Zawody obsługuje firma Datasport

XX Toyota Półmaraton Wałbrzych
Wałbrzych, 18 sierpnia 2019 r.


Drużyn Zakładów Toyota - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Drużyn Zakładów Faurecia - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3737
Odebrało numery: 2831

Liczba opłaconych zawodników: 3116
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK TOMEK 267921km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOLOK 
2  ADAMCZYK ANDRZEJ 225421km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
3  ADAMCZYK BENIAMIN 180421km / M30WROCŁAWTRÓJKĄT BANDA.POLPOLOK 
4  ADAMCZYK JULIA  21km / K20WARSZAWA12TRI.PLPOLPOL   
5 ADAMIN ARTUR356510km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK  
6  ADAMSKA ALEKSANDRA 248921km / K20WROCLAWPOLPOLOK 
7 ADAMSKA JOANNA5521km / K40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
8  ADAMSKA PAULINA 47221km / K20ĆMIELÓWPOLPOLOK 
9 ADAMSKI ROBERT3821km / M40WAŁBRZYCHKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
10  AFANASYEVA YANA 173821km / K20KRAKOWWYBIERZPOLPOLOK 
11  AKUTKO PAWEŁ 86621km / M30KŁODZKOPOLPOLOK 
12 ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF276221km / M50WROCŁAWPOLPOL SluzbaZdrowia 
13 ALTHEIM PAWEŁ59721km / M20MIEROSZÓWPOLPOLOK 
14 AMBROSIEWICZ HENRYK102621km / M70JELENIA GORAKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
15  AMBROSZCZYK MAŁGORZATA  21km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLPOL   
16  AMBROZIAK DANIEL 154021km / M30WARSZAWAKLUB BIEGACZY PLL LOTPOLPOLOK 
17  ANCUKIEWICZ MAGDALENA 161221km / K30POZNAŃPOLPOLOK 
18  ANDREARCZYK PATRYK 103021km / M20GDYNIAPOLPOLOK 
19  ANDREASIK MICHAŁ 244921km / M30BIELAWAPOLPOLOK 
20 ANDROSHCHUK ANDREY106221km / M30KIJOWUKRUKROK 
21  ANDRUCHÓW KRZYSZTOF 174521km / M30SIECHNICEMKS SIECHNICEPOLPOLOK 
22  ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN 216021km / M65OLSZTYNAKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.PLPOLPOLOK 
23 ANDRZEJAK KATARZYNA270421km / K20WITKÓWPOLPOL  
24  ANDRZEJCZAK ZBIGNIEW 177321km / M50GDYNIAPOLPOLOK  
25 ANDRZEJCZUK KAMIL191421km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOK 
26  ANDRZEJEWICZ ALICJA  10km / K30GDAŃSKPOLPOL   
27  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 387510km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
28  ANDRZEJEWSKI JACEK 200621km / M50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLPOLOK 
29  ANDRZEJEWSKI MARIUSZ 357610km / M40ŚWIEBODZICETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKToyota  
30  ANIOŁ ELŻBIETA 103221km / K30POZNAŃKS SOBIESKI POZNAŃPOLPOLOK 
31  ANIOŁ HUBERT 103121km / M40POZNAŃKS SOBIESKI POZNAŃPOLPOLOK 
32  ANIŚKIEWICZ EUGENIUSZ 388910km / M50ZAWIDÓWSTOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWAPOLPOLOK 
33  ANIŚKIEWICZ PAWEŁ 219621km / M40BRZEGANIPOLPOLOK 
34 ANTONISZYN DARIUSZ196421km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUPOLPOLOK 
35  ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW 7921km / M40SIEDLCEWYBIERZPOLPOLOK  
36  APOSTEL GENOWEFA 112721km / K30KORFANTÓWTIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSAPOLPOLOK 
37 APTOWICZ DAMIAN260121km / M20BYDGOSZCZPOLPOLOK  
38  ARCISZEWSKI MARCIN 18821km / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
39  ARENTEWICZ WOJCIECH 258921km / M30LAKE ORIONUSAUSAOK 
40  ARKUSZYŃSKI JAKUB 199821km / M20WROCŁAWTIME4RUNNINGPOLPOLOK 
41  ARMATYS TOMASZ 74721km / M20RACIBÓRZPOLPOLOK  
42  AUGUSTYNIAK JAKUB 14421km / M30WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLPOLOK 
43  AUGUŚCIK GRZEGORZ 208021km / M30RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKOPOLPOLOK 
44  BABIK KRZYSZTOF 100121km / M20ŹRÓDŁAPOLPOLOK  
45 BABIŃSKA AGNIESZKA172621km / K40SŁUPSKPOLPOLOK 
46  BABULA SEBASTIAN 260321km / M40BOGATYNIABOGATYNIAPOLPOLOK 
47 BACIK MARCJANNA 21km / K20OSTRZESZÓWPOLPOL   
48  BAGIŃSKA MAŁGORZATA 21321km / K20SOSNÓWKAPOLPOLOK 
49  BAJRAKOWSKI KRYSTIAN 206821km / M30BIELAWAPOLPOLOK 
50  BAJSAROWICZ MARLENA 15321km / K20JELCZ-LASKOWICEWKURW_TEAMPOLPOLOK 
51  BAL TOMASZ 90321km / M30KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
52  BALCEREK EWA  21km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL   
53 BALCEREK EWA274521km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOL  
54  BALCEWICZ KONRAD 46710km / M30SZCZAWNO ZDRÓJKAT CROSS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
55  BALICKI PIOTR  21km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOL   
56  BALTAZA PIOTR 102921km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
57  BAŁA ADAM 46621km / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
58  BAŁAMUT PRZEMYSŁAW 169821km / M30KRZYŻ WIELKOPOLSKIKLUB BIEGACZA AKTYWNI KRZYŻ WLKP.POLPOLOK 
59 BAŁANDZIUK MAREK 21km / M30GŁOGÓWEKPOLPOL   
60 BAŁTAROWICZ LUCJAN274321km / M30WROCŁAWWROCŁAWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOL  
61  BANACH ARTUR  21km / M40POLKOWICENSZZ `SOLIDARNOŚĆ ` PRZY VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA SP. Z O.O.POLPOL   
62  BANASIAK GRZEGORZ 70521km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOK 
63  BANASIAK KATARZYNA 80321km / K30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOK 
64 BANASIEWICZ ELŻBIETA381710km / K30WAŁBRZYCHSANSWISS POLSKAPOLPOLOK 
65  BANASIEWICZ MACIEJ 391610km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
66  BANASZCZAK DAGMARA 82021km / K20JAWORZYNA ŚLĄSKAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
67 BANASZEWSKA DOROTA28221km / K30WROCLAWSAMOSADPOLPOLOK  
68 BANASZKIEWICZ ARTUR13221km / M40ŻARYPOLPOLOK 
69  BANAŚ MICHAŁ 8821km / M20WROCŁAWIPA WROCŁAWPOLPOLOK 
70  BANAŚ MICHAŁ 205821km / M40WROCŁAWEQUIPES NOTRE-DAME (END)POLPOLOK 
71  BANDEL ADAM 20821km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLPOLOK 
72  BANDOWSKA KLAUDIA 73521km / K20KONINNAROO MASK TEAMPOLPOLOK 
73  BANEK PAWEŁ 135721km / M30JESZKOWICEPOLPOLOK 
74 BANKOWSKI IGOR 33221km / M50NYSANYSAPOLPOLOK 
75  BAŃKOWSKI MAREK 210921km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEPOLPOLOK 
76  BARAN BARTŁOMIEJ 369910km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
77 BARAN KASIA 10km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL   
78  BARANOWSKI JACEK 122221km / M40WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCHPOLPOLOKFaurecia 
79  BARANOWSKI JAROSŁAW 245821km / M30WAŁBRZYCHDANIELO SPORTWEARPOLPOLOK 
80  BARANOWSKI PIOTR 247421km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
81  BARAŃSKI SEBASTIAN 356410km / M40WAŁBRZYCH78TEAMPOLPOLOK 
82  BARCICKI TOMASZ 149021km / M40LEGNICAPOLPOLOK 
83  BARCZAK KAROLINA 40321km / K30WAŁBRZYCHUMICORE RUNNING TEAMPOLPOLOK 
84  BARCZAK STANISŁAWA 98721km / K50WITKÓWWODOCIĄGI WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
85  BAREŁKOWSKA KATARZYNA 77821km / K40POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLPOLOK 
86  BARON WOJCIECH 374610km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
87  BAROWICZ ZBIGNIEW 27721km / M40WROCŁAWMARATON45PLUSPOLPOLOK 
88  BARSZCZ TOMASZ 96021km / M30BYDGOSZCZCBPOLPOLOK 
89  BARTKOWIAK KRZYSZTOF 158821km / M20POZNAŃPOLPOLOK 
90  BARTKOWSKI MAREK  21km / M40CZOSNÓWENDURETEAMPOLPOL   
91  BARTKOWSKI MAREK 231221km / M40WARSZAWAENDURETEAMPOLPOLOK 
92  BARWIŃSKI JAROSLAW 228021km / M40JELCZ- LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLPOLOK 
93  BARYŁA PIOTR 86721km / M30WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK 
94  BARZYCKA SYLWIA 141021km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
95  BASIŃSKI KRZYSZTOF 85021km / M40OŁAWAOŁAWSKI KLUB BIEGACZAPOLPOLOKToyota 
96  BAWIEC KATARZYNA 395210km / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
97  BAZYLUK EWA 142621km / K30CZARNA BIAŁOSTOCKAPOLPOLOK 
98  BĄK MARCIN 243021km / M30KRAKÓWPOLPOLOK 
99  BEDNARCZYK BOGUSŁAW 12521km / M50WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
100  BEDNARCZYK MAGDALENA  21km / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLPOL   
101  BEDNAREK MARCIN 124721km / M30POZNAŃDORADCARN.PLPOLPOLOK 
102  BEDNAREK PIOTR 193921km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
103  BEDNAREK SEBASTIAN 5721km / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOK 
104  BEDNARKIEWICZ BARTOSZ 195021km / M40SUCHY LASPOLPOLOK 
105  BEDNARZ ANNA 62221km / K20LUBENIA42 DO SZCZĘŚCIAPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
106  BEDNARZ JÓZEF 390421km / M20LUBENIASTRAŻ POŻARNA WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
107 BELCZEWSKI IGOR66121km / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
108  BELTER ANDRZEJ 88421km / M40ŻOŁĘDOWOPOLPOLOK 
109  BENDIG WOJCIECH 233721km / M40RADKÓWPOLPOLOK 
110  BENDINGER KRYSTIAN  21km / M20WOLA GRZYMKOWARAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOL   
111  BENDINGER KRZYSZTOF  21km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLPOL   
112  BERBECKA KAROLINA 176521km / K30MIRSKPOLPOLOK 
113  BERESZTAN PIOTR 47721km / M30NIEMCZAPOLPOLOK 
114 BEREŚNIEWICZ MICHAŁ380810km / M30ŚWIDNICABIEGOWA SWIDNICAPOLPOLOK  
115  BERINI MARCIN 72621km / M40NYSAPOLPOLOK 
116 BERNAT ARKADIUSZ45121km / M40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
117  BERNAT KATARZYNA 44921km / K40ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
118  BERNAT MARCIN 45321km / M20ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLPOLOK 
119  BERNAT PIOTR 52121km / M40GŁUSZYCAPOLPOLOK 
120  BERNAT SYLWIA 68221km / K40ŻARYPOLPOLOK 
121  BĘBEN WIOLETA 150821km / K40KOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOK 
122  BIAŁAS EWA 369010km / K50LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
123  BIAŁAS-SOBCZAK IZABELA  21km / K40KUDOWA ZDRÓJPOLPOL   
124  BIAŁAS STANISŁAW 130321km / M60LEWIN BRZESKILEWIN BIEGAPOLPOLOK 
125  BIAŁEK PAWEŁ  21km / M40LEGNICAPOLPOL   
126  BIAŁOŃ DAWID 209221km / M30ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
127  BIAŁOŃ KAZIMIERZ 96221km / M60WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
128  BIAZIK ANETA 104821km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
129  BIAZIK MARIUSZ 104921km / M30WROCŁAWPOLPOLOK 
130  BIDZIŃSKI PIOTR 212821km / M30LUBINRUN4FUNPOLPOLOK 
131  BIECUSZEK TOMASZ 43721km / M40NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDAPOLPOLOK  
132  BIEDNY SZYMON  21km / M30LESZNOPOLPOL   
133 BIEGAŃSKI PAWEŁ 21km / M30SŁUPSKZEGA GABINET SŁUPSKPOLPOL   
134  BIELA GRZEGORZ 91721km / M30WROCŁAWTOYOTA RUNMATORPOLPOLOKToyota  
135  BIELAS BARTOSZ 199121km / M20ŚWIDNICAWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOLPOLOK  
136 BIELAT MACIEJ 21km / M30BRZEGPOLPOL   
137  BIELAWNY MARIUSZ 162921km / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
138  BIELEC MILENA 365310km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
139  BIELECKA IWONA 240821km / K30WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOK 
140 BIELECKA MARLENA52921km / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKFaurecia  
141  BIELECKI ANDRZEJ 139521km / M40TRZCIANKA3:33 TEAMPOLPOLOK 
142  BIELECKI MARIUSZ 264321km / M40GRODZISZCZEPOLPOLOK 
143  BIELECKI SZCZEPAN 178821km / M20MEDYNIA GŁOGOWSKAPOLPOLOK 
144  BIELENINIK ARKADIUSZ 118421km / M40PUCICEROZBIEGANE PUCICEPOLPOLOKSluzbaZdrowia 
145  BIELIK RADOSŁAW 176121km / M40KRAKÓWWKURW_TEAMPOLPOLOK 
146  BIELIŃSKA EWA  10km / K30WARSZAWAPOLPOL   
147  BIELIŃSKI ŁUKASZ  21km / M40WARSZAWABIELINIAKIPOLPOL   
148 BIELSKA ALINA385610km / K20WROCLAWSTYRANI TEAMPOLPOLOK 
149  BIEŃ MARCIN 160521km / M30OLEŚNICAPOLPOLOKToyota 
150  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA 373510km / K40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
151  BIERNACIK JACEK 130621km / M50KUDOWA-ZDRÓJPOLPOLOK 
152  BIERNACKI ALEKSANDER 174021km / M40MILANÓWEKPOLPOLOK 
153  BIERNACKI RAFAŁ  21km / M30WARSZAWAPOLPOL   
154 BIERNACKI RENE123921km / M70POLANICA-ZDRÓJPOLPOLOK 
155  BIERNAT MONIKA 125121km / K30RZESZÓWDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLPOLOK 
156  BIJAK DOROTA 381110km / K60WROCŁAWPOLPOLOK 
157  BIK STANISŁAW 124621km / M50LUBINBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
158 BILIŃSKA MARTYNA341710km / K18WROCŁAWPOLPOL  
159  BILSKI PIOTR 259421km / M20ROSTARZEWOPOLPOLOK 
160 BINIAK PAWEŁ 21km / M30GRODZISK WIELKOPOLSKISPEED BPOLPOL   
161  BINKIEWICZ-KOWALCZYK AGNIESZKA 106421km / K20OBORNIKI ŚLĄSKIEVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
162  BINKOWSKA KATARZYNA 383110km / K30SZCZAWNO ZDRÓJAKADEMIA RUCHUPOLPOLOK 
163  BIRGER AGATA  21km / K30PRZECŁAWPOLPOL   
164  BIRLET PAWEŁ 274021km / M30KROSNO K/MOSINYPOLPOLOK 
165  BISKOWSKI GRZEGORZ 395810km / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOKToyota 
166 BIWOJNO PAWEŁ 21km / M30WARSZAWAPOLPOL   
167  BLACHA BALOWSKA ANETA 12421km / K40WAŁBRZYCHRONAL POLSKA RUNPOLPOLOK  
168 BLACHNIK DAMIAN242121km / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
169  BLITEK - IWULSKA BARBARA 375110km / K30WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKToyota  
170  BŁASZCZAK MARIUSZ 232521km / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
171 BŁASZCZYK BARTOSZ154821km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPKO BANK POLSKIPOLPOLOK 
172  BŁASZCZYK ROBERT 267521km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIROSSMANNPOLPOLOK 
173  BŁASZCZYK TOMASZ  21km / M40GÓRABRAKPOLPOL   
174  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 257221km / M60CZĘSTOCHOWAPOLPOLOK  
175  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 395110km / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOKToyota  
176  BŁASZKIEWICZ JAKUB 354810km / M18WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
177  BŁOŃSKA MONIKA 172521km / K30GLIWICEPOLPOLOK  
178  BŁOŃSKI MAREK 223921km / M30KŁODZKOEBIEGI.PLPOLPOLOK 
179  BOBAK PIOTR 215021km / M40NYSAURZĄD MIEJSKI W NYSIEPOLPOLOK 
180  BOBOWSKI WOJCIECH 146921km / M30WIĘCBORKPOLPOLOK 
181 BOCHEŃSKA ALEKSANDRA341410km / K40WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAW/ 140 MINUTPOLPOL  
182  BOCHON AGATA 206921km / K20MALBORKBBKTSPOLPOLOK 
183  BOCZKOWSKA MARZENA 221221km / K30LEWIN BRZESKISTAN UMYSŁU LEWIN BIEGAPOLPOLOK 
184  BODNAR MARCIN  10km / M30ŚWIEBODZICEPOLPOL   
185  BODUCH MARIUSZ 115021km / M40ŚWIERCZÓWPARTYCYPANCIPOLPOLOK 
186  BOGACKI TOMASZ 231521km / M20WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
187  BOGDAN RYSZARD 208321km / M65LIBUSZAPOLPOLOK 
188  BOGUCKI FRANCISZEK 107821km / M50WROCŁAWPOLPOLOK