Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem przez Chojnik na Odrodzenie
Sobieszów, 03 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 108
Liczba opłaconych zawodników: 55
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
1  BABRAJ PAWEŁ 51MTB / M40NEKLADRINKTEAMPOLPOLOKOK 
2  BANASIK SŁAWOMIR 15MTB / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMPOLPOLOKOK 
3  BANY MARCIN 18MTB / M30LUBOŃPOLPOLOKOK 
4  BŁASZCZYK PAWEŁ 37MTB / M30BOLESŁAWIECLEWA WOLNAPOLPOLOKOK 
5  BOCZKOWSKA-PIDEK KATARZYNA 14MTB / K40PŁOTYSEVEN - PERCEPTUS TEAMPOLPOLOKOK 
6  BORÓWCZAK RAFAŁ 25MTB / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNPOLPOLOK 
7  BRYSZEWSKI PAWEŁ  MTB / M40JELENIA GÓRAPROART DESIGNPOLPOL OK 
8  BUNDZIÓW ARKADIUSZ 57MTB / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEPOLPOLOKOK 
9  CHROMIŃSKI STANISŁAW 19MTB / M60JELENIA GÓRAPENCO TEAMPOLPOL  
10  CIERNIEWSKI RYSZARD 58MTB / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLPOLOKOK 
11  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 39MTB / M50PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTPOLPOLOKOK 
12  CZOPOR MATEUSZ 32MTB / M30JELENIA GÓRADRAEXLMAIER MTB TEAMPOLPOLOKOK 
13  DAWIDOWICZ ŁUKASZ 16MTB / M30WILCZYCEPOLPOLOKOK 
14  DĄBROWSKI MACIEJ  MTB / M40WARSZAWABEZ ZAWODNICZEGO TEAMUPOLPOL OK 
15 DOMŻALSKI ZBIGNIEW  MTB / M60RUDA ŚLĄSKAALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAMPOLPOL OK 
16  DUBIENIECKI KRZYSZTOF  MTB / M30LUBAŃKWISA LUBAŃPOLPOL OK 
17  DUDA GRZEGORZ  MTB / M40CZERWONAKNIKOŚBIKEPOLPOL OK 
18  DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA 45MTB / K30ŚREMFTI RACING TEAMPOLPOLOKOK 
19  DUSZA IRENEUSZ 38MTB / M40JAWORPOLPOLOKOK 
20  DUSZA ZBIGNIEW  MTB / M40JAWORPOLPOL OK 
21  DYNAKA MAREK 54MTB / M30KĄTY WROCŁAWSKIELINCOLN BESTER BIELAWA BIKE TEAMPOLPOLOKOK 
22  DZIUBEK RYSZARD 24MTB / M60JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
23  FONAŁ MICHAŁ  MTB / M30JELENIA GÓRAMAJKCYCLING.PLPOLPOL OK 
24  FRANCUZ SEBASTIAN  MTB / M30OLSZYNAPOLPOL OK 
25  GOTOWCZYC JACEK  MTB / M50STRZELCE KRAJ.SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW WLKP.POLPOL OK 
26  GRABOWSKI PAWEŁ 46MTB / M40SEROCKMCP BIKE TEAMPOLPOLOKOK 
27  GRAJNERT WOJCIECH 34MTB / M30LESZNOSTREFASPORTU.PL MW INVESTPOLPOLOKOK 
28 GRODZKI MARCIN MTB / M30WAŁBRZYCHMARCINGROPOLPOL  
29  GRZEGORZEK CZESŁAW 22MTB / M50PALOWICEKTK WANDRUS ŻORYPOLPOLOKOK 
30  GUBAŃSKI KAROL 31MTB / M60OSTRÓW WLKPPOLPOLOKOK 
31 HABER-CZERSKA EWA  MTB / K40LUBAŃKWISA LUBAŃPOLPOL OK 
32  HATLAŚ SŁAWOMIR 11MTB / M50KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
33  HOLINEJ TOMASZ 42MTB / M40PRÓSZKÓWCYKLOOPOLEPOLPOLOKOK 
34  JAGODA GRZEGORZ 41MTB / M40GROCHOWICETEAM MTB GROCHOWICEPOLPOLOKOK 
35  JASIŃSKI PIOTR  MTB / M40WROCŁAWVELUX TEAMPOLPOL OK 
36  KAMIŃSKI WOJCIECH 63MTB / M50WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEPOLPOLOKOK 
37  KANIA MARCIN  MTB / M40NOWA KUZNIACYKLOOPOLEPOLPOL OK 
38  KAPUSTA AGATA 35MTB / K50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
39  KAPUSTA MARIUSZ 36MTB / M50JELENIA GÓRAPOLPOLOKOK 
40  KASIŃSKI RYSZARD 43MTB / M60ŁÓDŹIFON KOLARZ KLUBPOLPOLOKOK 
41  KICAJ NORBERT 53MTB / M40POLKOWICEPOLPOLOKOK 
42  KIERZYK MARCIN  MTB / M30GROCHOWICEMTB GROCHOWICE TEAMPOLPOL OK 
43  KLEKOCIŃSKI RADOSŁAW  MTB / M40WROCŁAWPOLPOL OK 
44  KOBYLIŃSKI GRZEGORZ 17MTB / M40LEGIONOWOBIKE FUN LEGIONOWOPOLPOLOKOK 
45  KOLASA WOJCIECH 12MTB / M40BOGATYNIAPOLPOLOK 
46  KOLENDA MIREK  MTB / M40KŁODAWAPOLPOL OK 
47  KOŁODZIEJEK PAWEŁ 59MTB / M30WARSZAWABIKE SALON TEAMPOLPOLOKOK 
48  KOSZUCKI JERZY  MTB / M60WROCŁAWIMMOTIIN SPECIALIZED TEAMPOLPOL OK 
49  KOWALCZYK DAWID  MTB / M30STARE BOGACZOWICEUNIA STARE BOGACZOWICEPOLPOL OK 
50  KOWALEWSKI KRZYSZTOF 55MTB / M30JELENIA GÓRADR SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAPOLPOLOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY MTB / M40 MORSY OŚNO LUBUSKIEPOLPOL OK 
52 KOWALSKI PAWEŁ MTB / M40ŻARYSANTIC POLSKA RACING TEAMPOLPOL OK 
53  KSYCKI LESZEK 48MTB / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
54  KUBAŚ KRZYSZTOF  MTB / M40WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNPOLPOL OK 
55  KURKIEWICZ AGATA 28MTB / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
56  KURKIEWICZ JAROSŁAW 27MTB / M30POZNAŃPOLPOLOKOK 
57  KUŚMIERCZAK JAKUB  MTB / M30MOGILNOTEAM MOGILNOPOLPOL OK 
58  KUZIEL ELWIRA 60MTB / K40WROCŁAWBNP PARIBASPOLPOLOKOK 
59  KWIATKOWSKI PAWEŁ 21MTB / M20BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMPOLPOLOKOK 
60  LEDWAROWSKI SŁAWOMIR  MTB / M30JELENIA GÓRAEROE RACING CLUBPOLPOL OK 
61  LESISZ MACIEJ  MTB / M40POZNAŃFTI RACING TEAMPOLPOL OK 
62  MACHOWIAK DARIUSZ  MTB / M30STARKOWOPRZEMĘT MTB TEAMPOLPOL  
63  MAJCHRZAK SEBASTIAN  MTB / M30TRZEMESZNOPOLPOL OK 
64  MICHALSKI ADAM  MTB / M30POZNAŃTORPOL RACING TEAMPOLPOL OK 
65  MICHALSKI MACIEJ  MTB / M40GOSTYŃGKR GOSTYŃPOLPOL OK 
66  MITEK MICHAŁ  MTB / M30JELCZ-LASKOWICEPOLPOL OK 
67  MIZERSKA MAŁGORZATA 29MTB / K30OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLPOLOKOK 
68  MIZERSKI WALDEMAR 30MTB / M40OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLPOLOKOK 
69  MONIKA SYPUŁA 64MTB / K40WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEPOLPOLOKOK 
70  MURDZA KRZYSZTOF  MTB / M30SŁUBICEZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAMPOLPOL OK 
71  NAMYSŁ ŁUKASZ 61MTB / M30KOZIEGŁOWYNIKOŚBIKEPOLPOLOKOK 
72  NASKRET KAMIL  MTB / M20LESZNOSZAWER LESZNO MTB TEAMPOLPOL OK 
73  NOWACKI DAWID  MTB / M30WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLPOL OK 
74  OZDOBA DAMIAN  MTB / M30OLEŚNICAKLUB KOLARSKI HRMAX OLESNICAPOLPOL OK 
75  PALUCH DARIUSZ  MTB / M40LUBAŃKWISA LUBAŃPOLPOL OK 
76  PAULIK ROBERT 40MTB / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
77  PAŹDZIORA MIROSŁAW 20MTB / M40SZCZYTNICAROMET FACTORY TEAMPOLPOLOK 
78  PIELECH DARIUSZ 52MTB / M40POLKOWICEPOLPOLOKOK 
79 PIOTROWSKI MATEUSZ65MTB / M20BOLESLAWIECPOLPOLOKOK 
80  PLUTA MARCIN  MTB / M30PODGÓRZYNPOLPOL OK 
81 PLYWACZ WOJCIECH62MTB / M40LILLEMTB LILLE FRFRAFRAOKOK 
82  RUSINEK SEBASTIAN 66MTB / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWPOLPOLOKOK 
83  SAKOWSKI WOJCIECH  MTB / M60ŁÓDZPOLPOL OK 
84  SELEWSKI ROBERT  MTB / M40KOWARYSZALENI ROWERZYŚCIPOLPOL  
85  SIKORA RAFAŁ 13MTB / M40ZIELONA GÓRACT1TEAMPOLPOLOK 
86  SIMINIAK EUGENIUSZ  MTB / M50PNIEWYODJECHANI - TEAM PLPOLPOL OK 
87  SIOŁEK WALDEMAR 23MTB / M40MODŁAPOLPOLOKOK 
88  SKRZYPCZAK TOMASZ  MTB / M30GOSTYŃALFAPANEL MTB TEAMPOLPOL OK 
89  SKRZYPIEC ANDRZEJ  MTB / M40MYSŁOWICEPOLPOL OK 
90  SOŁENCZEW PATRYCJUSZ  MTB / M30POZNAŃFTI RACING TEAMPOLPOL OK 
91  SOSZYŃSKI JANUSZ  MTB / M40CZERWONAKKOLARSKI CZERWONAKPOLPOL OK 
92  SOWA SŁAWOMIR 44MTB / M40POZNAŃSOWA MTB TEAMPOLPOLOKOK 
93  STASIEWICZ KRZYSZTOF  MTB / M40SZCZECINJMY SPOLPOL OK 
94  SULKOWSKI PAWEŁ  MTB / M30PŁOCKBANDA ORŁAPOLPOL OK 
95 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ  MTB / M40ZIELONA GÓRASULIMA ROWERY TEAMPOLPOL OK 
96  SZPERLIK WOJCIECH  MTB / M40DACHOWAAIRPOL COMPRESSORS MTB TEAMPOLPOL  
97  SZUBERLA MACIEJ  MTB / M40SZCZECINSZCZECINPOLPOL OK 
98  SZULGA JACEK 56MTB / M40RADWANICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEPOLPOLOKOK 
99  SZWAJCA ANDRZEJ  MTB / M20WROCŁAWPOLPOL OK 
100  ŚWIĘCICKI ARTUR  MTB / M40JASIEŃPOLPOL OK 
101  TOKARSKI HENRYK PIOTR 49MTB / M30LIGOTA PIĘKNASPECROWER WROCŁAWPOLPOLOKOK 
102  TOKARSKI HENRYK 50MTB / M60SOBÓTKASPECROWER WROCŁAWPOLPOLOKOK 
103  WŁODARCZAK ŁUKASZ  MTB / M30POZNAŃFOGTBIKES TEAMPOLPOL OK 
104  ZAMORSKI RADOSŁAW  MTB / M40BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAMPOLPOL OK 
105  ZANTO GRZEGORZ 26MTB / M30LEGNICAOLDTIMER CHOJNÓWPOLPOLOK 
106  ZIELENIEWICZ EMIL  MTB / M30ŁÓDŹALA TEAMPOLPOL OK 
107  ZIĘTAL PIOTR 47MTB / M50LEGNICAEASYRYDERPOLPOLOKOK 
108  ZUGEHOER ZBIGNIEW 33MTB / M40POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPOLPOLOKOK