Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

10. Kogeneracja Biegaj w Siechnicach
Siechnice, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 699
Liczba opłaconych zawodników: 602
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Start Koszulka Klasyfikacje
  ABULEWICZ WOJCIECH 10410 / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17OKOK 
 ADAMCZYK RAFAŁ46110 / M20GRODKÓWLZS WOJSŁAWOKOK 
  ADAMIEC KRZYSZTOF  10 / M40SIECHNICE OKGmina 
  ADAMÓW- CZUCHNICKA IWONA 28310 / K40SIECHNICEARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKOKGmina 
  ALEKSANDROWICZ TOMASZ  10 / M30OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA OK 
 ALEKSANDROWICZ TOMASZ541610 / M30OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWA  
  ANDRZEJEWSKA PAULINA 53610 / K30BIELAWAOKOK 
  ANNA RUDA 1125 / K20OŁAWAŚCINAWAOKOK 
  ANTCZAK ROBERT 51515 / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBORZOKOK 
  ANTOSZCZUK ANETA  5 / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAW OK 
 ANTOSZCZUK ANETA54125 / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAW  
 ANTOSZCZYSZYN RYSZARD21110 / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOKOK 
  ARCISZEWSKI MARCIN 32510 / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOKOK 
  BABIK KRZYSZTOF 39810 / M20ŹRÓDŁAOKOK 
  BABIŃSKI MATEUSZ 22510 / M20SZYDŁOWICEOKOK 
 BADAN KASIA51395 / K30WROCŁAWOKOK 
  BAGIŃSKI MAREK 2935 / M50BORÓWLEVEL ONE SIECHNICEOKOK 
  BAJURA SARA 515210 / K20BIERUŃAZS UMED WROCOKOK 
  BARAN JAKUB 910 / M30SIECHNICEARDENTCODEOKOKGmina 
  BARSZCZEWSKI PIOTR 1310 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOKOKGmina 
  BATÓG JÓZEFA 1010 / K40OŁAWAOKOK 
 BEDNAREK BARTŁOMIEJ502 KOGENERACJAOK 
  BEDNAREK BARTŁOMIEJ  10 / M30RADWANICEWIDUN KETTLEBELL CLUB OKGmina 
  BEDNAREK KAROLINA 1455 / K30RADWANICEOKOKGmina 
  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 50165 / K40ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.OKOK 
  BELA BEATA 4505 / K40WROCŁAWOKOK 
  BERNAŚ DAWID 3635 / M20BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMOKOK 
  BIAŁECKI JAKUB 1485 / M30WROCŁAWGARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKOK 
  BIEGAŃSKA MALWINA 5055 / K40RADWANICEOKOKGmina 
  BIEGAŃSKI MACIEJ 50810 / M50RADWANICEOKOKGmina 
  BIELA SŁAWOMIR 53810 / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEOKOKGmina 
  BIELAK PIOTR 511310 / M30WROCŁAWOKOK 
  BIELAWSKI KAROL  10 / M20DOBROSZYCE OK 
  BIELAWSKI PRZEMYSŁAW 31210 / M20WROCŁAWBRAKOKOK 
  BIENIAS ŁUKASZ 1495 / M30DZIERŻONIÓWOKOK 
  BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA 41410 / K30ŚWIĘTA KATARZYNAOKOKGmina 
  BIRA GRZEGORZ 15110 / M30ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEOKOK 
  BŁASZCZYK RÓŻA  5 / K30WROCŁAWNIGJT RUNNERS WROCŁAW OK 
  BŁAŻEJAK WIOLETTA 51065 / K30WSCHOWAOKOK 
  BOBIK MARCIN 7210 / M30WROCŁAWOKOK 
  BOCHNIARZ ANNA 510710 / K30OŁAWAOKOK 
  BOMBA TOMASZ 39710 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWOKOKPro-Run 
  BORCUCH DOMINIKA 3435 / K30KOTOWICEAPTENEO RUNNING TEAMOKOKGmina 
  BORKOWSKA BARBARA 13810 / K40ŚWIĘTA KATARZYNAADRIAN DANILEWICZ GROUPOKOKGmina 
 BORKOWSKA SYLWIA3605 / K40WROCŁAWAPTENEO RUNNING TEAMOKOK 
  BOROWICZ BEATA 14610 / K40OŁAWAKWP WROCŁAWOKOK 
  BORYSIEWICZ MACIEJ 4685 / M30WROCŁAWOKOK 
  BORZYKOWSKI PIOTR 4675 / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOKOK 
 BOSEK EWA4305 / K20WROCŁAWOKOK 
 BRONISZEWSKA IWONA51275 / K40SIECHNICEOKOKGmina 
  BRZĄKAŁA KATARZYNA 6710 / K20WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMOKOK 
BUCZYŃSKI PATRYK 33010 / M16SIECHNICE#SIECHNICEOKOKGmina 
  BUDZIAK PIOTR 10910 / M40GROBLICECSWIICHOKOKGmina 
 BUDZYŃSKA OLGA541510 / K16  
  BUDZYŃSKI MATEUSZ  10 / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓW OK 
 BUDZYŃSKI MATEUSZ542610 / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓW  
  BUJAK ŁUKASZ 32710 / M30WROCŁAWBYLE DOBIECOKOK 
  BUK DOMINIK 30410 / M40IWINY (GM SIECHNICE)MKS PARASOL WROCŁAWOKOKGmina 
  BUKŁAHA KAMIL  5 / M20WROCŁAWBRAK OK 
  BURDELAK AGNIESZKA 41610 / K20KUDOWA-ZDRÓJJELCZ TRIATHLON PROJECTOKOK 
 BUSZCZAK KAROLINA1245 / K20SIECHNICEOKOKGmina 
  BYKOWSKA MAŁGORZATA 31410 / K30SIECHNICE#SIECHNICEOKOKGmina 
  CABAN ANDRZEJ 43810 / M40WROCŁAWOKOK 
  CAPAR MAGDALENA 39210 / K30SIECHNICETRI MISSIONOKOKGmina 
  CEBEŃKO MARIUSZ 50010 / M20WROCLAWPERŁA TEAMOKOK 
  CEDZYŃSKA ANTONINA 3025 / K30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 30110 / M30ŚRODA ŚLĄSKAOKOK 
  CEGLAREK JĘDRZEJ 24910 / M30WROCŁAWOKOK 
 CERANOWSKI RADOSŁAW2405 / M20WROCŁAWOKOK 
 CHEŁSTOWSKI RAFAŁ 10 / M30WAŁBRZYCH OK 
  CHLEBOWICZ MARCIN 1910 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLOKOK 
  CHMIELEWSKI RAFAŁ  5 / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA OK 
  CHOLEWA JOANNA 6510 / K20WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOKOK 
  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 5465 / K30WROCŁAWFIDŻI TEAMOKOK 
 CHRUSZCZ JERZY MAREK 5 / M60OPOLE OK 
  CHUDZIŃSKA PATRYCJA 4215 / K30WROCŁAWOKOK 
  CHWALCZUK JERZY 2235 / M60NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAOK12:01:00OK 
  CIESIELSKI MACIEJ 11610 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMOKOK 
  CIESIELSKI MARCIN 10110 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAOKOKGmina 
  CIESZKOWSKI AMIR  10 / M30WROCLAW OK 
  CIOŁEK KATARZYNA  5 / K30GNIECHOWICE OK 
  CISŁO KRZYSZTOF 5305 / M30WYSOKAARDENTCODEOKOK 
  CISZEWSKA KALINA 20010 / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMOKOK 
  CIUPIŃSKA MARTA 315 / K40SIECHNICEOKOKGmina 
  CIUPIŃSKI ŁUKASZ 3010 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPOKOKGmina 
  CIURA PAWEŁ 1710 / M40SIECHNICEMANANDWOMAN.PLOKOKGmina 
 CUKROWSKA PATRYCJA24710 / K30WROCŁAWOKOK 
  CWYNAR PRZEMYSŁAW 2910 / M20WROCŁAWOKOK 
  CYBULSKI MARIUSZ 3810 / M40JELCZ-LASKOWICEBIEGAJ Z MAŃKIEM, SAINT-GOBAIN SQUADOKOK 
  CYMERMAN KATARZYNA 26910 / K30KĄTY WROCŁAWSKIEADRIAN DANILEWICZ GROUPOKOK 
  CZARNOTA DARIUSZ 17210 / M30WYSOKA (GM. KOBIERZYCE)OKOK 
  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 43310 / M30NADOLICE WIELKIEOKOK 
  CZYŚCIAK JOANNA 1575 / K40ŻÓRAWINAKOBIETY W BIEGUOKOK 
  CZYŚCIAK KRZYSZTOF 15610 / M40ŻÓRAWINATEAM LUKS ŻÓRAWINAOKOK