Zawody obsługuje firma Datasport

XXXI Bieg im. Tomasz Hopfera
Janowiec Wielkopolski, 27 kwietnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 321
Odebrało numery: 293

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMOWSKI TOMASZ 20210km / M30WĄGROWIECSPEED FREAKSOK 
2  ANDRYSZAK RADEK 10810km / M40RĄBCZYNRĄBCZYNOK 
3  ANDRZEJCZAK NATALIA 15410km / K20STUDZIENKIOK 
4  ANDRZEJEWSKI RADOSŁAW 15010km / M20MIEŚCISKOOK 
5  ANGIEL WŁADYSŁAW 6510km / M70BYDGOSZCZOK  
6  BACZYŃSKI LESZEK 9410km / M50WAPNOWJS ROSOMAKOK 
7  BALCER REMIGIUSZ 4110km / M40MROCZABIAŁY MIŚOK  
8  BANDOCH MARIUSZ 17310km / M40SOLEC KUJAWSKIOK 
9  BARTKOWIAK DARIUSZ 31810km / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WLKP.OK 
10  BARTOSZ MAREK 3410km / M40KIKÓŁOK 
11  BĄKOWSKA JOANNA 8810km / K40POZNAŃOK 
12  BEDNARZ MAREK 29210km / M30POZNAŃOK 
13  BENDER BARTEK 27610km / M30KISZKOWOSPARTAKUS KISZKOWOOK 
14  BEREBECKI ROMAN 17410km / M60RYPINKB LECH RYPINOK 
15  BEREŹNICKA EWA 29310km / K40MIELESZYNOK 
16  BERKA DANIEL 16210km / M40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOK 
17  BIAŁEK DAWID 29410km / M30NAKŁO NAD NOTECIĄLUKS START NAKŁOOK 
18  BIERNAT MAGDALENA 610km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOOK 
19  BILSKI HUBERT 29510km / M30WOŁÓWURBAN EXPLORATION PLOK 
20  BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 11510km / K40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZOK  
21  BOGUSIEWICZ ANTONI 4510km / M30POZNAŃJANOWY MŁYNOK 
22  BOGUSIEWICZ KAROLINA 1110km / K30POZNAŃJANOWY MŁYNOK 
23  BORUCKI KRYSTIAN 26810km / M30GNIEZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOOK 
24  BRATEK ANDRZEJ 23810km / M60BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOK 
25  BRZYKCY ADAM 25810km / M30ŻNINOK 
26  BURZYŃSKA DOROTA 16810km / K40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOK 
27  BUTOWSKI KRZYSZTOF 26910km / M30TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOŚCIOK 
28  CHMIELARZ JUSTYNA 8210km / K30KRUSZWICACHMIELARZ TEAMOK 
29  CHMIELARZ KRZYSZTOF 8510km / M20KRUSZWICACHMIELARZ TEAMOK 
30  CHMIELARZ SEBASTIAN 8910km / M30TORUŃCHMIELARZ TEAMOK 
31  CHMIELOWIEC KATARZYNA 22110km / K30BRZOZAOK 
32  CHOJNICKI DAMIAN 30810km / M20GŁOGOWOGKS FABIANKIOK 
33  CIEŚLIK ZDZISŁAW 4910km / M60GOŁAŃCZPRZEWÓZ OSÓB ZDZISŁAW CIEŚLIKOK 
34  CYROK MAREK 17610km / M40DĄBROWAMMC TEAM DĄBROWAOK 
35 CZERNIAK ELŻBIETA24610km / K60BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
36  CZERNIAK HENRYK 24710km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
37 CZUK MAREK11610km / M60TORUŃOK 
38 CZYZEWSKA ANNA5510km / K30BYDGISZCZOK