WALDEMAR 26MTB / M40MODŁAPOLPOLOKOK 
92  SKOTARCZAK JAKUB  MTB / M20ZANIEMYŚLZANIEMYŚLPOLPOL  
93  SKRZYPCZAK TOMASZ 54MTB / M30GOSTYŃALFAPANEL MTB TEAMPOLPOLOKOK 
94  SOBOCIŃSKA OLGA  MTB / K40GDYNIAPOZARNICY.PLPOLPOL OK 
95  SOBOCIŃSKI KAMIL  MTB / M30GDYNIAPOZARNICY.PLPOLPOL OK 
96  SOWA SŁAWOMIR  MTB / M40POZNAŃSOWA MTB TEAMPOLPOL OK 
97  SOWJAK PAWEŁ 34MTB / M30BŁASZKISCANFILPOLPOLOKOK 
98  SPALENIAK CLAUDIA  MTB / K20RADŁÓWPOLPOL OK 
99  STANISŁAWSKI FILIP 17MTB / M30PRZEŹMIEROWOEPO ADVENTURE RACE TEAMPOLPOLOK 
100  STEFANIAK ARKADIUSZ  MTB / M30DĄBROWAWALBET TEAMPOLPOL OK 
101  SYPUŁA MONIKA  MTB / K40WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEPOLPOL OK 
102  SZCZAP RADOSŁAW  MTB / M40KALISZBIGRED7 TEAMPOLPOL OK 
103 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ  MTB / M40ZIELONA GÓRASULIMA ROWERY TEAMPOLPOL OK 
104  SZPERLIK WOJCIECH  MTB / M40DACHOWAAIRPOL COMPRESSORS MTB TEAMPOLPOL  
105  SZULGA JACEK  MTB / M40RADWANICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEPOLPOL OK 
106  SZWAJCA ANDRZEJ  MTB / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
107 ŚLIWIAK MARCIN MTB / M40KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGPOLPOL  
108  ŚWIĘCICKI ARTUR  MTB / M40JASIEŃPOLPOL OK 
109  TOKARSKI HENRYK PIOTR  MTB / M30LIGOTA PIĘKNASPECROWER WROCŁAWPOLPOL OK 
110 WALCZAK DARIUSZ 18MTB / M50LESZNOPOZYTYWNIE ZAKRĘCENIPOLPOLOKOK 
111  WASIAK PIOTR  MTB / M40KALISZBIGRED7 TEAMPOLPOL OK 
112  WILCZYŃSKI WIESŁAW 50MTB / M60GLIWICEPOLPOLOKOK 
113 WITKOWSKI ŁUKASZ  MTB / M20LESZNOSZAWER MTB TEAM LESZNOPOLPOL OK 
114  WŁODARCZAK ŁUKASZ  MTB / M30POZNAŃFOGTBIKES TEAMPOLPOL OK 
115  WÓJCIK RADOSŁAW  MTB / M30STARGARDPOLPOL OK 
116  ZAMORSKI RADOSŁAW  MTB / M40BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMPOLPOL OK 
117  ZANTO GRZEGORZ 30MTB / M30LEGNICAOLDTIMER CHOJNÓWPOLPOLOK 
118  ZIELENIEWICZ EMIL  MTB / M30ŁÓDŹALA TEAMPOLPOL OK 
119  ZIĘTAL PIOTR  MTB / M50LEGNICAEASYRYDERPOLPOL OK 
120  ZUGEHOER ZBIGNIEW 42MTB / M40POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPOLPOLOKOK