Zawody obsługuje firma DataSport

RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania
Suwałki, 06 lipca 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 827
Odebrało numery: 672

Liczba opłaconych zawodników: 682
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1 AKUŁA TERESA SM / POLPOLOK  
2  AMBROZIAK MARCIN  SĆ / M30RYNDĄBROWSKITEAMPOLPOL OK  
3  ANDREICHYK ALEH 1050SĆ / M40GRODNOGRODNOOBLSPORTBLRBLROK 
4  ANDREICHYK NATALLIA 1049SĆ / K40GRODNOGRODNOOBLSPORTBLRBLROKOK 
5  ANDRYSZCZYK RAFAŁ 698SĆ / M30KOWALE OLECKIEHUSARIA GOŁDAPPOLPOLOKOK 
6  ANDRZEJEWSKI PIOTR 906SĆ / M30SUWAŁKIZWM SPORTS TEAMPOLPOLOKOK 
7  ANDRZEJUK BOGUSŁAW 1203SĆ / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
8 ANISZKO NATALIA948SĆ / K30SUWAŁKIPOLPOLOKOK  
9  ANTONCIKAS AUDRYS 939SĆ / M50JONAVABEGIMO KLUBASLTULTUOKOK 
10  ANTONCIKIENE RIMA 938SĆ / K50JONAVABEGIMO KLUBASLTULTUOKOK 
11  ANTUSZEWSKI MICHAŁ 893SĆ / M20WARSZAWAPOLPOLOKOK 
12  AUGUSTYNOWICZ KAROLINA  SD / GOŁDAPGOŁDAPPOLPOL OK  
13  AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH 1211SĆ / M20OGRODNICZKIBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
14 AURÉLIE BÉNARD SM / GRANDE-SYNTHEFRAFRAOK  
15 BAGIŃSKA BOŻENA986SĆ / K60OLECKOOLECKO BIEGAPOLPOLOKOK 
16  BAGIŃSKI JAN 912SĆ / M70OLECKOOLECKO BIEGAPOLPOLOKOK 
17  BAJER EMIL  SĆ / M40SUWAŁKIPOLPOL OK  
18 BALANO STANISŁAW SM / POLPOLOK  
19 BALCER MARTA1330SĆ / K30SUWAŁKIPOLPOL  
20  BALCIUNIENE IEVA 842SĆ / K30KAUNASVIPLTULTUOKOK 
21  BAŁULIS RAJMUND 681SĆ / M20SUWAŁKITEAM BIEGAM BO CHCĘ.POLPOLOKOK 
22  BANIEL WIOLETA 744SĆ / K20GOŁDAPPOLPOLOKOK 
23  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA 1115SĆ / K40GDYNIAKUJAWSCY RUNNERSPOLPOLOKOK 
24  BARANOWSKA BEATA 1128SĆ / K50SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
25  BARANOWSKA KATARZYNA 801SĆ / K30AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
26  BARANOWSKI MARCIN  SĆ / M30SUWAŁKIPOLPOL OK  
27 BARSZCZEWSKA MARIOLA678SD / SUWAŁKIPOLPOL OK 
28  BARSZCZEWSKA EDYTA 640SD / RACZKI-POLPOLOKOK 
29  BARSZCZEWSKI KAMIL 641SD / RACZKI-POLPOLOKOK  
30  BARSZCZEWSKI MATEUSZ 1173SĆ / M20SUWAŁKIHARCERZEPOLPOLOKOK 
31  BARTNIK JÓZEF 1089SĆ / M40SUWAŁKIIAKMW KRAV MAGA SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
32  BARTYŚ JAN 817SĆ / M60OLSZTYNBIEGAM BO LUBIĘPOLPOLOKOK  
33  BARWICKA IZABELA 1003SĆ / K20SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
34 BASAJ PAWEL706SĆ / M40SUWAŁKI#ROZBIEGANESUWAŁKIPOLPOLOKOK 
35  BASZANOWSKA WERONIKA 1096SĆ / K20PISZPOLPOLOKOK  
36  BAZYLEWICZ MARCIN 853SĆ / M20KRASNOPOLPOLPOLOKOK 
37  BEŁDYGA BARTOSZ 796SĆ / M30SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLPOLOK 
38  BEŁDYGA NATALIA 798SĆ / K30SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLPOLOKOK 
39  BENDIKAITE RUTA 1052SĆ / K30KAUNASLTULTUOKOK 
40 BEYS ERIC SM / GRANDE-SYNTHEFRAFRAOK  
41 BEZDZIECKA EMILIA917SĆ / K30SUWAŁKIIAKMW KRAV MAGA SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
42 BIELAWIEC JULITA1358SĆ / M20BIAŁYSTOKPOLPOL  
43  BIELAWSKA MAGDALENA 980SĆ / K30SUCHA RZECZKAATP AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
44  BIELAWSKI WOJCIECH 1009SĆ / M40SUCHA RZECZKAATP AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
45  BIELEVICIUTE DAIVA 611SD / MARIJAMPOLEBEGIMO KLUBASLTULTUOKOK 
46  BIELSKI BARTŁOMIEJ 870SĆ / M30WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII / WĘGORZEWO BWMPOLPOLOKOK  
47 BIERYŁO ALEKSANDRA656SD / SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
48  BIRYCKI PIOTR 915SĆ / M40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
49  BLUKACZ GRZEGORZ 819SĆ / M40TORUŃTORUŃPOLPOLOKOK 
50  BOBROWSKA RENATA 1069SĆ / K40SUWAŁKISUWAŁKIPOLPOLOKOK 
51  BOBROWSKI ADAM 1014SĆ / M30RACZKIBOBER TEAMPOLPOLOKOK 
52 BOBROWSKI ŁUKASZ845SĆ / M30SZYPLISZKIBECEJŁYPOLPOLOKOK 
53  BOCHENKO DANIEL 1111SĆ / M40BRZOZOWAPĘDZIWIATR BIAŁYSTOK/BIAŁOSTOCKIE MORSYPOLPOLOKOK 
54  BOGDAN DAWID 1113SĆ / M20SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
55  BOGDAN MARCIN 920SĆ / M30SUWAŁKICZUPERPOLPOLOKOK 
56 BOŁTUĆ PIOTR919SĆ / M40BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
57  BORDZIO WOJCIECH 1076SĆ / M20SUWAŁKIAMATORPOLPOLOKOK 
58  BOROWSKA-SZERSZUN SYLWIA 959SĆ / K40BIAŁYSTOKPOLPOLOKOK 
59  BOSZKO EWA 1150SĆ / K40CZARNA WIEŚ KOŚCIELNAGRUPA BIEGOWA CZARNA BIALOSTOCKAPOLPOLOKOK 
60  BRECZKO BEATA 880SĆ / K30SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK  
61 BRODOWSKA EWA585SD / SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
62  BRODOWSKI TOMASZ 659SD / SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
63  BRYNDA MARCIN 1246SD / OLECKOOLECKO BIEGAPOLPOL OK 
64 BRYSIAK IRENEUSZ1341SD / POLPOL  
65 BUBNYTE LAURYNA942SĆ / K20ALYTUSBK DZUKIJALTULTUOKOK 
66  BUCHOWIECKA ANNA 976SĆ / K30WARSZAWAPSTROKATY PAREOMARATONPOLPOLOKOK 
67 BUCHOWIECKA IWONA669SD / SUWAŁKIBAJKA CHARYTATYWNYPOLPOLOKOK 
68  BUCHOWIECKI RADOSŁAW 977SĆ / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
69  BUCZKOWSKA MAŁGORZATA  SĆ / K40RYNPOLPOL OK  
70  BUDREWICZ DOMINIK 743SĆ / M40SUWAŁKI#ROZBIEGANESUWAŁKIPOLPOLOKOK 
71  BUDREWICZ KATARZYNA 740SĆ / K40SUWAŁKI#ROZBIEGANESUWAŁKIPOLPOLOKOK 
72  BUDREWICZ MACIEJ 843SĆ / M30SUWAŁKI#ROZBIEGANESUWAŁKIPOLPOLOKOK 
73  BUDRYS RAIMONDAS 981SĆ / M50ALYTUS EITE RUNNERSLTULTUOKOK 
74  BUKREJEWSKI DARIUSZ 1134SĆ / M50AUGUSTÓWATP AUGUSTÓWPOLPOLOKOK 
75  BURBA ANDRZEJ 1141SĆ / M40DUBENINKIPOLPOLOKOK 
76  BURNEJKO SŁAWOMIR 736SĆ / M40SUWAŁKISUWAŁKIPOLPOLOKOK 
77 BYKOV ANDREY1269SĆ / RUSRUS  
78  BZIOM KRZYSZTOF TOMASZ 588SD / SUWAŁKIZS NR 6 IM. K. BRZOSTOWSKIEGO W SUWAŁKACH `ZIELNA`POLPOLOKOK 
79 CASTRO MANUEL1067SĆ / M40GRANDE-SYNTHEFRAFRAOK 
80  CERAN SZYMON 1016SĆ / M20SUWAŁKIIAKMW KRAV MAGA SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
81  CHALECKI GRZEGORZ 807SĆ / M50SUWAŁKITEAM BIEGAM BO CHCĘ.POLPOLOKOK 
82  CHECHKO PAVEL  SD / GRODNOGRODNO-SOKOLBLRBLR OK  
83  CHERUBIN URSZULA 583SD / JELENIEWOPOLPOLOKOK 
84 CHILIŃSKA AGNIESZKA806SĆ / K40PISZPOLPOLOKOK 
85 CHMIELEWSKA DOROTA1006SĆ / K40OLECKOOLECKO BIEGAPOLPOLOKOK 
86  CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 1092SĆ / M30SOKÓŁKAOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK 
87  CHMIELEWSKI MACIEJ  SD / SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLPOL OK  
88  CHMIELEWSKI MARIUSZ 1072SĆ / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAPOLPOLOKOK 
89  CHMIELEWSKI TADEUSZ 1191SĆ / M70WYDMINYBIEGAM BO LUBIĘ WYDMINYPOLPOLOKOK 
90  CHMIELEWSKI ZBIGNIEW  SD / SUWAŁKIEMERYCI PSP SUWLKIPOLPOL OK  
91  CHODANIONEK ERNEST 1137SĆ / M40ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLPOLOKOK 
92 CHODOROWSKA PATRYCJA680SD / SUWAŁKIPOLPOL  
93 CHOMICZ ADRIAN1262SĆ / M20POLPOL  
94CHOMICZ JAKUB667SD / SUWAŁKIKLIMAT SUWAŁKIPOLPOLOKOK  
95 CHOMICZ TOMASZ1182SĆ / M40SUWAŁKIKLIMAT SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
96  CHOMICZEWSKI JACEK 1056SĆ / M40GOŁDAP15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY GOŁDAPPOLPOLOKOK 
97 CHROMY DAWID1356SD / SUWAŁKIPOLPOL  
98 CHROMY MIŁOSZ1357SD / SUWAŁKIPOLPOL  
99 CHROMY PATRYCJA1355SD / SUWAŁKIPOLPOL  
100  CIBAS DOMANTAS 1164SĆ / M20VILNIUSVILNIAUS BĖGIMO KLUBASLTULTUOKOK 
101  CIBOREK PATRYK 1202SĆ / M20KOWALE OLECKIEOLECKO BIEGAPOLPOLOKOK 
102  CIBOROWSKA ANETA 781SĆ / K40PISZSEBA-SPORT PISZPOLPOLOKOK 
103  CIBOROWSKI SEBASTIAN 780SĆ / M40PISZSEBA-SPORT PISZPOLPOLOKOK 
104 CICHY BARTOSZ1273SĆ / M30AUGUSTÓWATP AUGUSTÓWPOLPOL  
105  CIEPŁOWSKI RYSZARD 816SĆ / M50SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
106  CIERESZKO BEATA 1025SĆ / K30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMPOLPOLOKOK 
107  CISZEWSKA AMELIA 614SD / SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
108 CISZEWSKI JAKUB1037SD / PRZEJMA MAŁAPOLPOL  
109  CISZEWSKI KAMIL 762SĆ / M20SUWAŁKISUWAŁKI NANUQ TEAMPOLPOLOKOK 
110 COUSTER LAURENT SM / GRANDE-SYNTHEFRAFRAOK  
111CWALIŃSKI MARCIN813SĆ / M40EŁKSUPER DRUŻYNA EŁKPOLPOLOKOK 
112 CYMEK SYLWIA SĆ / K40ŁOMŻANASTĘPNY KROKPOLPOL OK  
113  CZAPLEJEWICZ MARTA 811SĆ / K30EŁKSUPER DRUŻYNA EŁKPOLPOLOKOK 
114 CZARNIECKA IRENA SM / POLPOLOK  
115  CZERNIAKIEWICZ ANNA 865SĆ / K40BIAŁYSTOKOUTDOOR TRAININGPOLPOLOKOK 
116  CZERNIALIS PAWEŁ 693SĆ / M30SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
117  CZERNIAWSKA AGNIESZKA 921SĆ / K30SUWAŁKIIAKMW KRAV MAGA SUWAŁKIPOLPOLOKOK 
118  CZOKAJŁO MARIA  SĆ / K40SEJNYPOLPOL OK  
119  CZOPEK JAROSŁAW  SM / EŁKMARATONKA GRAJEWOPOLPOLOKOK  
120  CZYŻEWSKA MAŁGORZATA 790SĆ / K40SOKÓŁKASOKÓLSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK