Zawody obsługuje firma "STARTER"

XVII MARATON ODRZAŃSKI
KĘDZIERZYN-KOŹLE, 27 października 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 75
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  BALICKI DAREK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
2  BICK ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
3  BODNAR IZABELA  OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEAMATORPOLPOLOK 
4  BODZIOCH ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
5 BRONISZEWSKI JAKUB OPEN / M40ZĄBKIPOLPOLOK 
6  BUDZIŃSKA AGNIESZKA  OPEN / K40UJAZDBUDZIKI UJAZDPOLPOLOK 
7  BUDZIŃSKI KRZYSZTOF  OPEN / M50OPOLESTOWARZYSZENIE SPORTOWE FENIKS PRZY ELEKTROWNI OPOLEPOLPOLOK 
8 CIECHOMSKI BOGDAN OPEN / M60STARA KUŹNIA`ZAWISZA` STARA KUŹNIAPOLPOLOK 
9  CIOCH PAWEL  OPEN / M40OPOLEPLOTSERWIS TEAMPOLPOLOK 
10  CYGAN TOMASZ  OPEN / M40FOLWARKSTOWARZYSZENIE `DOBRA RODZINA`POLPOLOK 
11  CZAK TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKOMPANIPOLPOLOK 
12  CZEKAJ JUSTYNA  OPEN / K20KĘDZIERZYN- KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEPOLPOLOK 
13 DRĄŻEK BEATA OPEN / K40KĘDZIERZYNPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
14  DZIEDZIC RADOSŁAW  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
15 FRANK JOACHIM OPEN / M50REŃSKA WIEŚKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
16  FURMAN DAWID  OPEN / M30BŁAŻEJOWICEBIEGAM DLA MILUSIPOLPOLOK 
17  GIET ADAM  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
18  GIET MAŁGORZATA  OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŻLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
19  GMYZ ANDRZEJ  OPEN / M40LEŚNICAPOLPOLOK 
20  GUMIENNY MAGDALENA  OPEN / K40KOTLARNIA`ZAWISZA` STARA KUŹNIAPOLPOLOK 
21  HYLLA MATEUSZ  OPEN / M30TARNÓW OPOLSKIPOLPOLOK 
22  JAKUBCZYK PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
23  JANUSZKIEWICZ ANNA  OPEN / K40OLESNOPOLPOLOK 
24  JANUSZKIEWICZ JACEK  OPEN / M40OLESNOPOLPOLOK 
25  JERZYK ANDRZEJ  OPEN / M30GLIWICEPOLPOLOK 
26  JOCHIMCZYK WITEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
27  KACPRZAK GRZEGORZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOZLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
28  KĘDZIERA KRZYSZTOF  OPEN / M30BIERAWANAPALONE DZIKIPOLPOLOK 
29  KILJAN STANISŁAW  OPEN / M40SKARBIMIERZ-OSIEDLEPOLPOLOK 
30  KLEPACZ MIROSŁAW  OPEN / M50KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
31  KŁOSEK JACEK  OPEN / M30RACIBÓRZINSTAL-TECH TEAMPOLPOLOK 
32  KOCHON ŁUKASZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEPOLPOLOK 
33  KOCIEL JAROSŁAW  OPEN / M50BYTOMPOLPOLOK 
34  KRASNY SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
35  KRĘCICHWOST KAMIL  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
36  KRZESAJ MARIUSZ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEMULTIFITPOLPOLOK 
37  KUBIEŃ ADAM  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEPOLPOLOK 
38  KUPKA JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
39  KURPAS AGATA  OPEN / K30ZDZIESZOWICEMULTIFITPOLPOLOK 
40  ŁYSCARZ JÓZEF  OPEN / M30KATOWICEPOLPOLOK 
41  MAJCHRZAK MARCIN  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEHOLBOX RUNNERSPOLPOLOK 
42  MAKSIM ARKADIUSZ  OPEN / M20KĘDZIERZYN KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
43  MAŃKA PIOTR  OPEN / M60KĘDZIERZYN-KOŹLECZEMPJON TEAMPOLPOLOK 
44  MIKA DAMIAN  OPEN / M50RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLPOLOK 
45  MRÓZ PIOTR  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
46  NANKIEWICZ ZBIGNIEW  OPEN / M50KEDZIERZYN-KOŹLENIERZESZONYPOLPOLOK 
47  NAWA WALDEMAR  OPEN / M50KĘDZIERZYN -KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
48  OGRODOWSKI PAWEŁ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
49  OPIATOWSKI RYSZARD  OPEN / M50KOBYŁKAPOLPOLOK 
50  PALETTA NORBERT  OPEN / M50PIETROWICE WIELKIEPOLPOLOK 
51  PASTUCHA MAREK  OPEN / M50KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
52  POKOTYCKI DENIS  OPEN / M20KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPPOLPOLOK 
53  RAMS ELZBIETA  OPEN / K40KĘDZIERZYN-KOŹLEKS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŻLEPOLPOLOK 
54  RENCZ MAŁGORZATA  OPEN / K40ORZESZEAUGUSTEAMPOLPOLOK 
55  RYZNER KRZYSZTOF  OPEN / M50JAROSŁAWJAROSŁAWPOLPOLOK 
56  SAMBAK TADEUSZ  OPEN / M50BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMPOLPOLOK 
57  SOBAS JACEK  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEKS `KOZIOŁEK` KĘDZIERZYN-KOŹLE / #SOBASTEAM / ASICSFRONTRUNNERPOLANDPOLPOLOK 
58  STANIA PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLE / OPOLEZAREMBA TEAMPOLPOLOK 
59  STAROSTKA ANDRZEJ  OPEN / M70+KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
60  STAROSTKA JACEK  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
61  STEFANIK LESŁAW  OPEN / M50OPOLENIEZRZESZONYPOLPOLOK 
62  STEFANIK WOJCIECH  OPEN / M30STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLPOLOK 
63  STEFAŃSKI JAROSŁAW  OPEN / M50CHORZÓWAUGUSTEAMPOLPOLOK 
64  SZEJA SZYMON  OPEN / M20KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
65  SZEJA URSZULA  OPEN / K50KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
66  TABAKA MARZENA  OPEN / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
67  WALIGÓRSKI ROBERT  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
68  WCISEŁ PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOK 
69 WIERCIOCH TOMASZ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
70  WOŚKO JAN  OPEN / M60KRAPKOWICECROSS KRAPKOWICEPOLPOLOK 
71 WROŃSKI LUCJAN OPEN / M30KOTLARNIA``ZAWISZA `` STARA KUŹNIAPOLPOLOK 
72 ZAJDEL DARIUSZ OPEN / M50ZAWADZKIEZAWADZKIE BIEGNIEPOLPOLOK 
73  ZYCH ALICJA  OPEN / K30KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLPOLOK 
74  ZYCH PAWEŁ  OPEN / M30KĘDZIERZYN-KOŹLEENERGOAPARATURA S.A.POLPOLOK 
75  ZYZIK RAFAŁ  OPEN / M40KĘDZIERZYN-KOŹLENAPALONE DZIKIPOLPOLOK