Zawody obsługuje firma Datasport

27. Bieg Fiata
Bielsko-Biała, 19 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 2191
Odebrało numery: 1817

Liczba opłaconych zawodników: 1843
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAM BAZYL  10km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBO OK  
2 ADAMCZYK KAMIL2010BM / M16-19BIELSKO-BIAŁASP 18 W BIELSKU- BIAŁEJ  
3  ADAMCZYK ŁUKASZ 107410km / M30ŁODYGOWICEOKOKSpolkiFCA  
4 ADAMCZYK PATRYCJA180110km / K30BIELSKO-BIAŁABIEGAMBOLUBIĘOKOK 
5  ADAMEK JERZY 129210km / M40PIETRZYKOWICEOKOK 
6  ADAMIAK EDYTA 15710km / K40SKOCZÓWŚWIRY STELAOKOK 
7  ADAMUS ALBERT  10km / M40BIELSKO-BIAŁAORZEŁ KAUKAZU OK  
8  ADAMUS JANUSZ 121810km / M40OSIEKOKOKFCAPoland 
9  ADAMUS MATEUSZ 92010km / M20BIELSKO-BIAŁABASKET HILLS BIELSKO-BIAŁAOKOK 
10  ANASZKO MACIEJ 36010km / M50BIELSKO-BIAŁAOKOK 
11  ANDRUSIEWICZ MARTA 53910km / K20ŻYWIECOKOK 
12  ANTONCZYK RADOSŁAW 158910km / M20USTROŃOKOK 
13  ANTOŃCZYK KRZYSZTOF 116310km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
14  ANTOŃCZYK LUCYNA 52710km / K40BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEOKOK 
15  ARKUSZEWSKI MACIEJ 133110km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBOOKOK 
16  AUGUST RYSZARD 6610km / M50CZELADŹKOLEGA MARKAOKOKMPLekarzy 
17  AUGUSTYN WOJCIECH 76810km / M20MYSŁOWICEOKOK  
18  AUGUSTYNIAK PIOTR 5710km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
19  BABICKA KLAUDIA  10km / K30BIELSKO-BIAŁA OK  
20  BABICKI JAROSŁAW 34910km / M30BIELSKO-BIAŁAFAJNY TATA SZYBKO LATAOKOKFCAPoland 
21  BABICKI WOJCIECH 90910km / M16ŻYWIECOKOK 
22  BABINSKI ZBIGNIEW 150710km / M60BULOWICEOKOK 
23 BABULA MATEUSZ2071BM / M12-15JASIENICAZSZK-PRZEDSZ JASIENICA  
24  BACA TOMEK 25310km / M30LIPOWAOKOK 
25  BACHTA WOJCIECH 25110km / M30BIELSKO-BIAŁADA VINCI STUDIOOKOK 
26  BACHUL GRZEGORZ 47810km / M30TYCHYOKOK  
27  BADURA RYSZARD 65410km / M60KATOWICE-OKOK 
28  BAJOR DAMIAN 77610km / M30SOSNOWIECTARAHUMARAOKOKSpolkiFCA 
29 BAKA JAKUB2011BM / M16-19BIELSKO-BIAŁASP 18 W BIELSKU- BIAŁEJ  
30  BAL TYMOTEUSZ 63710km / M16BIELSKO-BIAŁAOKOK 
31 BANACH AGNIESZKA127010km / K30KRAKÓW-OKOK 
32 BANASIK TYMOTEUSZ2096BM / M16-19BIELSKO-BIAŁAZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKIEGO TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
33  BANIAK MARCIN 143510km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK  
34  BANOT ARKADIUSZ 65210km / M20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
35  BANUL ARTUR  10km / M30BIELSKO-BIAŁA OK  
36  BAŃBUR AGNIESZKA 111310km / K40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK  
37  BAŃCZYK KRZYSZTOF 25910km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
38  BARAN ZBIGNIEW 1916HB / BIELSKO-BIAŁAIKS SMOK ORNETAOKOK 
39  BARON DAMIAN 109410km / M40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
40 BARON JULIA2148BM / K12-15CHORZÓWSP 5 CHORZÓW  
41  BARTELMUS URSZULA 82410km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
42  BARTKÓW ŁUKASZ  10km / M30BIELSKO-BIAŁABB RUNNERS OK  
43  BARTNIK SEBASTIAN 9310km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJSTREET SPIRITOKOK 
44  BARTOSIK DANUTA  10km / K40PISARZOWICETI AUTOMOTIVE OK  
45  BARTOSIK SEBASTIAN 36610km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
46  BARUT-SKUPIEŃ BARBARA  10km / K40BIELSKO-BIAŁASPELEO KLUB BIELSKO-BIAŁA OK  
47 BASS ARTUR165310km / M20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
48 BAZYL ADAM134210km / M30DĄBROWA GÓRNICZABREMBOOK 
49  BĄK DANIEL 87910km / M30BIELSKO-BIAŁABĄK TEAM SPORTOKOK  
50  BĄK KACPER 174910km / M16BIELSKO-BIAŁAKS DRAGON TAEKWONDO TEAMOKOK 
51 BEDNARCZYK PAWEŁ172710km / M30KATOWICEOKOK 
52  BEDNARSKA BERNADETTA 153610km / K30TYCHYCRIK FCA POLANDOKOKSpolkiFCA 
53  BEŁŻEK BARTŁOMIEJ 174210km / M30KOZYGRUPA SCARLETTOKOK 
54  BERGER KRZYSZTOF 70810km / M30CZECHOWICE-DZIEDZICEOKOK 
55  BERKE KRZYSZTOF 31410km / M50JAWISZOWICESPEED TEAM BRZESZCZEOKOK 
56  BĘBENEK MARCIN  10km / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKI OK  
57 BIAŁAS JULIA2099BM / K16-19BIELSKO-BIAŁAZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKIEGO TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
58 BIAŁAS PIOTR43810km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
59  BIAŁECKI MACIEK 123310km / M50CHYBIELZS `RYKALEC` ZARZECZEOKOK 
60 BIAŁECKI WOJCIECH2042BM / M12-15BIELSKO-BIAŁANOWY KLUB PŁYWACKI BIELSKO- BIAŁA  
61 BIAŁEK ARTUR2033BM / M16-19BIELSKO-BIAŁAZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I HANDLOWYCH W BIELSKU - BIAŁEJ  
62  BIAŁEK MAREK 4510km / M40WIŚLICABIEGAM BO LUBIEOKOK 
63  BIAŁEK MAREK 173510km / M20BIELSKO-BIAŁAOXFORD TEAMOKOK 
64  BIAŁEK PRZEMYSŁAW 14810km / M30BIELSKO-BIAŁAPROTEINYOKOK  
65  BIAŁOBRZYCKI PRZEMYSŁAW  10km / M16BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁA OK  
66  BIAŁORCZYK MAGDALENA  10km / K40WILKOWICEBYLEDOBIEC ANINOKOK 
67 BIAŁOŻYT MICHAŁ2147BM / M16-19BIELSKO-BIAŁA  
68  BIAŁOŻYT SYLWESTER  10km / M40BIELSKO-BIAŁARENTHOUSE OK  
69  BIEDROŃ BARTŁOMIEJ 23110km / M30BIELSKO-BIAŁASKLEP BIEGOWY BIELSKO - BIAŁAOKOK 
70  BIEL RAFAŁ 109610km / M40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
71  BIELA KRYSTIAN 154210km / M30POGWIZDÓWOKOK 
72  BIELAŃSKA BEATA 131310km / K40KATOWICEHURAGAN LIGOTAOKOK 
73  BIENIAS DAMIAN 47310km / M20KOZYBIEGAM BO LUBIEOKOK 
74  BIENIEK MATEUSZ 102210km / M20CZECHOWICE-DZIEDZICE-OKOK 
75  BIERNOT MICHAŁ 31910km / M30MAZAŃCOWICEOKOK 
76  BIEROŃSKI JAN 151610km / M50DANKOWICEOKOK 
77  BIEROŃSKI TOMASZ 37710km / M30DANKOWICEOKOK 
78  BIES SYLWIA 179010km / K40HECZNAROWICE-OKOK 
79  BIESTEK BARBARA 68610km / K40TYCHYOKOK 
80 BIESZCZAD PATRYCJA100510km / K30JAWORZEOKOK 
81  BIGOS IWONA 119310km / K20BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICES POLSKAOKOKSpolkiFCA 
82  BIK MARIUSZ 121010km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
83  BILSKI BŁAŻEJ 34310km / M30BIELSKO-BIAŁABIEGAJĄCE INSEKTYOKOKSpolkiFCA 
84  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 310km / M30ELDORETBENEDEK-TEAMOKOK 
85 BŁASZCZ TOMASZ 10km / M50ŻYWIEC OK  
86  BŁASZCZYK MAREK 48310km / M40RUDA ŚLĄSKAOPEL ACTIVE TEAMOKOK 
87  BŁASZCZYK ZBIGNIEW 175010km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOK  
88  BŁASZCZYSZYN ŁUKASZ 102610km / M30SOSNOWIECOKOK 
89  BŁASZCZYSZYN MICHAŁ 128810km / M20GLIWICEOKOK 
90 BOBROWSKI MACIEJ2157BM / M12-15BIELSKO-BIAŁAOXFORD TEAM  
91 BOCHENEK JACEK160810km / M50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY  
92 BOCHENEK JACEK 10km / M50SKOCZÓWFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY OK  
93  BOCHEŃSKA SYLWIA 179210km / K30USTROŃOKOK 
94  BOCHM JAROSŁAW 58610km / M30ŻORYOKOK 
95  BOCHYNEK TOMASZ 121110km / M40WIEPRZTI AUTOMOTIVEOKOK 
96  BOCZARSKI ARTUR 135710km / M30SIENIAWAOKOK 
97  BOCZKOWSKI DAWID 35310km / M30BIELSKO-BIAŁATI AUTOMOTIVEOKOK 
98  BODNAR ANNA 177810km / K30CIESZYN1 LIGA TEAMOKOK 
99  BODZEK JAKUB 56410km / M16BIELSKO-BIAŁASTREETWORKOUTOKOK  
100  BOGACZ RADOSŁAW 162010km / M30NIDEKOKOK 
101  BOGDAŁ KRZYSZTOF 38810km / M30PEWEL ŚLEMIEŃSKAHUSARIA RACE TEAMOKOK 
102  BOGUCKA GABRIELA 60310km / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK  
103  BOGUCKI PIOTR 157610km / M40KATOWICEOKOK 
104  BOGUNIA GRZ 169910km / M40BIELSKO-BIAŁAIMPERIUM SPORTU TEAMOKOK 
105  BOHN MARIUSZ 2310km / M50PIEKARY ŚLĄSKIEPIEKARY ŚLĄSKIEOKOK 
106  BOJCZUK TOMASZ 22110km / M40BUCZKOWICEMAGNETI MARELLIOKOKSpolkiFCA 
107  BOJDA MAŁGORZATA 13110km / K30KRAKÓWKAWIK RUNNING TEAMOKOK 
108  BOJDYS JAROSŁAW 55710km / M30BIELSKO-BIAŁAFCA SERVICES POLSKAOKOKSpolkiFCA 
109 BORAK-ŁUKAŃKO BARBARA 10km / K40BIELSKO-BIAŁA- OK  
110  BORATYŃSKI KRZYSZTOF 76510km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
111  BORCHERT MARCIN 32210km / M30ŚWIĘTOCHŁOWICEAKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMOKOK 
112  BOREK CEZARY 79210km / M20ZABRZEOKOK 
113  BORGOSZ ARKADIUSZ 105410km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
114  BORGOSZ SZYMON 38410km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
115  BORKOWSKA PAULINA 137810km / K30JASTRZĘBIE ZDRÓJOKOK 
116  BORKOWSKI MAREK 74410km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEOKOK 
117 BOROWCZYK WOJCIECH2105BM / M16-19BIELSKO-BIAŁAV LO BIELSKO - BIAŁA  
118  BOROWSKI TOMASZ 66910km / M30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
119  BOROWY ANNA 141210km / K40KATOWICEHURAGAN LIGOTAOKOK 
120  BORTEL MIROSŁAW 174110km / M40TYCHY40 LATEK TYCHYOKOK 
121  BORUCKI DARIUSZ 177710km / M40KOŃCZYCE MAŁEOKOK 
122  BORYCZKA SZYMON 127110km / M30MIĘDZYRZECZEOKOK 
123  BOSAK PIOTR 76110km / M16SOPOTNIA WIELKAKS MMS DENDYSSKIOKOK 
124 BOSEK PATRYCJA127610km / K40BIELSKO-BIAŁAMETALOWCY Z SOSNOWCAOKOK 
125  BOTOREK MICHAŁ 142510km / M30CIESZYNOKOK 
126 BOŻEK AGNIESZKA2080BM / K12-15BIELSKO-BIAŁASP 27 BIELSKO- BIAŁA  
127 BOŻEK ARTUR2115BM / M16-19SZCZYRKSMS SZCZYRK  
128  BOŻEK-KIEŁBAS ANNA  10km / K30BYSTRABRAK OK  
129  BRACHMAŃSKI DARIUSZ 156210km / M50MARKLOWICERYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMOKOK 
130  BRANDYS ADAM 64810km / M30PAWŁOWICEOKOK  
131  BRAUNER WOJCIECH 57710km / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOKOK 
132  BRELA JAKUB 43210km / M30JEDLICZEMUKS PODKARPACIE JEDLICZEOKOK 
133  BRODA IRENEUSZ 29610km / M40DANKOWICETI AUTOMOTIVEOKOK 
134  BRODA ŁUKASZ 29510km / M30GÓRKI WIELKIEOKOK 
135  BRODACKI WIESŁAW 113410km / M50TYCHY40-LATEK TYCHYOKOK 
136 BROM TOMASZ7410km / M40ŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG Z CHRYSTUSEM !OKOK 
137  BRONISZEWSKI DAMIAN 28310km / M30OTWOCKAB TEAMOKOK 
138  BROŃCZYK ADRIAN 120910km / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEOKOK 
139  BROŃCZYK ARIEL 143310km / M30BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEOKOK 
140  BROŃCZYK RAFAŁ 130810km / M20BIELSKO-BIAŁAROZBBIEGANE KOMOROWICEOKOK 
141 BROUET NATALIA2117BM / K16-19BIELSKO-BIAŁAKATOLICKIE TOWARZYSTWO KULTURALNE BIELSKO - BIAŁA  
142  BRYK RAFAŁ 171610km / M40KATOWICEHURAGAN LIGOTAOKOK 
143  BRYL DANUTA 124010km / K40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
144  BRYŁA DAWID 168210km / M30BIELSKO-BIAŁA-OKOK 
145  BRYŚ SEBASTIAN 97710km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
146  BRZAZGACZ PIOTR 1915WS / WILKOWICEOKOK 
147  BUBIAK EWELINA 12110km / K30KĘTYOKOK  
148  BUBIAK ŁUKASZ 11810km / M30KĘTYOKOK  
149  BUCHTA ADAM 173710km / M30KATOWICEOKOK 
150  BUĆKO MARCIN 56510km / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKOKOK 
151  BUDKIEWICZ ADAM 163710km / M40BIELSKO-BIAŁA#COSIEDZIEJE.TVOKOK 
152  BUDKIEWICZ-NOWAK JOANNA 131510km / K20BIELSKO-BIAŁA#COSIEDZIEJE.TVOKOK 
153  BUDKIEWICZ MACIEJ 164110km / M16BIELSKO-BIAŁA#COSIEDZIEJE.TVOKOK  
154  BUDZICH ALEKSANDRA 121310km / K30BORKOWOEATON RUNNING TEAMOKOK 
155 BUDZICH MATEUSZ49810km / M30BORKOWOEATON RUNNING TEAMOKOK 
156  BUGIEL ROMAN  10km / M50TYCHYTYCHY/GÓRKI WIELKIE OK  
157 BUJNA TOMASZ 10km / M50JASTRZĘBIE ZDRÓJEVENT360 OK  
158  BUJOK MARIA  10km / K50PRZEZCHLEBIEULKS `KARLIK` PRZEZCHLEBIE OK  
159  BUK MARCIN 48110km / M30GLIWICEDO ODCIĘCIA / TRI DIVISIONOKOK 
160 BUK RYSZARD32710km / M60BIELSKO-BIAŁAAKB-SUPERMARATON-100 BIELSKO--BIAŁAOKOK  
161  BULANDA ANDRZEJ 145310km / M40BIERUŃOKOK 
162  BURAS IRENEUSZ 151910km / M40CIESZYNOKOK 
163  BURAS JOLANTA 151710km / K40CIESZYNOKOK 
164  BURDA ANDRZEJ 50410km / M30RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSOKOK 
165  BURDA KAROLINA 94510km / K30ZBROSLAWICEOKOK 
166  BURDA MAREK 155210km / M50BRENNAOKOK 
167 BURY ANDRZEJ 10km / M60BLACHOWNIANATURALNIE BLACHOWNIA OK  
168 BURY GRZEGORZ48210km / M30BIERYBIEGAM BO LUBIEOKOK 
169 BURY HELENA70010km / K30BIELSKO-BIAŁAKLINIKA GALENAOKOK  
170  BURY RADOSŁAW 86810km / M40TYCHYNEXTEEROKOK 
171  BURZEC TOMASZ  10km / M40WROCŁAW OK  
172  BURZYŃSKI RAFAŁ 45210km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
173  BUTRYMOWICZ SZYMON 88510km / M30KĘTYKĘCKIE HARPAGANYOKOK 
174  BYLINKO LESZEK 135910km / M40BIELSKO-BIAŁAKS KALETNICZAOKOK 
175  BYRTEK KAMIL 128410km / M30WĘGIERSKA GÓRKAWWW.EKOIDEA.SKLEP.PL / POLAR TEAMOKOK  
176 BYRTEK PIOTR150110km / M20OGRODZONAOKOK 
177  BZDĘGA JAN 9410km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOKOKMPLekarzy 
178  CABAN PIOTR 96410km / M40GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJZFOKOK 
179 CAŁKO JULIA2091BM / K12-15BIELSKO-BIAŁAZESPÓŁ SZKÓŁ KATOLICKIEGO TOWARZYSTWA KULTURALNEGO  
180  CAŁUS BOGUSŁAW 102910km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOKSpolkiFCA 
181  CAPAŁA MARCIN 44610km / M40SKOCZÓWOKOK 
182 CAPELLO ROSSELLA74810km / K20BIELSKO-BIAŁAOKOKSpolkiFCA 
183  CAPIŃSKA ANNA 180810km / K30STRÓŻANIGHT RUNNERSOKOK 
184  CASTILLO-ŻARCZYŃSKI LUZ 174710km / K50BIELSKO-BIAŁAOXFORD TEAMOKOK 
185  CEBULA ŁUKASZ 39910km / M16KOSZARAWAKOPERNIK UNIWERSYTECKAOKOK 
186  CELEJ MAKSYMILIAN 168310km / M20RADZIECHOWYOKOK 
187  CEMBALA ARKADIUSZ 108810km / M40MIĘDZYRZECZE GÓRNEEATON RUNNING TEAMOKOK 
188  CEPAK MACIEJ  10km / M30TYCHY OK  
189  CERANOWICZ KRZYSZTOF 73610km / M30BIELSKO-BIAŁARECTUS TEAMOKOK 
190  CETNARSKI WOJCIECH 75410km / M30JAWISZOWICEOKOKMPLekarzy 
191  CHECINSKI KRZYSZTOF 35210km / M30ŁODYGOWICEOKOK 
192 CHĘCIŃSKA AGNIESZKA 10km / K40GLIWICE- OK  
193  CHĘCIŃSKI TOMASZ  10km / M40GLIWICE- OK  
194  CHMIELARZ RAFAŁ  10km / M30BIELSKO-BIAŁA OK  
195 CHMIELEWSKA KAMILA78910km / K30BIELSKO-BIAŁAMARCOLD BIELSKO-BIAŁĄOKOK 
196 CHMIELEWSKI KAROL93410km / M40STAR WIEŚZFOKOK 
197 CHMIELEWSKI MARCIN78310km / M40BIELSKO-BIAŁAMARCOLD BIELSKO-BIAŁĄOKOK 
198  CHMIELNIAK JANUSZ  10km / M40KĘTYKĘCKIE HARPAGANY OK  
199  CHMIELNIAK MARIUSZ 138410km / M30MIĘDZYRZECZE DOLNEOKOK 
200  CHOCHÓŁ JACEK 75510km / M30TYCHYOKOK 
201  CHOCHÓR ULA 163610km / K30ZYWIECOKOK 
202  CHODUKIEWICZ DANIEL 129710km / M40BIELSKO-BIAŁAOKOK 
203  CHOJNACKI JAKUB 128210km / M40BIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORTOKOK 
204 CHOJNACKI SZYMON2069BM / M16-19BIELSKO-BIAŁASP 32 BIELSKO- BIAŁA  
205  CHOLEWKA JAN 93510km / M20GILOWICEOKOK 
206  CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ 8110km / M20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
207  CHORĄŻEWICZ MATEUSZ 130010km / M20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
208 CHORTASZJO WIKTORIA2070BM / K16-19BIELSKO-BIAŁAJUST TEAM  
209  CHORTASZKO ARTUR 137510km / M40BIELSKO-BIAŁASKLEP BIEGOWY BIELSKO - BIAŁAOKOK 
210  CHOWANIEC BARBARA 177010km / K30JEJKOWICEOXFORD TEAMOKOK 
211  CHRAPEK BOŻENA 108010km / K40BRZESZCZEEATON RUNNING TEAMOKOK  
212 CHRAPUSTA MARCIN2043BM / M12-15BIELSKO-BIAŁASLIS JUST TEAM  
213  CHROBAK MAREK 96110km / M40ZABRZEGZFOKOK 
214  CHROBOK GERARD 178710km / M50CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
215  CHROBOK JÓZEFA 178810km / K40CIESZYNOLZA CIESZYNOKOK 
216  CHROBOK MARCIN 122610km / M40OŚWIĘCIMOKOK 
217 CHROMIK JULIA2003BM / K16-19POGÓRZELKS POGÓRZE  
218  CHRONOWSKI RAFAŁ 78010km / M40BIELSKO-BIAŁA-OKOK 
219 CHRUZIK JACEK84910km / M40SOSNOWIECMAGNETI MARELLI POLANDOKOKSpolkiFCA 
220 CHUDECKA KATARZYNA167010km / K30ŁODYGOWICEOKOK 
221  CHUDY AGATA 142910km / K40BIELSKO-BIAŁAKS TĘCZA B-B KOMOROWICEOKOK 
222  CHWAŁEK AGNIESZKA 103510km / K20BESTWINASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM BIELSKO-BIAŁAOKOK 
223 CHWAŁEK EWELINA168810km / K40BESTWINAOKOK 
224  CHWIEJDA BARBARA 32410km / K30BIELSKO-BIAŁAOKOK 
225  CHYLAK JOANNA 141510km / K20HECZNAROWICEOKOK 
226 CIASTON REMI 10km / M40WOLFSBURGOKOK 
227  CIEMAŁA DAWID 34110km / M16OGRODZONAAVENTIOKOK 
228  CIEMAŁA RADOSŁAW 34210km / M40OGRODZONAAVENTIOKOK 
229  CIEMAŁA SZCZEPAN  10km / M20WIESZCZĘTA OK  
230  CIEPLIŃSKI JANUARY 29810km / M60TYCHYBIEGAJĄCE INSEKTYOKOK 
231  CIESIELSKI DARIUSZ 164210km / M50KIETRZEKO-OKNA RUNNERSOKOK 
232 CIEŚLAR ANNA154410km / K20POGWIZDÓWOKOK 
233  CIEŚLAR KASIA 59510km / K30USTROŃOLZA CIESZYNOKOK 
234  CIEŚLAR PIOTR 37410km / M50BIELSKO-BIAŁABB RUNNERSOKOK 
235  CIEŚLIK-KAPRAL BARBARA 87010km / K30DĄBROWA GÓRNICZAOKOKSpolkiFCA 
236  CIEŚLIKIEWICZ JANUSZ 138710km / M50DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
237  CIEŚLIKIEWICZ MICHAŁ 137910km / M30DĄBROWA GÓRNICZAOKOK 
238  CIMPRICH MARCEL 114610km / M50ŠENOVOKOK 
239  CIMPRICHOVÁ JANA 113610km / K40ŠENOVŠENOVOKOK 
240  CIOCHOŃ AGNIESZKA 167210km / K40SOSNOWIECOKOK 
241  CIOŁEK ŁUKASZ 132510km / M30BĘDZINBREMBOOKOK 
242  CISŁO SEBASTIAN 83010km / M20BIELSKO-BIAŁAOKOK 
243  CISZEK MARCIN 66410km / M30ŻYWIECEDF FENICEOKOK 
244  CISZYŃSKI ZBYSŁAW 91610km / M50BIELSKO-BIAŁAOKOK 
245  CIUPAK MARCIN 112110km / M40BIELSKO-BIAŁAEATON RUNNING TEAMOKOK 
246  CIURA KRZYSZTOF 136610km / M40SPALICEJBR.PLOKOK 
247  CIURLA MATEUSZ 72210km / M20WILKOWICEULTRA BESKID SPORTOKOK 
248  CIURLA MIKOŁAJ 40210km / M20WILKOWICEKS `SPRINT` BIELSKO-BIAŁAOKOK