Zawody obsługuje firma Datasport

Duathlon AC/DC
Brzeg Dolny, 29 września 2019 r.


Liczba zawodników : 102
Liczba opłaconych zawodników: 50
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ADAMCZUK ŁUKASZ  MINI / M30ZAGRODNOOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ  Max / ŚWIDNICA  
3  BALICKI MAREK  B60 / BRZEG DOLNYPULSBIKE TEAMOK 
4  BARTKOWIAK HUBERT  MINI / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓD  
5  BARTKOWIAK HUBERT  MINI / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
6  BECMER DARIUSZ  Max / WROCŁAWWKS ŚLĄSK - SEKCJA BNOOK 
7  BEDNAREK DARIUSZ  MINI / M40LUBINOK 
8  BIENIAS ŁUKASZ  Max / DZIERŻONIÓWLITWIN TRIATHLON TEAMOK 
9  BŁASZCZYK RÓŻA  MINI / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAW  
10  BOJANOWSKI MICHAŁ  MINI / M30WROCŁAW  
11 BTYŁOWSKA AGNIESZKA B60 / WROCŁAW  
12  BURAKOWSKI MARIUSZ  MINI / M40TRZEBNICADTR BIEGA  
13  CHEŁPA TADEUSZ  Max / LUBIN  
14 CYMBAŁA MICHAŁ MINI / M30WROCŁAWSKW TEAMOK 
15  CZARNIECKI DANIEL  MINI / M30POLANICA-ZDRÓJTIE  
16  DANILOW PAWEL  Max / WROCLAWDP SYNERGIAOK 
17  DANIŁÓW DANUTA  MINI / K40WROCŁAWWMT/TRENUJZNAMI.PLOK 
18  DEREJ MARIA  MINI / K40WROCŁAWKS NEONET  
19 DOBRZAŃSKI DAMIAN B20 / DOMASZOWICEKARMAZYN  
20  DOLIŃSKI PAWEŁ  MINI / M30LUBINKGHM ZG RUN  
21  DWORNIK DOMINIK  MINI / MJunRADŁÓWOSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA  
22  DZIAK IGNACY  B60 / PRZEDMOŚCIE  
23  ELGUEA JULEN  MINI / M30WROCŁAWCICLISMO WROCLAW  
24 FEDORÓW ARTUR  B20 / OLEŚNICADOLNOŚLĄSKI ODDZIAŁ OLIMPIAD SPECJALNYCH - SEKCJA SPORTOWIECOK 
25  FRYZIEL NORBERT  Max / OBORNIKI ŚLĄSKIEŻELAZNY BOB TEAM  
26  GALCZUK KATARZYNA  B20 / BRZEG DOLNYPULSBIKE TEAMOK 
27  GIESZCZYK TOMASZ  Max / IWINY/WROCŁAW  
28 GŁOWACKI ARTUR MINI / M40GŁOGÓWKGHM ZG RUN  
29  GRYS MAREK  MINI / M30BRZEZINAOK 
30  GRZEGORCZYK WOJCIECH  MINI / M30WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYOK 
31  HARTEL PIOTR  Max / PIERWOSZÓW  
32  JANUSZKIEWICZ ARKADIUSZ  MINI / M20OŁAWAOK 
33 JASKUŁA ROBERT  B20 / OLEŚNICAPRO-RUN WROCŁAWOK 
34  JAWORSKI MARCIN  Max / ZIELONA GÓRAOK 
35  KARGUL TOMASZ  MINI / M30WROCŁAWŚWOOK 
36  KAZIMIERCZAK FILIP  Max / TARNOWO PODGÓRNE  
37  KENDRA KATARZYNA  MINI / K40WROCLAWOK 
38  KIELIN GRZEGORZ  Max / POLKOWICEMSPORT TEAM POLKOWICEOK 
39  KIŃCZYK DANIEL  MINI / M30OŁAWAKIN-SPAWOK 
40  KOMPA TOMASZ  MINI / M40GAŁKÓW MAŁYDELL TEAMOK 
41  KORZAK EWA  MINI / K30BRZEG DOLNYSTODOŁA RUN  
42  KORZAK PIOTR  MINI / M30BRZEG DOLNYSTODOŁA RUN  
43  KOSSOWSKI TOMASZ  MINI / M40LUBAŃOLSZYNA BIEGA  
44  KOWALCZYK DAMIAN  MINI / M30WROCŁAWSKW TEAM  
45  KOWALSKI IRENEUSZ  MINI / M30MIĘDZYLESIESKW TEAMOK 
46  KOZAK MARTA  MINI / K30PIECHOWICEOK 
47  KRAWCZYK MICHAŁ  MINI / M40MARCINOWICEOK 
48  KRYSZCZUK RAFAŁ  Max / CHOJNÓWOK 
49  KRZYSZCZUK TADEUSZ  Max / GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAOK 
50  KUBIAK KRZYSZTOF  B60 / MIĘKINIA  
51  KUTERA ROBERT  MINI / M30WROCŁAWURTICA TEAMOK 
52  KUTYCKA MAŁGORZATA  MINI / K40WROCŁAW  
53  KUTYCKI TOMASZ  MINI / M40WROCŁAW  
54  KWIATKOWSKA OLA  Max / WROCŁAW  
55  KWIATKOWSKA STANISŁAWA  Max / GOSŁAWICEOK 
56  LASKOWSKA IDA  MINI / K20OBORNIKI ŚLĄSKIE  
57  LATOS JOANNA  MINI / K40ZIELONA GÓRA  
58  LEPPERT KATARZYNA  Max / SZCZECINOK 
59  LEŚKO PAWEŁ  Max / WIŃSKOSPORT FREAKS POLAND  
60  LISIECKI ŁUKASZ  MINI / M30WROCŁAWSKW TEAMOK 
61  MARCINEK ANDRZEJ  MINI / M50ŚRODA ŚLĄSKA50UPAT  
62  MAZGAJ BARTŁOMIEJ  Max / ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMAN  
63  MIECZNIKOWSKI DARIUSZ  B60 / LUBNÓWSCT WROCŁAW  
64  MNITOWSKI MACIEJ  MINI / M20STRZEGOMUKS GOKIS KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
65  MUSIAŁ KAMIL  Max / WROCŁAW  
66  NANIEWICZ RAFAŁ  Max / WROCŁAWDZIKIE SZYSZKIOK 
67  NAZARY PIOTR  MINI / M40OBORNIKI ŚLĄSKIE  
68  OLEJNICZAK TOMASZ  MINI / M30WROCŁAWO!TEAMOK 
69 ORFIN DANIEL B20 / PRUSICE  
70  PACAN ZBIGNIEW  MINI / M50ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAM  
71 PACHNIK MATEUSZ Max / KATOWICE50UPAT  
72 PARASCHIDU MAŁGORZATA B60 / WROCŁAWOK 
73 ZAWODNIK ANONIMOWY Max /    
74  PLICHTA KRZYSZTOF  MINI / M40WITOSZÓW DOLNYTEAM GÓRALOK 
75  PŁOCIENIAK KATARZYNA  MINI / K40WROCŁAWOK 
76  PUDLIS DAWID  Max / WROCŁAWBNY MELLON  
77  RESPONDEK DARIUSZ  MINI / M40WROCŁAWOK 
78  RYCERZ KINGA  MINI / KJunMBRZEG DOLNYFITSTYLE TEAM  
79  RYCERZ ZBYSZKO  MINI / M40BRZEG DOLNYFITSTYLE TEAM  
80  SKINDER MATEUSZ  MINI / M30WROCŁAW  
81  SOSNOWSKA AGNIESZKA  MINI / K30SOSNOWIECSOSNA RADOSNA  
82  SPIKOWSKA MONIKA  MINI / K30WROCŁAWOK 
83  SPYCHAŁA DAMIAN  MINI / M30DACHOWAINEAOK 
84  STAŚKIEWICZ ARLETA  MINI / K40GNIEZNOT-RUN.PL  
85  STAŚKIEWICZ MARTYNA  MINI / K20GNIEZNOT-RUN.PLOK 
86  STAŚKIEWICZ PIOTR  MINI / M50GNIEZNOT-RUN.PL  
87  SZCZEPAŃSKI DARIUSZ  MINI / M50WROCŁAWWMT/TRENUJZNAMI.PLOK 
88  SZOSTAK RENATA  MINI / K40URAZKS TURÓWOK 
89  ŚRODA MACIEJ  Max / WROCŁAWOK 
90  WESOŁOWSKA URSZULA  MINI / K40WROCŁAWOK 
91 WINNIK TOMEK MINI / M30LUTYNIAWKB PIAST  
92  WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN  Max / TRZEBNICA  
93  WOJTKOWSKI KONRAD  MINI / M40SIECHNICEPOLSKAOK 
94  WOŁCZYŃSKI RAFAŁ  MINI / M40JELENIA GÓRAOK 
95  WYSZYŃSKA ANNA  B20 / WROCŁAW  
96  WYSZYŃSKI MARIUSZ  B20 / OLEŚNICADOLNOŚLĄSKI ODZIAŁ SPECJALNY SEKCJA SPORTOWIEC  
97  ZAGÓRSKA KATARZYNA  MINI / K20WROCŁAWOK 
98  ZAJFERT ANGELIKA  B20 / BRZEG DOLNY  
99  ZAPART-LUPA ZUZANNA  MINI / K30WROCLAWOK 
100  ZIMNY GRZEGORZ  MINI / M30OLEŚNICAOK 
101  ZYMLINSKI ROBERT  MINI / M40WROCŁAWHEART ATTACKOK 
102  ŻÓŁTOWSKI TOMASZ  B20 / WROCŁAW