Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 676
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ABULEWICZ WOJCIECH 4910 / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17OKOK 
  ADAMOWICZ MACIEJ 49910 / M30WROCŁAWOKOK 
  AMANOWICZ DAWID 2655 / M20TRZEBNICALZS ZRYW KOMOROWOOKOK 
  ANDRUSIEWICZ EDYTA 45410 / K30BIELANY WROCŁAWSKIEOKOKGmina 
 ANDRYS JACEK24410 / M30ŻURAWICE OSIEDLEOKOK 
  ANDRZEJEWSKI KRZYSZTOF 3115 / M30DŁOŃOKOK 
  ANNA RUDA 3925 / K20OŁAWAŚCINAWAOKOK 
 ASKALDOWICZ-FIGIEL MARTA5535 / K30TYNIEC MAŁYOKOKGmina 
  AUGUSTYNIAK JAKUB 2465 / M30ŚLĘZAMATNER RUNNING TEAMOKOK 
  AUGUSTYŃSKI KONRAD 3595 / M20WROCŁAWOKOK 
  BAGIŃSKI ŁUKASZ 3325 / M30WROCŁAWOKOK 
  BAJURA SARA 4745 / K20BIERUŃAZS UMED WROCOKOK 
  BALKIEWICZ HENRYK 13110 / M50LEGNICALEGNICAOKOK 
  BAŁA ADAM 3805 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHOKOK 
  BANAŚ MICHAŁ 43910 / M20WROCŁAWIPA WROCŁAWOKOK 
  BAŃKOWSKI MAREK 2855 / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOKOK 
 BARANIAK ALICJA6091350 / SMOLECOKOK 
 BARANIAK PAWEŁ2725 / M30SMOLECOKOK 
  BARWICKA SONIA 47710 / K30RUDA ŚLĄSKAOKOK 
  BAWIEC KATARZYNA 58410 / K30WAŁBRZYCHOKOK 
  BEDNARCZYK WIESŁAW 2610 / M60BRZEGKOTWICA BRZEGOKOK 
  BELA BEATA 3885 / K40WROCŁAWOKOK 
  BERLIŃSKI JACEK 4195 / M40KOBIERZYCEOKOKGmina 
  BERNAT ALEKSANDRA 4025 / K20WROCŁAWOKOK 
  BERNAT JOLANTA 3205 / K50WROCŁAWDANCELAND WROCŁAWOKOK 
  BIEGAŃSKI JACEK 51310 / M40ROGOŹNOOKOK 
  BIENIAS ŁUKASZ 3675 / M30DZIERŻONIÓWOKOK 
  BIENIEK JACEK 45610 / M50OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
 BIHUN WERONIKA6301350 / KOBIERZYCEKOSIROKOK 
  BIJAK DOROTA 12610 / K60WROCŁAWOKOK 
  BŁASIAK DANUTA 21710 / K50TYNIEC MAŁYOKOKGmina 
  BŁASIAK PAWEŁ 20610 / M50TYNIEC MAŁYOKOKGmina 
  BŁASZCZYK MARIUSZ 3025 / M30ŚWIDNICAAKTYWNY WAŁBRZYCHOKOK 
 BŁYSZ JULITA1610 / K30BIELANY WROCŁAWSKIEOKOKGmina 
 BŁYSZ MILENA 1350 / BIELANY WROCŁAWSKIEOKOK 
  BOCZAR WALDEMAR 4595 / M30WROCŁAWOKOK 
  BOJDA ANNA 21410 / K30WROCŁAWKLUB KARATE KYOKUSHIN IM MASUTATSU OYAMYOKOK 
  BOŁOZ MARCIN 9510 / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKOK 
 BORKOWSKI ROBERT52810 / M40WROCŁAWWROCŁAWOKOK 
 BOŻEK KAMI13910 / M30WROCŁAWAB S.A.OK 
  BRODA WOJCIECH 66710 / M40WROCŁAWOKOK 
  BRZEZIECKA WRÓBEL JUSTYNA 5075 / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKISPARROW TEAMOKOK 
 BUDKOWSKI DOMINIK9810 / M30AB S.A.OKOK 
 BUDNY FRANCISZEK6561350 / OSTRÓW WLKP.OKOK 
 BUDNY STANISŁAW6551350 / OSTRÓW WLKP.OKOK 
  BUDZEŃ CEZARY 52610 / M30WROCŁAWOKOK 
  BUDZIEWSKA KATARZYNA 16710 / K30ŁAGIEWNIKIOKOKGmina 
  BURAWSKI PIOTR 55410 / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMOKOK 
 BUSZCZAK KAROLINA17010 / K20SIECHNICEOKOK 
  BZDUN JACEK 23910 / M40WROCŁAWOKOK 
  CABAJ DAMIAN 5710 / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOKOK 
  CEBULA GRZEGORZ 21810 / M50IWINYCROSS TRENING BOX BOLESŁAWIECOKOK 
  CEDZYŃSKA ANTONINA 2575 / K30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
  CEDZYŃSKI DANIEL 13710 / M40WROCŁAWOKOK 
  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 1710 / M30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
  CEGLAREK JĘDRZEJ 17810 / M30WROCŁAWOKOK 
  CHLEBOWICZ MARCIN 3995 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOKOK 
  CHOJNACKI RYSZARD 7510 / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOKOK 
  CHOLEWIŃSKI PAWEŁ 4895 / M30ŚRODA ŚLĄSKAŚREDZCY BIEGACZEOKOK 
 CHWASTYK JOANNA3575 / K30RĘKÓWOKOK 
  CHWASTYK PAWEŁ 3715 / M30SOBOTKAOKOK 
  CHWASTYK PIOTR 8710 / M30PIOTROWICEOKOK 
  CIESIELSKI MACIEJ 3165 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMOKOK 
  CISZEWSKA KALINA 42810 / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMOKOK 
  CISZEWSKI ARKADIUSZ 3125 / M40KOBIERZYCEOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA KOBIERZYCEOKOKGmina 
 CITORA MONIKA58710 / K40WROCŁAWI-SPORTOKOK 
  CYBULSKI BOGDAN 7010 / M60BOLESŁAWIECOKOK 
 CYNK ALICJA4295 / K40DOMASŁAWSTOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAWOKOKGmina 
 CYNK ROBERT43010 / M50DOMASŁAWSTOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAWOKOKGmina 
 CYNK WIKTORIA6632700 / DOMASŁAWSTOWARZYSZENIE NASZ DOMASŁAWOKOK 
  CZAPLIŃSKI JANUSZ 3525 / M50SOBÓTKAAMATOROKOK 
  CZARNOTA DARIUSZ 3910 / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)OKOK 
 CZECH KRZYSZTOF3095 / M50SANDOMIERZAMATOROKOK 
  CZECHOWSKI PAWEŁ 7710 / M40WROCŁAWOKOK 
 CZECHOWSKI STANISŁAW6211350 / WROCŁAWOKOK 
  CZERWIŃSKA ANNA 10610 / K30RAWICZ-CZARNA BIEGAOKOK 
  CZERWIŃSKI ANDRZEJ 3285 / M40KOBIERZYCEOKOKGmina 
 CZOŁOWSKI OSKAR6452700 / WROCŁAWFOREHEAD RUNSOKOK 
 CZOŁOWSKI TOMMY18610 / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSOKOK 
  CZWOJDRAK ALEKSANDRA 3635 / K30PUSTKÓW ŻURAWSKIBRAKOKOKGmina 
  CZYŚCIAK JOANNA 2885 / K40ŻÓRAWINAOKOK 
  CZYŚCIAK KRZYSZTOF 6610 / M40ŻÓRAWINATEAM LUKS ŻÓRAWINAOKOK 
 CZYŻYK MARCEL6392700 / BIELANY WROCŁAWSKIEOKOK 
  CZYŻYK MARCIN 8310 / M40BIELANY WROCŁAWSKIEOKOKGmina