Zawody obsługuje firma Datasport

XIX Bieg na Szczyt Pilska
Korbielów, 07 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 71
Liczba opłaconych zawodników: 50
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ARENDT ZDZISŁAW  NW / KATOWICEPOLPOL  
2  BIENIEK MACIEJ  OPEN / M40WARSZAWA-POLPOL  
3  BŁASZCZYKOWSKI MARCIN  OPEN / M40TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
4  CIEMAŁA SZCZEPAN  OPEN / M20WIESZCZĘTAPOLPOLOK 
5 DUBIEL KAZIMIERZ OPEN / M50WIELICZKAKM PSP KRAKÓW-STRAŻ POŻARNAPOLPOLOKPSP 
6  FIJAK JAN  OPEN / M40SIENNA / ŻYWIECBIO-NOVA TEAMPOLPOLOKOSP 
7  FRĄCKIEWICZ PAWEL  OPEN / M30BUKOWNOSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLPOL  
8  FRYC ANNA  OPEN / K35-49SPYTKOWICE-POLPOLOK 
9  GAC SŁAWOMIR  OPEN / M50RYDUŁTOWYAMATORPOLPOLOK 
10  GAC SZYMON  OPEN / MJunRYDUŁTOWYAMATORPOLPOLOKOSP 
11  GAWROŃSKI IRENEUSZ  OPEN / M50CZECHOWICE-DZIEDZICEAMATORPOLPOLOK 
12  GORCZEWSKA RENATA  OPEN / K35-49RYBARZOWICEKS ISKRA RYBARZOWICEPOLPOL  
13  GORCZEWSKI PAWEŁ  OPEN / M40RYBARZOWICEKS ISKRA RYBARZOWICEPOLPOL  
14  GÓRA MATEUSZ  OPEN / M30BĘDZINPOLPOL  
15 JAROSLAW SURMA OPEN / M40RZASKAMAGURA DIVISIONPOLPOLOK 
16  KADŁUBEK ALEKSANDER  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOSP REPTY ŚLĄSKIEPOLPOLOKOSP 
17  KALAMUS MIROSŁAW  OPEN / M40ŁODYGOWICEPOLPOLOK 
18  KASTELIK GRZEGORZ  OPEN / M20KALNAPOLPOLOK 
19  KAWECKI STANISŁAW  OPEN / M40CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOK 
20  KAZIROD BARTŁOMIEJ  NW / TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
21  KOCZUREK JERZY  OPEN / M40BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
22  KOŁEK SEBASTIAN  OPEN / M40MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEJAŚ I ANIELKAPOLPOLOK 
23  KOŁOMAŃSKI MICHAŁ  OPEN / M30WILKÓWOPP KIELCE / MECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOL  
24 KOPTA JERZY OPEN / M70KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLPOL  
25  KOWALCZYK PAWEŁ  OPEN / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLPOL  
26  KUBAREK ANNA  OPEN / K20-34SPYTKOWICEPOLPOLOK 
27  KUBASIEWICZ BARTOSZ  NW / SOSNOWIECK.S.KALINOWAPOLPOL  
28  KUBKOWSKI MATEUSZ  OPEN / M20TARNOWSKIE GÓRYPOLPOLOK 
29  KUPCZAK TOMASZ  OPEN / M30CISIECTSG MŁÓCKARNIAPOLPOL  
30  LISICKI KAMIL  OPEN / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEJOANNIE RUNNER TEAMPOLPOL  
31  MAGIERA ADAM  OPEN / M30IMIELINCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMIPOLPOLOK 
32  MALIK MARTA  OPEN / K20-34TARNOWSKIE GÓRYSEZAMKIPOLPOLOK 
33  MALIK RAFAŁ  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYSEZAMKIPOLPOLOK 
34  MARKOWICZ DAWID  OPEN / M20CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLPOLOK 
35  MATEJKO MARCIN  OPEN / M40ROCZYNYREORGANIZACJA BESKIDYPOLPOLOK 
36 MATLAK EWA OPEN / K35-49WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLPOLOK 
37  MIROCHA MARCIN  OPEN / M30BIELSKO BIAŁAHIT THE TRAILPOLPOLOK 
38  MOL PAWEŁ  OPEN / M20BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOK 
39  NOGA KRYSTIAN  OPEN / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
40  NOSALIK MAREK  OPEN / M50ŻYWIECMTAPOLPOLOK 
41  PALA MARCIN  OPEN / M30BIERUŃCHWALISZ CZY NIE CHWALISZ - LOTEJ Z NAMIPOLPOLOK 
42  PIĘTA KRZYSZTOF  OPEN / M60SOSNOWIECBIEG BIELAWAPOLPOL  
43  PIPANS MAREK  OPEN / M20TYCHYKP PSP PSZCZYNAPOLPOLOKPSP 
44 PÁNIK VLADIMÍR OPEN / M50TRSTENÁTRSTENÁSVKSVK  
45  PÓŁTORAK SYLWESTER  OPEN / M40KRZYSZKOWICEDOBCZYCKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOK 
46  PUSKARZ ANGELIKA  NW / BALICEWŁÓCZYKIJPOLPOLOK 
47  PYTEL JANUSZ  OPEN / M60SOSNOWIECTRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLPOL  
48  RACHWAŁ JACEK  OPEN / M50TRZYCIĄŻ-POLPOLOK 
49  RODRIGUES MACHADO ADRIANA  OPEN / K20-34KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLPOLOK 
50  ROZMUS-ORCZYK ANNA  OPEN / K50+KOZYKOZY BIEGAJĄ, A NIE SKACZĄ!POLPOLOK 
51  RYBCZYŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M40SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLPOLOK 
52  SAWICKI LUCJAN  OPEN / M40ŻYWIECPOLPOLOK 
53  SAWICKI MAREK  OPEN / M30LIPOWAPOLPOLOK 
54  SKROBISZ TOMASZ  OPEN / M30PLEŚNAPOLPOLOK 
55  SKRZYSZOWSKI JANUSZ  OPEN / M30GORZYCZKIPOLPOL  
56  SOLECKA AGATA  OPEN / K20-34BIERUŃ#JANADALTYMŻYJĘPOLPOLOK 
57  STANKIEWICZ ROBERT  OPEN / M20ŻYWIECPOLPOLOK 
58  STROJNY LESZEK  OPEN / M30TARGANICEKP PSP WADOWICEPOLPOLOKPSP 
59  TAISNER ALEKSANDRA  NW / RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLPOL  
60  TAISNER TOMASZ  NW / RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLPOL  
61  TEPLICKI ANDRZEJ  OPEN / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEPOLPOLOK 
62 TOMASICZEK RYSZARD OPEN / M40STARA WIEŚPOLPOLOK 
63  TRZNADEL MACIEJ  OPEN / M40BYTOMSPLA TYCHY / KS KANDAHARPOLPOLOK 
64  TUSIŃSKA ALEKSANDRA  OPEN / K20-34RADOMPOLPOL  
65  TYNUS GRZEGORZ  OPEN / M40FRYDMANELTYNPOLPOLOK 
66 URBAN IZABELA OPEN / KJunPLEŚNAOSP PLEŚNAPOLPOLOKOSP 
67  WASZTYL TOMASZ  OPEN / M50BIELSKO-BIAŁAAMATORPOLPOLOK 
68  WIATER TOMASZ  OPEN / M40CHORZÓWCHACHARY ZE STAREGOPOLPOLOK 
69  WIDUCH JAREK  OPEN / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAPOLPOLOK 
70  WOJTOWICZ ADAM  OPEN / M30BYTOMK.B. JÓZEFINKA KATOWICEPOLPOL  
71 ZADORA MACIEJ OPEN / M30BYTOMPOLPOLOK