Zawody obsługuje firma Datasport

29. Międzynarodowy Półmaraton Philips
Piła, 08 września 2019 r.


Drużyny Szkół Wyższych - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyna Policji - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3496
Odebrało numery: 2787

Liczba opłaconych zawodników: 3167
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAM AGATA 10121km / K20WĄGROWIECBIEGAJĄCY WAGROWIECOKOK 
2  ABUCEWICZ MAREK 315021km / M40SZTUMWATACHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
3  ADAMCZAK ARTUR 5621km / M40POZNAŃOKOK 
4  ADAMCZAK GRZEGORZ 64421km / M40BŁONIELEGIONOKOK 
5  ADAMCZAK MAREK 277021km / M50PLEWISKAOKOK 
6  ADAMCZAK ZBIGNIEW 171921km / M30SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYOKOK  
7  ADAMCZYK BENIAMIN 252421km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDAOKOK 
8  ADAMCZYK NATALIA  21km / K20ŁODYGOWICEAKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH OKOMWP Student  
9  ADAMCZYK ROBERT 82621km / M40WAŁCZRUNNER`S OF WAŁCZOKOK 
10  ADAMCZYK ZACHARIASZ  21km / M20GDYNIA OK  
11  ADAMSKI KRZYSZTOF 170421km / M40WROCŁAWOKOK 
12 ADHAM SALAMA299921km / M40IPA ISRAELOKOKPolicja 
13  ADRIAN JANIK 10221km / M40PIŁAGROOKOKPowiat 
14 ADRYAN ADAM 21km / M40WIELICHOWO OK  
15  AFANASYEVA YANA 82921km / K20KRAKOWWYBIERZOKOK 
16  AFTYKA MATEUSZ 110421km / M20ZAMOŚĆOKOK 
17 AGACIŃSKI TADEUSZ 21km / M50TULCESPORTOWY KAŹMIERZ OK  
18  AGATA ROBERT 10321km / M30BIEDRUSKOOKOKOMWP 
19  AKUSZEWSKA AGATA 263621km / K50PUSZCZYKOWOKOŚCIAN TEAMOKOK  
20  ALEKSANDROWICZ JOANNA 157421km / K30SZCZECINOKOK 
21  ALEKSANDROWICZ MARCIN 100721km / M40PIŁAOKOKPowiat 
22  ALEX SEBASTIAN 143721km / M20POZNAŃOKOK 
23  ALICHNIEWICZ MICHAŁ 172721km / M40PIŁAOKOKPowiat PhilipsPil 
24 ALON OFRY300421km / M50IPA ISRAELOKOKPolicja 
25 ALON RAZ300121km / M40IPA ISRAELOKOKPolicja 
26 AMIR ATAWNA300821km / M40ISRAREL POLICEOKOKPolicja 
27  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 166421km / K30POZNAŃOKOK 
28 ANCZYK KRYSTYNA 229221km / K60LEGNICATEAM DRACZYŃSKI , NGB KORONA LEGNICAOKOK 
29  ANDREASIK MARIUSZ 88621km / M30WARSZAWAPRO-MILE TEAMOKOK 
30 ANDROSHCHUK ANDREY95021km / M30KYIVOKOK 
31  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 196421km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEOKOK 
32  ANDRZEJCZAK MARIUSZ 243621km / M40ŚMIŁOWO4RUN TEAM PIŁAOKOKPowiat 
33 ANDRZEJCZAK MONIKA3421km / K30MKL SZCZECINOKMP OMWP 
34  ANDRZEJCZAK TOMASZ 233921km / M40SZCZYTNIKIOKOK 
35 ANDRZEJCZUK KAMIL221921km / M20DOBROSZYCEOKOKNauczyciel  
36  ANDRZEJEWSKI DOMINIK 164121km / M30MUROWANA GOŚLINAKB GEPARD MUROWANA GOŚLINAOKOK 
37  ANDRZEJEWSKI MAREK  21km / M40KRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGA OK  
38  ANGER WOJCIECH 10421km / M30KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAOKOK 
39  ANTKOWIAK AGATA 164221km / K20SIERAKÓWOKOKStudent 
40  ANTKOWIAK MONIKA 173721km / K30MUROWANA GOŚLINAMUAY RUNNING TEAMOKOK 
41 ANTOS DAWID134721km / M20BEŁCHÓWOSP RUNNING POLESIEOKOK  
42  ANTOSIAK KAROLINA 290421km / K30ŁÓDŹREEBOKRUNCREWLDZOKOK 
43  ANTOSIAK KRZYSZTOF 10521km / M40CHODZIEŻ-OKOK  
44  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 10621km / M40SIEDLCEWYBIERZOKOK 
45 APTOWICZ DAMIAN232821km / M20BYDGOSZCZOKOK 
46  ARANOWSKA IRENA 255521km / K50LĘBORKOKOK 
47  ARCISZ PRZEMYSŁAW 156221km / M30SZCZECINOKOK  
48  AUGUSTYNIAK GRZEGORZ 244321km / M40ŚWIDWINOKOK 
49  AUGUŚCIK GRZEGORZ  21km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKO OK  
50 BABIŃSKA AGNIESZKA146221km / K40SŁUPSKOKOK 
51  BACH JANUSZ 112021km / M30POZNAŃPAPIS TEAMOKOK 
52  BACZULIS MAGDALENA  21km / K40SZCZECINKOS BNO SZCZECIN OK  
53 BAGROWSKI MAREK 76121km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAOKOK 
54 BAJDA JACEK4721km / M40WKB META LUBLINIECOKOMWP 
55  BAJDA PIOTR 173921km / M50POŁCZYNOUM WŁADYSŁAWOWOOKOKOMWP 
56  BAJDOR ŁUKASZ 110621km / M40CZŁUCHÓWŻÓŁWIEOKOK 
57  BAK MICHAŁ 10721km / M30LUTUTÓWOKOK 
58  BALABAN WITEK 167621km / M50CHOJNICZKIOKOK 
59  BALCARCZYK EMILIA 167521km / K30DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIOKOK 
60  BALCEROWICZ MACIEJ 220621km / M40GDYNIATOYOTA WALDER GDYNIAOKOK  
61  BALCZYŃSKA ANNA 10821km / K30POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOOKOK 
62  BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 106621km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.OKOK 
63  BAŁULIS RAJMUND 266721km / M20SUWAŁKITEAM BIEGAM BO CHCĘ.OKOK 
64  BANACH KAROLINA 278521km / K30WĄGROWIECMAMY BIEGAMYOKOK 
65  BANACZYK WIOLETTA 168021km / K50ZŁOTÓWLILL-SPORTOKOK 
66  BANASIAK ANNA 309421km / K30ZGIERZROSSMANNOKOK 
67  BANASIK ANNA  21km / K30BIELSKO-BIAŁA OK  
68  BANASIK KATARZYNA 10921km / K30STRĄCZNOOKOK 
69  BANDOCH MARIUSZ 123921km / M40SOLEC KUJAWSKIKWP BYDGOSZCZOKOKPolicja 
70  BANEK PAWEŁ 239821km / M30JESZKOWICEPOCZTA POLSKAOKOK 
71  BARAN SEBASTIAN 71221km / M40ZŁOTÓWOKOK 
72  BARAŃSKI JAKUB 266121km / M40GDAŃSKOKOK  
73  BARAŃSKI MARCIN 97521km / M20PIŁAOKOKPowiat 
74  BARAŃSKI PAWEŁ 11021km / M30PIŁAOKOKPowiat 
75  BARAŃSKI PAWEŁ 150521km / M30WIECHLICEWIECHLICE RUNOKOK  
76 BARCZAK PIOTR189021km / M20POZNAŃOKOK  
77  BARCZYKOWSKA AGNIESZKA 232321km / K40POZNAŃSTREFA KOMFORTUOKOK 
78  BARCZYKOWSKI GRZEGORZ 232421km / M40POZNAŃOKOK 
79  BARDAN MICHAL  21km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAM OK  
80  BARDAN MICHAŁ 296721km / M30WARSZAWAALD RUNNING TEAMOKOK  
81  BARDZIŃSKI PAWEł 11121km / M40CHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWEOKOK 
82  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 161321km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOKOK 
83  BARSZCZ TOMASZ 11221km / M30BYDGOSZCZCBOKOK 
84  BARSZCZAK TOMASZ 11321km / M20DŹWIRZYNOKOŁOBRZEG BIEGAOKOK 
85  BARTKIEWICZ HALINA 11421km / K40ZIELONA GÓRAOKOKNauczyciel 
86  BARTKOWIAK ARTUR 11521km / M20RUCHOCICEOKOK 
87  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 155921km / M20POZNAŃOKOKStudent 
88  BARTKOWIAK SZYMON 178621km / M20LESZNOOKOK 
89  BARTNIK MAŁGORZATA 313321km / K40TUROWOOKOK 
90  BARTOSEWICZ JACEK 238421km / M40CZERWONAKOKOK 
91 BARTOSZ DZIAMSKI11721km / M20MUROWANA GOŚLINAOKOK 
92  BARTOSZ MARIUSZ 318621km / M40LESZNOOKOK 
93  BARWIKOWSKA BOGUSIA 242221km / K40SOLEC KUJAWSKIOKOK 
94  BAUM BARTOSZ 255821km / M30PUSZCZYKOWOUKS CITYZEN_/BE3OKOK 
95  BAUMGART JOANNA 24721km / K30POZNAŃOKOK  
96  BAUMGART UWE 307821km / M40ALTLANDSBERGOKOK 
97 BAZIUK ANETA252021km / K40PIŁACALYPSOOKOKPowiat 
98  BAZYLEWICZ HUBERT  21km / M30WARSZAWA OK  
99  BAZYLIŃSKI KRZYSZTOF 274421km / M40WAŁCZDRAKO WAŁCZOKOK 
100  BĄCZKOWSKI JAN 292321km / M20GOŁANCZOKOK 
101 BĄK FILIP 128321km / M40LESZNOMAKALU TEAMOKOK 
102  BĄK JOANNA 23721km / K20LUBOŃPOMEDALEALBOWCALEOKOK  
103  BECHERT MACIEJ 11921km / M50GNIEZNONIGHT RUNNERS GNIEZNOOKOK 
104  BECHTA DAMIAN 114321km / M20BIAŁA PODLASKAADIDAS RUNNERS WARSAWOKOK 
105  BEDNARCZYK GERARD 61821km / M30KRAKÓWOKOK 
106  BEDNARCZYK TOMASZ 297621km / M30TRZCIANKAOKOK 
107  BEDNAREK MARCIN 12021km / M30POZNAŃDORADCARN.PLOKOK 
108  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 11621km / M40SUCHY LASOKOK 
109  BEDNARZ PAWEL 12121km / M40MIECZEWONIEZRZESZONYOKOK 
110  BEDNARZ SEBASTIAN 187021km / M40KOSZALINOKOK 
111  BEKTA RYSZARD 240221km / M60PIŁASENIORAOKOKPowiat 
112  BELTER BARBARA 12221km / K30PIŁAOKOKPowiat 
113  BENDER BARTEK 314921km / M30KISZKOWOSPARTAKUS KISZKOWOOKOK 
114  BENDERSKI GRZEGORZ 162921km / M40KWIDZYNOKOK 
115  BENDINGER KRYSTIAN 221221km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTOKOKStudent 
116  BENDINGER KRZYSZTOF 221321km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
117  BERKA DANIEL 211621km / M40GOŁAŃCZTEAM RUN GOŁAŃCZOKOK 
118 BERNACIAK BOGUSZ12321km / M30PIŁA-OKOKPowiat  
119  BERNARD NATALIA 154321km / K30PIŁAOKOKPowiat 
120  BERNAT PAWEŁ 133721km / M40WARSZAWAWYBIERZOKOK 
121  BERNAT ROBERT 89321km / M40SUCHY LASSKIS TEAMOKOK 
122  BIAŁA BEATA 153621km / K50GDAŃSKOKOK 
123  BIAŁA MONIKA 70921km / K40POZNAŃOKOK  
124  BIAŁAS LIDIA 237621km / K20WIELEŃOKOK 
125  BIAŁAS MARIUSZ 285621km / M30CERADZ DOLNYZABIEGANI LUSÓWKOOKOK 
126  BIAŁCZYK MARIUSZ 12421km / M40PIŁALOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAOKOKPowiat PhilipsPil 
127  BIAŁECKA SYLWIA 12521km / K40ŁÓDŹEVERRUNOKOK 
128 ZAWODNIK ANONIMOWY149821km / M20 OKOK 
129  BIAŁOBŁOCKI TOMASZ 109521km / M50KIEKRZGRUPA MEDYCZNAOKOK 
130  BIAŁOUS KRZYSZTOF 168321km / M50BYDGOSZCZBRAKOKOK 
131  BIAZIK MARIUSZ 197321km / M30WROCŁAWOKOK  
132  BIECKI MARCIN 70621km / M30PIŁA104 BATALION LOGISTYCZNY BWD WKP-WOKOKOMWP Powiat 
133  BIEDA ROBERT 256221km / M50CZASTARYGKS CZASTARYOKOK  
134  BIEDNA AGNIESZKA 81921km / K40ROKIETNICAOKOK 
135 BIEDRZYCKI ANDRZEJ277621km / M60KOŁOBRZEGOSP STARY BOREKOKOK 
136  BIEGAŃSKI ŁUKASZ 93621km / M40RYPINOKOK 
137 BIEGAŃSKI PAWEŁ135221km / M30SŁUPSKZEGA GABINET SŁUPSKOKOK 
138  BIELACHA MACIEJ 151621km / M30MIEDZIANA GÓRAMECHANIK I PRZYJACIELEOKOK 
139  BIELEC ADAM 135921km / M30SKĘPEWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKOKOK  
140  BIELECKI SZCZEPAN 272521km / M20MEDYNIA GŁOGOWSKAOKOK 
141  BIELENINIK ARKADIUSZ 101121km / M40PUCICEOKOK 
142  BIELIŃSKI DOMINIK 273521km / M20NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAMOKOK 
143  BIELIŃSKI ŁUKASZ 289221km / M40WARSZAWAOKOK 
144  BIERNACKI ALEKSANDER 212321km / M40MILANÓWEKOKOK 
145 BIERNACKI RENE121121km / M70POLANICA-ZDRÓJ-OKOK  
146  BIERNAT DAWID 129021km / M30GOSTYŃOKOK 
147  BIERNAT MAGDALENA 12621km / K30INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOOKOK 
148  BIERNAT MONIKA  21km / K30RZESZÓW OK  
149  BINIAK PAWEŁ  21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED B OK  
150  BINKOWSKA MAGDALENA 275421km / K30POZNANŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMOKOK 
151  BINKOWSKI MATEUSZ 245321km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAMOKOK 
152  BIRGER AGATA 88821km / K30PRZECŁAWOKOK  
153  BIRLET PAWEŁ 12721km / M30KROSNO K/MOSINYOKOK 
154  BISKUPSKI RAFAŁ 68221km / M40PIŁA*SAN ESCOBAR*OKOKPowiat  
155  BLANDZIŃSKI FILIP  21km / M20POZNAŃVICTORIA OKStudent  
156  BLEJA KRYSTIAN 95721km / M40BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
157  BŁASZAK ŁUKASZ 265621km / M30SOLEC KUJAWSKI`BUBA` SOLEC KUJAWSKIOKOK 
158 ZAWODNIK ANONIMOWY238021km / M30 PKO BANK POLSKIOKOK 
159  BŁASZCZYK GRZEGORZ 185921km / M40PIŁACOLOURS FACTORYOKOKPowiat 
160  BŁASZCZYK LUIZA  21km / K20ŚREM OK  
161  BŁASZCZYK ROBERT 308121km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNOKOK 
162  BŁAUCIAK MIROSŁAW 152021km / M40PIŁA104 BATALION LOGISTYCZNY BWD WKP-WOKOKOMWP Powiat 
163  BŁAUCIAK MONIKA 152121km / K40PIŁAOITIA SZPITAL PIŁAOKOKPowiat 
164  BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA 12821km / K40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZOKOK 
165  BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 244421km / M40ŚWIDWIN2001OKOK  
166  BŁOŃSKA MONIKA 193021km / K30GLIWICEOKOK 
167  BŁOŃSKI DARIUSZ 162321km / M50TORUŃRC MŁYNIECOKOK 
168  BŁOŃSKI ROBERT 131021km / M40WARSZAWAOKOK  
169  BOBOWSKI WOJCIECH 75021km / M30WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKOKOK 
170  BOBRYK JOANNA 153821km / K30SZCZECINEKOKOK  
171  BOCHAN LIDIA 152221km / K40PIŁAOKOKPowiat 
172  BOGUSŁAW ŁUKASZ 12921km / M20WAŁCZOKOK 
173  BOGUSZ JUSTYNA 268921km / K30WAŁCZOKOK 
174  BOGUSZ KAROLINA 293121km / K20POZNAŃWKURW TEAMOKOK 
175  BOGUSZ WOJCIECH 269021km / M30WAŁCZOKOK 
176  BOHOSIEWICZ BORYS 132521km / M40KRAKÓWWATACHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEOKOK 
177  BOJARSKA AGNIESZKA 140121km / K40PŁOCK-OKOK 
178  BOJKOWSKI JANUSZ 8221km / M40POSTOMINOKB BRYZA POSTOMINOOKOK 
179  BOMBICKI MIŁOSZ 247721km / M30SZUBINOKOK 
180  BONALSKA MAGDALENA 176821km / K30BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZOKOK 
181  BONIECKI PIOTR 306221km / M40CZARNE BŁOTO/K. TORUNIA6 SAMODZIELNY ODDZIAŁ GEOGRAFICZNY TORUŃOKOKOMWP 
182  BOREK ROBERT 130721km / M40ŚWIECIEKPP ŚWIECIEOKOKPolicja 
183  BORKOWSKA ALICJA 13021km / K40ZŁOCIENIECOKOK 
184  BORKOWSKA ANNA 311021km / K30NOJEWOOKOK 
185  BORKOWSKI MICHAŁ 13121km / M20ŁABISZYNOKOK 
186  BORODIN ANNA 91521km / K30PIŁAOKOKPowiat 
187  BORODIN MICHAŁ 13221km / M30PIŁAOKOKPowiat 
188  BOROWIAK DAWID 121521km / M20PIŁAPUSS PIŁAOKOKStudent Powiat 
189  BOROWICKI JAROSŁAW 228321km / M40CZŁUCHÓWBRAKOKOK  
190  BOROWICZ ANNA 204821km / K30PIŁA----OKOKNauczyciel Powiat 
191 BOROWICZ MARCIN13321km / M40POZNANM A G D A L E N A D I AOKOK 
192  BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA 13421km / K30ROKIETNICAFREE RUNOKOK 
193 BOROVKOV SERGII286921km / M30WARSZAWARANOKOK 
194  BORÓWKO KINGA 13521km / K30PIŁAOKOKPowiat 
195  BORSUK DOROTA 144321km / K40KOSZALINOKOK 
196  BORSZCZ ANDRZEJ 170221km / M50PILANIEZRZESZONYOKOKPowiat 
197  BORUC BARBARA 45021km / K50SZCZECINEKPARKRUN SZCZECINEKOKOK 
198  BORUCH EDWARD 13621km / M50WAŁCZOKOK 
199  BORUCH KAROL  21km / M20STRZYŻEWICE OKOMWP  
200  BORUTA PIOTR 145221km / M20CHOJNICEKPP CZŁUCHÓWOKOKPolicja 
201  BORYSIUK MICHAŁ 163221km / M20ZŁOTÓWOKOKStudent 
202  BORZĘCKI SŁAWOMIR 13721km / M30KACZORYOKOKPowiat 
203  BOSIAK PATRYCJA 100621km / K20WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAM/KMP WROCŁAWOKOKPolicja 
204  BOSIANEK ANNA  21km / K30PIŁA- OK  
205  BOSIANEK KAMILA 135721km / K40PIŁA4RUN TEAM PIŁAOKOKPowiat  
206  BOSIANEK RAFAŁ 260021km / M40PIŁA4 RUN TEAM PACEMAKEROKOKPowiat 
207  BRACH KAROLINA 228821km / K30SZCZECINEKCROSSTEAM SZCZECINEKOKOK 
208  BRANDYS GRZEGORZ 92021km / M30ZŁOTÓWOKOK 
209  BRANIA HIERONIM 194121km / M50LENARTOWICETEAM PLESZEWOKOK 
210  BRAUN GRZEGORZ 117921km / M20GRYFICEGRYFICEOKOKOMWP  
211  BRĘK ANNA 131121km / K30KÓRNIKSMAKOSZE PIWAOKOKPolicja 
212  BROCA JAROSŁAW 207021km / M40KOSZALINFORRESTRUNOKOK 
213  BRODOWSKA AGNIESZKA 230321km / K30ŚWIDWINDEMONY PRĘDKOŚCIOKOK 
214  BRODZIAK PAWEŁ 281721km / M40POZNAŃOKOK 
215  BRODZISZEWSKI WIESŁAW 31921km / M60SWARZĘDZBRODEX TEAM SWARZĘDZOKOK 
216  BRONOWICKI KAROL 270421km / M40GÓRZNAOKOK 
217  BRONŻEWSKI MICHAL 110721km / M30PABIANICEO.C.B PABIANICEOKOK  
218 BROWARCZYK TOMASZ145521km / M30ŁEBIEŃSKA HUTA-OKOKOMWP 
219  BROŻYNA ROBERT 148021km / M40ŚWIDNICAOKOKPolicja 
220  BROŻYNIAK JAKUB 13821km / M30KRAKÓWOKOK  
221  BRÓDKA IGOR 267721km / M20JAROCINOKOKStudent 
222  BRUSS KRZYSZTOF 200421km / M40ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUOKOK 
223  BRYCHCY KAROL 187921km / M30WROCŁAWOKOK 
224 BRYKOWSKA ADRIANNA175821km / K30PABIANICEOKOK 
225  BRYL MIROSŁAW 230021km / M40BARTOSZYCEBARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINYOKOKOMWP 
226  BRYNIARSKI BARTOSZ 13921km / M40JELENIA GÓRABIGSYSTEM CREWOKOK