Zawody obsługuje firma Datasport

Rowerem przez Chojnik na Odrodzenie
Sobieszów, 03 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 122
Odebrało numery: 74

Liczba opłaconych zawodników: 69
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  BABRAJ PAWEŁ 51MTB / M40NEKLADRINKTEAMOKOK 
2  BANASIK SŁAWOMIR 15MTB / M50JELENIA GÓRAJZO TEAMOKOK 
3  BANY MARCIN 18MTB / M30LUBOŃOKOK 
4 BEZDEK PAUEL71MTB / M30RTYNEPROTEC-SWEEP SPORTOK 
5  BŁASZCZYK PAWEŁ 37MTB / M30BOLESŁAWIECLEWA WOLNAOKOK 
6  BOCZKOWSKA-PIDEK KATARZYNA 14MTB / K40PŁOTYSEVEN - PERCEPTUS TEAMOKOK 
7  BORÓWCZAK RAFAŁ 25MTB / M50WOLSZTYNKKFP WOLSZTYNOK 
8  BRYSZEWSKI PAWEŁ 88MTB / M40CIESZYNPROART DESIGN OK 
9  BUNDZIÓW ARKADIUSZ 57MTB / M40CHOCIANÓWVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEOKOK 
10  CHROMIŃSKI STANISŁAW 19MTB / M60JELENIA GÓRAPENCO TEAM   
11  CIEMNY JANUSZ  MTB / M30WARSZAWA OK  
12  CIERNIEWSKI RYSZARD 58MTB / M50DOBRZYCABS.TRUCHTACZ DOBRZYCAOKOK  
13  CZECHOLIŃSKI PAWEŁ 39MTB / M50PONIECSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOK 
14  CZOPOR MATEUSZ 32MTB / M30JELENIA GORADRAEXLMAIER MTB TEAMOKOK 
15  DAWIDOWICZ ŁUKASZ 16MTB / M30WILCZYCEOKOK 
16  DĄBROWSKI MACIEJ 69MTB / M40WARSZAWABEZ ZAWODNICZEGO TEAMUOKOK 
17 DOMŻALSKI ZBIGNIEW  MTB / M60RUDA ŚLĄSKAALVA 1 - ROWERY.RUDA.PL TEAM OK  
18  DUBIENIECKI KRZYSZTOF  MTB / M30LUBAŃKWISA LUBAŃ OK  
19  DUDA GRZEGORZ  MTB / M40CZERWONAKNIKOŚBIKE OK  
20  DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA 45MTB / K30ŚREMFTI RACING TEAMOKOK 
21  DUSZA IRENEUSZ 38MTB / M40JAWOROKOK 
22  DUSZA ZBIGNIEW 67MTB / M40JAWOROKOK 
23  DYNAKA MAREK 54MTB / M30KĄTY WROCŁAWSKIELINCOLN BESTER BIELAWA BIKE TEAMOKOK  
24  DZIUBEK RYSZARD 24MTB / M60JELENIA GÓRAOKOK  
25  FONAŁ MICHAŁ  MTB / M30JELENIA GÓRAMAJKCYCLING.PL OK  
26  FRANCUZ SEBASTIAN  MTB / M30BIEDRZYCHOWICE OK  
27  GOTOWCZYC JACEK  MTB / M50STRZELCE KRAJ.SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW WLKP. OK  
28  GRABOWSKI PAWEŁ 46MTB / M40SEROCKMCP BIKE TEAMOKOK  
29  GRAJNERT WOJCIECH 34MTB / M30LESZNOSTREFASPORTU.PL MW INVESTOKOK 
30 GRODZKI MARCIN MTB / M30WAŁBRZYCHMARCINGRO   
31  GRZEGORZEK CZESŁAW 22MTB / M50PALOWICEKTK WANDRUS ŻORYOKOK 
32 GRZYWACZ ROBERT72MTB / M40GŁOGÓWOKOK 
33  GUBAŃSKI KAROL 31MTB / M60OSTRÓW WLKPOKOK 
34 HABER CZERSKA EWA  MTB / K40LUBAŃKWISA LUBAŃ OK  
35  HATLAŚ SŁAWOMIR 11MTB / M50KAMIENNA GÓRAPOPOLUPO KAMIENNA GÓRAOK 
36  HOLINEJ TOMASZ 42MTB / M40PRÓSZKÓWCYKLOOPOLEOKOK 
37  JAGODA GRZEGORZ 41MTB / M40GROCHOWICETEAM MTB GROCHOWICEOKOK 
38  JASIŃSKI PIOTR 79MTB / M40WROCŁAWVELUX TEAMOKOK 
39  KAMIŃSKI WOJCIECH 63MTB / M50WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEOKOK 
40  KANIA MARCIN 87MTB / M40NOWA KUZNIACYKLOOPOLE OK 
41  KAPUSTA AGATA 35MTB / K50JELENIA GÓRAOKOK 
42  KAPUSTA MARIUSZ 36MTB / M50JELENIA GÓRAOKOK 
43  KASIŃSKI RYSZARD 43MTB / M60ŁÓDŹIFON KOLARZ KLUBOKOK  
44  KICAJ NORBERT 53MTB / M40POLKOWICEOKOK  
45  KIEPAS SZYMON 78MTB / M40SZKLARSKA PORĘBATRI CLUB WUPPERTALOKOK 
46  KIERZYK MARCIN 82MTB / M30GROCHOWICEMTB GROCHOWICE TEAM OK 
47  KLEKOCIŃSKI RADOSŁAW  MTB / M40WROCŁAW OK  
48  KOBYLIŃSKI GRZEGORZ 17MTB / M40LEGIONOWOBIKE FUN LEGIONOWOOKOK 
49  KOLASA WOJCIECH 12MTB / M40BOGATYNIAOK 
50  KOLENDA MIREK  MTB / M40KŁODAWA OK  
51  KOŁODZIEJEK PAWEŁ 59MTB / M30WARSZAWABIKE SALON TEAMOKOK 
52  KOSZUCKI JERZY 68MTB / M60WROCŁAWIMMOTIIN SPECIALIZED TEAMOKOK 
53  KOWALCZYK DAWID 84MTB / M30STARE BOGACZOWICEUNIA STARE BOGACZOWICE OK 
54  KOWALEWSKI KRZYSZTOF 55MTB / M30JELENIA GÓRADR SCHNEIDER AUTOMOTIVE POLSKAOK 
55 KOWALSKI MACIEJ73MTB / M40OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEOKOK 
56 KOWALSKI PAWEŁ MTB / M40ŻARYSANTIC POLSKA RACING TEAM OK  
57  KRÓLIKOWSKI ŁUKASZ 77MTB / M30STARGARDOKOK 
58  KSYCKI LESZEK 48MTB / M30WROCŁAWOKOK 
59  KUBAŚ KRZYSZTOF  MTB / M40WOLSZTYNKKFP WOLSZTYN OK  
60  KURKIEWICZ AGATA 28MTB / K30POZNAŃOKOK 
61  KURKIEWICZ JAROSŁAW 27MTB / M30POZNAŃOKOK 
62  KUŚMIERCZAK JAKUB  MTB / M30MOGILNOTEAM MOGILNO OK  
63  KUZIEL ELWIRA 60MTB / K40WROCŁAWBNP PARIBASOKOK 
64  KWIATKOWSKI PAWEŁ 21MTB / M20BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAMOKOK 
65  LEDWAROWSKI SŁAWOMIR  MTB / M30JELENIA GÓRAEROE RACING CLUB OK  
66  LEHRER MACIEJ 86MTB / M40OPOLECYKLOOPOLE OK 
67  LESISZ MACIEJ 81MTB / M40POZNAŃFTI RACING TEAM OK 
68  MACH TOMASZ 91MTB / M30WAŁBRZYCHSPORTFUEL.PL OK 
69  MACHOWIAK DARIUSZ  MTB / M30STARKOWOPRZEMĘT MTB TEAM   
70  MAJCHRZAK SEBASTIAN 70MTB / M30TRZEMESZNOOKOK 
71 MARSZAŁEK MAREK83MTB / M40KOBIERNO OK 
72  MICHALSKI ADAM  MTB / M30POZNAŃTORPOL RACING TEAM OK  
73  MICHALSKI MACIEJ  MTB / M40GOSTYŃGKR GOSTYŃ OK  
74  MITEK MICHAŁ  MTB / M30JELCZ-LASKOWICE OK  
75  MIZERSKA MAŁGORZATA 29MTB / K30OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEOKOK 
76  MIZERSKI WALDEMAR 30MTB / M40OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEOKOK 
77  MURDZA KRZYSZTOF  MTB / M30SŁUBICEZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM OK  
78  NAMYSŁ ŁUKASZ 61MTB / M30KOZIEGŁOWYNIKOŚBIKEOKOK 
79 NASKRET KAMIL MTB / M20LESZNOSZAWER LESZNO MTB TEAM OK  
80  OLESZCZUK MAREK 92MTB / M50LUBIATÓWSPORT-PROFIT TEAM WROCŁAW OK 
81  OZDOBA DAMIAN  MTB / M30OLEŚNICAKLUB KOLARSKI HRMAX OLESNICA OK  
82  PALUCH DARIUSZ  MTB / M40LUBAŃKWISA LUBAŃ OK  
83  PAULIK ROBERT 40MTB / M40POZNAŃOKOK 
84  PAŹDZIORA MIROSŁAW 20MTB / M40SZCZYTNICAROMET FACTORY TEAMOK 
85  PIELECH DARIUSZ 52MTB / M40POLKOWICEOKOK 
86 PIOTROWSKI MATEUSZ65MTB / M20BOLESLAWIECOKOK 
87  PLUTA MARCIN 90MTB / M30PODGÓRZYN OK 
88 PLYWACZ WOJCIECH62MTB / M40LILLEMTB LILLE FROKOK 
89  ROZDOLSKI RAFAŁ  MTB / M30ŚCIEGNY OK  
90  RUSINEK SEBASTIAN 66MTB / M40WROCŁAWTRIACTIV RIDLEY WROCŁAWOKOK 
91  SAKOWSKI WOJCIECH  MTB / M60ŁÓDZ OK  
92  SELEWSKI ROBERT  MTB / M40KOWARYSZALENI ROWERZYŚCI   
93  SIKORA RAFAŁ 13MTB / M40ZIELONA GÓRACT1TEAMOK 
94  SIMINIAK EUGENIUSZ  MTB / M50PNIEWYODJECHANI - TEAM PL OK  
95  SIOŁEK WALDEMAR 23MTB / M40MODŁAOKOK  
96  SKRZYPCZAK TOMASZ  MTB / M30GOSTYŃALFAPANEL MTB TEAM OK  
97  SKRZYPIEC ANDRZEJ  MTB / M40MYSŁOWICE OK  
98  SOŁENCZEW PATRYCJUSZ 80MTB / M30POZNAŃFTI RACING TEAMOKOK 
99  SOSZYŃSKI JANUSZ  MTB / M40CZERWONAKKOLARSKI CZERWONAK OK  
100  SOWA SŁAWOMIR 44MTB / M40POZNAŃSOWA MTB TEAMOKOK 
101  STASIEWICZ KRZYSZTOF 93MTB / M40SZCZECINJMY S OK 
102  SULKOWSKI PAWEŁ  MTB / M30PŁOCKBANDA ORŁA OK  
103  SYPUŁA MONIKA 64MTB / K40WARSZAWAWODOCIĄGI WARSZAWSKIEOKOK 
104 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ  MTB / M40ZIELONA GÓRASULIMA ROWERY TEAM OK  
105  SZPERLIK WOJCIECH  MTB / M40DACHOWAAIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM   
106  SZUBERLA MACIEJ  MTB / M40SZCZECINSZCZECIN OK  
107  SZULGA JACEK 56MTB / M40RADWANICEVOLKSWAGEN MOTOR POLSKA-POLKOWICEOKOK 
108  SZWAJCA ANDRZEJ  MTB / M20WROCŁAW OK  
109 ŚCIERNICKI DANIEL89MTB / M40RADWANICE  
110  ŚWIĘCICKI ARTUR  MTB / M40JASIEŃ OK  
111  TALAREK MACIEJ 74MTB / M40OBORNIKIOKOK 
112  TOKARSKI HENRYK PIOTR 49MTB / M30LIGOTA PIĘKNASPECROWER WROCŁAWOKOK 
113  TOKARSKI HENRYK 50MTB / M60SOBÓTKASPECROWER WROCŁAWOKOK 
114  ULANOWSKI ANDRZEJ 85MTB / M30STARE BOGACZOWICEUNIA STARE BOGACZOWICE OK 
115  WŁODARCZAK ŁUKASZ  MTB / M30POZNAŃFOGTBIKES TEAM OK  
116  WOJTALIK JAROSŁAW 75MTB / M30KOZIEGŁOWYOKOK 
117  ZAMORSKI RADOSŁAW  MTB / M40BOLESŁAWIECROMET FACTORY TEAM OK  
118  ZANTO GRZEGORZ 26MTB / M30LEGNICAOLDTIMER CHOJNÓWOK  
119  ZIELENIEWICZ EMIL  MTB / M30ŁÓDŹALA TEAM OK  
120  ZIĘCINA BOGDAN 76MTB / M50MECHNICEOKOK 
121  ZIĘTAL PIOTR 47MTB / M50LEGNICAEASYRYDEROKOK 
122  ZUGEHOER ZBIGNIEW 33MTB / M40POZNAŃGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAROKOK