Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

XVII Bieg Skawiński, VIII Bieg Skawiński na Rolkach, XI Mistrzostwa Polski Energetyków, III Memoriał im. Tomasza Staszczaka
Skawina, 12 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 1323
Odebrało numery: 1108

Liczba opłaconych zawodników: 1148
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMASZEK ŁUKASZ 39110km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
2  ADAMCZAK KRZYSZTOF 37710km / M30KRAKÓWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWPOLPOLOKOK 
3 ADAMCZUK AMELIA73810km / K16BRZEZIEPOLPOLOK 
4  ADAMCZYK GRZEGORZ 92610km / M50KRAKÓW:-)POLPOLOKOK 
5  ADAMCZYK GRZEGORZ 2147Rolk / M20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
6  ADAMCZYK JAKUB 60710km / M16KRAKÓWGLOSATOR KRAKÓWPOLPOLOKOK 
7  ADAMCZYK LESZEK 99210km / M40RATAJÓWJW 4686POLPOLOKOK 
8  ADAMEK DARIUSZ 4310km / M40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOKMemorial 
9  ADAMEK JAKUB  10km / M16NOWY SĄCZCIENIASYPOLPOL OK  
10  ADAMSKI ROBERT 61710km / M30BIERUŃBRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
11 AGACIŃSKA NATALIA41410km / K20SKAWINABRAKPOLPOLOKOKGmina Memorial 
12  ALIESHCHEV ANDRII 53710km / M30KRAKOWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWPOLPOLOKOK 
13  AMBROŻY MACIEJ 12110km / M30KRZYSZKOWICEZARZYCZE NA START!!!POLPOLOKOK 
14  ANCUKIEWICZ IZABELA 90010km / K40CZCHÓWPOLPOLOKOK 
15  APOLA DARIUSZ 2141Rolk / M30WIELICZKAPOLPOLOKOK 
16  ARCHAMOWICZ KRZYSZTOF 39810km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
17  ARTER ANGELIKA 71810km / K30KRAKÓWKRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAPOLPOLOKOK 
18  AUGUSTYN MARIUSZ 28210km / M30KRAKÓWMPEC S.A. W KRAKOWIEPOLPOLOKOKEnergetyk 
19  AUGUSTYN MIŁOSZ 86110km / M30TARNÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial 
20  AUGUSTYŃSKA KINGA 5410km / K40KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOKOK 
21  AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 5310km / M30KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOLOKOK 
22  BABIUCH MAGDA 65110km / K30WIELKIE DROGISKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
23  BABULA SEBASTIAN 5610km / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓWPOLPOLOKOKEnergetyk 
24 BACZYŃSKI ROBERT41110km / M50BOREK SZLACHECKIPOLPOLOKOKGmina 
25  BAHRANOWSKA MARIA 63410km / K20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLPOLOKOK 
26  BAJGROWICZ-BIEGUN JUSTYNA 2059Rolk / K30JAWORZNOPOLPOLOKOK 
27  BAJOREK LIDIA 66110km / K50TOMASZOWICEPOLPOLOKOK 
28  BALAWAJDER TOMASZ 3410km / M20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLPOLOKOK  
29  BALAWENDER BARTOSZ 91810km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
30 BALICKA WIKTORIA2160Rolk / K16KRAKÓWOPTIMA SKAWINAPOLPOL  
31  BALON LIDIA 75210km / K40SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKGmina Memorial 
32  BALTAZA KINGA 27610km / K20RADZISZÓWPOLPOLOKOKGmina 
33 BAŁABAN BARTŁOMIEJ89210km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
34  BAŁUSZYŃSKI SŁAWOMIR  10km / M40KRAKÓWBIEGNIJ TAK SZYBKO JAKBYŚ COŚ UKRADŁ :-)POLPOL OK  
35  BANASIEWICZ ŁUKASZ 30710km / M30ZIELONKIPOLPOLOKOK  
36  BARAŃSKA ADRIANNA  10km / K20KATOWICEPOLPOL OKMemorial  
37  BARAŃSKA ANNA 2065Rolk / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
38  BARCIK ARTUR 64210km / M30JAWORZNOBRAKPOLPOLOKOK 
39  BARDO JOANNA 79710km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
40  BARNAŚ ADRIAN 43510km / M30BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAPOLPOLOKOK 
41 BARNDEN CHRIS409910km / SKAWINAPOLPOL Gmina 
42  BARTKOWSKA KATARZYNA 23710km / K30TARNÓWPTG SOKÓŁ- ŚWIAT PRACYPOLPOLOKOKMemorial 
43  BARTULA PIOTR 88410km / M40KRAKÓWCEZ SKAWINAPOLPOLOKOKEnergetyk 
44  BARTULA TOMASZ 85110km / M40KRAKÓWCEZ SKAWINAPOLPOLOKOKEnergetyk 
45 BASARA OLIWIA72210km / K30SKAWINATREKO LASER TEAMPOLPOLOKOKGmina 
46 BASARA PAWEL72110km / M30SKAWINATRECO LASERPOLPOLOKOKGmina 
47 BASTER TOMASZ41210km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOKMemorial 
48  BATOR NORBERT 44910km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
49 BATTEK MIROSŁAW61010km / M40SKAWINAPOLPOLOKOKGmina Memorial 
50  BĄK KRZYSZTOF 53010km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
51  BEBAK BARTŁOMIEJ 23210km / M20ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
52 BEBAK PIOTR77510km / M50WARSZAWAIPSEN TEAMPOLPOLOKOKMemorial 
53  BEBAK ROMAN 18910km / M50ZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMPOLPOLOKOK 
54 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K30 POLPOL OKGmina  
55  BEDNARCZYK GERARD 45810km / M30KRAKÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial 
56  BEKENOVA TATTU 49910km / K20KRAKOWPOLPOLOKOK 
57  BEŁZ TOMASZ 10610km / M20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
58 BERNERT MARIA 10km / K30LISZKIPOLPOL OK  
59  BEZAK DAWID 83310km / M30SKAWINATREKO LASER TEAMPOLPOLOKOKGmina 
60  BEZAK JUSTYNA 98110km / K30SKAWINATREKO LASER TEAMPOLPOLOKOKGmina 
61  BEZAK KACPER 82910km / M16SKAWINATREKO LASER TEAMPOLPOLOKOKGmina 
62  BIAŁEK MICHAŁ  10km / M20KRAKOWPOLPOL OK  
63  BIEGUN-AWRAMIENKO IZABELLA 2093Rolk / K50GLIWICEPOLPOLOKOK 
64  BIEGUN KRZYSZTOF 35910km / M50ŻYWIECPOLPOLOKOK 
65  BIELIK PAWEŁ 28710km / M30MYSŁOWICEPOLPOLOKOK 
66 BIERA AGNIESZKA54610km / K20SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKGmina 
67  BIERNACKA MONIKA 85810km / K40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
68  BIERNACKI ROBERT 85710km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
69  BIERNAT MAGDALENA 66510km / K20ŻYWIECPOLPOLOKOK 
70  BIERNAT SZYMON 65810km / M20KRAKÓWPOLPOLOKOKEnergetyk 
71  BIGOŚ MONIKA 36710km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
72  BIJAK ANNA 2014Rolk / K40DĄBROWA GÓRNICZASILESIA SKATINGPOLPOLOKOK 
73  BIJOTA JANUSZ 91310km / M50KRAKOWPOLPOLOKOK 
74  BINIEK MARCIN 2123Rolk / M40KRAKÓWPLICHWYŚCIG.PLPOLPOLOKOK 
75  BISZCZAK ROMAN 2102Rolk / M60CZĘSTOCHOWAJURA SKATING CZĘSTOCHOWAPOLPOLOKOK 
76  BITNER-STALA EWA 55610km / K40KRAKÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial 
77  BLAK WIESŁAW 28510km / M50SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
78  BLAUT MARCIN 95410km / M40KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
79  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 64310km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOKMemorial 
80  BOBAK BOGDAN 59910km / M50SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
81 BOBOWSKI MARCIN103110km / M60KRAKÓWPOLPOLOKMemorial 
82  BOBOWSKI MARIAN 67510km / M60KRAKÓWPOLPOLOKOKMemorial 
83  BOBRO KAJA 20510km / K30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
84BOCHAROVA KATERYNA74410km / K20KRAKOWMOTOROLA SOLUTIONS KRAKÓWUKRUKROKOK 
85  BOCHENEK KINGA 31810km / K40IZDEBNIKPOLPOLOKOK 
86  BOGDAŁ MAREK 26210km / M40BOGATYNIAPGE ELEKTROWNIA TURÓWPOLPOLOKOKEnergetyk 
87  BOGUTA BEATA 32410km / K40KRAKÓWADAM CZERWIŃSKI TEAMPOLPOLOKOK 
88  BOLECHOWSKA MARTA 2124Rolk / K40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOLOKOK 
89  BOŁOZ DARIUSZ 95810km / M40SKAWINABIEGAM BO LUBIE !!!POLPOLOKOKGmina 
90  BOROWSKA JULIA 62710km / K20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
91  BOŻEK WOJTEK 11210km / M30BRZOSTEKDĘBICKIE GEPARDYPOLPOLOKOK  
92 BROL DOMINIKA14310km / K30SIEMIANOWICEPOLPOLOKOK 
93  BROL PIOTR 72010km / M30SIEMIANOWICEENDURANCE TEAMPOLPOLOKOK 
94  BROŃCZYK ARIEL  10km / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEPOLPOL OK  
95 BRUZDA IWONA20610km / K30SKAWINASKAWINA BIEGAPOLPOLOKOKGmina  
96  BRUZDA SEBASTIAN 100310km / M20MAKÓW PODHALAŃSKIPOLPOLOKOK 
97  BRUZGIELEWICZ PIOTR 63110km / M20OŚWIĘCIM#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK 
98  BRYL SŁAWOMIR 97110km / M30WIELICZKAROZBIEGANE DOBCZYCEPOLPOLOKOK 
99  BRYNIARSKI MARCIN 33410km / M40NOWY TARGNOWY TARG RUNNERSPOLPOLOKOK 
100  BRYSIAK ZIEMOWIT 98210km / M40WROCLAWPOLPOLOKOK 
101  BRYŚ PIOTR 44810km / M40ŚWIERCZYNIECRUNHOGS TYCHYPOLPOLOKOK 
102  BRZEGOWSKI JANUSZ 2039Rolk / M40KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLPOL OK 
103  BRZESKA ELŻBIETA  10km / K30KRAKÓWLACHO TEAMPOLPOL OK  
104  BRZEZIŃSKA ANNA JOANNA 8310km / K30KRAKÓWA&JPOLPOLOKOK 
105  BUBULA ALEKSANDRA 2034Rolk / K20KRAKÓWPIERDOŁY TEAMPOLPOLOKOK 
106  BUDYŚ KRZYSZTOF 80610km / M40BOCHNIAPOLPOLOKOK  
107  BUGAJ MACIEJ 93610km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
108  BUGIEL ADAM 42110km / M40BRZEŹNICATAURON TEAMPOLPOLOKOKEnergetyk 
109  BUGNO ANDRZEJ 58610km / M30SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
110  BUGNO MARCELINA 58110km / K20SKAWINAPOLPOLOKOKGmina 
111  BUJAK KRZYSZTOF 99110km / M30KRAKÓWTAURON TEAMPOLPOLOKOKEnergetyk 
112  BUKOWIEC PAWEŁ 2010km / M50DOJAZDÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLPOLOKOK 
113  BULIK WITOLD 20910km / M50GILOWICEOLIMPIJCZYK GILOWICEPOLPOLOKOK 
114  BURAS KATARZYNA 61610km / K20KRAKÓWPOLPOLOKOK 
115  BURAS RAFAŁ 61810km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
116  BURDA MONIKA 1010km / K40KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK 
117  BYRDY MONIKA  Rolk / K20RYBARZOWICEPOLPOL OK  
118  BYRSKA SYLWIA 70910km / K20WADOWICESOBCZYKTEAMPOLPOLOKOK 
119 BYTNIEWSKI ZDZISŁAW 51010km / M60WARSZAWAPGNIG TERMIKA SAPOLPOLOKOKEnergetyk 
120  CABAJ TOMASZ 36910km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
121  CADER AGNIESZKA 27410km / K30ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLPOLOKOK 
122  CALVO ESTAUN DIEGO 37510km / M30MODLNICACUY TEAMESPESPOKOK 
123  CAŁY SŁAWOMIR 28010km / M40OPOLEPGE ELEKTROWNIA OPOLE, STOWARZYSZENIE SPORTOWE `FENIKS` PRZY ELEKTROWNI OPOLEPOLPOLOKOKEnergetyk 
124  CEBO ARTUR 22510km / M30KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆPOLPOLOKOK 
125  CEBO KATARZYNA 22410km / K20KRAKÓWBIEGNĘABYDOBIEGNĄĆPOLPOLOKOK 
126  CEBULSKA KATARZYNA 2121Rolk / K50KRAKÓWPOLPOLOKOK 
127  CEKAN MIROSLAVA 57710km / K30KRAKOWPOLPOLOKOK 
128 CEMBALA EWA2101Rolk / K50BIELSKO-BIAŁALUCE TEAMPOLPOLOKOK 
129  CEREK MATEUSZ 87910km / M30SKAWINAPOLPOLOKOKGmina Memorial 
130  CERKIEWNIK PIOTR 2089Rolk / M50BEDZINPOLPOLOKOK 
131 CHACZYK BERNARDA69310km / K40KRAKÓWMPEC S.A. W KRAKOWIEPOLPOLOKOKEnergetyk 
132  CHAŁUPA DAMIAN 79610km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOK 
133  CHAMERSKI ARTUR 47310km / M30KRAKÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial  
134  CHANEK ROBERT 910km / M30DOBCZYCE#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLPOLOKOK  
135 CHIRIAC PIOTR101110km / M20TIRASPOLMDAMDA OK 
136  CHLEBDA ANDRZEJ  10km / M50KRAKÓWPOLPOL OK  
137  CHLEBDA BEATA  10km / K50KRAKÓWAMATORPOLPOL OK  
138  CHMIEL KRZYSZTOF 56610km / M30KRAKÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial 
139  CHMIELOWIEC KAZIMIERZ 2054Rolk / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
140  CHMIELOWIEC MAGDALENA 2055Rolk / K20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLPOLOKOK 
141 CHODOWIEC MACIEJ 25010km / M40SKAWINAPOKONAJ FOCHAPOLPOLOKOKGmina Memorial 
142  CHOJNACKA MARIA 2051Rolk / K16KŁAJKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
143  CHOJNACKI KRZYSZTOF 2050Rolk / M30KŁAJPOLPOLOKOK 
144 CHOJNACKI MATEUSZ2042Rolk / M20TARNOWSKIE GÓRYUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZWOLEŃ-TEAMPOLPOL  
145  CHOJNACKI MATEUSZ  Rolk / M20TARNOWSKIE GÓRYUCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZWOLEŃ-TEAMPOLPOL OK  
146  CHOLEWA JAN 13610km / M70SUCHA BESKIDZKAPZLAMPOLPOLOKOK 
147  CHROMNIAK MARCIN 7810km / M40LUSINALUSINA PROJEKTPOLPOLOKOKMemorial 
148  CHUDY DAWID  10km / M30PRZECISZÓWPOLPOL OK  
149  CHUDY ZBIGNIEW 57010km / M40WADOWICEVALEOPOLPOLOKOKMemorial  
150 CHWASTEK ANITA2088Rolk / K16GDÓWKKSW KRAKPOLPOLOKOK 
151  CHYŁEK WOJCIECH  10km / M30KRAKÓWŁUCZANOWICE KRAKÓWPOLPOL OKEnergetyk  
152 CIBOROWSKA ANETA 10km / K30PISZSEBASPORT PISZPOLPOL OKMemorial  
153  CIBOROWSKA KATARZYNA 2134Rolk / K40JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
154  CIBOROWSKA KATARZYNA 94310km / K40JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOK 
155  CIBOROWSKA ROKSANA 2133Rolk / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
156  CIBOROWSKA ROKSANA 94410km / K16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOK 
157  CIBOROWSKI ALAN 2131Rolk / M16JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
158  CIBOROWSKI ALAN 94110km / M16JASŁOUKS PODKARPACIE JEDLICZEPOLPOLOK 
159  CIBOROWSKI DAMIAN 2132Rolk / M40JASŁOSPEED JASŁOPOLPOLOKOK 
160  CIBOROWSKI DAMIAN 94210km / M40JASŁOSEED JASŁOPOLPOLOK 
161 CIBOROWSKI SEBASTIAN 10km / M40PISZSEBASPORT PISZPOLPOL OKMemorial  
162  CICHOŃ KONRAD 32110km / M20SKAWINAPOLPOLOKOKGmina  
163  CICHOŃ MAREK  10km / M50SKAWINARODZINA CICHONIÓWPOLPOL OKGmina  
164 CIECHANOWSKI RAPHAEL30810km / M30MECINABRAKAUTAUTOKOK  
165  CIECHAŃSKA ALEKSANDRA 10210km / K20TĘGOBORZEPOLPOLOKOK  
166  CIERPIAŁEK JAKUB 89710km / M30INWAŁDUNLIMITED SPORT & LIFESTYLEPOLPOLOKOK 
167 CIESIELSKA NIKOLA79010km / K30RADOMPOLPOLOKOK 
168  CIEŚLA ARTUR 18610km / M50KRAKÓWPOLPOLOKOK 
169  CIEŚLA GRZEGORZ 44310km / M40KRAKÓWVALEOPOLPOLOKOKMemorial 
170  CIĘŻKI PAWEŁ 2125Rolk / M20KRAKÓWMERCATEO..PLPOLPOLOKOK 
171  CIUŁA TOMASZ 10510km / M30KRAKÓWREBELLION OF FREE RUNNERSPOLPOLOKOK 
172  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 2078Rolk / K40KRAKÓWKIJANKIPOLPOLOKOK 
173  CZECH MARTA  10km / K30BALICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOL OK  
174 CZECH MARTA102210km / K30BALICEZABIERZÓW BIEGAPOLPOL  
175  CZEPIEL JACEK 24210km / M40KRAKÓWPOLPOLOKOKMemorial  
176  CZERWIŃSKI MACIEJ 6810km / M40MOGILANYRUN-LOG.COMPOLPOLOKOK 
177  CZESAK MARCIN 9110km / M30KRAKÓWRWM TEAMPOLPOLOKOK 
178  CZOPEK EDYTA 66210km / K20SKAWINAPINGWINEKPOLPOLOKOKGmina 
179  CZOPEK GABRIELA 66310km / K20SKAWINAKGBPOLPOLOKOKGmina 
180 CZOPEK PIOTR301010km / M30SKAWINAPOLPOL Gmina 
181  CZUBA ADAM 4910km / M50KRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSPOLPOLOKOK 
182  CZUBA DAWID 3510km / M20KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLPOLOKOK  
183  CZUSZ MAGDALENA 2142Rolk / K20TOMASZÓW LUBELSKIZEBRA3D ZICO RACING SPEED TEAMPOLPOLOKOK 
184  CZYŻYK MARCIN 13010km / M30KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLPOLOKOK 
185  ĆWIERTNIA MONIKA 2105Rolk / K20BIELSKO-BIAŁALUCE TEAMPOLPOLOKOK