Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

10. Kogeneracja Biegaj w Siechnicach
Siechnice, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 699
Liczba opłaconych zawodników: 602
  Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ABULEWICZ WOJCIECH 10410 / M50WROCŁAWTRENING STUDIO 17POLPOLOKOK 
 ADAMCZYK RAFAŁ46110 / M20GRODKÓWLZS WOJSŁAWPOLPOLOKOK 
  ADAMIEC KRZYSZTOF  10 / M40SIECHNICEPOLPOL OKGmina 
  ADAMÓW- CZUCHNICKA IWONA 28310 / K40SIECHNICEARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOKGmina 
 ALEKSANDRA SAWICKA31010 / M20ŚWIDNICAPOLPOLOKOK 
  ALEKSANDROWICZ TOMASZ  10 / M30OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK 
 ALEKSANDROWICZ TOMASZ541610 / M30OŁAWAOŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL  
  ANNA RUDA 1125 / K20OŁAWAŚCINAWAPOLPOLOKOK 
  ANTCZAK ROBERT 51515 / M30RACIBÓRZEASYRUN RACIBORZPOLPOLOKOK 
  ANTOSZCZUK ANETA  5 / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL OK 
 ANTOSZCZUK ANETA54125 / K40KIEŁCZÓWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOL  
 ANTOSZCZYSZYN RYSZARD21110 / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOKOK 
  ARCISZEWSKI MARCIN 32510 / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOKOK 
  BABIK KRZYSZTOF 39810 / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOKOK 
  BABIŃSKI MATEUSZ 22510 / M20SZYDŁOWICEPOLPOLOKOK 
 BADAN KASIA51395 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BAJURA SARA 515210 / K20BIERUŃAZS UMED WROCPOLPOLOKOK 
  BARAN JAKUB 910 / M30SIECHNICEARDENTCODEPOLPOLOKOKGmina 
  BARSZCZEWSKI PIOTR 1310 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOKGmina 
  BATÓG JÓZEFA 1010 / K40OŁAWAPOLPOLOKOK 
 BEDNAREK BARTŁOMIEJ502 KOGENERACJAPOLPOLOK 
  BEDNAREK BARTŁOMIEJ  10 / M30RADWANICEWIDUN KETTLEBELL CLUBPOLPOL OKGmina 
  BEDNAREK KAROLINA 1455 / K30RADWANICEPOLPOLOKOKGmina 
  BEDNARSKA-KOZIOŁ DANUTA 50165 / K40ZIELĘCICERUNNING TEAM BRZEG.POLPOLOKOK 
  BELA BEATA 4505 / K40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BERNAŚ DAWID 3635 / M20BRZEGAUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
  BIAŁECKI JAKUB 1485 / M30WROCŁAWGARDZIELEWSKI RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
  BIEGAŃSKA MALWINA 5055 / K40RADWANICEPOLPOLOKOKGmina 
  BIEGAŃSKI MACIEJ 50810 / M50RADWANICEPOLPOLOKOKGmina 
 BIELA SŁAWOMIR53810 / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  BIELAK PIOTR 511310 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BIELAWSKI KAROL  10 / M20DOBROSZYCEPOLPOL OK 
  BIELAWSKI PRZEMYSŁAW 31210 / M20WROCŁAWBRAKPOLPOLOKOK 
  BIENIAS ŁUKASZ 1495 / M30DZIERŻONIÓWPOLPOLOKOK 
  BIEŃ - CIESIELSKA AGNIESZKA 41410 / K30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKOKGmina 
  BIRA GRZEGORZ 15110 / M30ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLPOLOKOK 
  BŁASZCZYK RÓŻA  5 / K30WROCŁAWNIGJT RUNNERS WROCŁAWPOLPOL OK 
  BŁAŻEJAK WIOLETTA 51065 / K30WSCHOWAPOLPOLOKOK 
  BOBIK MARCIN 7210 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BOCHNIARZ ANNA 510710 / K30OŁAWAPOLPOLOKOK 
  BOMBA TOMASZ 39710 / M40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOKPro-Run 
  BORCUCH DOMINIKA 3435 / K30KOTOWICEAPTENEO RUNNING TEAMPOLPOLOKOKGmina 
  BORKOWSKA BARBARA 13810 / K40ŚWIĘTA KATARZYNAADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOKGmina 
 BORKOWSKA SYLWIA3605 / K40WROCŁAWAPTENEO RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
  BOROWICZ BEATA 14610 / K40OŁAWAKWP WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BORYSIEWICZ MACIEJ 4685 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  BORZYKOWSKI PIOTR 4675 / M30NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOKOK 
 BOSEK EWA4305 / K20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 BRONISZEWSKA IWONA51275 / K40SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  BRZĄKAŁA KATARZYNA 6710 / K20WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMPOLPOLOKOK 
BUCZYŃSKI PATRYK 33010 / M16SIECHNICE#SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  BUDZIAK PIOTR 10910 / M40GROBLICECSWIICHPOLPOLOKOKGmina 
 BUDZYŃSKA OLGA541510 / K16POLPOL  
  BUDZYŃSKI MATEUSZ  10 / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓWPOLPOL OK 
 BUDZYŃSKI MATEUSZ542610 / M40WROCŁAWBURZA - MĘDŁÓWPOLPOL  
  BUJAK ŁUKASZ 32710 / M30WROCŁAWBYLE DOBIECPOLPOLOKOK 
  BUK DOMINIK 30410 / M40IWINY (GM SIECHNICE)MKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOKOKGmina 
  BUKŁAHA KAMIL  5 / M20WROCŁAWBRAKPOLPOL OK 
  BURDELAK AGNIESZKA 41610 / K20OŁAWAJELCZ TRIATHLON PROJECTPOLPOLOKOK 
 BUSZCZAK KAROLINA1245 / K20SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  BYKOWSKA MAŁGORZATA 31410 / K30SIECHNICE#SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  CABAN ANDRZEJ 43810 / M40WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  CAPAR MAGDALENA 39210 / K30SIECHNICETRI MISSIONPOLPOLOKOKGmina 
 CEBEŃKO MARIUSZ50010 / M20WROCLAWPERŁA TEAMPOLPOLOKOK 
  CEDZYŃSKA ANTONINA 3025 / K30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
  CEDZYŃSKI KRYSTIAN 30110 / M30ŚRODA ŚLĄSKAPOLPOLOKOK 
  CEGLAREK JĘDRZEJ 24910 / M30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  CERANOWSKI RADOSŁAW 2405 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 CHEŁSTOWSKI RAFAŁ 10 / M30WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
  CHLEBOWICZ MARCIN 1910 / M30WROCŁAWDOBRY-TRENER.PLPOLPOLOKOK 
  CHMIELEWSKI RAFAŁ  5 / M30OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL OK 
  CHOLEWA JOANNA 6510 / K20WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOKOK 
  CHRUSZCZ - FIGIEL MAGDALENA 5465 / K30WROCŁAWFIDŻI TEAMPOLPOLOKOK 
 CHRUSZCZ JERZY MAREK 5 / M60OPOLEPOLPOL OK 
  CHUDZIŃSKA PATRYCJA 4215 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  CHWALCZUK JERZY 2235 / M60NYSATIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOKOK 
  CIESIELSKI MACIEJ 11610 / M30WROCŁAWCIESIU TEAMPOLPOLOKOK 
  CIESIELSKI MARCIN 10110 / M30ŚWIĘTA KATARZYNAPOLPOLOKOKGmina 
  CIESZKOWSKI AMIR  10 / M30WROCLAWPOLPOL OK 
  CIOŁEK KATARZYNA  5 / K30GNIECHOWICEPOLPOL OK 
  CISŁO KRZYSZTOF 5305 / M30WYSOKAARDENTCODEPOLPOLOKOK 
  CISZEWSKA KALINA 20010 / K30WROCŁAWKLEMENS TEAMPOLPOLOKOK 
  CIUPIŃSKA MARTA 315 / K40SIECHNICEPOLPOLOKOKGmina 
  CIUPIŃSKI ŁUKASZ 3010 / M40SIECHNICEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOKGmina 
  CIURA PAWEŁ 1710 / M40SIECHNICEMANANDWOMAN.PLPOLPOLOKOKGmina 
 CUKROWSKA PATRYCJA24710 / K30WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  CWYNAR PRZEMYSŁAW 2910 / M20WROCŁAWPOLPOLOKOK 
  CYBULSKI MARIUSZ 3810 / M40JELCZ-LASKOWICEBIEGAJ Z MAŃKIEM, SAINT-GOBAIN SQUADPOLPOLOKOK 
  CYMERMAN KATARZYNA 26910 / K30KĄTY WROCŁAWSKIEADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOKOK 
  CZARNOTA DARIUSZ 17210 / M30WSCHOWAPOLPOLOKOK 
  CZERWIŃSKI ŁUKASZ 43310 / M30NADOLICE WIELKIEPOLPOLOKOK 
  CZYŚCIAK JOANNA 1575 / K40ŻÓRAWINAKOBIETY W BIEGUPOLPOLOKOK 
  CZYŚCIAK KRZYSZTOF 15610 / M40ŻÓRAWINATEAM LUKS ŻÓRAWINAPOLPOLOKOK