Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Drużyny - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 416
Odebrało numery: 345

Liczba opłaconych zawodników: 331
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MARIUSZ 10421km / M40BORZECHOWBEŁŻYCE BIEGAJĄOKOK 
2  ADAMOWICZ AGNIESZKA 2721km / K40CIEPEILÓWZWOLEŃ BIEGAOKOK 
3  ADAMSKI NORBERT 36521km / M40KRAKÓWLASTOWIEC.PLOKOK  
4  ADEREK JACEK 25510km / M30KIELCEOKOK 
5  ALOT PAWEŁ 27010km / M30RADOMOKOK 
6 AMROŻ KAROL16521km / M30LUBLIN  
7  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 25710km / M30RADOMRADOMOKOK 
8 ANTAS MARIOLA11521km / K40KIELCEOKOK 
9  ANTOŃCZAK DAMIAN 12021km / M20ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAOKOK 
10  ANTOŃCZAK JUSTYNA 12121km / K20ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAOKOK 
11  ANTOŃCZAK MAREK 11321km / M30ŻÓŁKIEWKAKRASNYSTAW BIEGAOKOK 
12  ARTYKIEWICZ ADRIAN 421km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIEC OK 
13 BAGNECKI MATEUSZ37621km / M30MORAWICAMATIOKOK 
14  BAJER PIOTR 16021km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
15  BANASIK KAROLINA 27110km / K30KIELCEWKURW_TEAMOKOK 
16  BANASIK PAWEŁ 5621km / M50RADOMENDUHUB.COMOKOK 
17 BANASZEK PAWEŁ25310km / M40STARACHOWICEOKOK 
18  BANAŚ KAMIL 36721km / M30KIELCEEGISOKOK 
19  BARNAŚ SEBASTIAN 1821km / M30KŁAJOKOK 
20  BAZAK ANDRZEJ 16221km / M40KIELCEOKOK 
21  BĄK MICHAŁ 28110km / M30KIELCEWKURW_TEAMOKOK 
22  BEDNARSKI GRZEGORZ 6821km / M40KIELCEOKOK  
23  BELOWSKA GRAŻYNA 3132km / K17+PUŁAWYBABCIA BIEGAOKOK  
24 BELOWSKI LESZEK28710km / M60PUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYOKOK  
25  BĘBEN ROBERT 12521km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOKOK 
26  BIELAK MICHAŁ 8921km / M20ŚWIDNIKOKOK 
27 BIELECKI MATEUSZ17021km / M20STARACHOWICE  
28  BIENIEK KAROL 10721km / M40ZATOPOLICEAUTO-TIMOKOK 
29  BILSKI PAWEŁ 14221km / M40WROCŁAWOKOK 
30  BOGUCKI ARKADIUSZ 921km / M40SKARŻYSKO-KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNA OK 
31  BONDARENKO YEVHEN 37521km / M20SUMYOKOK 
32  BOREK PATRYK 14821km / M20RADOM42 BLSZOKOK 
33  BORKOWSKA EWELINA 19910km / K30STARACHOWICEOKOK 
34 BORKOWSKI TOMEK821km / M50ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGA  
35  BOROS MAGDALENA 27410km / K30MIRÓWOKOK 
36 BRUDKA ANNA38910km / K40STARACHOWICE  
37 BRUDKA BARTOSZ16821km / M30STARACHOWICE  
38 BRZEŹNICKA EMILIA3332km / K11OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
39 CHMIEL BEATA3482km / K17+BILCZA  
40 CHMIEL NATALIA3472km / K17+BILCZAKKL  
41 CHMIEL NINA38110km / K50SUCHEDNIÓWCZARNECKI RUN TEAM  
42 CHMIELEWSKI GRZEGORZ17121km / M50KIELCEOKOK 
43  CHMIELEWSKI TOMASZ 37321km / M30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECOKOK 
44  CHORAB SYLWESTER 1421km / M20STARACHOWICEOKOK 
45  CHRZĄSTEK ALICJA 7421km / K30KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
46  CHUDAK KRZYSZTOF 7121km / M20PAWŁÓWSTOWARZYSZENIE GMINA PAWŁÓW PLUSOKOK 
47  CIEPLUCH BEATA 22110km / K50STARACHOWICEJUVENTA-KOBEX STARACHOWICEOKOK 
48  CIESIELSKA ANNA 28510km / K30SKARŻYSKO-KAMIENNAOKOK 
49 CUKROWSKI PIOTR721km / M30RADOMSTREET RUN RADOM  
50  CYMERYS GRZEGORZ 5421km / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOKOK 
51  CYRKOWICZ BEATA 18310km / K30STARACHOWICEAUTOBOX INNOVATIONS SP. Z O. O. SP. K.OKOK 
52 CYWKA KRZYSZTOF4621km / M40ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAOKOK 
53  CZARNECKA LIDIA 13721km / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
54  CZARNECKA MAŁGORZATA 18210km / K30IŁŻAOKOK 
55  CZARNECKI MACIEJ 5221km / M30PRZYTYKSTREET RUN RADOMOKOK 
56  CZARNECKI RAFAŁ 12921km / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOKOK 
57  CZARNOTA GRZEGORZ 28010km / M30MIRZECOKOK 
58 CZUBAK PIOTR321km / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZI