Zawody obsługuje firma Datasport

Dziecięcy bieg WROACTIV
Wrocław, 16 marca 2019 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 334
Odebrało numery: 350

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Odebrał
numer
1  ADAMSKI FABIAN 50900m / M07-08SMOLECPOLPOLOK 
2 BAKSALARY MAJA282900m / K13WROCŁAWPANIPOLPOLOK 
3 BANASZEWSKA ALICJA46900m / K07-08WROCLAWPOLPOLOK 
4 BANASZEWSKI ADAM198900m / M11-12WROCÅ‚AWPOLPOLOK 
5 BARANIAK ALICJA115900m / K09-10SMOLECPOLPOLOK 
6  BARGIELSKA KLAUDIA 97900m / K09-10WROCŁAWPOLPOLOK 
7 BARTOSIK JAGODA331100m / K15WROCLAWPOLPOLOK 
8 BARTOSIK LIWIA207900m / K11-12WROCŁAWPOLPOLOK 
9 BARYSKA ALEKSANDRA261900m / K13WROCŁAWPOLPOLOK  
10 BATOR SEBASTIAN309100m / M14NADOLICE WIELKIEPOLPOLOK  
11 BĄBELEWSKA DARIA15900m / K05-06BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
12 BĄBELEWSKA KLAUDIA14900m / K05-06BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
13 BĄBELEWSKI BARTEK225900m / M11-12BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
14 BĄKOWSKI IGOR202900m / M11-12WROCŁAWSP22POLPOLOK 
 Zaczynaaaam -)
15 BĄKOWSKI LEON308100m / M14WROCŁAWSP22POLPOLOK 
 To dopiero Początek :-)
16 BERNADOWSKI MATI258900m / M13WROCLAWPOLPOLOK 
17 BERNADOWSKI TOMI134900m / M09-10WROCLAWPOLPOLOK 
18  BERNAT MAREK 223900m / M11-12WROCŁAWPOLPOLOK  
19 BIEGAŃSKA JULIA18900m / K05-06WROCLAWBIEGANKIPOLPOLOK 
20 BIEGAŃSKA KINGA48900m / K07-08WROCLAWBIEGANKIPOLPOLOK 
21 BIELAK SZYMON252900m / M13WILCZYCEPOLPOLOK 
22  BIELICKI DOMINIK 2900m / M03-04WROCŁAWWKSPOLPOLOK 
23 BIEŁUŃSKI SERGIUSZ69900m / M09-10WROCŁAWPOLPOLOK  
24 BIERNACKI MICHAL47900m / M07-08WROCLAWPOLPOLOK 
25 BLOCH MIKOŁAJ140900m / M09-10BRZEGKOTWICA BRZEGPOLPOLOK 
26 BONDARYK DOMINIK347100m / M15WROCŁAWPOLPOLOK 
27 BONDARYK MATEUSZ239900m / M11-12WROCŁAWPOLPOLOK 
28  BOROWCZYK WIKTOR 108900m / M09-10WROCŁAWPOLPOLOK 
29 BOŻEK ALEKSY247900m / M13PRUDNIKTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
30 BRAŃKA MARTYNA265900m / K13POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
31 BRAŃKA OLIWIA36900m / K07-08POŻARZYSKOŻARÓW BIEGAPOLPOLOK  
32 BUDNIK MALWINA290100m / K14WROCŁAWSP22POLPOLOK 
33 BUDNIK PAWEŁ144900m / M09-10WROCŁAWSP22POLPOLOK 
34 BYRTEK LEON300100m / M14WROCŁAWPOLPOLOK 
35  CEGIELSKA OLIWIA 107900m / K09-10WROCŁAWSP22POLPOLOK 
36 CELARY MARCEL203900m / M11-12KORZEŃSKOPOLPOLOK 
37 CHMURA MAJA44900m / K07-08WROCŁAWPOLPOLOK 
38 CHMURA MARTYNA226900m / K11-12WROCŁAWPOLPOLOK 
39 CHMURA MILENA95900m / K09-10WROCŁAWPOLPOLOK 
40 CIĄDER MATEUSZ243900m / M13SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
41  CISZEK KATARZYNA 19900m / K05-06WROCŁAWPOLPOLOK 
42  CIURA JULIA 21900m / K05-06WROCŁAWPOLPOLOK 
43  CZECH ADRIAN 130900m / M09-10PROCHOWICEZAGŁĘBIE LUBINPOLPOLOK