Zawody obsługuje firma Datasport

29. Międzynarodowy Półmaraton Philips
Piła, 08 września 2019 r.


Drużyny Szkół Wyższych - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Policji - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3486
Odebrało numery: 2787

Liczba opłaconych zawodników: 3167
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAM AGATA 10121km / K20WĄGROWIECBIEGAJĄCY WAGROWIECPOLPOLOKOK 
2  ABUCEWICZ MAREK 315021km / M40SZTUMWATACHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZAK ARTUR 5621km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
4  ADAMCZAK GRZEGORZ 64421km / M40BŁONIELEGIONPOLPOLOKOK 
5  ADAMCZAK MAREK 277021km / M50PLEWISKAPOLPOLOKOK 
6  ADAMCZAK ZBIGNIEW 171921km / M30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLPOLOKOK  
7  ADAMCZYK BENIAMIN 252421km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAPOLPOLOKOK 
8  ADAMCZYK NATALIA  21km / K20ŁODYGOWICEAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLPOL OKOMWP Student  
9  ADAMCZYK ROBERT 82621km / M40WAŁCZRUNNER`S OF WAŁCZPOLPOLOKOK 
10  ADAMCZYK ZACHARIASZ  21km / M20GDYNIAPOLPOL OK  
11  ADAMSKI KRZYSZTOF 170421km / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
12 ADHAM SALAMA299921km / M40IPA ISRAELISRISROKOKPolicja 
13  ADRIAN JANIK 10221km / M40PIŁAGROPOLPOLOKOKPowiat 
14 ADRYAN ADAM 21km / M40WIELICHOWOPOLPOL OK  
15  AFANASYEVA YANA 82921km / K20KRAKOWWYBIERZPOLPOLOKOK 
16  AFTYKA MATEUSZ 110421km / M20ZAMOŚĆPOLPOLOKOK 
17 AGACIŃSKI TADEUSZ 21km / M50POZNAŃSPORTOWY KAŹMIERZPOLPOL OK  
18  AGATA ROBERT 10321km / M30BIEDRUSKOPOLPOLOKOKOMWP 
19  AKUSZEWSKA AGATA 263621km / K50PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMPOLPOLOKOK  
20  ALEKSANDROWICZ JOANNA 157421km / K30SZCZECINPOLPOLOKOK 
21  ALEKSANDROWICZ MARCIN 100721km / M40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
22  ALEX SEBASTIAN 143721km / M20POZNAŃPOLPOLOKOK 
23  ALICHNIEWICZ MICHAŁ 172721km / M40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat PhilipsPil 
24 ALON OFRY300421km / M50IPA ISRAELISRISROKOKPolicja 
25 ALON RAZ300121km / M40IPA ISRAELISRISROKOKPolicja 
26 AMIR ATAWNA300821km / M40ISRAREL POLICEISRISROKOKPolicja 
27  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 166421km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK 
28 ANCZYK KRYSTYNA 229221km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAPOLPOLOKOK 
29  ANDREASIK MARIUSZ 88621km / M30WARSZAWAPRO-MILE TEAMPOLPOLOKOK 
30 ANDROSHCHUK ANDREY95021km / M30KIJOWUKRUKROKOK 
31  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 196421km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOKOK 
32 ANDRZEJCZAK MONIKA3421km / K30MKL SZCZECINPOLPOLOKMP OMWP 
33  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 243621km / M40ŚMIŁOWO4RUN TEAM PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
34  ANDRZEJCZAK TOMASZ 233921km / M40SZCZYTNIKIPOLPOLOKOK 
35 ANDRZEJCZUK KAMIL221921km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOKOKNauczyciel  
36  ANDRZEJEWSKI DOMINIK 164121km / M30MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAPOLPOLOKOK 
37  ANGER WOJCIECH 10421km / M30KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLPOLOKOK 
38  ANTKOWIAK AGATA 164221km / K20SIERAKÓWPOLPOLOKOKStudent 
39  ANTKOWIAK MONIKA 173721km / K30MUROWANA GOŚLINAMUAY RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
40 ANTOS DAWID134721km / M20BEŁCHÓWOSP RUNNING POLESIEPOLPOLOKOK  
41  ANTOSIAK KAROLINA 290421km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREWLDZPOLPOLOKOK 
42  ANTOSIAK KRZYSZTOF 10521km / M40CHODZIEŻ-POLPOLOKOK  
43  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 10621km / M40SIEDLCEWYBIERZPOLPOLOKOK 
44 APTOWICZ DAMIAN232821km / M20BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
45  ARANOWSKA IRENA 255521km / K50LĘBORKPOLPOLOKOK 
46  ARCISZ PRZEMYSŁAW 156221km / M30SZCZECINPOLPOLOKOK  
47  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 244321km / M40ŚWIDWINPOLPOLOKOK 
48  AUGUŚCIK GRZEGORZ  21km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLPOL OK  
49 BABIŃSKA AGNIESZKA146221km / K40SŁUPSKPOLPOLOKOK 
50  BACH JANUSZ 112021km / M30POZNAŃPAPIS TEAMPOLPOLOKOK 
51  BACZULIS MAGDALENA  21km / K40SZCZECINKOS BNO SZCZECINPOLPOL OK  
52 BAGROWSKI MAREK 76121km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOLOKOK 
53 BAJDA JACEK4721km / M40WKB META LUBLINIECPOLPOLOKOMWP 
54  BAJDA PIOTR 173921km / M50POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWOPOLPOLOKOKOMWP 
55  BAJDOR ŁUKASZ 110621km / M40CZŁUCHÓWŻÓŁWIEPOLPOLOKOK 
56  BAK MICHAŁ 10721km / M30LUTUTÓWPOLPOLOKOK 
57  BALABAN WITEK 167621km / M50CHOJNICZKIPOLPOLOKOK 
58  BALCARCZYK EMILIA 167521km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLPOLOKOK 
59  BALCEROWICZ MACIEJ 220621km / M40GDYNIATOYOTA WALDER GDYNIAPOLPOLOKOK  
60  BALCZYŃSKA ANNA 10821km / K30POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPOLPOLOKOK 
61  BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 106621km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.POLPOLOKOK 
62  BAŁULIS RAJMUND 266721km / M20SUWAŁKITEAM BIEGAM BO CHCĘ.POLPOLOKOK 
63  BANACH KAROLINA 278521km / K30WĄGROWIECMAMY BIEGAMYPOLPOLOKOK 
64  BANACZYK WIOLETTA 168021km / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTPOLPOLOKOK 
65  BANASIAK ANNA 309421km / K30ZGIERZROSSMANNPOLPOLOKOK 
66  BANASIK ANNA  21km / K30BIELSKO-BIAŁAPOLPOL OK  
67  BANASIK KATARZYNA 10921km / K30STRĄCZNOPOLPOLOKOK 
68  BANDOCH MARIUSZ 123921km / M40SOLEC KUJAWSKIKWP BYDGOSZCZPOLPOLOKOKPolicja 
69  BANEK PAWEŁ 239821km / M30JESZKOWICEPOCZTA POLSKAPOLPOLOKOK 
70  BARAN SEBASTIAN 71221km / M40ZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
71  BARAŃSKI JAKUB 266121km / M40GDAŃSKPOLPOLOKOK  
72  BARAŃSKI MARCIN 97521km / M20PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
73  BARAŃSKI PAWEŁ 11021km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
74  BARAŃSKI PAWEŁ 150521km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKOK  
75 BARCZAK PIOTR189021km / M20POZNAŃPOLPOLOKOK  
76  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 232321km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUPOLPOLOKOK 
77  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 232421km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
78  BARDAN MICHAL  21km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMPOLPOL OK  
79  BARDAN MICHAŁ 296721km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMPOLPOLOKOK  
80  BARDZIŃSKI PAWEł 11121km / M40CHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWEPOLPOLOKOK 
81  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 161321km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOKOK 
82  BARSZCZ TOMASZ 11221km / M30BYDGOSZCZCBPOLPOLOKOK 
83  BARSZCZAK TOMASZ 11321km / M20DŹWIRZYNOKOŁOBRZEG BIEGAPOLPOLOKOK 
84  BARTKIEWICZ HALINA 11421km / K40ZIELONA GÓRAPOLPOLOKOKNauczyciel 
85  BARTKOWIAK ARTUR 11521km / M20RUCHOCICEPOLPOLOKOK 
86  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 155921km / M20POZNAŃPOLPOLOKOKStudent 
87  BARTKOWIAK SZYMON 178621km / M20LESZNOPOLPOLOKOK 
88  BARTNIK MAŁGORZATA 313321km / K40TUROWOPOLPOLOKOK 
89  BARTOSEWICZ JACEK 238421km / M40CZERWONAKPOLPOLOKOK 
90  BARTOSZ MARIUSZ 318621km / M40LESZNOPOLPOLOKOK 
91  BARWIKOWSKA BOGUSIA 242221km / K40SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOKOK 
92  BAUM BARTOSZ 255821km / M30PUSZCZYKOWOUKS CITYZEN_/BE3POLPOLOKOK 
93  BAUMGART JOANNA 24721km / K30POZNAŃPOLPOLOKOK  
94  BAUMGART UWE 307821km / M40ALTLANDSBERGGERGEROKOK 
95 BAZIUK ANETA252021km / K40PIŁACALYPSOPOLPOLOKOKPowiat 
96  BAZYLEWICZ HUBERT  21km / M30WARSZAWAPOLPOL OK  
97  BAZYLIŃSKI KRZYSZTOF 274421km / M40WAŁCZDRAKO WAŁCZPOLPOLOKOK 
98  BĄCZKOWSKI JAN 292321km / M20GOŁANCZPOLPOLOKOK 
99 BĄK FILIP 128321km / M40LESZNOMAKALU TEAMPOLPOLOKOK 
100  BĄK JOANNA 23721km / K20LUBOŃPOMEDALEALBOWCALEPOLPOLOKOK  
101  BECHERT MACIEJ 11921km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPOLPOLOKOK 
102  BECHTA DAMIAN 114321km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOKOK 
103  BEDNARCZYK GERARD 61821km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK 
104  BEDNARCZYK TOMASZ 297621km / M30TRZCIANKAPOLPOLOKOK 
105  BEDNAREK MARCIN 12021km / M30POZNAŃDORADCARN.PLPOLPOLOKOK 
106  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 11621km / M40SUCHY LASPOLPOLOKOK 
107  BEDNARZ PAWEL 12121km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
108  BEDNARZ SEBASTIAN 187021km / M40KOSZALINPOLPOLOKOK 
109  BEKTA RYSZARD 240221km / M60PIŁASENIORAPOLPOLOKOKPowiat 
110  BELTER BARBARA 12221km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
111  BENDER BARTEK 314921km / M30KISZKOWOSPARTAKUS KISZKOWOPOLPOLOKOK 
112  BENDERSKI GRZEGORZ 162921km / M40KWIDZYNPOLPOLOKOK 
113  BENDINGER KRYSTIAN 221221km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOLOKOKStudent 
114  BENDINGER KRZYSZTOF 221321km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOLOKOK 
115  BERKA DANIEL 211621km / M40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLPOLOKOK 
116 BERNACIAK BOGUSZ12321km / M30PIŁA-POLPOLOKOKPowiat  
117  BERNARD NATALIA 154321km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
118  BERNAT PAWEŁ 133721km / M40WARSZAWAWYBIERZPOLPOLOKOK 
119  BERNAT ROBERT 89321km / M40SUCHY LASSKIS TEAMPOLPOLOKOK 
120  BIAŁA BEATA 153621km / K50GDAŃSKPOLPOLOKOK 
121  BIAŁA MONIKA 70921km / K40POZNAŃPOLPOLOKOK  
122  BIAŁAS LIDIA 237621km / K20WIELEŃPOLPOLOKOK 
123  BIAŁAS MARIUSZ 285621km / M30CERADZ DOLNYZABIEGANI LUSÓWKOPOLPOLOKOK 
124  BIAŁCZYK MARIUSZ 12421km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPOLPOLOKOKPowiat PhilipsPil 
125  BIAŁECKA SYLWIA 12521km / K40ŁÓDŹEVERRUNPOLPOLOKOK 
126 ZAWODNIK ANONIMOWY149821km / M20 POLPOLOKOK 
127  BIAŁOBŁOCKI TOMASZ 109521km / M50KIEKRZGRUPA MEDYCZNAPOLPOLOKOK 
128  BIAŁOUS KRZYSZTOF 168321km / M50BYDGOSZCZBRAKPOLPOLOKOK 
129  BIAZIK MARIUSZ 197321km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK  
130  BIECKI MARCIN 70621km / M30PIŁA104 BATALION LOGISTYCZNY BWD WKP-WPOLPOLOKOKOMWP Powiat 
131  BIEDA ROBERT 256221km / M50CZASTARYGKS CZASTARYPOLPOLOKOK  
132  BIEDNA AGNIESZKA 81921km / K40ROKIETNICAPOLPOLOKOK 
133 BIEDRZYCKI ANDRZEJ277621km / M60KOŁOBRZEGOSP STARY BOREKPOLPOLOKOK 
134  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 93621km / M40RYPINPOLPOLOKOK 
135 BIEGAŃSKI PAWEŁ135221km / M30SŁUPSKZEGA GABINET SŁUPSKPOLPOLOKOK 
136  BIELACHA MACIEJ 151621km / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK 
137  BIELEC ADAM 135921km / M30SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLPOLOKOK  
138  BIELECKI SZCZEPAN 272521km / M20MEDYNIA GŁOGOWSKAPOLPOLOKOK 
139  BIELENINIK ARKADIUSZ 101121km / M40PUCICEPOLPOLOKOK 
140  BIELEWICZ ANNA  21km / K40SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLPOL OK  
141  BIELIŃSKI DOMINIK 273521km / M20NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
142  BIELIŃSKI ŁUKASZ 289221km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK 
143  BIERNACKI ALEKSANDER 212321km / M40MILANÓWEKPOLPOLOKOK 
144 BIERNACKI RENE121121km / M70POLANICA-ZDRÓJ-POLPOLOKOK  
145  BIERNAT DAWID 129021km / M30GOSTYŃPOLPOLOKOK 
146  BIERNAT MAGDALENA 12621km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLPOLOKOK 
147  BIERNAT MONIKA  21km / K30RZESZÓWPOLPOL OK  
148  BINIAK PAWEŁ  21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED BPOLPOL OK  
149  BINKOWSKA MAGDALENA 275421km / K30POZNANŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLPOLOKOK 
150  BINKOWSKI MATEUSZ 245321km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAMPOLPOLOKOK 
151  BIRGER AGATA 88821km / K30PRZECŁAWPOLPOLOKOK  
152  BIRLET PAWEŁ 12721km / M30KROSNO K/MOSINYPOLPOLOKOK 
153  BISKUPSKI RAFAŁ 68221km / M40PIŁA*SAN ESCOBAR*POLPOLOKOKPowiat  
154  BLANDZIŃSKI FILIP  21km / M20POZNAŃVICTORIAPOLPOL OKStudent  
155  BLEJA KRYSTIAN 95721km / M40BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLPOLOKOK 
156  BŁASZAK ŁUKASZ 265621km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIPOLPOLOKOK 
157 ZAWODNIK ANONIMOWY238021km / M30 PKO BANK POLSKIPOLPOLOKOK 
158  BŁASZCZYK GRZEGORZ 185921km / M40PIŁACOLOURS FACTORYPOLPOLOKOKPowiat 
159  BŁASZCZYK LUIZA  21km / K20ŚREMPOLPOL OK  
160  BŁASZCZYK ROBERT 308121km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNPOLPOLOKOK 
161  BŁAUCIAK MIROSŁAW 152021km / M40PIŁA104 BATALION LOGISTYCZNY BWD WKP-WPOLPOLOKOKOMWP Powiat 
162  BŁAUCIAK MONIKA 152121km / K40PIŁAOITIA SZPITAL PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
163  BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 12821km / K40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
164  BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 244421km / M40ŚWIDWIN2001POLPOLOKOK  
165  BŁOŃSKA MONIKA 193021km / K30GLIWICEPOLPOLOKOK 
166  BŁOŃSKI DARIUSZ 162321km / M50TORUŃRC MŁYNIECPOLPOLOKOK 
167  BŁOŃSKI ROBERT 131021km / M40WARSZAWAPOLPOLOKOK  
168  BOBOWSKI WOJCIECH 75021km / M30WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKOK 
169  BOBRYK JOANNA 153821km / K30SZCZECINEKPOLPOLOKOK  
170  BOCHAN LIDIA 152221km / K40PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
171  BOGUSŁAW ŁUKASZ 12921km / M20WAŁCZPOLPOLOKOK 
172  BOGUSZ JUSTYNA 268921km / K30WAŁCZPOLPOLOKOK 
173  BOGUSZ KAROLINA 293121km / K20POZNAŃWKURW TEAMPOLPOLOKOK 
174  BOGUSZ WOJCIECH 269021km / M30WAŁCZPOLPOLOKOK 
175  BOHOSIEWICZ BORYS 132521km / M40KRAKÓWWATACHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOLOKOK 
176  BOJARSKA AGNIESZKA 140121km / K40PŁOCK-POLPOLOKOK 
177  BOJKOWSKI JANUSZ 8221km / M40POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOPOLPOLOKOK 
178  BOMBICKI MIŁOSZ 247721km / M30SZUBINPOLPOLOKOK 
179  BONALSKA MAGDALENA 176821km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOLOKOK 
180  BONIECKI PIOTR 306221km / M40CZARNE BŁOTO/K. TORUNIA6 SAMODZIELNY ODDZIAŁ GEOGRAFICZNY TORUŃPOLPOLOKOKOMWP 
181  BOREK ROBERT 130721km / M40ŚWIECIEKPP ŚWIECIEPOLPOLOKOKPolicja 
182  BORKOWSKA ALICJA 13021km / K40ZŁOCIENIECPOLPOLOKOK 
183  BORKOWSKA ANNA 311021km / K30NOJEWOPOLPOLOKOK 
184  BORKOWSKI MICHAŁ 13121km / M20ŁABISZYNPOLPOLOKOK 
185  BORODIN ANNA 91521km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
186  BORODIN MICHAŁ 13221km / M30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
187  BOROWIAK DAWID 121521km / M20PIŁAPUSS PIŁAPOLPOLOKOKStudent Powiat 
188  BOROWICKI JAROSŁAW 228321km / M40CZŁUCHÓWBRAKPOLPOLOKOK  
189  BOROWICZ ANNA 204821km / K30PIŁA----POLPOLOKOKNauczyciel Powiat 
190 BOROWICZ MARCIN13321km / M40POZNANM A G D A L E N A D I APOLPOLOKOK 
191  BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA 13421km / K30ROKIETNICAFREE RUNPOLPOLOKOK 
192 BOROVKOV SERGII286921km / M30WARSZAWARANPOLPOLOKOK 
193  BORÓWKO KINGA 13521km / K30PIŁAPOLPOLOKOKPowiat 
194  BORSUK DOROTA 144321km / K40KOSZALINPOLPOLOKOK 
195  BORSZCZ ANDRZEJ 170221km / M50PILANIEZRZESZONYPOLPOLOKOKPowiat 
196  BORUC BARBARA 45021km / K50SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKPOLPOLOKOK 
197  BORUCH EDWARD 13621km / M50WAŁCZPOLPOLOKOK 
198  BORUCH KAROL  21km / M20STRZYŻEWICEPOLPOL OKOMWP  
199  BORUTA PIOTR 145221km / M20CHOJNICEKPP CZŁUCHÓWPOLPOLOKOKPolicja 
200  BORYSIUK MICHAŁ 163221km / M20ZŁOTÓWPOLPOLOKOKStudent 
201  BORZĘCKI SŁAWOMIR 13721km / M30KACZORYPOLPOLOKOKPowiat 
202  BOSIAK PATRYCJA 100621km / K20WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM/KMP WROCŁAWPOLPOLOKOKPolicja 
203  BOSIANEK ANNA  21km / K30PIŁA-POLPOL OK  
204  BOSIANEK KAMILA 135721km / K40PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLPOLOKOKPowiat  
205  BOSIANEK RAFAŁ 260021km / M40PIŁA4 RUN TEAM PACEMAKERPOLPOLOKOKPowiat 
206  BRACH KAROLINA 228821km / K30SZCZECINEKCROSSTEAM SZCZECINEKPOLPOLOKOK 
207  BRANDYS GRZEGORZ 92021km / M30ZŁOTÓWPOLPOLOKOK 
208  BRANIA HIERONIM 194121km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLPOLOKOK 
209  BRAUN GRZEGORZ 117921km / M20GRYFICEGRYFICEPOLPOLOKOKOMWP  
210  BRĘK ANNA 131121km / K30KÓRNIKSMAKOSZE PIWAPOLPOLOKOKPolicja 
211  BROCA JAROSŁAW 207021km / M40KOSZALINFORRESTRUNPOLPOLOKOK 
212  BRODOWSKA AGNIESZKA 230321km / K30ŚWIDWINDEMONY PRĘDKOŚCIPOLPOLOKOK 
213  BRODZIAK PAWEŁ 281721km / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
214  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 31921km / M60SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZPOLPOLOKOK 
215  BRONOWICKI KAROL 270421km / M40GÓRZNAPOLPOLOKOK 
216  BRONŻEWSKI MICHAL 110721km / M30PABIANICEO.C.B PABIANICEPOLPOLOKOK  
217 BROWARCZYK TOMASZ145521km / M30ŁEBIEŃSKA HUTA-POLPOLOKOKOMWP 
218  BROŻYNA ROBERT 148021km / M40ŚWIDNICAPOLPOLOKOKPolicja 
219  BROŻYNIAK JAKUB 13821km / M30KRAKÓWPOLPOLOKOK  
220  BRÓDKA IGOR 267721km / M20JAROCINPOLPOLOKOKStudent 
221  BRUSS KRZYSZTOF 200421km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPOLPOLOKOK 
222  BRYCHCY KAROL 187921km / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK