Zawody obsługuje firma Datasport

42. Bieg Lechitów - Biegi Młodzieżowe
Gniezno, 15 września 2019 r.


Liczba zawodników : 617
Liczba opłaconych zawodników: 559
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1 ADAMCZAK MAKSYMILIAN175BM / M05-06GNIEZNOSZCZYPIORNIAK GNIEZNOOKOK 
 Zawodnik klubu sportowego Szczypiorniak Gniezno
2AŁASA MATYLDA475BM / K11-13GNIEZNOOKOK 
3  AŁASA WIKTOR 469BM / M09-10GNIEZNOOKOK 
4  ANDRZEJAK MIKOŁAJ 176BM / M07-08GNIEZNOSZKOŁA FUTBOLUOKOK 
5 ANDRZEJCZAK OLIWIA146BM / K11-13GNIEZNOSP 3 GNIEZNOOKOK 
6 ANDRZEJEWSKI BARTOSZ428BM / M11-13GNIEZNOOKOK 
7 ANDRZEJEWSKI STANISŁAW367BM / M07-08GNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
8 ANTCZAK MARTA224BM / K11-13ŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIEOKOK 
9 ANTCZAK MATEUSZ223BM / M07-08ŻYDOWOSZKOŁA PODSTAWOWA W ŻYDOWIEOKOK 
10 BANASZAK JAN214BM / M05-06GNIEZNOSP 6 GNIEZNOOKOK 
 Uczeń 7 klasy Sp6 w Gnieźnie lubię piłkę nożną i sport
11 BANASZAK MATEUSZ37BM / M05-06GNIEZNOIII LO IM.JANA III SOBIESKIEGO W GNIEŹNIEOKOK 
12 BANDURSKA JULIA410BM / K05-06GNIEZNOOKOK 
13 BARANOWSKA BARBARA173BM / K09-10POZNAŃSPOŁECZNA CZWÓRKA W POZNANIUOKOK 
14 BARANOWSKI ADAM474BM / M05-06POZNAŃOKOK 
15 BARSZCZ JAKUB516BM / M11-13BYDGOSZCZOKOK 
16  BARSZCZEWSKI KRYSTIAN 402BM / M09-10GNIEZNOOKOK 
17  BARSZCZEWSKI PATRYK 401BM / M07-08GNIEZNOOKOK 
18 BARTKOWIAK FELICJA272BM / K07-08GNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
19 BARTKOWIAK SYLWIA72BM / K05-06DOLSKMOS ŚREMOKOK 
20 BARTKOWIAK WIKTORIA71BM / K05-06DOLSKMOS ŚREMOKOK 
21 BARTNICKI KACPER352BM / M09-10ŻYDOWOSP ŻYDOWOOKOK 
22  BASZKIEWICZ LENA AGNIESZKA 364BM / K11-13GNIEZNOSP 7 GNIEZNOOKOK 
23 BERG BŁAŻEJ433BM / M11-13GNIEZNOOKOK 
24 BERG BŁAŻEJ578BM / M11-13GNIEZNOOK 
25 BERG LENA432BM / K09-10GNIEZNOOKOK 
26 BERG LENA577BM / K09-10GNIEZNOOK 
27 BERLIK ZOFIA561BM / K09-10GNIEZNOSP 3 GNIEZNOOKOK 
28  BERUŚ IGOR 155BM / M09-10GNIEZNOSP 3 GNIEZNOOKOK 
29  BERUŚ MARTA 154BM / K05-06GNIEZNOSP 3 GNIEZNOOKOK 
30 BIELIŃSKA LAURA550BM / K09-10WEŁNICAOKOK 
31  BINARSCH HANNA 421BM / K11-13GNIEZNOOKOK 
32 BOBER TYMOTEUSZ297BM / M07-08GNIEZNOSP 12 GNIEZNOOKOK 
33 BONISŁAWSKA WIKTORIA371BM / K09-10GNIEZNOSP 6 GNIEZNOOKOK 
34 BOROCH OLIWIA244BM / K09-10GNIEZNOBYCZA AKADEMIA SPORTUOKOK 
35 BRACISZEWSKI MIKOŁAJ543BM / M11-13GNIEZNOOKOK 
36 BRAL ANTONI440BM / M11-13ROGALINEKOKOK 
37 BRAL JAKUB441BM / M09-10ROGALINEKOKOK 
38  BRENK CEZARY 385BM / M11-13GNIEZNOOKOK 
39  BRENK FRANCISZEK 424BM / M07-08PIEKARYOKOK 
40  BRENK INGA  BM / K05-06GNIEZNOSP 3 GNIEZNO OK 
41  BRENK ŁUCJA 425BM / K11-13PIEKARYOKOK 
42 BRONISZEWSKI SEBASTIAN59BM / M11-13MIEKOWOMIEKOWOOKOK 
43  BROŻEK BARTOSZ  BM / M05-06GNIEZNOSP 6 GNIEZNO OK 
44 BROŻEK BARTOSZ565BM / M05-06GNIEZNOSP 6 GNIEZNO  
45BRUDŁO HUBERT451BM / M05-06OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
 2 w 55 Crosie Ostrzeszowskim.1 miejsce w 5 Maratonie Usmiechu,1miejsce w Pętli Rudnicka,1miejsce o Puchar wójta gminy Ostrów Wlkp
46BRUDŁO LILIANNA453BM / K11-13OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
47BRUDŁO TYMOTEUSZ452BM / M09-10OSTRÓW WLKP.OKOK 
 3 miejsce w 5 Maratonie Uśmiechu, 3 miejsce o Puchar Wójta Gminy Ostrów Wlkp .
48  BUBACZ WANESSA 69BM / K05-06GNIEZNOMKS GNIEZNOOKOK 
49  BUŁAKOWSKA WIKTORIA 149BM / K07-08GNIEZNOSP 3 GNIEZNOOKOK 
50 BUŁAKOWSKI FILIP93BM / M11-13GNIEZNOPRZEDSZKOLE NR.12OKOK 
51 BUSŁOWICZ JAKUB336BM / M07-08GNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
52 CELMER NIKOLA574BM / K09-10GNIEZNO  
53 CELMER OLIWIER575BM / M05-06GNIEZNO  
54 CELMER OLIWIA573BM / K05-06GNIEZNO  
55 CHAŁUPNICZAK DARIUSZ317BM / M09-10GNIEZNOSP 2 GNIEZNOOKOK 
56 CHEŁMINIAK MARTYNA455BM / K03-04BYDGOSZCZOKOK 
57 CHŁOPICKI MATEUSZ417BM / M07-08GNIEZNOOKOK 
58 CHŁOPICKI MIŁOSZ418BM / M07-08GNIEZNOOKOK 
59 CHOJNACKA ANNA518BM / K03-04GNIEZNOOKOK 
60 CHOLEWIAK NINA589BM / K07-08GNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
61 CHOROSZKO ALEKSANDRA126BM / K07-08GNIEZNOSP 8 GNIEZNOOKOK 
62  CHUDY DĄBRÓWKA 534BM / K11-13PUSZCZYKOWOOKOK 
63 CHUDZIŃSKI SEBASTIAN6BM / M11-13KROTOSZYN  
64 CIELMA ALAN582BM / M09-10GNIEZNO  
65 CIELMA DENIS583BM / M11-13GNIEZNO  
66 CIESIELSKA ANTONINA346BM / K07-08GNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
67 CIESIELSKA WIKTORIA471BM / K07-08GNIEZNOOKOK 
68 CIESIELSKI MAKSYMILIAN470BM / M05-06GNIEZNOOKOK 
69 CIEŚLEWICZ BORYS207BM / M09-10GOŚLINOWOSP 6 GNIEZNOOKOK 
70 CIEŚLEWICZ NATALIA594BM / K07-08GNIEZNOSP 9 GNIEZNOOKOK 
71 CIEŚLEWICZ SEBASTIAN208BM / M09-10GOŚLINOWOSP 6 GNIEZNOOKOK 
72 CIEŚLIŃSKA BARBARA212BM / K09-10GNIEZNOSP 6 GNIEZNOOKOK 
73  CZAJKA PIOTR 62BM / M03-04GNIEZNOMKK GNIEZNOOKOK 
74 CZAPLICKI MICHAŁ228BM / M11-13OLSZTYNTEAM KOPEĆOKOK 
75 CZYŻ FILIP587BM / M09-10