Zawody obsługuje firma Datasport

VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Ostrów Wielkopolski, 24 marca 2019 r.


Liczba zawodników : 655
Odebrało numery: 576

Liczba opłaconych zawodników: 589
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMEK KAROL  21km / M30PLESZEWTEAM PLESZEW   
2  ADAMIAK PRZEMYSŁAW 48121km / M40JAROCINOK 
3  ADAMUS DOMINIKA 36221km / K30KALISZSUPERMARATON KALISZOK 
4  AKUSZEWSKA AGATA 29821km / K50PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMOK 
5  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 23321km / M30POZNAŃUNILEVER POZNAŃOK 
6  ANDRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF 41121km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
7 BABIICHUK IHOR187021km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKI Powiat 
8  BALCER RADOSŁAW 121km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
9  BANDUR GRZEGORZ 44521km / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃOK 
10  BARANEK GRZEGORZ 2421km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
11  BARANOWSKI KAMIL  21km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI   
12  BARANOWSKI PIOTR 56021km / M40KOSZALINBIEGNIJMY.PLOK 
13  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 30421km / M40POZNAŃOK 
14  BARDOWSKA WERONIKA 1521km / K20KALISZBASTER TEAMOK 
15  BAROS GRZEGORZ 27121km / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
16  BAROS ZDZISŁAWA 27221km / K50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOK 
17 BARTCZAK ANDRZEJ11221km / M40KALISZOK 
18  BARTELA ŁUKASZ  21km / M30WIERUSZÓWWIERUNSZÓW   
19  BARTKOWIAK ARTUR 7321km / M20RUCHOCICEOK 
20  BARTKOWIAK DARIUSZ 52121km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat KSMaraton 
21  BARTOSZEK ADAM 16821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat ICEMAT 
22  BARTOSZEK KACPER 41621km / M16RASZKÓWOKPowiat 
23  BARTOSZEK PAWEŁ 26821km / M40ZALASEWOOK 
24  BEDNAREK GRZEGORZ 9621km / M30KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOOK 
25  BERGER PAWEŁ 30121km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
26 BERKOWSKI DAWID23521km / M30KRAMSKOK 
27  BESTRZYŃSKA JOANNA 33321km / K40GĄDKIOK 
28  BIEDA ROBERT 57921km / M50CZASTARYGKS CZASTARYOK 
29 BIEDALAK KRZYSZTOF27921km / M30SWARZĘDZOK 
30  BIELECKI MARIUSZ 24721km / M40SOŚNIENIGHT RUNNERSOK 
31  BILSKI PRZEMYSŁAW 30221km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat KSMaraton 
32  BINEK MARIUSZ 23721km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
33  BŁASZCZYK JAKUB 53221km / M30MIESZKÓWOK 
34  BŁASZCZYK JAROSŁAW 41321km / M40PLESZEWTEAM PLESZEWOK 
35  BOCZEK MARCIN 21821km / M40KALISZALPAR.PLOK 
36  BOCZULA KRZYSZTOF 183321km / M50BIELAWAWKB PIAST WROCLAW  
37  BODYLSKI GRZEGORZ 321km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
38  BOGACKI ARKADIUSZ 47621km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
39  BOGACZ ARKADIUSZ 39121km / M40KALISZKALISZOK 
40  BOGACZYK PIOTR 49221km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
41  BOGUCKI KRZYSZTOF  21km / M30SUŁÓWSUŁÓW %   
42  BOKUS EUGENIUSZ 56221km / M50KOSCIANKOŚCIAN TEAMOK 
43  BOROWCZYK SONIA  21km / K20ZALASEWO   
44  BOROWICZ FILIP 33721km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat KSMaraton 
45 BRETT TOMASZ35721km / M50KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOOK 
46  BRODZIAK RAFAŁ 22121km / M40KALISZOK12:00:00 
47  BRYCHCY PIOTR 55221km / M30POZNAŃTRIGAR.PLOK 
48  BRYŁOWSKI MARCIN 12021km / M40KALISZJEMAROK 
49  BUDKA JACEK 16421km / M40TUREKKB GEOTERMIA UNIEJÓWOK 
50 BUDKA PIOTR16521km / M40TUREKOK 
51  BUDKIEWICZ ADRIAN 14421km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERS POZNAŃOK 
52  BUDZISZEWSKA SANDRA 52921km / K30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
53  BURMISTRZ BARTOSZ 18921km / M30SIEROSŁAWTARNOWO PODGÓRNE BIEGAOK 
54  CARUK ARLETA 17521km / K50KALISZBASTER TEAMOK 
55 CARUK PRZEMYSŁAW17821km / M50KALISZBASTER TEAMOK 
56  CEGLEWSKI LESZEK 24921km / M50WĘGLEW - KOLONIAOK 
57 CHMIELARCZYK JAROSŁAW52321km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIZABIEGANIOKPowiat 
58  CHMIELEWSKI TOMASZ 18521km / M40KALISZTRAWA TEAMOK 
59  CHMURA JAROSŁAW 54321km / M40RASZKÓWOKPowiat 
60  CHOJNACKA-MARYSIAK ANNA 35921km / K30POWIDZKLUB SPORTOWY LIBERO POWIDZOK 
61  CHOJNIAK WIESŁAW 1721km / M40POZNAŃOK 
62  CHOLEWIŃSKA LONGINA 58221km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMOK 
63  CHRUSZCZEWSKI KACPER 39321km / M16WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
64  CHRZANOWSKI ADAM 55921km / M30KOŁOBUD-REMOK 
65  CHRZANOWSKI KRZYSZTOF 55821km / M60KOŁOBUD-REMOK 
66  CIAPIERZYŃSKI JERZY 34521km / M60OŁOBOKMTB OŁOBOKOKPowiat 
67  CICHOCKI ROBERT 33121km / M40PSARSKIEBOSCH SERWIS OLSZEWSKIOK 
68  CICHY MATEUSZ 55421km / M20OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
69  CIEPLIK MARCIN 39721km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIG-TEAMOKPowiat 
70  CIERNIEWSKI GRZEGORZ 42821km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIPŁOMYK - BIO-OILOKPowiat 
71  CIERNIEWSKI RYSZARD 40421km / M50DOBRZYCABS TRUCHTACZ DOBRZYCAOK 
72  CIESLAK IRENEUSZ 5821km / M40CZERMINOK 
73  CIEŚLAK PAULINA 14321km / K30KALISZOK 
74 CIEŚLAK SEBASTIAN4121km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSOK 
75  CZARNOJAŃCZYK RAFAŁ 24621km / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat 
76  CZUCHRA PAWEŁ 9721km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKPowiat