Zawody obsługuje firma Datasport

Sztafeta Trzech Szczytów (Bieg Górski - Solo i Duet)
Boguszów Gorce, 13 kwietnia 2019 r.


Sztafeta - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 72
Odebrało numery: 48

Liczba opłaconych zawodników: 50
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
  BADOWSKI SEBASTIAN  Solo / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM   
  BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA 10/1Sztf / KWAŁBRZYCHOKSMix Zmiana1 
  BISKUPSKI JAKUB  Solo / M40WROCŁAWBRAK   
 ZAWODNIK ANONIMOWY Solo / K40 BRAK   
  BORUŃ MARCIN 1Solo / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
  BUDZEŃ CEZARY 26Solo / M30WROCŁAWOK 
  BUJAK KATARZYNA 13Solo / K20BOGUSZÓW-GORCESUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEOK 
  CHOJNACKI PAWEL 31Solo / M30WALBRZYCHOK 
 CIEŚLA JAROSŁAW30Solo / M50WAŁBRZYCH  
 ZAWODNIK ANONIMOWY25Solo / M30 OK 
  CZERWINSKA KATARZYNA 16Solo / K30WAŁBRZYCHNAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH KOKSÓW :)OK  
  CZYCZERSKI JACEK 19Solo / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`OK 
 DOBROWOLSKI ALAN24Solo / M20BOGUSZÓW - GORCEDECATHLON SZCZAWNO ZDRÓJOK 
  DZIESZUK GRZEGORZ 18Solo / M30WAŁBRZYCHPODZAMCZE WAŁBRZYCHOK 
  FILIP DANIEL 8/1Sztf / MCZARNY BÓRGMINA LUDZI Z PASJĄOKSM Zmiana1 
  FURGAŁ DOROTA  Solo / K40OLEŚNICAELITERUNNERSCLUB.PL   
  FURMAN MIROSŁAW 20Solo / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
  GÓRAK PRZEMYSŁAW  Solo / M30SOBÓTKA   
  GÓRAL WOJCIECH 9/2Sztf / MBOGUSZÓW-GORCEDZIKI WORKOUT CZARNY BÓROKSM Zmiana2 
  GRACZYK SEBASTIAN 23Solo / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOK 
  GRZELAK DAWID 11/1Sztf / MWAŁBRZYCHZS NR5 W WAŁBRZYCHUOKSM Zmiana1 
 GRZESIK JOANNA22/4Sztf / KGŁUSZYCA SMix Zmiana1  
  GRZESIK PAWEŁ 25/4Sztf / MWAŁBRZYCH SMix Zmiana2  
  HNATIUK MICHAŁ 2/2Sztf / MWAŁBRZYCHFORTECAOKSM Zmiana2 
 HOMENDA PRZEMYSŁAW Solo / M30MARCINOWICE   
  JAGODZIŃSKI BARTŁOMIEJ 4/2Sztf / MBOGUSZÓW-GORCEOKSMix Zmiana2 
  JANECZKO MICHAŁ 15Solo / M30WAŁBRZYCHLUŹNA ŁYDKAOK 
  JARONI GRZEGORZ 10/2Sztf / MWAŁBRZYCHOKSMix Zmiana2 
  JURCZAK JACEK 10Solo / M50WROCŁAWVEGE RUNNERSOK 
  KOTŁOWSKI PIOTR 1/1Sztf / MBOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKSMix Zmiana1 
  KRAJEWSKI KRZYSZTOF  Solo / M40BOGUSZÓW-GORCE   
  KUCZYŃSKI SZYMON  Solo / M40ZAWONIAZAWONIA TEAM   
  KUJAWA ADAM 7/2Sztf / MWAŁBRZYCHGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKSMix Zmiana2 
  LACH-PAPCIAK KATARZYNA  Solo / K40JAWORBIEGAMDLAZDROWIA.PL   
  LAZAROWICZ KRZYSZTOF  Solo / M30PACZKÓWWYBIERZ   
  LECH MICHAŁ  Solo / M30ŚWIEBODZICEGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`   
  ŁACHAN PATRYK 7Solo / M40WROCŁAWWKURW_TEAMOK 
  ŁYCZKOWSKI KAMIL 2/1Sztf / MWAŁBRZYCHFORTECAOKSM Zmiana1 
  MAJEWSKI SEBASTIAN 11Solo / M30WAŁBRZYCHOK 
  MAZUREK ARTUR 8/2Sztf / MCZARNY BÓRGMINA LUDZI Z PASJĄOKSM Zmiana2 
  MILLER TOMASZ 27Solo / M30TYNIEC MAŁYOK 
  NABORCZYK SEBASTIAN 5Solo / M30WAŁBRZYCHWODOCIĄGI WAŁBRZYCHOK 
  NARKUN EWA  Solo / K30IŁOWA   
 NOWAK ANGELIKA Solo / K20MIEROSZÓW   
  NOWAK BARTOSZ 2Solo / M40JELENIA GÓRAOK 
  ORDYNIEC SŁAWOMIR 12Solo / M20ŚWIDNICAKB LEROY MERLINOK 
  OSKULSKI ROBERT 5/1Sztf / MKOWARYSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOKSM Zmiana1 
  PIECZKA MARCIN  Solo / M30BOGUSZÓW - GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC   
  PLOK KRZYSZTOF 21Solo / M50POLKOWICETEAM PLOKOK 
  ROZDOLSKI JAROSŁAW 3/2Sztf / MWROCŁAWHBAOKSM Zmiana2 
  ROZDOLSKI PAWEŁ 3/1Sztf / MJELCZ-LASKOWICEHBAOKSM Zmiana1 
  RZEPCZYK MIKOŁAJ 6/1Sztf / MCZARNY BÓRN-KA WAŁBRZYCHOKSM Zmiana1 
 SIERADZKI MARCIN Solo / M20WROCŁAWK. S. WIELKI GRZMOT   
  SOBCZAK RENATA 8Solo / K60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
  SOLARSKI SERGIUSZ  Solo / M30WAŁBRZYCH   
  STAWIARSKI TOMASZ 5/2Sztf / MBUKOWIECSMS KOWARY, KOWARY BIEGAJĄOK 
  STEFANOWSKI EDWARD 14Solo / M30BRZEG DOLNYPCC RUNNING SQUADOK 
  STOLARCZYK JUSTYNA 7/1Sztf / KBOGUSZÓW GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKSMix Zmiana1 
  SZABLEWSKI ADAM 42/4Sztf / MWAŁBRZYCH SM Zmiana2  
  SZYSZKA ZENON 6/2Sztf / MBYSTRZYCA GÓRNAN-KA WAŁBRZYCHOKSM Zmiana2 
  ŚWIDA ADAM 4Solo / M30WROCŁAWGET RUNOK  
 TOMASZEWSKI ZDZISŁAW Solo / M50WAŁBRZYCH   
  URBAN MARIUSZ 9Solo / M30WALBRZYCHWAŁRZYSKA BRYGADA POSZUKIWACZY ZŁOTEGO POCIĄGUOK 
  URBANIAK MARCIN 9/1Sztf / MBORÓWNODZIKI WORKOUT CZARNY BÓROKSM Zmiana1 
  URBAŃSKI RAFAŁ 22Solo / M40WAŁBRZYCHDZIKI WORKOUT CZARNY BÓROK  
  WALUŚKIEWICZ ARTUR 17Solo / M50WROCŁAWOK 
  WĘGRZYNOWSKA NOWAK ANNA 3Solo / K30JELENIA GÓRAOK 
  WIERZBA-JURCZAK ANITA 6Solo / K40WROCŁAWVEGE RUNNERSOK 
 WOJTKOWSKI WOJCIECH11/2Sztf / MSTRUGAZS NR5 W WAŁBRZYCHUOKSM Zmiana2 
  WOŹNIAK TOMASZ  Solo / M30WAŁBRZYCHWAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁY   
  ZWIERKO ANNA 4/1Sztf / KBOGUSZÓW-GORCEOKSMix Zmiana1 
  ŻEROMSKA KAMILA 1/2Sztf / KBOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECOKSMix Zmiana2