Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2806
Liczba opłaconych zawodników: 2337
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ABRAMIUK MICHAŁ  21km / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
2 ABRATAŃSKA AGNIESZKA Szt / GLIWICEILE JESZCZE?POLPOLOKZmiana3 SD 
3 ABREU BRENO 21km / M30KATOWICEBRAZILIAN GANGPOLPOLOK 
4 ABUCEWICZ MAREK  21km / M40SZTUMWATAHA -ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL  
5  ADAM KRAWCZYK  Szt / ZABRZEMALUMANIPOLPOLOKZmiana1 SM Kapitan 
6  ADAMCZAK GRZEGORZ  21km / M30KATOWICEPOLPOL  
7  ADAMCZEWSKI DARIUSZ  21km / M30CHORZÓWPOLPOL  
8  ADAMCZYK GRZEGORZ  10km / M4CHORZÓWCOQUELICOT WEDDING DESIGNERSPOLPOLOK 
9  ADAMCZYK MATEUSZ  Szt / RUDA ŚLĄSKAAZ-TEAMPOLPOLOKZmiana2 SMix 
10  ADAMIEC-KURCOK KATARZYNA  21km / K40SZCZEJKOWICEPOLPOLOK 
11  ADAMSKA PAULINA  21km / K20ĆMIELÓWPOLPOL  
12  ADAMSKI MACIEJ  21km / M20WROCŁAW42 DO SZCZĘŚCIAPOLPOLOK 
13  ADAMUS MARZENA  21km / K40MALECPOLPOL  
14  AGDAN KRZYSZTOF  21km / M30CZELADŹPKO BANK POLSKI S.A.POLPOLOK 
15  ALBIŃSKI MATEUSZ  21km / M20TYCHYPOLPOLOK 
16  ALBRECHT DARIUSZ  21km / M40ARENDALACTIV EAGLES PRONORNOROK 
17  ALBRECHT SEBASTIAN  21km / M30BYTOMPOLPOLOK 
18ALEKSANDROWICZ ŁUKASZ 10km / M1KATOWICEPOLPOL  
19  ALKER ANDRZEJ  10km / M2GLIWICEPOLPOLOK 
20  ALKER ZBIGNIEW  10km / M4GLIWICEPOLPOL  
21  AMBORSKI RAFAŁ  Szt / KATOWICEENDURANCE TEAMPOLPOL Zmiana3 SMix 
22 ANDROSHCHUK ANDREY 21km / M30KIJOWUKRUKR  
23  ANDRUSZKO JAN  21km / M30KRAKÓWSAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOK 
24  ANDRZEJEWSKI PIOTR  21km / M60ŚWINOUJŚCIEMARYNARKA WOJENNA ŚWINOUJŚCIEPOLPOLOK 
25  ANTOLIK LUKASZ  21km / M20SWIETOCHLOWICESLASK RUNNERSPOLPOLOK 
26 ANTONCZYK ADAM 21km / M50JASTRZEBIE ZDROJPOLPOLOK 
27  ANTONIK RAFAŁ  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
28  ANTONIK ROMAN  21km / M50KATOWICE-POLPOLOK 
29 APANOWICZ BARTOSZ 21km / M20BLACHOWNIAPOLPOL  
30 APOSTEL KAROLINA 21km / K20JAWORZNOPOLPOLOK 
31 ARKADIUSZ MŁYŃCZAK 21km / M40TARNOWSKIE GÓRYRUN&FUNPOLPOLOK 
32  ARMATYS GRZEGORZ  21km / M50DĄBROWA GÓRNICZAORANGE POLSKAPOLPOL  
33  ARTUR KRÓL  21km / M30BYTOMNGK RUNNING TEAMPOLPOLOK 
34  ASAULA MARGARYTA  21km / K20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
35 AUGUSTYN PIOTR 10km / M2KATOWICEPOLPOLOK 
36  BACHMAN MATEUSZ  21km / M20DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
37  BADEK KINGA  21km / K20SOSNOWIECPOLPOLOK 
38  BADOWICZ KAMIL  21km / M20RUDA ŚLĄSKALEIBER POLAND TEAMPOLPOLOK 
39  BADURA RYSZARD  21km / M60KATOWICEPOLPOLOK 
40 BAGIŃSKA DOROTA 10km / K3SŁAWKÓWPOLPOLOK 
41  BAGIŃSKI RYSZARD  10km / M3SŁAWKÓWPOLPOLOK 
42 BAJCAR BEATA 10km / K3CHYBIEKOBIETY NA 5+POLPOLOK 
43  BAJER DANIEL  21km / M30FAJSŁAWICEPOLPOLOK 
44  BAJER GRZEGORZ  21km / M40SOSNOWIECGLUTEN SRUTENPOLPOLOK 
45  BAJORSKI DOMINIK  21km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
46  BALCÁR SAMUEL  21km / M20STREČNOSVKSVKOK 
47  BALURA EDYTA  10km / K1LĘDZINYBIEGNĘ BYLE DOBIECPOLPOLOK 
48  BALÁZS LÁSZLÓ KAZÓ  10km / M1KATOWICEPOLPOLOK 
49  BANASIK KRZYSZTOF  10km / M1LIBIĄŻBANANA TEAMPOLPOL  
50  BANASIK PIOTR  21km / M30KATOWICEBANANA SMOOTHIEPOLPOLOK 
51  BANASZAK MARCIN  21km / M30GLIWICEPOLPOLOK 
52  BANASZCZYK KATARZYNA  21km / K20DĄBROWA GÓRNICZA-POLPOLOK 
53  BANAŚ ŁUKASZ  21km / M30KRAKÓWZNIKAJĄCY PUNKTPOLPOLOK 
54  BANIAK PRZEMYSŁAW  10km / M2ZAWIERCIEPOLPOLOK 
55  BANISZ TOMASZ  21km / M30LĘDZINYPOLPOL  
56  BAŃKA JAN  10km / M4CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
57  BARA ANNA  10km / K2KATOWICEBARIKI Z GISZAPOLPOLOK 
58  BARA MICHAŁ  10km / M2MIKOŁÓWPOLPOLOK 
59  BARAN DARIUSZ  21km / M40DĄBROWA GÓRNICZARUSZAMY DĄBROWĘPOLPOLOK 
60  BARAN RYSZARD  21km / M30CHORZÓWPOLPOLOK 
61  BARAN STANISŁAW  21km / M40CIEŚLINSAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOK 
62  BARAN ZENON  21km / M50WARSZAWAKB ACTIVE SPORTS WARSZAWAPOLPOLOK 
63  BARANOWICZ ARKADIUSZ  10km / M3RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLPOLOK 
64  BARASIŃSKI KONRAD  10km / M2BEŁCHATÓWPOLPOLOK 
65  BARCIK ARTUR  10km / M2JAWORZNOPOLPOL  
66  BARĆ KATARZYNA  10km / K2KRAKÓWPOLPOLOK 
67  BARĆ TOMASZ  21km / M40KRAKÓWPOLPOLOK 
68  BARON ARKADIUSZ  10km / M2ŁAZISKA GÓRNEPOLPOLOK 
69  BARON KATARZYNA  10km / K2GLIWICEKOSMO DENTAL TEAMPOLPOLOK 
70 BARON PRZEMO  21km / M30POZNAŃCONSTRAVIAPOLPOLOK 
71  BARSKI DOMINIK  10km / M1IŁOWO-OSADAPOLPOLOK 
72  BARSZCZ NATALIA  Szt / PYSKOWICEILE JESZCZE?POLPOLOKZmiana2 SD 
73  BARTNIK SEBASTIAN  21km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITPOLPOLOK 
74  BARTODZIEJ ALEKSANDRA  10km / K3SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
75  BARTOSZEK TOMASZ  21km / M20KATOWICEPOLPOLOK 
76  BARTULA JAN  21km / M30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
77  BARTULA SYLWIA  21km / K30LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLPOLOK 
78  BARTYZEL MAREK  21km / M40ZAWOJAPOLPOLOK 
79  BARTYZEL MARIA  21km / K40TYCHYPOLPOLOK 
80  BASA PRZEMYSŁAW  21km / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
81  BASAMANOWICZ ALEKSANDER  21km / M20TYCHYTYCHYPOLPOLOK 
82  BATOR LIDIA  21km / K30SOSNOWIECPOLPOLOK 
83  BATOR WALDEMAR  21km / M30DĄBROWA GÓRNICZAPOLPOLOK 
84  BAUC BARTŁOMIEJ  21km / M30KATOWICELEDWO ŻYWYPOLPOLOK 
85  BĄK EMILIA  21km / K20KOZIEGŁOWYPOLPOLOK 
86  BĄK KRZYSZTOF  10km / M2MYSŁOWICENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
87  BĄK-ŚCIERSKA BEATA  10km / K2RADOSTOWICEŚCIERSCY TEAMPOLPOLOK 
88 BĄK TATIANA 10km / K2BYTOMPOLPOLOK 
89  BEATA BATEJKO  10km / K3CHORZÓWBEE TEAMPOLPOLOK 
90  BEDNARSKA KATARZYNA  21km / K30ŁÓDŹPOLPOLOK 
91  BEDNARSKI RAFAL  21km / M20GLIWICEPARTACZEPOLPOLOK 
92  BEDNARZ JAKUB  Szt / DĄBROWA GÓRNICZAALCHEMIA BIEGANIAPOLPOLOKZmiana1 SM 
93  BELOWSKA ANNA  10km / K2TYCHYPOLPOLOK 
94  BELOWSKI DARIUSZ  10km / M3TYCHYPOLPOLOK 
95  BELUCH WITOLD  21km / M50GLIWICEPOLPOLOK 
96  BENSKA KRYSTYNA  10km / K4BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
97  BENTKOWSKI JACEK  21km / M20KATOWICESZCZYGŁOWSKI - FIZJOTERAPIA ORTOPEDYCZNA I SPORTOWAPOLPOLOK 
98  BERKE RAFAŁ  21km / M40CHORZÓWBATORY LOTOPOLPOLOK 
99  BERNACISKO DAMIAN  21km / M30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
100  BERNACKI PAWEŁ  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
101  BERNDT MELANIA  Szt / ZAWADZKIEMGM ZAWADZKIEPOLPOLOKZmiana2 SD 
102  BERSKI SZYMON  21km / M20KATOWICEPOLPOLOK 
103  BETKA BARTŁOMIEJ  10km / M2BĘDZINPOLPOLOK 
104  BĘDKOWSKA ANNA  21km / K40SOSNOWIECPOLPOLOK 
105  BIALIK EWA  10km / K4BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
106  BIALIK KATARZYNA  10km / K2BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
107  BIAŁAS BARTOSZ  10km / M2BRUDZOWICEDEAF RUNNERPOLPOLOK 
108  BIAŁAS BŁAŻEJ  21km / M30MYSŁOWICEORANGE POLSKAPOLPOLOK 
109  BIAŁAS TOMEK  21km / M40CHORZÓWCONSULTASPOLPOLOK 
110  BIAŁECKI ALEKSANDER  21km / M40MYSŁOWICEPOLPOLOK 
111 BIAŁECKI JAN 10km / M4RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
112  BIAŁY DAGMARA  21km / K40ZAWIERCIEPOLPOLOK 
113  BIAŁY MICHAŁ  21km / M40ZAWIERCIEPOLPOLOK 
114 BIANCHE KACPER 21km / M20TARNÓWPOLPOL  
115  BICK ROBERT  21km / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
116 BICZ ADAM 21km / M40KNURÓWPOLPOL  
117  BICZYSKI PAWEŁ  10km / M2KNURÓWPOLPOLOK 
118  BIEDRZYCKA AGATA  10km / K2RZESZOTARYPODAROWANE.PLPOLPOLOK 
119  BIEDRZYCKI MICHAŁ  21km / M40RZESZOTARYPODAROWANE.PLPOLPOLOK 
120  BIEGAŃSKI TOMASZ  10km / M2RUDA ŚLĄSKARABENIAKIPOLPOLOK 
121  BIEGUN KRZYSZTOF  21km / M50ŻYWIECPOLPOLOK 
122  BIEL SŁAWOMIR  21km / M30TYCHYPOLPOL  
123  BIELAŃSKA BEATA  10km / K2KATOWICE-POLPOL  
124  BIELAWA MARIUSZ  21km / M40ŻYRAKÓWPOLPOL  
125  BIELECKA MARTA  10km / K2DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLPOL  
126  BIELECKI MIKOŁAJ  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
127  BIELECKI ROBERT  21km / M50BOROWNO KOLONIAPOLPOL  
128  BIELEWICZ ALEKSANDRA  10km / K1SOSNOWIECPOLPOLOK 
129  BIEŃ KRZYSZTOF  21km / M40KRAPKOWICEPOLPOLOK 
130 BIEŃ MARIUSZ 21km / M40KATOWICEFREE TAUZENPOLPOLOK 
131 BIERNACKI PIOTR 10km / M2BYDGOSZCZPOLPOLOK 
132  BIGOS GRZEGORZ  21km / M40JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOK 
133 BIŁAS GRZEGORZ 10km / M2CZERWIONKA - LESZCZYNYAKTYWNI SPOŁECZNIEPOLPOLOK 
134  BINASIK AGNIESZKA  Szt / KATOWICE2 + 1POLPOLOKZmiana1 SMix 
135  BIOLIK PIOTR  10km / M3GLIWICEPOLPOLOK 
136  BIRECKI MACIEJ  21km / M20PRUDNIKPOLPOLOK 
137  BISKUP DANIEL  Szt / KRNOVMELCZECZE Zmiana2 SMix Kapitan 
138  BISZTA FILIP  21km / M20KATOWICE-POLPOLOK 
139 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / M30 POLPOLOK 
140  BLACH PAULINA  21km / K20TYCHYNAMÓWILI MNIEPOLPOLOK 
141  BLUS MARCIN  10km / M2ZABRZEPOLPOLOK 
142  BLUSZCZ MARTA  21km / K30GLIWICEPOLPOL  
143  BŁASIK ARTUR  21km / M30GORZÓW ŚLĄSKIPOLPOL  
144  BŁASZCZYK CZESŁAW  10km / M4KATOWICEPOLPOLOK 
145  BŁASZCZYK RAFAŁ  21km / M20KATOWICEPOLPOLOK 
146  BŁOCH-KAMASSA JUSTYNA  21km / K40ŁÓDŹPOLPOLOK 
147  BOBA MONIKA  10km / K2JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSPOLPOLOK 
148  BOBOROWSKI MARCIN  21km / M30JAWORZNOPOLPOLOK 
149  BOBROWSKI MARCIN  21km / M40WARSZAWARECEPTANANUDE.PLPOLPOLOK 
150  BOCHENEK KATARZYNA  10km / K2BYTOMPOLPOL  
151  BOCHEŃSKI GRZEGORZ  Szt / GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLPOLOKZmiana2 SM 
152 BOCHYNEK KATARZYNA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
153  BOCIAŃSKA MAŁGORZATA  21km / K50RUDA ŚLĄSKABIEG Z CHRYSTUSEMPOLPOL  
154 BOCIĄGA BARTOSZ  10km / M1TYCHY#BOCIAGATEAMPOLPOL  
155  BOCZKOWSKA JUSTYNA  21km / K50ZAKOPANEPOLPOLOK 
156  BOCZKOWSKA KAROLINA  21km / K30ZAKOPANEKS MURZASICHLE/TATRAREHPOLPOLOK 
157  BOGACZ RADOSŁAW  21km / M30NIDEKPOLPOLOK 
158  BOGACZ-RYBCZAK ANNA  10km / K2GLIWICEPOLPOLOK 
159 BOGNOLO CARLO 10km / M3KATOWICELA TAVOLA KATOWICE RUNNINGPOLPOL  
160  BOGUCKI PIOTR  21km / M40KATOWICEPOLPOL  
161  BOGUS KAROLINA  10km / K2KATOWICEPOLPOL  
162  BOGUSZ DAMIAN  21km / M30ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLPOLOK 
163  BOJDOŁ ROBERT  21km / M30TYCHYPOLPOL  
164  BOMBA MAGDALENA  10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
165  BOMBA ROBERT  21km / M40BĘDZINBANDA Z PLACUPOLPOLOK 
166  BONKOVSKYI VLADYSLAV  21km / M20KRAKOWUKRUKR  
167  BORCHERT MARCIN  21km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPOLPOLOK 
168  BORCIUCH RAFAŁ  21km / M40BĘDZINPOLPOLOK 
169  BORCZ TOMASZ  10km / M3SOSNOWIECZAGŁĘBIE DĄBROWSKIEPOLPOL  
170 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K20 POLPOL  
171  BOREK DAWID  21km / M20CHORZÓWTROGLO TEAMPOLPOLOK 
172  BOREK JADWIGA  21km / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEACTIV EAGLES PROPOLPOL  
173  BOREK JAKUB  21km / M20KALETYTROGLO TEAMPOLPOLOK 
174  BOREK MATEUSZ  10km / M2SOSNOWIECPOLPOLOK 
175 BORKOWSKA MARTA 10km / K2SIEMIANOWICE-POLPOLOK 
176 BORÓWKA MAŁGORZATA 10km / K1KATOWICEPOLPOLOK 
177  BORSZCZ MARCIN  21km / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIERUN WITH ZUSPOLPOLOK 
178  BORUŃ MICHAŁ  10km / M2KATOWICEPOLPOLOK 
179  BORYCKA-ŚWIERZY BOGUSŁAWA  21km / K40KATOWICEPOLPOLOK 
180  BORYCZKA SZYMON  10km / M2MIEDZYRZECZEPOWOLI DO CELUPOLPOLOK 
181  BOSIACKA MARTA  10km / K2ŚWIĘTOCHŁOWICEREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOK 
182  BOŻEK ŁUKASZ  21km / M30WROCŁAWAXIOM MANAGED SOLUTIONSPOLPOLOK 
183  BÓL KATARZYNA  21km / K30JAWORZNOPOLPOLOK 
184  BRANDYS ANETA  Szt / TYCHYPIG TEAM 1POLPOLOKZmiana1 SMix 
185  BRANDYS MICHAŁ  21km / M30PAWŁOWICEBIEGIEM PRZEZ GÓRYPOLPOL  
186  BRANNY JACEK  21km / M50CIESZYNTHE BRANNY TEAMPOLPOLOK 
187  BRANNY MICHAŁ  21km / M20CIESZYNTHE BRANNY TEAMPOLPOLOK 
188  BRENDA PIOTR  21km / M30CZARNY LASPOLPOLOK 
189 BRIAŃSKA-KORDECKA ALEKSANDRA 10km / K2KATOWICEPOLPOLOK 
190  BROCŁAWIK MIROSŁAW  21km / M40KROSNOMUKS PODKARPACIE JEDLICZEPOLPOLOK 
191  BROCZKOWSKI PRZEMYSŁAW  21km / M30SOSNOWIECPOLPOLOK 
192 BRODACZ BOGUSIA 10km / K1WROCŁAWPOLAK NA STADIONACHPOLPOLOK 
193 BROEN BARTOSZ 21km / M40BĘDZINŁAWECZKA WILKOWYJEPOLPOLOK 
194  BROK ADAM  10km / M3WROCŁAWPOLPOLOK 
195 BROL DOMINIKA 10km / K2SIEMIANOWICEENDURANCE TEAMPOLPOLOK 
196  BROL PIOTR  10km / M2SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEENDURANCE TEAMPOLPOLOK 
197  BRUCH KONRAD  10km / M1SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
198  BRUDZIŃSKI PATRYK  21km / M20MYSŁOWICEPOLPOL  
199  BRYK RAFAŁ  21km / M40KATOWICEPOLPOLOK 
200  BRYŁA JAROSŁAW  21km / M40WANCERZÓW-POLPOLOK 
201  BRYNDZA SŁAWOMIR  21km / M30KLECZA DOLNAPOLPOLOK 
202  BRZEGOWSKI DARIUSZ  21km / M40KRAKÓWORTHOMEDICALPOLPOLOK 
203  BRZEZINA ARKADIUSZ  21km / M40TARNOWSKIE GÓRYSREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
204  BRZEZINA RAFAŁ  21km / M40LĘDZINYBOHEMAPOLPOLOK 
205  BRZEZIŃSKA ANNA  21km / K40SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLPOL  
206  BRZOSKA JACEK  21km / M40RUDA SLASKAKLUB MORSÓW HARCIOLE ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
207  BRZÓZKA KARINA  21km / K30ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLPOLOK 
208 BRZUSKA GRZEGORZ 21km / M30ZAWIERCIEPOLPOLOK 
209 BUCHALIK ARKADIUSZ 21km / M40CZELADŹIRUN CADENCEPOLPOLOK 
210  BUCHTA ADAM  21km / M30KATOWICEPOLPOLOK 
211  BUCKI SŁAWOMIR  21km / M40KATOWICEADS MASNAPOLPOL  
212 BUCKIEWICZ DAGMARA  21km / K40BĘDZINPOLPOLOK 
213  BUCZKOWSKA MARTA  21km / K30RACIBÓRZSULIS HOKO TEAMPOLPOLOK 
214  BUDNY PIOTR  21km / M20KATOWICETYTANOWE DŻDŻOWNICEPOLPOLOK 
215 BUFNAL KRZYSZTOF 21km / M40GLIWICEPOLPOLOK 
216  BUGAJ GRZEGORZ  10km / M2MYSŁOWICEPOLPOLOK 
217  BUGAJ KATARZYNA  Szt / TYCHYPIG TEAM 2POLPOLOKZmiana2 SMix 
218 BUGIEL RAFAŁ 21km / M30RUDA ŚLĄSKAPOLPOLOK 
219  BUGIEL ROMAN  21km / M50TYCHYTYCHYPOLPOLOK 
220  BUJAK MAREK  21km / M40CZELADŹ#CZELADZBIEGAPOLPOL  
221  BUJARA ALICJA  10km / K1ŚWIBIEPOLPOLOK 
222  BUJARA WIKTORIA  10km / K1ŚWIBIEPOLPOLOK 
223  BUJOK TOMASZ  10km / M2SOSNOWIECPOLPOLOK 
224  BUKSIŃSKA IWONA  21km / K50ZABRZEPOLPOLOK 
225  BULA JUSTYNA  10km / K2TYCHYPOLPOL  
226  BULAK WITOLD  21km / M30CHORZÓWPARKRUN KATOWICEPOLPOLOK 
227  BULANDA ANDRZEJ  21km / M40BIERUŃPOLPOLOK 
228  BURCZYK CELINA  10km / K3KATOWICEHURAGAN LIGOTAPOLPOLOK 
229  BURDA ANDRZEJ  10km / M2RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
230  BURDA VÁCLAV  21km / M40VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍBAB TEAMCZECZEOK 
231  BURDZY SZYMON  21km / M30KATOWICEPADEREWAPOLPOLOK 
232  BURNAGIEL AGATA  10km / K3LESZCZYNYHRMAX ŻORYPOLPOLOK 
233  BURNAGIEL TOMASZ  10km / M3CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLPOLOK 
234  BURSY BETINA  21km / K30PRZYSZOWICEPOLPOLOK 
235  BURYBA JACEK  21km / M30JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLPOLOK 
236 BYRCZEK MICHAL 10km / M2SWIETOCHLOWICELA TAVOLA KATOWICE RUNNINGPOLPOL  
237  BYSTRANOWSKA KAROLINA  10km / K1BYTOMSZTURMPOLPOLOK 
238  BYTNAR MARCIN  21km / M20KATOWICEPOLPOLOK 
239  CAŁY ALICJA  10km / K2WROCŁAWPOLPOLOK 
240  CAMERON CHRIS  21km / M30GREENOCKINVERCLYDE ACGBRGBROK 
241  CANO IVAN  10km / M2MUNICHGERGEROK 
242  CAPELLI SILVIA  21km / K30KATOWICEBRAZILIAN GANGPOLPOLOK 
243  CEBULAK GRZEGORZ  10km / M2GLIWICEBANDA Z POŁUDNIAPOLPOLOK 
244  CEJNER AGATA  10km / K1PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOL  
245 CEJNER ANDRZEJ 21km / M60PIEKARY ŚLĄSKIEPOLPOL  
246 ZAWODNIK ANONIMOWY 21km / K20 POLPOL  
247  CHANEK MACIEJ  10km / M1SOSNOWIECHORE PIŻMAKIPOLPOLOK 
248  CHMIEL JACEK  21km / M60JASTRZĘBIE-ZDRÓJPOLPOLOK 
249  CHMIELEWSKI TOMASZ  21km / M40ŻORYBWOTR.PLPOLPOLOK 
250  CHMIELEWSKI ARTUR  21km / M40TYCHYTEAM PAPRYPOLPOLOK 
251  CHMIELEWSKI MATEUSZ