Zawody obsługuje firma "STARTER"
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 155
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMEK HUBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEIPA KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
2  BALICKI DAREK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
3  BICK ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOKMP ENERGETYKÓW 
4 BODNAR IZABELA  OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKMP ENERGETYKÓW 
5  BODZIOCH ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
6 BRONISZEWSKI JAKUB OPEN / M40ZĄBKIOK 
7  BUDZIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDOKMP ENERGETYKÓW 
8  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50OPOLEPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMP ENERGETYKÓW 
9  BUJNOWSKI ARTUR  OPEN / M30KNURÓWHOLBOX RUNNERSOK 
10  CAŁY SŁAWOMIR  OPEN / M40OPOLEPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMP ENERGETYKÓW 
11 CHRUSZCZ JERZY MAREK OPEN / M60OPOLEOK 
12 CIECHOMSKI BOGDAN OPEN / M60STARA KUŹNIA`ZAWISZA` STARA KUŹNIAOK 
13  CIOCH PAWEL  OPEN / M40OPOLEPLOTSERWIS TEAMOK 
14  CYGAN TOMASZ  OPEN / M40FOLWARKSTOWARZYSZENIE `DOBRA RODZINA`OK 
15 CZARNECKA LIDIA OPEN / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
16 CZARNECKI RAFAŁ OPEN / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMOK 
17  CZEKAJ JUSTYNA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEOK 
18 DRĄŻEK BEATA OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
19  DZIEDZIC RADOSŁAW  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
20 FRANK JOACHIM OPEN / M50REŃSKA WIEŚKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
21 FURMAN DAWID OPEN / M30BŁAŻEJOWICEBIEGAM DLA MILUSIOK 
22  GIET ADAM  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
23 GIET MAŁGORZATA OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŻLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
24  GŁÓWKA ALFRED  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKARCZMA U FREDAOK 
25  GMYZ ANDRZEJ  OPEN / M40LEŚNICAOK 
26 GULBA STANISŁAW OPEN / M50JEMIELNICAOK 
27  GUMIENNY MAGDALENA  OPEN / K40KOTLARNIA`ZAWISZA` STARA KUŹNIAOK 
28  HARNUS DAMIAN  OPEN / M20KEDZIERZYN - KOZLEOK 
29  HOŁUBEK MIROSŁAW  OPEN / M40HAŻLACHIKONA BIEGAOK 
30 HOMIK BARBARA OPEN / K40BYTOMAMATOROK 
31  HYLLA MATEUSZ  OPEN / M30TARNÓW OPOLSKIOK 
32  ŠIMO PETER  OPEN / M30KRAPKOWICEOK 
33  JABŁOŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
34  JAJUGA ARKADIUSZ  OPEN / M40ZDZIESZOWICEANTONTEAMOK 
35  JAKUBCZYK PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
36  JANICZEK ŁUKASZ  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEOK 
37  JANIK PAWEŁ  OPEN / M40TARNÓWPTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓWOK 
38  JANUSZKIEWICZ ANNA  OPEN / K40OLESNOOK 
39  JANUSZKIEWICZ JACEK  OPEN / M40OLESNOOK 
40  JASTRZĘBSKI LESŁAW  OPEN / M60PRUDNIKOK 
41  JERZYK ANDRZEJ  OPEN / M30GLIWICEOK 
42  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
43  KACPRZAK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
44  KADŁUCZKA JAN  OPEN / M30GŁOGÓWEKCROSS KRAPKOWICEOK 
45  KANIA AGNIESZKA  OPEN / K30MYSŁOWICEOK 
46  KARAMUCKI JACEK  OPEN / M40POLKOWICEDRUŻYNA SZPIKUOK 
47  KASPRZAK RADOSŁAW  OPEN / M20RYBNIKINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMOK 
48  KAŹMIERCZYK ADAM  OPEN / M30KATOWICEOK 
49  KĘDZIERA KRZYSZTOF  OPEN / M30BIERAWANAPALONE DZIKIOK 
50  KĘSICKI ROBERT  OPEN / M30KATOWICECO JA BIEGNE509708677OK 
51  KILJAN STANISŁAW  OPEN / M40SKARBIMIERZ-OSIEDLEOK 
52  KLEPACZ MIROSŁAW  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
53  KLINIK PAWEŁ  OPEN / M30RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKMP ENERGETYKÓW 
54  KŁOSEK JACEK  OPEN / M30RACIBÓRZINSTAL-TECH TEAMOK 
55  KNAPIK RAFAŁ  OPEN / M30CHRZANÓWOK 
56  KOCHON ŁUKASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEBIEGANIE, PIWO I WÓDA.OKMP ENERGETYKÓW 
57  KOCIEL JAROSŁAW  OPEN / M50BYTOMOK 
58  KOENIG PATRYK  OPEN / M30RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
59  KOSMATY MARIUSZ  OPEN / M40OPOLEANTONTEAMOK 
60  KOWALSKI- NEUKIRCH HENRYK  OPEN / M70+KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICVEOKMP ENERGETYKÓW 
61  KOWNACKI JACEK  OPEN / M40WROCŁAWOK 
62  KRAKOWIAK IRENEUSZ  OPEN / M40MYSŁOWICEOK 
63  KRASNY SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
64  KRAWCZYK PRZEMYSŁAW  OPEN / M30CHORZÓWOK 
65  KRĘCICHWOST KAMIL  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
66  KRĘCISZ KRZYSZTOF  OPEN / M40RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKMP ENERGETYKÓW 
67  KRZESAJ MARIUSZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITOK 
68  KUBIEŃ ADAM  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEOK 
69  KUBIK ARKADIUSZ  OPEN / M40LUBOMIADYSTANS LUBOMIAOK 
70  KUCZMIERCZYK JANUSZ  OPEN / M70+MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICVEOK 
71  KUPKA JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
72  KURPAS AGATA  OPEN / K30ZDZIESZOWICEMULTIFITOK 
73  KURZEJA ŁUKASZ  OPEN / M40RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAOK 
74  LISEK JOZEF  OPEN / M60STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
75  ŁAWROWSKI ADOLF  OPEN / M70+TARNOBRZEGOK 
76  ŁAŹNIOWSKI DAWID  OPEN / M30KUDOWA ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
77  ŁYSCARZ JÓZEF  OPEN / M30KATOWICEOK 
78  MAĆKÓW MARTYNA  OPEN / K30KĘDZIERZYN- KOŹLEOK 
79  MAJCHRZAK MARCIN  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEHOLBOX RUNNERSOK 
80  MAJNUŚ MATEUSZ  OPEN / M20DANIECOK 
81  MAŁKOWSKI BOGDAN  OPEN / M50MURÓWPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMP ENERGETYKÓW 
82  MAŃKA PIOTR  OPEN / M60KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMOK 
83  MARSZAŁEK WŁADYSŁAW  OPEN / M50ŻYWIECLOZKA NETOK 
84  MAŚLANKA TOMASZ  OPEN / M40BYTOMKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAOK 
85  MELON KRZYSZTOF  OPEN / M30KIELCEBĘCZARKA BIEGAOK 
86  MICHALCZYK WOJCIECH  OPEN / M50RACIBÓRZEASYRUN RACIBÓRZOK 
87  MIKA DAMIAN  OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
88  MRÓZ PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
89  NANKIEWICZ ZBIGNIEW  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLENIERZESZONYOK 
90  NAWA WALDEMAR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
91  NOGALA ALEKSANDRA  OPEN / K20KĘDZIERZYN-KOŹLEANTONTEAMOK 
92  OGRODOWSKI PAWEŁ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
93  OLEJNIK RAFAŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
94  OPIATOWSKI RYSZARD  OPEN / M50KOBYŁKAOK 
95  OSÓBKA PIOTR  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
96 OSSOWSKI ARKADIUSZ OPEN / M40GŁOGÓWEKOK 
97  PALETTA NORBERT  OPEN / M50PIETROWICE WIELKIEOK 
98  PALUS MAŁGORZATA  OPEN / K50BRZEGDZIEWCZYNY Z BRZEGUOK 
99  PASTUCHA MAREK  OPEN / M50KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
100  PAWLAK MAREK  OPEN / M70+TYCHYKLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHYOK 
101  PAZERA KAROL  OPEN / M40KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
102 PELC CZESŁAW OPEN / M60RYBNIKPĘDZIWIATR GLIWICEOK 
103  PIELA STANISŁAW  OPEN / M30CIĘCINAOK 
104  PIOTR PROSZOWSKI  OPEN / M40JASTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAOK 
105  POKOTYCKI DENIS  OPEN / M20KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPOK 
106  POSYNIAK ANNA  OPEN / K40BRZEGDZIEWCZYNY Z BRZEGUOK 
107  PRZEWOŹNIK MAREK  OPEN / M50BRZESZCZEOK 
108  PRZYBYŁ ELŻBIETA  OPEN / K40RADZIONKÓWCIDRY LOTAJĄOK 
109  PUDEŁKO MAGDALENA  OPEN / K30CHRZANÓWOK 
110  PUSTUŁKA ADAM  OPEN / M40GŁOGÓWEKOK 
111  RENCZ MAŁGORZATA  OPEN / K40ORZESZEAUGUSTEAMOK 
112  RUSEK MARIUSZ  OPEN / M40JANOWICEOK 
113  RUSZAŁA PAWEŁ  OPEN / M20KĄTY OPOLSKIEPGE ELEKTROWNIA OPOLEOKMP ENERGETYKÓW 
114  RYNIAK MARIUSZ  OPEN / M40TYCHYSPLA TYCHYOK 
115  RYZNER KRZYSZTOF  OPEN / M50JAROSŁAWJAROSŁAWOK 
116  RZESZOWSKI ARKADIUSZ  OPEN / M40RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOK 
117  SAŁAPATA PRZEMYSŁAW  OPEN / M20HANUSEKOK 
118  SAMBAK TADEUSZ  OPEN / M50JAWISZOWICEZADYSZKA OŚWIĘCIMOK 
119 SENDAL JOLANTA OPEN / K30WILCZAZATYRANI GMINA PILCHOWICEOK 
120  SEWERYN JACEK  OPEN / M40MYSŁOWICEZRE KATOWICEOKMP ENERGETYKÓW 
121  SIEŃKO BEATA  OPEN / K40BRZEGDZIEWCZYNY Z BRZEGUOK 
122  SKWORC GRZEGORZ  OPEN / M30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECOJABIEGNE TEAMOK 
123  SMOLIŃSKI KAJETAN  OPEN / M30TARNOWSKIE GÓRYOK 
124  SOBAS JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLANDOK 
125  SOBCZAK ANTONI  OPEN / M40NYSANYSA BIEGA,CROSSANDACTIVE NYSAOK 
126  SOBOTA MARTIN  OPEN / M20CHRÓŚCICEEUROVENT ATHLETICSOK 
127  STANIA PAWEŁ  OPEN / M30OPOLEPARKRUN OPOLEOK 
128  STAROSTKA ANDRZEJ  OPEN / M70+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
129  STAROSTKA JACEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
130  STEFANIK LESŁAW  OPEN / M50OPOLENIEZRZESZONYOK 
131  STEFANIK WOJCIECH  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEOK 
132  STEFAŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M50CHORZÓWAUGUSTEAMOK 
133  STRZELCZAK SEBASTIAN  OPEN / M40RYBNIKEKO OKNA RUNNERSOK 
134  SZEJA SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
135  SZEJA URSZULA  OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
136  SZWANCARZ GRZEGORZ  OPEN / M20ZDZIESZOWICEMULTIFITOK 
137  SZYMURA GRZEGORZ  OPEN / M40LESZCZYNYNIEZRZESZONYOK 
138  TABAKA MARZENA  OPEN / K40WROCŁAWOK 
139  TOKARSKI JOACHIM  OPEN / M40KUDOWA-ZDRÓJKUDOWIANKA RUNOK 
140  TOMAKA KRYSTIAN  OPEN / M30UJAZDCZEMPJON TEAMOK 
141  UCIECHOWSKI PIOTR  OPEN / M50OPOLEOZPR PKP OPOLEOK 
142  WALIGÓRSKI ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
143  WANIOWSKI JAN JAKUB  OPEN / M30KRAPKOWICEOK 
144  WCISEŁ PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
145 WIERCIOCH TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEOKMP ENERGETYKÓW 
146  WOJTASIK IZABELA  OPEN / K40LUBOSZYCEOK 
147  WOLNY ARIEL  OPEN / M30ŁUKÓW ŚLĄSKIOK 
148  WOSKOWSKA MAGDALENA  OPEN / K30RACIBÓRZRAFAKO S.A.OKMP ENERGETYKÓW 
149  WOŚKO JAN  OPEN / M60KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEOK 
150 WROŃSKI LUCJAN OPEN / M30KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAOK 
151 ZAJDEL DARIUSZ OPEN / M50ZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEOK 
152  ZAWADZKI ŁUKASZ  OPEN / M30KRAKÓWOK 
153  ZYCH ALICJA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEOK 
154  ZYZIK RAFAŁ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIOK 
155  ŻUCHOWSKI DANIEL  OPEN / M30KRAKÓWPGE ENERGIA CIEPŁA S.A.OKMP ENERGETYKÓW