Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Śląski Etapowy Maraton Pokoju - Bitwa o Bolonię
Krostoszowice, 18 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 47
Liczba opłaconych zawodników: 35
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BALCAREK MAGDALENA  5km / K40POŁOMIAPOLPOLOK 
2  BANACH NINA  800m / RACIBÓRZPOLPOLOK 
3  BANACH ROKSANA  NW / K20RACIBÓRZPOLPOLOK 
4  BASISTA KASIA  NW / K20PSZÓWPOLPOLOK 
5  BIENIAS ŁUKASZ  5km / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOK 
6 BOGDAŃSKI OLAF 200m / ŁAZISKAUKS DIAMENT GODÓWOK 
7  CIEŚLIK RAFAŁ  5km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
8  CZARNOTA ANNA  NW / K20MARKLOWICEPOLPOL  
9  CZARNOTA LESZEK  5km / M40MARKLOWICEPOLPOL  
10  GENSTY KLAUDIA  NW / K20LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOL  
11 GRZEGOSZCZYK ALICJA 100m / SKRZYSZÓWPOLPOLOK 
12  GRZYWA BOGDAN  NW / M50CZYŻOWICEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
13  JASIŃSKI MAKSYMILIAN  5km / M50JASTRZĘBIE-ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYPOLPOLOK 
14  KUBICIUS MIROSŁAW  5km / M30CIESZYNOLZA CIESZYNPOLPOLOK 
15  KUŹNIK BARTŁOMIEJ  5km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOLOK 
16  ŁACIOK LUCJAN  NW / M60WODZISŁAW ŚLĄSKIGOŁKOWICEPOLPOLOK 
17 MIKOŁAJ RODZIEWICZ 400m / JASTRZĘBIE-ZDRÓJUKS ORZEŁ MOSZCZENICAPOLPOL  
18  MILERT JOLANTA  NW / K20GASZOWICEPOLPOLOK 
19 MILERT JOLANTA 400m / GASZOWICEPOLPOL  
20 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K40 POLPOL  
21  NIEDŹWIECKI ZENON  5km / M40RYBNIKRADLINIOKI W BIEGUPOLPOLOK 
22  NIESTRÓJ SYLWIA  NW / K20LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOLPOLOK 
23  ORZYSZEK ROKSANA  NW / K20RYDUŁTOWYPOLPOLOK 
24 PASZYLKA WALDEMAR NW / M60SKRBEŃSKOAMATORPOLPOLOK 
25  PAWELCZYK JÓZEF  5km / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMPOLPOLOK 
26  PIETROSZEK MARTYNA  400m / GOŁKOWICEWYBIERZPOLPOLOK 
27 PRZYBYŁA FILIP 200m / GOŁKOWICEPOLPOLOK 
28 PRZYBYŁA ILONA NW / K60ŁAZISKAAMATORPOLPOLOK 
29 PRZYBYŁA JAKUB 100m / GOŁKOWICEPOLPOLOK 
30 PRZYBYŁA MACIEJ 200m / WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
31  PRZYBYŁA TADEUSZ  5km / M30GOŁKOWICEPOLPOLOK 
32  PRZYBYŁA TOMASZ  5km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOLOK 
33  ROMANOWSKI DANIEL  NW / M20RYBNIKPOLPOL  
34  SERWOTKA JAN  NW / M60WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMAPOLPOL  
35  SERWOTKA OLGA  NW / K60WODZISŁAW ŚLASKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLPOL  
36 SMAGA ANNA 400m / GOŁKOWICEPOLPOL  
37 SMAGA EWELINA 5km / K30GOŁKOWICEPOLPOLOK 
38 SMAGA PIOTR 100m / GOŁKOWICEUKS DIAMENT GODÓWPOLPOLOK 
39 SMYLA AMELIA 200m / SKRZYSZÓWAMATORPOLPOLOK 
40 SMYLA MAJA 100m / SKRZYSZÓWAMATORPOLPOLOK 
41  STACHOWSKI IRENEUSZ  5km / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORTPOLPOL  
42  SZCZĘSNY JAROSŁAW  5km / M50OLZAPOLPOLOK 
43  TAISNER ALEKSANDRA  NW / K20RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLPOLOK 
44  TAISNER TOMASZ  NW / M20RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLPOLOK 
45  WĘŻOWICZ EWA  NW / K20SKRZYSZÓWPOLPOLOK 
46 WITEK OLIWIA 400m / GOŁKOWICEPOLPOLOK 
47  ZIMOŃ DAWID  5km / M20RYBNIKJADYMY DURŚPOLPOLOK