Zawody obsługuje firma Klub Sportowy Feniks Legnica

Leśna Gonitwa o Puchar Nadleśnictwa Legnica - Bieg Borsuka
Miłogostowice, 01 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 296
Liczba opłaconych zawodników: 248
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZYK DAWID 15410km / OPENLEGNICAFENIKS LEGNICAPOLPOLOKFeniks Legnica 
2 ANDRZEJEWSKA DOMINIKA158500m / DZIECILUBINRUNATTACK  
3  ANDRZEJEWSKI DROGOSZ 500210km / OPENLUBINRUNATTACKPOLPOL  
4  ARCHUTICZ JOANNA 710km / OPENLEGNICAPOLPOL  
5  BABIS MAŁGORZATA 1035km / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
6  BALKIEWICZ BARBARA 5023NW / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
7  BALKIEWICZ HENRYK 8310km / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
8 BANIEWSKA LILIANA815km / OPENLEGNICKIE POLEPOLPOL  
9 BARANOWSKA MAGDALENA195km / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
10 BARANOWSKI BARTOSZ211km / DZIECILEGNICASP 9 LEGNICAPOLPOLOK 
11 BARANOWSKI MATEUSZ201km / DZIECILEGNICASP 9 LEGNICAPOLPOLOK 
12 BARAŃSKI PAWEŁ441km / DZIECIWIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOK 
13  BARAŃSKI PAWEŁ 4310km / OPENWIECHLICEWIECHLICE RUNPOLPOLOKGmina Kunice 
14 BARCZUK FILIPEK239500m / DZIECILUBINLUBINPOLPOL  
15 BARCZUK NATALKA2401km / DZIECILUBINLUBINPOLPOL  
16  BARCZUK RAFAŁ 23810km / OPENLUBINBIEGAM Z RODZINĄPOLPOL  
17  BARDZIŃSKI RAFAŁ 11410km / OPENLEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
18  BENDKOWSKA ANNA 395km / OPENLEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
19  BENDKOWSKI ANDRZEJ 310km / OPENLEGNICAJANOSPORT TEAM LEGNICAPOLPOLOK 
20  BERNASIEWICZ JÓZEF 5022NW / OPENZŁOTORYJAZŁOTORYJAPOLPOLOK 
21 BEZDEL JAKUB50481km / DZIECIBOLKOWPOLPOL  
22  BĘBEN WIOLETA 3110km / OPENKOŻUCHÓWKB WIKON NOWA SÓLPOLPOLOK 
23 BIELECKI GRZEGORZ502010km / OPENLEGNICAHAPPY SCHOOL LEGNICAPOLPOLOK 
24  BIK STANISŁAW 21710km / OPENLUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
25  BOBER DOROTA 6610km / OPENJAWORBRAKPOLPOL  
26  BOGUSZ MAGDALENA 95km / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
27  BONECKA RENATA 20310km / OPENLEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLPOLOK 
28  BOROWSKA KAROLINA 7210km / OPENLUBINWWW.INSTAGRAM.COM/HAJDI.CO.SOBIE.BIEGAPOLPOL  
29  BRYLSKI MARCIN 2510km / OPENOPOLEOZIMEK TEAMPOLPOLOK 
30  CELUCH RENATA 410km / OPENCHOJNOWKB LEW LEGNICAPOLPOLOK 
31  CERAZY IRENEUSZ 1205km / OPENJUGÓWPOLPOLOK 
32  CHOBOT MARCIN 4210km / OPENCHOCIANÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
33  CHODOR ANNA 2295km / OPENLEGNICAPOLPOLOK 
34 CIERPIAŁ JAN5031500m / DZIECIOBORAPOLPOLOK 
35  CIERPIAŁ JAROSŁAW 503010km / OPENOBORAPOLPOLOK 
36  CIESIELSKA AGATA 6010km / OPENRZESZOTARYPOLPOL  
37  CIESIELSKA BEATA 50175km / OPENCHEŁMIECKS ACTIV URANPOLPOLOK 
38  CIESIELSKI JAROSŁAW 805km / OPENMĘCINKAKS ACTIVE URANPOLPOLOK 
39 CYRANKOWSKI DAMIAN1945km / OPENWOŁÓWPOLPOLOK 
40 CYRANKOWSKA PAULINA1935km / OPENWOŁÓWPOLPOLOK 
41  CZAJA ADRIAN 500110km / OPENLUBINMSPORT RCS TEAM LUBINPOLPOLOK 
42  CZESNAKOWICZ KATARZYNA 22010km / OPENLUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK