Zawody obsługuje firma Datasport

Półmaraton Harnasia
Korbielów, 06 lipca 2019 r.


Mistrzostw Polski Firm - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 104
Odebrało numery: 81

Liczba opłaconych zawodników: 69
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 321km / M40SIEDLCESP4 SIEDLCEOK 
2  BAC ŻANETA 6221km / K20-34PYSKOWICEJW4115OK 
3  BANACH MAGDA 5521km / K20-34GLIWICEDO GÓRY NOGAMIOK 
4 BIAŁOBRZYCKI DOMINIK6521km / M20BIELSKO BIAŁAUKS BRENNA GÓRKI  
5  BIAŁOŻYT KRZYSZTOF 3421km / M40KAMESZNICAOK 
6  BIERNAWSKI PIOTR 1521km / M40NOWY TARGOK 
7  BOROWIAK PIOTR 1321km / M40BYTOMOK 
8  CABAJ PRZEMYSŁAW 3521km / M30JAWORZNOSAINT GOBAIN SQUADOK 
9  CZAPSKI PIOTR 5221km / M50WARSZAWAOK 
10  ĆWIKŁA KRZYSZTOF 6421km / M50KRASNEOK 
11  DĄBROWSKI ANDRZEJ 4321km / M50RYBNIKOK 
12  DŁUGOSZ JACEK  21km / M30STARACHOWICENIEZRZESZONYOK  
13  DYAMENTOWSKI JAROSŁAW  21km / M30MASŁÓWDYAMENTYWTRASIE   
14  DZIEDZIC PAWEŁ  21km / M60JELEŚNIA   
15  FICOŃ SZYMON 4921km / M20SOPOTNIA WIELKAOK 
16 FLOREK MICHAŁ71NW / KRAKÓWWOJSKO POLSKIEOK 
17  GARDULSKA-BOTOR KATARZYNA 7321km / K35-49GLIWICEOK 
18  GĄSIENICA JAKUB 7921km / M30KRAKÓWOK 
19  GERLE-KOTULA ANNA 72NW / KATOWICEUNIA MIASTOK 
20 GOLA DANIEL5621km / M20GLIWICEDO GÓRY NOGAMIOK 
21 GOLBA ANDRZEJ6621km / M30BRENNAUKS BRENNA GÓRKI  
22  GORCZEWSKA RENATA 3121km / K35-49RYBARZOWICEKS ISKRA RYBARZOWICEOK 
23  GÓRNY MIROSŁAW 4221km / M50BIELSKO BIAŁANUTREND BIEGAOK 
24  GRZYB PRZEMYSŁAW  21km / M30ŻYWIECOK  
25  GWIAZDOWSKA JOANNA  21km / K35-49USTROŃFANTASTIC ANNA SIKORA   
26 GWÓŹDŹ JAROSŁAW221km / M30SKAWINAJARO  
27  HADAM PRZEMEK 1221km / M30TYCHYMELA TEAMOK 
28  HANKUS ŁUKASZ  21km / M30ŚWINNAŻUK TEAM   
29  HANKUS OLIMPIA  21km / K35-49ŚWINNAŻUK TEAM   
30  HERLICZKA RENATA 2521km / K35-49GLIWICEAML-FLY TEAMOK 
31  HERLICZKA TOMASZ 2421km / M40GLIWICEAML-FLY TEAMOK 
32  HETMAŃSKI TOMASZ  21km / M40LESZNOTHE MOUNTAIN TEAM   
33  HONKISZ SEBASTIAN  21km / M30KOZY-   
34  HORAK ROLAND 4021km / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
35 IRZYK DAMIAN1421km / M40WARSZAWA-OK 
36  JAGODA ADAM 2221km / M50CHORZÓWFUCHS OIL TEAMOK 
37  JAGODA MATEUSZ 2121km / M20SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
38  JAWOREK GRZEGORZ 2621km / M30KRAKÓWOK 
39 KALETA JAN7021km / M40KRAKÓWKLUB DYSTANS KRAKOWOK 
40  KASICA ADAM 2821km / M40GRÓJEC-OK 
41 KĘSICKI ROBERT5721km / M30KATOWICECO JA BIEGAM  
42  KLAG MARIAN 4821km / M60RYBARZOWICETOP33OK 
43  KNOPEK ROBERT 5321km / M30STRZELCE OPOLSKIEOK 
44  KOBYLIŃSKI TOMASZ 7821km / M40ZABRZEWKB META LUBLINIECOK 
45  KOCZUREK JERZY 5021km / M40BIELSKO-BIAŁAOK 
46  KOLBER DARIUSZ 4521km / M30KĘTYOK 
47  KOTULA JAKUB 77NW / KATOWICEUNIA MIASTOK 
48  KOWALCZYK MARIA 921km / K35-49LIPNICA MALAOK 
49  KOWALCZYK PAWEŁ 3921km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOK 
50  KUBIK JAROSLAW  21km / M40JAWORZNOWIEN - KUBIS - RUNNING   
51 KUBOSIEWICZ BARTOSZ38NW / SOSNOWIECK.S. KALINOWA  
52  LANY GRZEGORZ  21km / M40KATOWICE   
53 LASAK MARCIN121km / M30SOSNOWIECŚWIĘTY MIKOŁAJ  
54  LENARCZYK KATARZYNA 4421km / K35-49WARSZAWAOK 
55  LESZCZYŃSKI MICHAŁ 5921km / M40DESZCZNOSYBERIAN HUSKY TEAMOK 
56  LIPIŃSKI RAFAŁ  21km / M20BRZEGELITA   
57  LISZKA PIOTR 3621km / M60BYTOMOK 
58  ŁĘGOCKI MARCIN 3721km / M30WARSZAWAPIETRZYK RUNNING TEAMOK 
59 MACIEJAS DANIEL7521km / M40KRAKÓW  
60 MAGNUCKI ADAM4621km / M30MYSŁOWICEOK 
61  MALINOWSKI KRZYSZTOF 6721km / M50GILOWICEPOWOLI DO CELUOK 
62  MATŁASZEK RADOSŁAW 421km / M30BRZESZCZEOK 
63  MICHALSKA EWA 1121km / K35-49TYCHYMELA TEAMOK 
64  MIERZEJEWSKA OLGA 74NW / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
65  MIZERA KRZYSZTOF 6321km / M30KRAKÓWOK 
66 MOCCHEGIANI ANDREA521km / M50TOLENTINO  
67  MYGA ANNA 2921km / K35-49KATOWICEHEARTLESSOK 
68  MYGA MICHAŁ 3021km / M30KATOWICEHEARTLESSOK 
69  MZYK FABIAN 7621km / M40ORZESZE ZGOŃSTS BIEGATON MIKOŁÓW  
70  NOWAKOWSKA AGNIESZKA  21km / K20-34GLIWICE   
71  OWSIAK ŁUKASZ  21km / M40BRZESKOJADOWNIKI   
72  OZIĘBŁO RAFAŁ 721km / M30CHORZÓWKS KANDAHAROK 
73  PALUSZKIEWICZ KACPER 6121km / M20KAMESZNICAOK 
74  PAWLUS GRZEGORZ  21km / M20PIETRZYKOWICEZBÓJ TEAM   
75  PIĘTA KRZYSZTOF  21km / M60SOSNOWIECBIEG BIELAWA   
76 PIĘTA KRZYSZTOF2321km / M60SOSNOWIECBIEG BIELAWA  
77  PIŁATOWSKI ANDRZEJ 1021km / M50ŁODYGOWICESTOWARZYSZENIE BIEGÓW GÓRSKICHOK 
78  PODSADECKI WITOLD  21km / M40CIĘCINAJUSTFEELFITOK  
79  POGOCKI PIOTR  21km / M40KNURÓW   
80  PRZYBYŁO LEONARD 6021km / M40GORZÓW WLKP.STALOWE ŁYDKIOK 
81  RAS AGNIESZKA 6921km / K35-49KRAKOWHUSARIA RACE TEAMOK 
82  RYBARZ WITOLD  21km / M40BRZESZCZEOŚWIĘCIMSKI KLUB KARATEOK  
83  SALWA ALEKSANDER 621km / M40KATOWICEOK 
84 SIUDZIŃSKA ANNA2721km / K35-49TORUŃWYBIERZOK 
85 SIWINSKA GOSIA821km / K35-49TYCHYMELA TEAMOK 
86  SKAWIŃSKI KRZYSZTOF  NW / TRZEBINIASIERSZANIE   
87  SKRZYPEK PATRYCJA 6821km / K20-34ŁÓDŹOK 
88  SKWORC GRZEGORZ 5421km / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECOJABIEGNE TEAM _ BIEGIEM PRZEZ GÓRYOK 
89  SŁOCIAK RAFAŁ 8121km / M20OZIMEKRAJSPORT ACTIVEOK 
90 SOLIK AGNIESZKA1921km / K35-49SIEMIANOWICEKS KANDAHAR  
91  SOSIŃSKI MICHAŁ 8021km / M20RADOMMAŁOKOŹMICCY BIEGACZEOK 
92  SOSNAL DAWID 3221km / M30SOSNOWIECK.S. KALINOWAOK 
93 STUDENCKI DAWID4721km / M30KOŚCIELISKO  
94 SUBIK DARIUSZ3321km / M40ŚWIERZOWAATHLETIC ZRĘCIN  
95 SZCZEPAŃSKA EDYTA1821km / K20-34KRAKÓW  
96  SZTEFKO JÓZEF 1621km / M50KOZY  
97 TEIJEIRO DANIEL2021km / M20SIEMIANOWICEKS KANDAHAR  
98 TESTUJE KUBA 21km / M30WARSZAWA-   
99  TOCHOWICZ BARTOSZ 5121km / M50GOLESZÓWOLZA CIESZYNOK 
100  WIESIOŁEK PAWEŁ 1721km / M30KATOWICEBAGNOOK 
101  WOJAK MALWINA  21km / K20-34WROCŁAW-   
102  ZAJĄCZKOWSKI PIOTR 5821km / M40GORZÓW WIELKOPOLSKISYBERIAN HUSKY TEAMOK 
103  ZAMARSKI ADAM  21km / M30JAWORZE   
104  ZAPIÓR MACIEJ 4121km / M20BYTOMCOLD BEER TEAMOK