Zawody obsługuje firma Datasport

8. Śrem Półmaraton
Śrem, 16 czerwca 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 578
Odebrało numery: 499

Liczba opłaconych zawodników: 519
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZAK MATEUSZ 49521km / M18ŚREMOKGmina 
2  ADAMIAK ŁUKASZ 48821km / M18ŚREMOKGmina 
3  AKUSZEWSKA AGATA 27421km / K50PUSZCZYKOWOOK 
4  ANDRZEJCZAK MACIEJ  21km / M40ŚREM- Gmina  
5  ANTKOWIAK KRYSTIAN 40621km / M30DACHOWAOK 
6  ANTONIAK JAKUB  21km / M18LESZNOLESZCZYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA   
7  BAJERLEIN JAROSŁAW 6321km / M30POZNAŃKB DĘBIECOK 
8  BAJSTOK MONIKA 27721km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
9  BARANIECKI ZBIGNIEW 33821km / M60POZNAŃ100MARATHON CLUB POLANDOK 
10  BARAŃSKA JUSTYNA 25421km / K50KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOK 
11  BARAŃSKI ARKADIUSZ 25321km / M50KSIĄŻ WIELKOPOLSKIOK 
12  BARAŃSKI HUBERT 18221km / M18WRONKIKKS LECH POZNAŃOK 
13  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 39421km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
14  BARTKOWIAK ARTUR 21121km / M18RUCHOCICEOK 
15  BARTKOWIAK MAREK 41521km / M30ŚREMBEST TEAM ŚREMOKGmina 
16  BARTKOWIAK SYLWIA 41321km / K30ŚREMBEST TEAM ŚREMOKGmina 
17  BARTOSZEK PAWEŁ 28321km / M40ZALASEWO-OK 
18 BESZTERDA BOGDAN37721km / M50ŚREMPGO BIEGA/ODLEWNIA ŻELIWA ŚREMOKGmina 
19  BIEDALAK KRZYSZTOF 35021km / M30SWARZĘDZOK 
20  BINKOWSKA MAGDALENA 41221km / K30POZNANŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMOK 
21 BLAHODIR YURIY53621km / M30WINNICAKS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WLKP  
22  BOGEL JACEK 18121km / M40KOŚCIANOK  
23 BOJSKI KAROL20221km / M30KSIĄŻ WIELKOPOLSKI-OKGmina 
24  BOKUS EUGENIUSZ 45621km / M50KOSCIANKOŚCIAN TEAMOK 
25  BOROWIEC KINGA 48921km / K30DASZEWICESEXY MAMASOK 
26 BOSY DANIEL30521km / M30KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANOK 
27 BRĘCZEWSKI TOMASZ52521km / M30CZEMPIŃ  
28  BUCZKOWSKI MARCIN 47821km / M40BRODNICAOK 
29 BUĆKO KAROLINA54521km / K40KIEKRZTP BIEGA  
30  BUDKIEWICZ ADRIAN 19321km / M40POZNAŃNIGHT RUNNERSOK 
31 BUDZISZEWSKA SANDRA53421km / K30WSCHOWAENDORFINA WSCHOWA  
32  BUJAK MICHAŁ 48521km / M40POZNAŃOK 
33 BUKO MARIUSZ37621km / M40ŚREMPGO BIEGA/ODLEWNIA ŻELIWA ŚREMOKGmina 
34 BULINSKA KATARZYNA 21km / K40GÓRKA DUCHOWNA   
35  BURKIEWICZ ŁUKASZ 16721km / M40PUDLISZKI-OK 
36  CEGIEŁKA DAWID 2521km / M30ŚREMKS BACHMATYOK 
37  CEJZA PRZEMYSŁAW 10521km / M30KOŚCIANOK 
38  CHMIELEWSKI TOMASZ 39921km / M40KALISZOK 
39  CHOJNIAK WIESŁAW 5321km / M40POZNAŃOK 
40  CHOLEWIŃSKA LONGINA  21km / K50MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAM   
41  CHROSTEK MICHAŁ 31221km / M30LUBOŃWILD TEAMOK 
42  CHRUSZCZEWSKI KACPER 25821km / M18WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAOK 
43  CHRUŚCICKI MARCIN  21km / M30OSOWA SIEŃKS OCZKO OSOWA SIEŃ   
44  CHUDZIŃSKI MICHAŁ 1621km / M40NOCHOWOOKGmina 
 PACEMAKER - 1:45
45 CHUDZIŃSKI TOMASZ19721km / M40ŚREMOKGmina 
46  CICHOCKI ROBERT 33421km / M40PSARSKIEBOSCH SERWIS OLSZEWSKIOKGmina 
47  CIESIELSKA MAŁGORZATA  21km / K40NOWA SÓL   
48  CIESIELSKI PAWEŁ  21km / M40NOWA SÓL   
49 CIESIÓŁKA-NAWARA AGNIESZKA52421km / K40KIEKRZ  
50  CIESIÓŁKA MAREK 45221km / M40PSARSKIEOKGmina 
51  CIESZYŃSKI PIOTR 42521km / M40POZNAŃOK 
52  CIEŚLAK DAWID 42221km / M30KOMORNIKIKP POZNAŃ GRUNWALDOK  
53  CIEŚLAK IRENEUSZ 10321km / M40CZERMINBRAKOK 
54 CIEŚLAK SEBASTIAN13221km / M30ŚREMNIGHT RUNNERSOKGmina 
55  CIEŚLARCZYK BARTŁOMIEJ 41621km / M18ŚREM-OKGmina 
56 CIEŚLIK MARTA29921km / K18PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONOK 
57 CYBUŁKA MARIUSZ54621km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISTAŚ BIEGA  
58  CZAMAŃSKI ZBIGNIEW 34221km / M40KROBIAWIOCHA BIEGAOK 
59  CZERNIAK HENRYK 22121km / M70BORZYKOWOKB KOSYNIER WRZEŚNIAOK 
60 CZERWIŃSKI DOMINIK48621km / M30KOMORNIKIALVO MEDICALOK 
61  ĆWIEK TOMASZ 2621km / M30ŚREMOKGmina