Zawody obsługuje firma Datasport

17. Bieg Ulicą Piotrkowską
Łódź, 25 maja 2019 r.


Drużyna Zakładowa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Małżeństwa - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Bliżnięta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 6120
Odebrało numery: 5513

Liczba opłaconych zawodników: 5722
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI1610km / M30RABATINDIVIDUALOKOK  
2  ABEL ANETA 444110km / K40ŁÓDŹ5PRO SAPERZYOKOKMama 
3  ABEL ŁUKASZ 205410km / M30RĄBIEŃSTINGS RĄBIEŃOKOK 
4 ABRAMOWICZ MARCIN118410km / M30WROCŁAWROSSMANNOKOK  
5  ABYSHKIN MIKHAIL 437610km / M50WARSZWAOKOK 
6  ABYSZKIN KATARZYNA 437910km / K16WARSZAWAOKOK 
7  ADACH AGNIESZKA 161610km / K50SULEJÓWOKOKNauczyciel Mama 
8  ADAMCZEWSKI KONRAD 83310km / M30ŁÓDŹORANGE POLSKAOKOK 
9  ADAMCZEWSKI KRZYSZTOF 566210km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIBURBON BROTHERSOKOK 
10 ADAMCZEWSKI ŁUKASZ512110km / M30ŁÓDŹPAKERSIOKOK 
11  ADAMCZEWSKI ŁUKASZ 566410km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIBURBON BROTHERSOKOK 
12  ADAMCZEWSKI SŁAWOMIR 51110km / M50MOSKWAHERKTTEAMOKOKStrazak 
13  ADAMCZYK DOROTA 174910km / K30SKRONINAWANDA PANFIL TEAMOKOKMama 
14  ADAMCZYK EWELINA 380710km / K30ŁÓDŹOKOKNauczyciel Mama 
15  ADAMCZYK JULITA 288010km / K30ŁÓDŻOKOKMama 
16  ADAMCZYK KUBA 25810km / M30KRYNICA-ZDRÓJ#HAPPYRUNNERSOKOK 
17  ADAMCZYK PIOTR 421910km / M40KUTNOKUTNO BIEGAOKOK 
18  ADAMCZYK WOJCIECH 552210km / M50KRAKÓWWEST COAST RUNNERS CYPRUSOKOK 
19  ADAMEK AGNIESZKA 34610km / K40PABIANICESOLIGRANO TEAMOKOKMama 
20  ADAMEK ANNA  10km / K20GRZEGORZEW OKMama  
21 ADAMIAK EWA138310km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
22  ADAMIAK KAMIL 394410km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z SONOCOOKOK 
23  ADAMIAK MARCIN 360510km / M40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
24  ADAMIAK MARTA 326610km / K30ZŁOTY STOKABY DO METY!OKOKStrazak Mama 
25 ADAMIEC DARIUSZ131810km / M40ŁÓDŹ  
26  ADAMKIEWICZ MICHAŁ 40210km / M30ŁÓDŹAMBITNI AMATORZYOKOK 
27  ADAMKIEWICZ NATALIA 41710km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOKMama 
28  ADAMOWICZ PAWEL 331210km / M40LODZB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
29  ADAMOWSKA JUSTYNA 154710km / K30WARSZAWAROZPĘDZONAOKOK 
30  ADAMOWSKA KATARZYNA 430910km / K40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOKMama 
31  ADAMOWSKI PAWEŁ 199210km / M50KALISZOKOK 
32  ADAMSKA ANNA 156610km / K20GRUDZIĄDZOKOK 
33  ADAMSKA EWA 324510km / K30KOMORNIKIHERNIK TEAMOKOKMama 
34  ADAMSKA KAROLINA 515810km / K20ŁÓDŹASSECO ACTIVE TEAM ADSOKOK 
35  ADAMSKA MAŁGORZATA 158610km / K30GRUDZIĄDZOKOK 
36  ADAMSKI JĘDRZEJ 352810km / M30ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAMOKOK  
37  ADAMSKI MARCIN 72210km / M30ZGIERZOKOK 
38  ADAMSKI MICHAŁ 56310km / M30GRUDZIĄDZOKOK 
39  ADAMSKI RADOSŁAW 74310km / M40ŁÓDŹOKOK 
40  ADAMUS ADAM 99410km / M30ŁÓDŹOKOKStrazak 
41  ADAMUS ADRIAN 287610km / M20RADOMSKOOKOK 
42  ADAMUS ANNA 198110km / K30ŁÓDŹOKOKNauczyciel 
43  ADAMUS DARIUSZ 508510km / M30ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
44  ADAMUS JACEK 512910km / M30ŁÓDŹPAKERSIOKOK 
45 ZAWODNIK ANONIMOWY163610km / M40 OKOK  
46  ADRJAN DARIUSZ 170510km / M50WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEOKOK 
47  AGACIAK ŁUKASZ 409510km / M30ŁÓDŹOKOK 
48  AGACIŃSKI MAREK 331310km / M30ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
49  AGIER-CHOJA EWELINA 107310km / K30TUSZYNROSSMANNOKOKMama 
50  AGIER MATEUSZ 121110km / M30TUSZYNROSSMANNOKOK 
51 ZAWODNIK ANONIMOWY204310km / K20 OKOKLekarz 
52 ALBIGOWSKA MAGDALENA116810km / ROSSMANNOK 
53  ALBRECHT DARIUSZ 58510km / M40ARENDALACTIV EAGLES PROOKOK 
54  ALBRECHT ŁUKASZ 319210km / M30ŁÓDŹSTO CZERWONAOKOK 
55  ALEGIANI CRISTIANO 460610km / M40ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOK 
56  ALEKSANDROWICZ MONIKA 85710km / K30ŁÓDŹOKOKMama  
57  ALEKSANDROWICZ PRZEMYSŁAW 126410km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
58  ALEKSANDROWICZ SEBASTIAN 440010km / M30ŁÓDŹOKOK 
59  AŁASZEWSKI ADAM 71610km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
60  AMBROZIAK KATARZYNA 112410km / K20ŁOMIANKIROSSBIEGANIOKOKMama 
61  AMBROZIAK SEBASTIAN 128010km / M30ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
62  ANDRIIEVSKYI IHOR 528110km / M30DNIPROOKOK 
63  ANDRIJEWSKA KLAUDYNA 287810km / K30ŁÓDŹEPOKA NORDICAOKOKNauczyciel Mama 
64  ANDRYCHIEWICZ JAROSŁAW 480910km / M50MIĘKOWOBIEGOLUBY.PLOKOK 
65  ANDRYSIAK JOANNA 548810km / K40LODZOKOKMama 
66  ANDRZEJCZAK ARTUR 37310km / M30BIELAWYTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAOKOKNauczyciel 
67  ANDRZEJCZAK JACEK 253810km / M40ŁÓDŹOKOK 
68  ANDRZEJCZAK MICHAŁ 565310km / M30ŁÓDŹOKOK 
69  ANDRZEJCZAK TOMASZ 79310km / M30ŁÓDŹOKOK 
70  ANDRZEJCZAK TOMASZ 389210km / M30WOLA ZARADZYŃSKAKORONA PABIANICEOKOK 
71  ANDRZEJEWSKA AGATA 402010km / K40ŁÓDŹRUNNING SUCKSOKOKMama 
72 ANDRZEJEWSKA ANNA542210km / K40WARSZAWAZDROFITOKOK 
73  ANDRZEJEWSKA JOANNA 288210km / K40LUBLINLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMOKOKMama 
74  ANDRZEJEWSKA JOANNA 326110km / K40ŁÓDZOKOKMama 
75  ANDRZEJEWSKI ŁUKASZ 444410km / M40ŁÓDŹSKRZYWANA FACTORYOKOK 
76  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 548610km / M30ŁÓDŹOKOK 
77  ANGULSKI ŁUKASZ 35410km / M20ŁÓDŹOKOK 
78  ANIELAK KAROLINA 163710km / K20ŁÓDŹING BANK ŚLĄSKIOKOKBankowiec 
79  ANIELAK RAFAŁ 67510km / M30KUTNOKUTNO BIEGAOKOK 
80  ANIOŁEK-KOWALSKA AGATA 393210km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
81  ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ 104110km / M20ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
82  ANTCZAK ADAM 557610km / M40RĄBIEŃOKOK 
83  ANTCZAK BORYS 323510km / M20ŁÓDŹWATAHA GRUPA TRENINGOWAOKOK 
84  ANTCZAK DOROTA 331410km / K40TUSZYNB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOKMama 
85  ANTCZAK KATARZYNA 204110km / K40ŁÓDŹOKOK 
86  ANTCZAK KONRAD 203710km / M40ŁÓDŹOKOK 
87  ANTCZAK MONIKA 204210km / K20ŁÓDŹOKOK 
88  ANTCZAK SZYMON 336410km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI25 BATALION DOWODZENIA TOMASZÓW MAZ.OKOKZolnierz 
89  ANTKOWIAK KATARZYNA 62710km / K40KALISZPARKRUN KALISZOKOKMama 
90  ANTKOWIAK SEBASTIAN 243610km / M40KALISZPARKRUN KALISZOKOK 
91 ANTONCZYK ADAM523710km / M50JASTRZEBIE ZDROJOKOK 
92 ANTONIAK SYLWIA342110km / K20ŁÓDŹOKOKMama 
93  ANTONIAK WIESŁAWA MARIA 176310km / K60ŁÓDŹMULTIBONDOKOKMama 
94  ANTONIEW ALEKSANDER 269710km / M30ŁÓDŹ-OKOK 
95  ANTONIUK RADOSŁAW 560410km / M30ŁÓDŹOKOK 
96  ANTOSIAK ANNA 292210km / K30BEŁCHATÓWKB SPATRAKUS BEŁCHATÓWOKOKMama 
97  ANTOSIAK KAROLINA 271710km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ OKMama 
98  ANTOSIAK PRZEMYSLAW 11110km / M30ŁÓDŹRUNSWM!RUN!OKOK 
99  ANTOSIEWICZ JOANNA 86810km / K20ŁÓDŹOKOK 
100  ANTOSIEWICZ KONRAD 481810km / M50ŁÓDŹBRAKOKOK 
101  ANTOSIEWICZ ROBERT 205810km / M50TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAMOKOKPracownikOchrony 
102  ANTOSIK ZBYSZEK 194410km / M50RAWA MAZOWIECKARAWA TIM ZAWSZE SLIMOKOK 
103  ANYSZKA STANISŁAW 66010km / M60GLINNIKOKOK 
104  APANASOWICZ ANNA 252510km / K30ŁÓDŹOKOKMama 
105  ARACZEWSKI MATEUSZ  10km / M20ZGIERZ OK  
106  ARASZKIEWICZ MICHAŁ 300610km / M40KRZYWIECOKOK 
107  ARRIBAS DANIEL 528710km / M20ŁÓDŹCLARIANTOKOK 
108  ARTYMIUK OLAF 256510km / M30LEGIONOWOOKOK 
109  ASŁANOWICZ MARCIN 453710km / M40WARSZAWAOKOK 
110  ASŁANOWICZ MATYLDA 458410km / K16WARSZAWAOKOK 
111  AUGUSTOWSKA MONIKA 241610km / K30TUSZYNOKOKPrawnik Mama 
112 ZAWODNIK ANONIMOWY336310km / K40 OKOKMama 
113  AUGUSTYNIAK RAFAŁ 540210km / M20ŁÓDŹOKOK 
114  AUGUSTYNIAK RAFAŁ  10km / M30ŁÓDŹINFOSYS RUN OKNauczyciel  
115  AUGUSTYŃSKA IWONA 496010km / K20WARSZAWAWŚCIEKŁY FINISZOKOKPrawnik 
116  AUTH KARINA  10km / K20BIERUTÓW OK  
117 BABICKI MACIEJ82610km / M16ŁÓDŹOKOK 
118  BACALA MICHAL 401610km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
119 BACHANOWSKI PAWEŁ491310km / M30KONINOKOK  
120 BAĆKO ŁUKASZ1000010km / M20ŁÓDŹSII RUNNING TEAM OK  
121  BADOWSKA SYLWIA 24310km / K30ŁÓDŹFAN-RUN TEAMOKOKStrazMiejska 
122  BADOWSKI MARCIN 222210km / M30ŁÓDŹOKOK 
123  BAGIŃSKA BERENIKA 198010km / K30ŁÓDŹVEGE RUNNERSOKOKMama 
124  BAGRODZKI ANDRZEJ  10km / M40ZGIERZNARODOWY BANK POLSKI OK  
125 BAGROWSKI MATEUSZ320210km / M30PABIANICEOKOK 
126  BAGROWSKI PIOTR 85510km / M30ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
127  BAJAS MATEUSZ 577610km / M20ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
128  BAJERSKI ROBERT 459610km / M16ŁÓDŹOKOK 
129  BAJON KAMIL 308510km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
130 BAKAI YEHOR470010km / M20ŁÓDŹWHIRLPOOL RUNNING TEAMOKOKStudent 
131  BAKALARZ ALEKSANDRA 491910km / K50ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹOKOKMama 
132  BAKIERA PAWEŁ 93810km / M40WARSZAWA - WESOŁAOKOK 
133  BALCERAK- KOLASA JOANNA 194510km / K40ŁÓDŹKOLASA-POWER WALKOKOKNauczyciel Mama 
134  BALCERAK MARTYNA 205510km / K20RAWA MAZOWIECKAOKOK 
135  BALCEREK SYLWESTER 32410km / M30ŁÓDŹOKOK 
136 BALCERSKA BARBARA 10km / K40ŁÓDŹROSSMANN OKMama  
137  BALCERZAK KRYSTYNA 161910km / K40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
138  BALCERZAK MARIUSZ 162010km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
139  BALCERZAK ROBERT 573610km / M40PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAOKOKStrazak 
140  BALCZERCZYK MAREK 253610km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKINORDHORNOKOK 
141 ZAWODNIK ANONIMOWY200610km / K40 OKOK  
142  BALICKI JACEK 312310km / M50ŁÓDŹBIEGACZ NOWOSOLNAOKOK 
143  BALICKI PAWEŁ 53610km / M30KROSNOMORENA CZOŁOWAOKOKFizjoterapeuta 
144  BALICKI PIOTR 358010km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOKOK 
145  BALIŃSKA KAROLINA 20910km / K30ŁÓDŹOKOK 
146  BALIŃSKI MARIUSZ 450310km / M40DOBRZELÓWNA CO MI TO BYŁOOKOK 
147  BALIŃSKI MICHAŁ 569310km / M40ŁÓDŹFLEXIDEAOKOKGornik 
148  BALWIERZ ADAM 271010km / M40ŁÓDŹWS ŁZPNOKOK 
149  BALYTSKA JULIA 492610km / K30ŁÓDZFITAQUAOKOK 
150  BAŁAZIŃSKA EWA 154210km / K40PABIANICEKOBIETY NA ROWERYOKOKMama 
151  BANACH IWONA 301910km / K30ROKICINY-OKOKMama 
152  BANACH JAROSŁAW 50410km / M40ŁÓDŹBODY-LINEOKOK 
153  BANACH KAROLINA 183610km / K30WĄGROWIECMAMY-BIEGAMYOKOKMama 
154  BANACH RENATA 422210km / K20STRÓŻAOKOKMama 
155  BANACHOWSKA ALICJA 151910km / K30BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMOKOKMama 
156  BANACHOWSKI WALDEMAR 152110km / M40BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMOKOKWeterynarz 
157  BANASIAK ANNA 102410km / K30ZGIERZROSSMANNOKOKMama 
158  BANASIAK BARTOSZ 179010km / M50ŁÓDŹOKOK 
159  BANASIAK MARCIN 397710km / M40ŁÓDŹFUJITSU RUNNING TEAMOKOK 
160 BANASIAK PIOTR 9610km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOKNauczyciel 
161  BANASIAK PIOTR 179110km / M50OKOK 
162  BANASIAK ROBERT 412210km / M40ŁÓDŹOKOKNauczyciel 
163  BANASIEWICZ ARKADIUSZ 139810km / M40ŁÓDŹABBOKOK 
164  BANASIK BARTŁOMIEJ 384910km / M20CZAPLINEKOKOK 
165  BANASZAK MARCIN 141810km / M30KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNOOKOK 
166  BANASZCZAK KARINA 28310km / K20KOLUSZKIOKOKMama 
167  BANASZCZYK MICHAŁ 544710km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
168  BANASZKIEWICZ ANETA 258810km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAOKOKMama 
169  BANASZKIEWICZ ARKADIUSZ 533910km / M30ŁÓDŹWS ŁZPNOKOKPolicja 
170  BANAT DOMINIK 518410km / M20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIDELOITTE ADVENTURE TEAMOKOK 
171  BANDEL ADAM 99310km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
172  BANDEL ANETA 373510km / K20ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
173  BANDURSKA MAGDALENA 160010km / K20ŁÓDŹOKOKStudent 
174 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M20 - OK  
175  BARA JACEK 256610km / M50ŁÓDŹHERKTTEAMOKOKPolicja 
176  BARAN ANDRZEJ 350010km / M50KALISZKALISZOKOK 
177  BARANOWSKA ALLA 492710km / K30RIGAFITAQUAOKOKMama 
178  BARANOWSKI BOGUMIŁ 466510km / M50ŁÓDŹOKOK 
179  BARANOWSKI KRZYSZTOF 328110km / M50KUTNOKUTNO BIEGAOKOK 
180  BARANOWSKI MARCIN 501010km / M30WARSZAWAOKOK 
181  BARANOWSKI MARIUSZ 12710km / M30KUTNOKUTNO BIEGAOKOKNauczyciel 
182  BARANOWSKI MICHAL 372110km / M40SZALEOKOK 
183  BARAŃSKI KAMIL 249710km / M30TOMASZÓW MAZOWIECKIOKOK 
184  BARAŃSKI KRZYSZTOF 206310km / M30BRZEZINYOKOK 
185  BARAŃSKI ROBERT 372410km / M40ŁÓDŹDO METY DOBIEGNEOKOK 
186  BARASIŃSKA ALEKSANDRA 277710km / K30ŁÓDŹ-OKOKMama 
187  BARASIŃSKI KONRAD 224310km / M30BEŁCHATÓWOKOK 
188  BARBURSKI ADAM 443010km / M40ZGIERZRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOK 
189  BARBURSKI MARCIN 446010km / M40ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOKWlokniarz 
190  BARCICKA MARTYNA 364110km / K20ŁÓDŹVEOLIAOKOK 
191  BARCZAK ALINA 492010km / K40ZŁOTÓWOKOKMama  
192  BARCZAK RAFAŁ 492110km / M40ZŁOTÓWKPP ZŁOTÓWOKOKPolicja  
193  BARDZEL JUSTYNA 262810km / K30ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
194  BARNAŚ ILONA 571310km / K30WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMOKOKMama 
195 BARSKA MAGDALENA 484610km / K20KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIUTMSOKOK 
196 BARTCZAK ANDRZEJ215710km / M40KALISZOKOK 
197  BARTCZAK MACIEJ 446710km / M30PABIANICEOKOKLekarz 
198  BARTCZAK RENATA 378610km / K40ŁÓDŹOKOKMama 
199 BARTCZAK SEBASTIAN312910km / M40ŁÓDŹ-OKOK 
200  BARTELA EDYTA 138110km / K30ŁÓDŹACCENTURE RUNNERS CLUBOKOKPrawnik 
201  BARTKIEWICZ BEATA 186610km / K30CHECHŁO DRUGIEERICSSON RUN++OKOK 
202  BARTNIAK BARTŁOMIEJ 221710km / M20DASZYNAMORZOWNIKIOKOK  
203  BARTNIK SEBASTIAN 66710km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOKOK 
204 BARTNIK ZYGFRYD 10km / M20ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ OKZolnierz  
205  BARTOS ARKADIUSZ 410010km / M30ŁÓDŹOSD FAMILIAOKOK 
206 BARTOS MARCIN267010km / M40PABIANICEOKOK 
207  BARTOS SŁAWOMIR 379510km / M30BEŁCHATÓWOSD FAMILIAOKOK 
208  BARTOSIEWICZ MAŁGORZATA 583110km / K40PABIANICEROSSMANN OK 
209  BARTOSIK ANNA 161010km / K30ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOKNauczyciel 
210  BARTOSIK MARCIN 259810km / M40ŁÓDŹOKOK 
211  BARTOSIK MAREK 13710km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORT TEAMOKOK 
212  BARTOSIK SYLWIA 548210km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZ / RYSIEOKOKNauczyciel 
213  BARTOSZEK MARIUSZ 134510km / M30PABIANICEABBOKOK 
214  BARTOSZEK MIŁOSZ 14210km / M20PABIANICEOKOK 
215  BARTOSZEWSKI CEZARY 96410km / M30ŁÓDŹCEZAR BIEGOKOK 
216  BARTOSZWSKA JOLANTA 347210km / K40ŁÓDŹOKOKMama 
217  BARTUZEL KONRAD 341510km / M30ŁÓDŹECDP VAT KINGSOKOK 
218  BARTUZEL KONRAD 374710km / M30ŁÓDŹOKOK 
219  BARTUZEL PIOTR 307810km / M30KRASZEWOKOK 
220 BARYŁA IZABELA379010km / K30ZGIERZOKOKStudent 
221  BARYS ANNA 22810km / K20PABIANICEBRAKOKOKMama 
222  BARYS MATEUSZ 410910km / M30ŁÓDŹOKOK 
223  BARZYK MARZENA 309210km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOKLekarz Mama 
224  BARZYK MATEUSZ 305610km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIFUDU&CO. SPORT TEAMOKOK 
225  BASIAK BASIA 416110km / K20ŁÓDŹOKOK 
226 BASIAK PIOTR429410km / M30ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK  
227  BASIAK PIOTR 548710km / M20WARKAOKOK 
228  BASTANTE CARRASCO SERGIO 528810km / M30LODZCLARIANTOKOKBankowiec 
229  BASTIEN DE ZUTTER 582210km / M40ANDERLECHT3COACH.BE OK 
230BASTIEN DE ZUTTER 10km / M40ANDERLECHT3COACH.BE OK  
231  BASTRZYK KATARZYNA 492310km / K20TOMASZÓW MAZOWIECKIING BANK ŚLĄSKIOKOKBankowiec 
232  BATOR KATARZYNA 484810km / K30ŁÓDŹCELIRONMANOKOKMama 
233  BAUER JACEK 218410km / M60ŁÓDŹSLOW JOGGING ŁÓDŹOKOK 
234  BAUER PIOTR 276010km / M30ŁÓDŹBRAKOKOKZolnierz 
235 BĄBEL LUKASZ 399910km / M40LÓDŻAMATOROKOK 
236  BĄBOL JUSTYNA 523410km / K20WOLA MOSZCZENICKA#WKURW_TEAMOKOKStudent 
237  BĄCZYK GRZEGORZ 423210km / M20ZGIERZNORDEA RUNNERS ŁÓDŹOKOKBankowiec 
238  BĄK ANETA 543210km / K40ŁÓDŹOKOKZolnierz Mama 
239 BĄK MARIUSZ34810km / M40LÓDŹ#BIEGACZEOKOK 
240  BĄK OLIWIA 557710km / K20IZBICA KUJAWSKAANTYLOPA CATANIOKOKStudent 
241  BĄK TOMASZ 179410km / M20ŁÓDŹOKOK 
242  BĄKCZYK KACPER 297210km / M30PODDĘBICEOKOK 
243  BĄKOWICZ KAMIL 262910km / M30KAMIEŃSKAKTYWNI KAMIEŃSKOKOKBankowiec 
244  BĄKOWICZ KRZYSZTOF 474210km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWHIRLPOOL RUNNING TEAMOKOK 
245  BECHT ŁUKASZ 209510km / M30ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹOKOK 
246  BECHTOLD MACIEJ 288410km / M40ŁÓDŹBIEGAM Z ABSOKOK 
247  BECK FILIP 537310km / M30ŁÓDŹAFLOFARM ACTIVE TEAMOKOK 
248  BECK PIOTR 91910km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
249  BEDNARCZYK KARINA 338010km / K30BEŁCHATÓWOKOK