Zawody obsługuje firma Datasport

Bieg SGH - Biegi dziecięce
Warszawa, 28 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 186
Odebrało numery: 137

Liczba opłaconych zawodników: 160
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ANDERS DAMIAN 74C8 / MMYSIADŁOKONDYCJA PIASECZNOOK 
2  ANTKIEWICZ WERONIKA 108D13 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
3 BEJM KONSTANTY KOSMA98C8 / MWARSZAWAOK 
4 BERNAT FILIP C8 / MJÓZEFÓW   
5 BERNAT FILIP156C8 / MJÓZEFÓWOK 
6BIELIŃSKA URSZULA165D13 / KWARSZAWAOK 
7BIELIŃSKI DOMINIK166C8 / MWARSZAWAOK 
8 BOGDAN DAWID94C8 / MWARSZAWASP209OK 
9 BOGDAN MARCIN127C13 / MWARSZAWAKSWAWRZYSZEWOK 
10  BRONARSKI KSAWERY 76C8 / MZIELONKI- PARCELAOK 
11 BRONIARCZYK BŁAŻEJ147C13 / MJABŁONNAOK 
12 BRONIARCZYK WIKTOR146C8 / MJABŁONNAOK 
13 BRYLANT BRUNO93C8 / MRASZYNSP 280OK 
14BUDA ARTUR106C8 / MWARSZAWAOK 
15 BUDEK ANTONI C13 / MWARSZAWA   
16 BUDEK KRZYSZTOF C8 / MWARSZAWA   
17  BUGLA BRUNO 52C8 / MWARSZAWAOK 
18CHAVES SŁAWACKI FILIP104C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK 
19CHAVES SŁAWACKI MATEUSZ105C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK  
 Mateusz, lat 12, klasa 7, pierwszy start w biegu ulicznym, wcześniej startował w biegu przełajowym.
20 CHMIELEWSKI MARCEL135C13 / MSŁUPNOGREENS SŁUPNOOK 
21 CHMIELEWSKI MARCEL180C13 / MSŁUPNOGREENS SŁUPNOOK 
22 CHRUŚCIEL WOJTEK153C8 / MWARSZAWAOK 
23 CIOSEK MAJA118D13 / KWARSZAWASP23OK 
24 CIOSEK MILENA49D8 / KWARSZAWASP23OK 
25  CWIL JAKUB 124C13 / MWARSZAWAOK 
26  CZUPRYNIAK WIKTOR 58C8 / MKAMIONKAOK 
27 DANISZEWSKA ALEKSANDRA148D13 / KOLSZEWNICA STARABKS WATAHA WARSZAWAOK 
28DANISZEWSKA ANNA30D8 / KOLSZEWNICA STARABKS WATAHA WARSZAWAOK 
29 DOMIŃCZAK MACIEJ65C8 / MWARSZAWAOK 
30  DUBAN ALEKSANDRA 113D13 / KJANKIOK 
31  DUBAN JUSTYNA 31D8 / KJANKIOK 
32  DUBAN MAGDALENA 32D8 / KJANKIOK 
33  DUDA WOJCIECH 99C8 / MPRUSZKÓWOK 
34  DUDEK MALWINA  D8 / KWARSZAWALDK   
35  DUKACZEWSKI MAKSYMILIAN 54C8 / MJOZEFOSLAWOK 
36  DZIEWULSKI JAKUB  C8 / MKOBYŁKAAKL URSYNÓW   
37 DZIUBIŃSKI SZYMON87C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK 
38 FATTAL ADAM59C8 / MWARSZAWAOK 
39 FURTAK KATARZYNA20D8 / KWARSZAWAOK 
40  GABRYS KAROLINA 43D8 / KWARSZAWAOK 
41 GOMEZ TRISTAN84C8 / MZĄBKIOK  
42 GOŚ HANIA33D8 / KWARSZAWASP343OK 
43  GÓRSKA ROZALIA 27D8 / KWOLA DUCKAKRĘCIMY DLA TEOSIAOK 
44 GÓRSKI NIKODEM 61C8 / MWOLA DUCKAKRĘCIMY DLA TEOSIAOK 
45  GRABKA JOANNA 47D8 / KWARSZAWASTO24OK  
46 GRABOWSKI DANIEL C13 / MSTĘŻYCA   
47  GROBEL LENA  D13 / KNIEPORĘTXV LO ŻMICHOWSKA   
48 GROMADKA ZUZANNA11D8 / KŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
49  GRONIEWSKI OLIWIER 72C8 / MWARSZAWAOK 
50  GRONIEWSKI TYMON 75C8 / MWARSZAWAOK 
51 HALAT ADAM83C8 / MWARSZAWASP 32 MAŁEGO POWSTAŃCAOK 
52 HALAT ALEKSANDER82C8 / MWARSZAWASP 32 MAŁEGO POWSTAŃCAOK 
53 HALTER NATALIA36D8 / KWARSZAWAOK  
54 HOŁOWACZ MARIA25D8 / KWARSZAWAAKL URSYNÓWOK 
55 HOŁOWACZ ZOFIA24D8 / KWARSZAWAAKL URSYNÓWOK 
56 IWAŃSKA LENA38D8 / KKIELCERUN N FUNOK 
57  JACKOWSKI JEDRZEJ 157C8 / MWARSZAWAATPOK  
58JACKOWSKI JĘDRZEJ C8 / MWARSZAWA   
59 JAROSZ SARA13D8 / KWARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAOK 
60  JASTRZĘBSKA ALEKSANDRA 159D8 / KWOLA DUCKAOK 
61  JEDYŃSKI DAMIAN 154C13 / MWARSZAWAOK 
62 KALINOWSKI KACPER66C8 / MZĄBKISP 375OK 
63  KARIOZEN JACEK 67C8 / MWARSZAWADUKLANOWSKI TEAMOK 
64  KAZA ANGELIKA  D13 / KWARSZAWA   
65  KĘCIEK FILIP  C8 / MWARSZAWA   
66 KISIEL GABRYSIA41D8 / KPIASECZNOOK 
67KORBICZ ALEXANDRA140D8 / KWARSZAWAOK 
68  KOTOWSKI JAKUB 122C13 / MWARSZAWAOK 
69  KOTZIAN OSKAR 88C8 / MWARSZAWAOK 
70 KOWALIK PIOTR95C8 / MWARSZAWASP 92 WARSZAWAOK  
71 KOWALIK ZOFIA116D13 / KWARSZAWAUKS GEPARD, SP 92 WARSZAWAOK  
72KRANZBERG ADAM130C8 / MKOBYŁKAOK 
73KRANZBERG KONRAD131C8 / MKOBYŁKAOK 
74  KRASZEWSKA MARIA 115D13 / KWARSZAWAOK 
75  KREKORA OSCAR 63C8 / MWARSZAWAGROCHÓW RZĄDZIOK 
76 KROCHMALSKI FILIP80C8 / MWARSZAWAKROCHMALEOK 
77 KRUSZYŃSKA ALICJA23D8 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
78 KSIĄŻEK MAKSYMILIAN126C13 / MWARSZAWAAQUA-MEDOK 
79 KULIBERDA ANNA111D13 / KWARSZAWAOK 
80  KULIGOWSKI HUBERT 125C13 / MWARSZAWAOK  
81 KUPCZYK MATEUSZ144C8 / MWARSZAWAOK 
82 KUŚMIEROWSKI KRZYSZTOF C13 / MWARSZAWAGIMNAZJUM IM. T.REYTANA   
 Lubię biegi, piłkę nożną, pływanie,
83 KWAŚNICKI KONRAD62C8 / MWARSZAWAOK  
84  LACHOWICZ ALEKSANDER 56C8 / MWARSZAWAOK 
85  LACHOWICZ MATEUSZ 57C8 / MWARSZAWAOK 
86 LATOSZEK GRZEGORZ89C8 / MWARSZAWAOK 
 Uczeń szkoły podstawowej międzynarodowej Monnet International School.
87 LEYMAŃCZYK KACPER79C8 / MWARSZAWAS.P. 100OK 
88 LISSOWSKA HANNA15D8 / KWARSZAWAOK  
89  LUTOMIRSKA ASIA 14D8 / KŁOMIANKIAZS AWF WARSZAWAOK 
90 ŁAWROW WŁADIMIR77C8 / MWARSZAWAOK  
91 ŁĄGIEWKA MACIEJ97C8 / MWARSZAWAOK 
92 ŁĄGIEWKA MAŁGORZATA46D8 / KWARSZAWAOK 
93 ŁĄGIEWKA MICHAŁ96C8 / MWARSZAWAOK 
94 ŁOZIŃSKA MAJA152D8 / KWARSZAWASP 118OK 
95 ŁOZIŃSKI LEON151C8 / MWARSZAWASP 118OK 
96  ŁUKAWSKI GRZEGORZ 161C8 / MWARSZAWAOK 
97 MACIEJEWSKA HANNA D8 / KSULEJÓWEK   
98 MACKENTHUN TOMASZ55C8 / MWARSZAWASP 85OK 
99  MAJA KOWALSKA  D8 / KGRÓJEC   
100 MAJEWSKA ZUZIA26D8 / KWARSZAWAOK 
101 MAJEWSKI TOMEK60C8 / MWARSZAWAOK 
102 MAJTYKA ZOFIA34D8 / KGRANICAGRANICAOK  
 Bardzo aktywna dziewczyna o duzych ambicjach naukowych i sportowych
103 MARCINKOWSKI GUSTAW71C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK 
104 MARCINKOWSKI TYTUS70C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK 
105 MARSZAŁEK JAKUB C8 / MJANÓWJANÓW   
106 MARSZAŁEK MATEUSZ C8 / MJANÓWJANÓW   
107 MARSZAŁEK PATRYK C13 / MJANÓWJANÓW   
108 MARZOCH ZOFIA D13 / KWARSZAWA   
109  MIŚKIEWICZ ALEX 149C13 / MWARSZAWAOK 
110 MOKRZAŃSKI FRANCISZEK162C8 / MHORNÓWEKWYBIERZOK 
111  MOTELSKI FILIP 150C8 / MWARSZAWAOK 
112 NAPIÓRKOWSKI PIOTR100C8 / MWARSZAWASADYBA BIEGAOK 
 WALECZNY CHŁOPAK Z SADYBY. NA CO DZIEŃ WYCZYNOWO JEŻDŻĘ NA HULAJNODZE.
113 NASALSKA ZUZANNA28D8 / KBOROWA GÓRANASALSCYOK  
114 NASALSKI PIOTR64C8 / MBOROWA GÓRANASALSCYOK  
115 NOWAK MONIKA21D13 / KWARSZAWAOK 
116 NOWAK ZUZANNA110D13 / KSIEDLCEKRĘCIMY DLA TEOSIAOK  
117 NOWINA-KONOPKA STANISŁAW164C13 / MWARSZAWAOK 
118  OCHELSKI FILIP 145C8 / MJAZGARZEWSZCZYZNAOK 
119 OLEJNIK FILIP138C8 / MŁOMIANKIRUN OLEY/ SP 77OK 
120  OLEJNIK MIKOŁAJ 137C8 / MŁOMIANKIRUN OLEY/ SP 77OK 
121  OŁTARZEWSKA AMELIA 112D13 / KWARSZAWAWYSPORTOWANI RACING TEAMOK 
122 ORŁOWSKI BORYS86C8 / MOPINOGÓRANOTUS RUNNERSOK 
123  PENNYPACKER MARGOT 132D8 / KWARSZAWAOK 
124  PIĄTKOWSKA OLIWIA 117D13 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
125 PIETKIEWICZ MIA139D8 / KWARSZAWAOK 
126 PILGRIM SOPHIE42D8 / KWARSZAWAOK 
127 POŚNIAK SZYMON119C13 / MBŁĘDÓWBLOGOSLAWOK 
128  REJCZYK MIKOŁAJ 160C8 / MWARSZAWAOK 
129 REJCZYK MIKOŁAJ C8 / MWARSZAWA   
130  REKUS ZUZANNA 12D8 / KPŁOCKOK  
131 ROGOWSKA EMILIA168D13 / KWARSZAWAOK 
132  ROGOWSKI ŁUKASZ 155C8 / MWARSZAWAOK 
133 ROMANOWSKI MATEUSZ C8 / MMARKIWYSPORTOWANI RACING TEAM   
134 RUDNIK IGA45D8 / KWARSZAWAOK 
135 RUDNIK POLA44D8 / KWARSZAWASZKOŁA PRZYMIERZA 2OK 
136 SABAT TADEUSZ73C8 / MWARSZAWAMONET INTERNATIONAL SCHOOLOK 
137 SAMUL JAN53C8 / MWARSZAWASP 31 WARSZAWAOK  
138 SKNADAJ ŁUKASZ103C8 / MWARSZAWAOK 
139  SKONIECZNA DOMINIKA 114D13 / KRAWA MAZOWIECKAOK 
140  SŁOMKA AMELIA 109D13 / KRADOMOK  
141 STASIAK KACPER123C13 / MWARSZAWAOK 
142 STEFANSKI MICHAL81C8 / MWARSZAWAOK 
143 STEFAŃSKI KACPRZAK CYPRIAN PIOTR136C8 / MWARSZAWAKS KANAŁEKOK 
144STELMACH HANNA48D8 / KWARSZAWAOK  
145  STOŁOWSKI MARCIN 29D8 / MAŁKÓWOK 
146 SZCZĘSNY MICHAŁ50C8 / MWARSZAWASP10OK 
147 ŚCIBOR MAX51C8 / MWARSZAWAOK 
148 ŚLIWIŃSKI ANTONI C8 / MKIELCEAQUA-MED   
149 TĘSNY OSKAR78C8 / MWARSZAWAOK 
150 TOMICZAK MACIEJ91C8 / MWARSZAWAOK 
151  TRYNISZEWSKA GABRIELA 16D8 / KWARSZAWAOK 
152 TYM ZOSIA17D8 / KWARSZAWAOK 
153  TYMICKA POLA 37D8 / KLEGIONOWOAZS AWF WARSZAWAOK 
154TYMOSZUK ALEKSANDER C8 / MWARSZAWASP 375   
155 USS ALEKSANDRA D8 / KWARSZAWA   
156  WALCZAK MICHAŁ 129C8 / MWARSZAWASP 212OK 
157  WALCZAK STANISŁAW 128C8 / MWARSZAWASP 212OK  
158 WIATROWSKA BLANKA134D8 / KWARSZAWAWIATROWSKI.PLOK  
159 WIECZOREK PIOTR121C13 / MBIAŁA PODLASKAOK 
160  WIEŚNIAK ZUZANNA 39D8 / KWARSZAWAAZS AWF WARSZAWAOK 
161  WILCZYŃSKA JULIA  D13 / KPUŁTUSKKSW SENSHI PUŁTUSK   
162WITKOWSKI KRZYSZTOF102C8 / MWARSZAWAUKS WESOŁA SZKOŁA SP174OK 
163WITKOWSKI PIOTR101C8 / MWARSZAWAUKS WESOŁA SZKOŁA SP174OK 
164 WŁODARCZYK LENA22D8 / KWARSZAWASSP NR 10 OSTROBRAMSKA, WARSZAWAOK 
165  WOJCIECHOWSKA PATRYCJA 107D13 / KWARSZAWAMOS 2 WARSZAWAOK 
166  WOJCIECHOWSKA POLA  D8 / KMARKI   
167 WOJCIK ALICJA19D8 / KGLINIANKA1984OK 
168 WOJCIK AMELIA18D8 / KGLINIANKA1984OK 
169  WOLSKI GABRIEL 163C8 / MWARSZAWAOK  
170  WRÓBLEWSKA MARTYNA 35D8 / KKOSZALINOK 
171  WRÓBLEWSKI MATEUSZ 120C13 / MKOSZALINOK 
172  VLĂDOIU DAGMARA 141D8 / WARSZAWAOK 
173 VLĂDOIU JAN143C8 / MWARSZAWAOK 
174 VLĂDOIU SOFIA142D8 / KWARSZAWAOK 
175 ZABORNY JAN C8 / MWARSZAWA   
176 ZAJDEL FILIP169C8 / MWARSZAWAOK 
177 ZAWADKA MAŁGORZATA133D8 / KWOLA DUCKAKRĘCIMY DLA TEOSIAOK 
178 ZAWADZKI MICHAŁ92C8 / MWARSZAWAOK  
179 ZAWODNIK ANONIMOWY85C8 / M KLASA HOKEJOWA SP29OK 
180 ZHENG YUNLONG69C8 / MLESNOWOLAAKLURSYNÓWOK 
181 ZHENG YUNXIANG68C8 / MLESNOWOLAAKLURSYNÓWOK 
182  ZUJKO KLAUDIA 167D8 / KWARSZAWAOK 
183 ZYCH FILIP C8 / MSOCHACZEW   
184 ZYCH SEBASTIAN158C8 / MWARSZAWAOK 
185 ŻOŁĄDEK ADAM90C8 / MPIASTÓWOK 
186 ŻOŁĄDEK ADRIANNA40D8 / KPIASTÓWOK