Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem na Śnieżkę
Karpacz, 31 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 491
Odebrało numery: 280

Liczba opłaconych zawodników: 295
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMCZYK ARKADIUSZ MTB / M40PABIANICE OK  
2  ADAMCZYK PIOTR 11MTB / M40ŚWINOUJŚCIEOKOK 
3  ADAMSKI JĘDRZEJ  MTB / M30ŁÓDŹ OK  
4  ADFELDT RADOSŁAW 188MTB / M40MYSŁAKOWICEDRAEXLMAIER MTB TEAMOKOK 
5  ANDRZEJCZAK SEBASTIAN  MTB / M40BACZYNAKRZYWE KOŁA OK  
6  ANDRZEJCZAK TOMASZ 209MTB / M30KLESZCZOWOKOK 
7  BABRAJ PAWEŁ 164MTB / M40NEKLADRINKTEAMOKOK 
8  BAL TOMASZ  MTB / M30KĄTY WROCŁAWSKIE OK  
9  BANASIK SŁAWOMIR 29MTB / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMOKOK 
10  BANY MARCIN 25MTB / M30LUBOŃOKOK 
11  BARANIECKA ANNA 177MTB / K30PUŁAWYOKOK 
12 BARCZYŃSKI DARIUSZ305MTB / M30JELENIA GÓRAKMP JELENIA GÓRA Policja 
13  BARGLIK JACEK  MTB / M40DĄBROWA GÓRNICZA OK  
14 BARSKI JACEK 36MTB / M50RACIBÓRZWOODEN LEGS BUT STEEL LEGS :)OKOK 
15 ZAWODNIK ANONIMOWY MTB / K40  OK  
16  BARTNICKI PAWEŁ  MTB / M20POLKOWICE OK  
17 BARTOSZEWICZ JERZY 178MTB / M30GLIWICEPROSERVICE RACING TEAMOKOK 
18  BASIŃSKI ŁUKASZ  MTB / M20INOWROCŁAWOLIMPIASPORT.PL OK  
19  BĄK KRZYSZTOF  MTB / M40BOLESŁAWIEC OK  
20  BETKA MACIEJ  MTB / M40KALISZGILICKIBIKE TEAM OK  
21 BEZDEK PAVEL239MTB / M30RTYNEPROTEC-SWEEP SPORTOK 
22BIADASZ MARCIN74MTB / M40POZNAŃBIKECITY POZNAŃOKOK 
23  BIELIŃSKI KRZYSZTOF  MTB / M40ŚLIWICE OK  
24  BIERNAT MACIEJ 195MTB / M40GOSTYŃGOLDEN PORKY TEAMOKOK 
25  BINKOWSKI TOMASZ  MTB / M40WROCŁAW OK  
26  BLOCK MARTA 70MTB / K30RUMIAOKOK 
27  BLOCK MICHAŁ 71MTB / M40RUMIAOKOK 
28  BŁACHUT MARIUSZ  MTB / M40BYSTRA OK  
29  BOCZKOWSKA-PIDEK KATARZYNA 26MTB / K40PŁOTYSEVEN PERCEPTUS TEAMOKOK 
30BORATYŃSKI MARCIN104MTB / M40BOLESŁAWIECOKOK 
31  BORDECKI JAKUB 165MTB / M20ŚWIĘCIECHOWACIESIOŁKA TEAMOKOK 
32  BORÓWCZAK RAFAŁ 39MTB / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNOK 
33  BRONIKOWSKA JOANNA 64MTB / K30KRAKÓWOKOK  
34  BROŻYŃSKI MATEUSZ  MTB / M30SIERAKOWO OK  
35  BRYSZEWSKI PAWEŁ  MTB / M40CIESZYNPROART DESIGN OK  
36  BRZEZIŃSKI MACIEJ  MTB / M20NADMA OK  
37  BUCHOLC ANDRZEJ  MTB / M50BOGDANIECKRZYWE KOŁA OK  
38  BUCKI DAWID 179MTB / M30WAŁBRZYCHOKOK 
39  BUCZKOWSKI ROBERT  MTB / M30JELENIA GÓRA OK  
40 BULIŃSKI WOJCIECH 297MTB / M40SZCZECINOKOK 
41  BUNDZIÓW ARKADIUSZ 218MTB / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEOKOK 
42  CHODŹKO MARCIN 30MTB / M40STARGARDOKOK 
43  CHROMIŃSKI STANISŁAW 32MTB / M60JELENIA GÓRAROTARY KARPACZ TEAM   
44  CHUDAK KONRAD 140MTB / M30NIETĄŻKOWOŚTC ŚMIGIELOKOK  
45  CHUDY ARKADIUSZ 135MTB / M40LUBSKOOKOK  
46  CHUDZICKI PRZEMYSŁAW 173MTB / M40FAŁKOWOTORPOL RACING TEAMOKOK 
47 CHUDZIŃSKI RAFAŁ269MTB / M20WROCŁAWOKOK 
48  CHYLIŃSKI JAKUB 4MTB / M20WROCŁAWOKOK 
49  CICEŃ KRZYSZTOF  MTB / M40ZGORZELEC OK  
50  CICH WALDEMAR  MTB / M40KARPACZ OK  
51  CICHOŃ ŁUKASZ  MTB / M30OPATÓW OK  
52  CIERNIEWSKI RYSZARD 184MTB / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOKOK 
53  CIEŚLIŃSKI PAWEŁ  MTB / M40WILKOWICECIESIOŁKA TEAM OK  
54  CIUPINSKI ROBERT 290MTB / M50SIERADZVIRO ROWERYOKOK 
55  CZAJKA EMILIA 93MTB / K30SOSNOWIECROMET FACTORY TEAMOKOK 
56  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 127MTB / M50PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOK 
57  CZEPIEL DANIEL 296MTB / M30WROCŁAWOKOK 
58  CZOPOR MATEUSZ 77MTB / M30JELENIA GORADRAEXLMAIER MTB TEAMOKOK