Zawody obsługuje firma Datasport

Otwarte Mistrzostwa Legnicy w Nordic Walking
Legnica, 07 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 160
Odebrało numery: 127

Liczba opłaconych zawodników: 136
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Odebrał
numer
1 AKSAMIT PAULINA986,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
2 ALEKSANDROWICZ KAMIL996,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
3  BADECKI RYSZARD 546,2k / M50NIESZCZYCEKGHM METRACO POLKOWICEOK 
4 BAJ DANUTA506,2k / K50ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGOK 
5  BAJ STANISŁAW 496,2k / M60ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGOK 
6 BEDER JOANNA1006,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
7 BEZNOWSKI DANIEL891,5k / LUDWIKOWICE  
8 BŁASZCZYSZYN DANUTA526,2k / K60ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGOK 
9  BOMBIK KRZYSZTOF 1466,2k / M60LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
10  BOMBIK-WEYDMANN EWA 1456,2k / K50LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
11  CEBRYŃ RYSZARD  6,2k / M50WROCŁAW   
12  DĄBROWA WOJCIECH  6,2k / M50MIĘKINIACHODZ Z NAMI   
13  DĘBICKA JOANNA 196,2k / K16-35LEGNICAOK 
14 DONIFACY KRYSTIAN911,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
15 DONIGIEWICZ JANUSZ266,2k / M60BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNAOK 
16 DRABKO KRYSTYNA1016,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
17  DROZD MARIA 236,2k / K50BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNAOK 
18 DRZAZGA SŁAWOMIR656,2k / M50LESZNOAMATOROK 
19  GASIŃSKI JANUSZ  6,2k / M60OZAROW MAZOWIECKIGRUPA WILKI   
20 GOGÓŁ JOLANTA1336,2k / K50LEGNICAAMATOROK 
21 GOŚCIK MAŁGORZATA831,5k /   
22  GROBELNA JADWIGA 286,2k / K60LUBINKGHM METRACO POLKOWICEOK 
23 GRUNENBERG KRYSTYNA791,5k / DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUOK 
24  GRYGOROWICZ BOGDAN 771,5k / LUBINKGHM METRACO POLKOWICEOK 
25  GRYGOROWICZ TERESA 456,2k / K60LUBINKGHM METRACO POLKOWICEOK 
26 HARLAK PATRYCJA931,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
27 HELOWICZ JANUSZ1026,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
28 HOPEJ RADOSŁAW1036,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
29  JAGODZIŃSKI ANDRZEJ 66,2k / M50WROCŁAWOK 
30  JAGODZIŃSKA BOŻENA 56,2k / K60WROCŁAWOK 
31 JANIAK PAWEŁ1046,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
32 JANIK JUSTYNA661,5k / RUJALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
33  JĘDRASIAK RENATA 1486,2k / K50LUBINKGHM METRACO POLKOWICE  
34  JÓŹKOWICZ ALICJA 636,2k / K36-49RUJAOK 
35  JUREK ADAM 366,2k / M50LUBINKGHM METRACO POLKOWICEOK 
36 JUREK JAGODA356,2k / K16-35LUBINKGHM METRACO POLKOWICEOK 
37  JUST RAFAŁ 126,2k / M36-49WROCŁAWOK  
38 KACZOR GRZEGORZ566,2k / M16-35ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECOK 
39  KALINOWSKA MAŁGORZATA 741,5k / LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
40  KARPIŃSKA MONIKA 136,2k / K36-49WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOOK 
41  KAWOŃ ANDRZEJ 711,5k / NAMYSŁÓWOK 
42  KAWOŃ GRAŻYNA 721,5k / NAMYSŁÓWOK 
43 KLIMCZAK MARIUSZ1056,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
44  KLIMSIAK SEBASTIAN 436,2k / M36-49STRZEGOMOK 
45 KMIECIK AGNIESZKA801,5k / DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUOK 
46 KOMANOWSKA-DRZAZGA LILLA646,2k / K50LESZNOAMATOROK 
47  KONARSKI LESZEK  6,2k / M60LEŚNA   
48 KONASZCZUK AGNIESZKA296,2k / K36-49LEGNICAOK 
49 KONOPACKA EDYTA951,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
50 KOPYŚCIAŃSKA WERONIKA246,2k / K36-49LEGNICA  
51  KORZENIOWSKA RENATA 556,2k / K36-49JELENIA GÓRAOK 
52 KOSTRZEWA SYLWIA1066,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
53  KOWNACKA-JABŁOŃSKA AGNIESZKA 16,2k / K36-49JANOWICE WIELKIEDWAMARKI  
54  KOZAJDA REGINA 276,2k / K50ZŁOTORYJAAMATOROK 
55  KRAMER LESZEK 671,5k / OLEŚNICAOLEŚNICA.U.T.W.OK 
56 KRAUSE DOMINIK811,5k /   
57 KUBIAK BARTOSZ881,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
58 KUCHAR MAGDALENA306,2k / K36-49LEGNICALEGNICKIE MORSYOK 
59  KUNIKOWSKI ZENON 596,2k / M60SMOLECRIGHTWAYOK  
60  KURATEWICZ KATARZYNA 316,2k / K16-35LEGNICAOK 
61  KURZAWSKA JOLANTA 1506,2k / K60LUBINKGHM METRACO POLKOWICE  
62  KWIECIEŃ ELZBIETA 96,2k / K50WROCŁAWOK 
63 LAMBERT DOROTA216,2k / K36-49LEGNICA  
64 LUBECKA KORNELIA871,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
65  LUBOŃSKI STANISŁAW 466,2k / M60LEGNICALEGNICKIE MORSYOK  
66  LULEK LUCYNA 536,2k / K60ŚCINAWAŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGOK 
67 ŁACH EWELINA1376,2k / K16-35KARCZOWISKAOK 
68 ŁATA HELENA821,5k / DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUOK 
69 ŁYSYK DOMINIK1076,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
70  MACHAJEK KRZYSZTOF 1476,2k / M60POLKOWICESTOWARZYSZENIE TRANSPLANTACJI SERCA KOŁO ZABRZEOK 
71  MAĆKOWIAK KAROLINA  6,2k / K16-35RAWICZMASŁOWO BIEGA   
72 MARCOŃ RAFAŁ1086,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
73  MARCZYK JERZY 186,2k / M60WARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMOK 
74 MARTYNÓW ZUZANNA921,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK  
75 MATUSZEWSKA KATARZYNA1096,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
76 MAZUR MARLENA781,5k / LUBINLEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
77  MĘDRAK ALICJA 76,2k / K60WROCŁAWOK 
78  MĘDRAK JÓZEF 86,2k / M60WROCŁAWOK 
79 MICHALCZUK PAWEŁ1106,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
80  MICHOŃ ANDRZEJ 616,2k / M16-35NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK  
81 MICIUŁA ZBIGNIEW691,5k / ŚWIDNICAOK 
82 MIKOŁAJCZAK JAN176,2k / M60LEGNICAOK 
83  MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ 106,2k / M50WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
84 MODRAKOWSKA ALEKSANDRA1116,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
85  MOSTOWSKA-NOWAK ELŻBIETA 1426,2k / K50ŻAKOWOSTOWARZYSZENIE AZYMUTOK 
86 MURIAS MARCEL1126,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
87 MYDŁOWSKA RENATA416,2k / K50PRZEMKÓWOK 
88  NOGA BOLESLAW 476,2k / M60ŻÓRAWINAZESPÓŁ NIESPOKOJNYCH NÓGOK 
89 NOWAK BOŻENA841,5k / DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUOK 
90 OGÓREK KRZYSZTOF1136,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
91  OLSZOWA ANETTA  6,2k / K36-49JAWOR   
92  ONDYCZ SYLWIA  6,2k / K36-49DOBRZYKOWICENORDIKI   
93  OWSIANNIK GRZEGORZ 376,2k / M36-49LEGNICAOK 
94 PALUS GRZEGORZ901,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
95  PATER ZBIGNIEW 486,2k / M60WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOK 
96 PAWLIK ALEKSANDRA1146,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
97 PAZDERSKI PIOTR851,5k / DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W LEGNICKIM POLUOK 
98  PIKSA KAZIMIERZ 256,2k / M60BRZEGNORDIC WALKING KRUSZYNAOK 
99 PILARSKA ALINKA1346,2k / K60DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
100 PISZCZAŁKA JAKUB1156,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
101 POŚPIECH PAWEŁ861,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
102  PROSKURA DARIUSZ 606,2k / M36-49WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
103  PYPEĆ-NOWICKA ELŻBIETA 206,2k / K50BOJANOWOMUKS SZOK BOJANOWOOK 
104  RABÓW AGNIESZKA 26,2k / K16-35JELENIA GÓRADWAMARKI  
105  RACŁAWSKA JOANNA  6,2k / K60SKARBIMIERZ OSIEDLEAMATOR   
106  RACŁAWSKI JAN  6,2k / M60SKARBIMIERZ OSIEDLEAMATOR   
107  RAKOWSKA AGNIESZKA 731,5k / LEGNICALEGNICKA GRUPA GŁUCHYCHOK 
108 ROGOS HENRYK516,2k / M60LUBIĄŻŚCINAWSKA GRUPA NORDIC WALKINGOK 
109 ROKOSZ IRENEUSZ1166,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
110  RYBAŁTOWSKI PAWEŁ 446,2k / M60OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
111  SAPIECHOWSKA RENATA 346,2k / K36-49WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOOK 
112  SARZYŃSKA IWONA 156,2k / K50JAWOROK 
113 SIEBERT RENATA1176,2k / K50LEGNICA  
114  SIEMIEŃSKA MARTA 576,2k / K16-35KAMIENNA GÓRAOK  
115  SIERACKA KATARZYNA 1186,2k / K50LESZNOSTOWARZYSZENIE AZYMUT  
116 SITKOWSKI KONRAD166,2k / M16-35DOBRZEŃAMATOROK 
117  SIWAK PIOTR 1436,2k / M50RUDNAKS METRACO POLKOWICEOK 
118  SKRYCKA KATARZYNA  6,2k / K36-49LUBIN   
119 SKRZYPEK ADRIAN386,2k / M36-49RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
120 SŁOWIK JACEK1196,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
121 SMĘTEK ŁUKASZ1206,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
122 SOBOŃ PIOTR1216,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
123  SOŁTYSIAK IWONA 116,2k / K50WAŁBRZYCHCHODZĘ BOSKOOK 
124 SPRINGER EWELINA1226,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
125 SPYT TERESA1411,5k / LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
126 STACHURKA DOMINIKA961,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
127 STANOWSKA AGNIESZKA1236,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
128 STEPIEŃ JAŚ971,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
129 STERKOWICZ FRANCISZEK1401,5k / LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
130  STĘPIEŃ LUCYNA 1496,2k / K60LUBINKGHM METRACO POLKOWICE  
131 SZCZEPAŃCZYK TOMASZ941,5k / NIEPUBLICZNA SZKOŁA SPECJALNA Z LUDWIKOWIC KŁODZKICHOK 
132 SZESZO KATARZYNA1246,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
133  SZYJKA IZABELA 226,2k / K36-49KAMIENIEC WROCŁAWSKINORDIKIOK 
134 ŚLĘZAK JOANNA1256,2k / K36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
135 ŚMIETANKA EWA1391,5k / LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
136 TABOŁA MARTA1266,2k / K36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
137 TARGOSZ ZOFIA1356,2k / K60DRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
138  TATARYNOWICZ EUGENIUSZ 761,5k / NOWE MIASTECZKONIEZRZESZONYOK 
139  TATYS-PIOTROWIAK ANNA 626,2k / K36-49RASZÓWKAOK 
140 TOMASZEK WOJCIECH1276,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
141 TOMKIEWICZ BARBARA1366,2k / K50LEGNICANIEZRZESZONYOK 
142  TOPOREK RAFAŁ 751,5k / PRZODKOWONORDICOWIE LĘBORSKIE LWYOK  
143  TYCZYŃSKI MAREK 426,2k / M36-49RAWICZMASŁOWO BIEGAOK 
144 ULCZYCKI TOMASZ1286,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
145 URBANIAK KRYSTYNA406,2k / K36-49PRZEMKÓWOK 
146 URBANIAK WALDEMAR396,2k / M36-49PRZEMKÓWOK 
147  WANAGIEL JACEK  6,2k / M36-49KĄTY WROCŁAWSKIE   
148 ZAWODNIK ANONIMOWY146,2k / M50 OK 
149 WITOSZ EDYTA1296,2k / K16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK  
150 WŁODARCZYK KRZYSZTOF1306,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
151 WŁODARCZYK MICHAŁ1316,2k / M16-35WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK 
152  WOJDYŁA MIECZYSŁAW 681,5k / WROCŁAW4 WSK ZP WE WROCŁAWIUOK 
153  ZAWADZKA MARIA 1386,2k / K60LUBINKS METRACO POLKOWICEOK  
154  ZBYRYT HALINA 326,2k / K36-49NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK 
155  ZBYRYT MAREK 701,5k / NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAOK 
156  ZDOBYCH JOANNA 336,2k / K16-35PRZEMKÓWMATNER RUNNING TEAMOK  
157 ZIEGLER BARBARA1446,2k / K60LIPNOSTOWARZYSZENIE AZYMUTOK 
158 ZYCH-JAGIEŁŁO BARBARA586,2k / K60LEGNICADRAPIKI I PASJONACI NORDIC WALKINGOK 
159 ŻBIKOWSKI IRENEUSZ1326,2k / M36-49WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ IM. ANDRZEJA KRAKOWSKIEGOOK