Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem na Śnieżkę
Karpacz, 31 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 374
Liczba opłaconych zawodników: 176
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  ADAMCZYK ARKADIUSZ  MTB / M40PABIANICEPOLPOL OK 
2  ADAMCZYK PIOTR 11MTB / M40ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKI JĘDRZEJ  MTB / M30ŁÓDŹPOLPOL OK 
4  ADFELDT RADOSŁAW  MTB / M40MYSŁAKOWICEDRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOL OK 
5  BUCHOLC ANDRZEJ  MTB / M50BOGDANIECKRZYWE KOŁAPOLPOL OK 
6  ANDRZEJCZAK TOMASZ  MTB / M30KLESZCZÓWPOLPOL OKPolicja 
7  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN  MTB / M40BACZYNAKRZYWE KOŁAPOLPOL OK 
8  BABRAJ PAWEŁ 164MTB / M40NEKLADRINKTEAMPOLPOLOKOK 
9  BAL TOMASZ  MTB / M30KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOL OK 
10  BANASIK SŁAWOMIR 29MTB / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMPOLPOLOKOK 
11  BANY MARCIN 25MTB / M30LUBOŃPOLPOLOKOK 
12  BARANIECKA ANNA 177MTB / K30PUŁAWYPOLPOLOKOK 
13  BARGLIK JACEK  MTB / M40DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOL OK 
14 BARSKI JACEK 36MTB / M50RACIBÓRZWOODEN LEGS BUT STEEL LEGS :)POLPOLOKOK 
15 ZAWODNIK ANONIMOWY MTB / K40 POLPOL OK 
16  BARTNICKI PAWEŁ  MTB / M20POLKOWICEPOLPOL OK 
17 BARTOSZEWICZ JERZY 178MTB / M30GLIWICEPROSERVICE GLIWICEPOLPOLOKOK 
18  BĄK KRZYSZTOF  MTB / M40BOLESŁAWIECPOLPOL OK 
19BIADASZ MARCIN74MTB / M40POZNAŃBIKECITY POZNAŃPOLPOLOKOK 
20  BIELIŃSKI KRZYSZTOF  MTB / M40ŚLIWICEPOLPOL OK 
21  BLOCK MARTA 70MTB / K30RUMIAPOLPOLOKOK 
22  BLOCK MICHAŁ 71MTB / M40RUMIAPOLPOLOKOK 
23  BŁACHUT MARIUSZ  MTB / M40BYSTRAPOLPOL OK 
24  BOCZKOWSKA-PIDEK KATARZYNA 26MTB / K40PŁOTYSEVEN PERCEPTUS TEAMPOLPOLOKOK 
25 BORATYŃSKI MARCIN104MTB / M40BOLESŁAWIECPOLPOLOKOK 
26  BORDECKI JAKUB 165MTB / M20ŚWIĘCIECHOWACIESIOŁKA TEAMPOLPOLOKOK 
27  BORÓWCZAK RAFAŁ 39MTB / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNPOLPOLOK 
28  BRONIKOWSKA JOANNA 64MTB / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
29  BROŻYŃSKI MATEUSZ  MTB / M30SIERAKOWOPOLPOL OK 
30  BRYSZEWSKI PAWEŁ  MTB / M40JELENIA GÓRAPROART DESIGNPOLPOL OK 
31  BUCKI DAWID 179MTB / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
32  BUCZKOWSKI ROBERT  MTB / M30JELENIA GÓRAPOLPOL OK 
33  BULIŃSKI WOJCIECH  MTB / M40SZCZECINPOLPOL OK 
34  BUNDZIÓW ARKADIUSZ  MTB / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEPOLPOL OK 
35  BUSZEWSKI TOMASZ  MTB / M30SOSNOWIECROMET FACTORY TEAMPOLPOL OK 
36  CHODŹKO MARCIN 30MTB / M40STARGARDPOLPOLOKOK 
37  CHROMIŃSKI STANISŁAW 32MTB / M60JELENIA GÓRAROTARY KARPACZ TEAMPOLPOL  
38  CHUDAK KONRAD 140MTB / M30NIETĄŻKOWOŚTC ŚMIGIELPOLPOLOKOK 
39  CHUDY ARKADIUSZ 135MTB / M40LUBSKOPOLPOLOKOK 
40  CHUDZICKI PRZEMYSŁAW 173MTB / M40FAŁKOWOTORPOL RACING TEAMPOLPOLOKOK 
41  CHYLIŃSKI JAKUB  MTB / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
42  CICEŃ KRZYSZTOF  MTB / M40ZGORZELECPOLPOL OK 
43  CICHOŃ ŁUKASZ  MTB / M30OPATÓWPOLPOL OK 
44  CIERNIEWSKI RYSZARD 184MTB / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOKOK 
45  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ  MTB / M40WILKOWICECIESIOŁKA TEAMPOLPOL OK 
46  CZAJKA EMILIA 93MTB / K30SOSNOWIECROMET FACTORY TEAMPOLPOLOKOK 
47  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 127MTB / M50PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTPOLPOLOKOK 
48  CZOPOR MATEUSZ 77MTB / M30JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOKOK