Zawody obsługuje firma Datasport

28. Bieg 1920
Radzymin, 15 sierpnia 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 351
Odebrało numery: 347

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ABDERRAHIM ELASRI1121km / M30RABATASTPMARMAROK  
2  ADAMIAK ROBERT 1221km / M50CIECHANÓWCURTISPOLPOLOKOK 
3  ADAMSKI MICHAŁ 1321km / M30RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOKPowiat 
4  ANDRZEJEWSKI PIOTR 1421km / M30WARSZAWARADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOK 
5 ANTONIEWSKI GRZEGORZ1521km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
6  ARTEMIUK EUGENIA 1621km / K60HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLPOLOKOK 
7 BAGRIANOW ADAM1721km / M20WARSZAWAKALIMERAPOLPOLOKOK  
 Wygrał bieg jednoosobowy na 60m.
8  BARAN ZBIGNIEW 18HB / BIELSKO BIAŁAIKS SMOK ORNETAPOLPOLOKOKWozek 
9  BARANOWSKI KRZYSZTOF 1921km / M50ZIELONKATO NATURALNEPOLPOLOKOKPowiat 
10  BARTCZAK ROBERT 2021km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
11 BARTKIEWICZ IRENEUSZ2121km / M30ZAGOŚCINIECPOLPOLOKOK 
12  BARTKIEWICZ KRZYSZTOF 2221km / M40TORUŃOUTLET BIEGOWY BARTKIEWICZPOLPOLOKOKZolnierz 
13  BIAŁAS STANISŁAW 2321km / M60PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIIPOLPOLOKOK 
14  BIAŁOBRZESKI WITOLD 2421km / M65OSTROŁĘKAPOLPOLOKOK 
15  BIELECKA MAGDALENA 2521km / K20WARSZAWABE ACTIVE TRUCKERPOLPOLOKOK 
16  BIELECKI HENRYK 2621km / M40LUDWINÓWGKS DĄBRÓWKAPOLPOLOKOK 
17  BLADOS TOMASZ 2721km / M30WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOLOKOK 
18 BOCIĄGA PAWEŁ2821km / M40WARSZAWACOCA COLA RADZYMINPOLPOLOK 
19  BODYCH MACIEJ 2921km / M40ZĄBKIPOLPOLOKOKPowiat 
20  BOŁDAK MACIEJ 3021km / M30WARSZAWAFILIPIAK RULEZPOLPOLOKOK 
21  BOROWICZ BEATA 3121km / K40OŁAWAKWP WROCŁAWPOLPOLOKOK  
22  BORYCEUSZ-MATUSIAK IWONA 3221km / K30WOŁOMINPOLPOLOKOKPowiat 
23 BOSEK ROBERT3321km / M40WARSZAWAORANGE POLSKAPOLPOLOKOK 
24 BRODACKI WALDEMAR35821km / M60PUŁAWYPOLPOLOK 
25  BUDZYŃSKI KRZYSZTOF 3421km / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK  
26  BUJNICKI KAZIMIERZ 3521km / M50WOŁOMINMORSY ZIELONKAPOLPOLOKOKPowiat  
27 CAŁKA AGNIESZKA3621km / K40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKPowiat 
28  CAŁKA GRZEGORZ 35121km / M40RADZYMINRADZYMIN RUN TEAMPOLPOLOKOKPowiat 
29  CERAULO FAUST 3721km / M30BUSTO ARSIZIOA.S.D. ATLETICA SAN MARCO U.S. ACLIITAITAOKOK 
30  CHARUBIN MARIUSZ 3821km / M40ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZPOLPOLOKOKPoamp 
31 CHEMUTAI JOYLINE3921km / K20ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOKOK 
32  CHOROŚ SYLWIA 4021km / K30WARSZAWAPOLPOLOKOK 
33 CHUDZIK MATEUSZ4121km / M20RADZYMINKALIMERAPOLPOLOKOKPowiat 
34  CICHOWSKI PATRYK 4221km / M20IŁAWAILAWAPOLPOLOKOK  
35  CYBULSKI ADAM 4321km / M50WARSZAWARWKL-L W WARSZAWIEPOLPOLOKOK 
36 CYMERMAN BŁAŻEJ44HB / JÓZEFÓWPOLPOLOKWozek 
37  CZARNECKA - BARAN JOANNA 45HB / BIELSKO-BIAŁĄIKS SMOK ORNETAPOLPOLOKOKWozek 
38 CZARNECKI KAROL4621km / M30WARSZAWACOCA COLA RADZYMINPOLPOLOK 
39  CZARNOTA PIOTR 47HB / JAWORZNOPOLPOLOKOKWozek  
40  CZECHOWSKI JERZY 4821km / M70WARSZAWAMZA WARSZAWAPOLPOLOKOK  
41 CZWARNO TOMASZ35721km / M40NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIPOLPOLOK