Zawody obsługuje firma Datasport

XXV Orlen Maraton Solidarności
Gdańsk, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 952
Odebrało numery: 753

Liczba opłaconych zawodników: 838
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAHAMOWICZ JAKUB 608OPEN / M30RYBNIKPOLPOLOKOK 
2  ABUCEWICZ WALDEMAR 296OPEN / M60WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWWOWOPOLPOLOKOK 
3  ADAMCZYK ANDRZEJ 82OPEN / M30WIELUŃLOOKSUS WIELUŃPOLPOLOKOK 
4  ADAMSKI ADAM 645OPEN / M50BIERUTÓWPOLPOLOKOK 
5  ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF 440OPEN / M30POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION WIELKOPOLSKAPOLPOLOKOKSolidarnosc 
6  AMAMA GINA 50OPEN / K30LAGOS-NGRNGROKOK 
7  ANDRZEJCZYK RYSZARD 286OPEN / M50PLOCKPOLPOLOKOK 
8  ANGIELCZYK ADAM 573OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOKOKSolidarnosc 
9 ANTCZAK ILIANA413OPEN / K30MIEDZIANA GÓRAEKSTRAMALNI DECARUNPOLPOLOKOK 
10  APOSTEL MARKUS 106OPEN / M50GRAFENBERGJEVER CLUBGERGEROKOK 
11  ARONSEN MARIUS 582OPEN / M50OSLONORNOROKOK 
12 ASPUNA GLENN830OPEN / M50KATESUANDOSWESWE  
13  AUGUSTYNIAK PIOTR  OPEN / M50CHORZÓWPOLPOL OK  
14 AVETYSIAN KAREN OPEN / M20KYIVUP CLUBUKRUKR OK  
15  BABIARZ MACIEJ 657OPEN / M20BORÓWNOKKMK TEAM PROPOLPOLOKOK 
16  BACHÓRZ AGATA 610OPEN / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEPOLPOLOKOK 
17  BADYŁA ŁUKASZ  OPEN / M20RUMIA-POLPOL OK  
18 BAGROWSKI MAREK 1006OPEN / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOLOKOK 
19  BAGROWSKI TOMASZ 640OPEN / M30GDAŃSKRADOŚĆ BIEGANIAPOLPOLOKOK 
20  BALCERAK DARIUSZ 758OPEN / M30OLSZTYN-POLPOLOKOK 
21  BALIŃSKA ALICJA  OPEN / K30WARSZAWAPOLPOL OK  
22  BANACH ARTUR 753OPEN / M40POLKOWICENSZZ SOLIDARNOŚĆ VOLKSWAGEN MOTOR POLSKAPOLPOLOKOKSolidarnosc  
23  BANASIAK ANDRZEJ 607OPEN / M40SZCZECINPOLPOLOKOK 
24  BANDUR GRZEGORZ 465OPEN / M30POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOKOK  
25  BARANIECKI ZBIGNIEW 115OPEN / M60POZNAŃ100MARATHON CLUB POLANDPOLPOLOKOK 
26  BARANOWSKI MAREK 114OPEN / M50KOSAKOWOCOM-DKMPOLPOLOKOK 
27 BARAŃSKI LESZEK155OPEN / M50GDYNIAPOLPOLOKOK 
28  BARAŃSKI PIOTR 398OPEN / M30PRUSZCZ GDAŃSKIPOLPOLOKOK 
29  BARROWCLIFFE JANINE 601OPEN / K50STAPLEFORDGBRGBROKOK 
30  BARTECKI PIOTR 826OPEN / M30GDYNIANORDCITYPOLPOL OK 
31  BARTEL PIOTR 497OPEN / M30ALESUNDNORNOROKOK 
32  BARTELIK KRZYSZTOF 794OPEN / M40GDAŃSKPOLPOLOKOK 
33  BATTELLO MAURO 593OPEN / M40MONTEROTONDO-ITAITAOKOK 
34  BAYLEY DAVID 630OPEN / M40MILTON KEYNES100 MARATHON CLUB (UK)GBRGBROKOK 
35  BĄK ANDRZEJ 583OPEN / M60GŁOGÓW MŁP.TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MŁP.POLPOLOKOKSolidarnosc  
36  BĄKOWSKA JOLANTA 493OPEN / K50WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKOK 
37  BĄKOWSKI MAREK 71OPEN / M50WIĘCBORKPOLPOLOKOK 
38  BĄKOWSKI TADEUSZ 250OPEN / M50ROKOCINKS SOKÓŁ ZBLEWOPOLPOLOKOK  
39  BEDNARZAK TADEUSZ 511OPEN / M60SIEDLCEYULO RUN TEAM SIEDLCEPOLPOLOKOK 
40 BEHNEKE TOMEK 530OPEN / M30SEEVETALGERGEROKOK 
41  BERTILSSON PARANIAK BARBRO 77OPEN / K60HUDDINGETEAM SKAVSARET IFSWESWEOKOK 
42  BEZDEL ANNA 126OPEN / K40PUCKPOLPOLOKOK 
43  BIAŁA BEATA 29OPEN / K50GDAŃSKPOLPOLOKOK 
44  BIEGAŁA PRZEMYSŁAW 128OPEN / M30ŻORYASPERS.PLPOLPOLOKOK  
45  BIELIŃSKI DOMINIK 692OPEN / M20NOWEAMBITIOUS RUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
46  BIGOS GRZEGORZ 567OPEN / M40JAWORZNOGRAMMIPOLPOLOKOK 
47  BIJAS PIOTR 281OPEN / M40SWARZĘDZNSZZ `SOLIDARNOŚĆ` VOLKSWAGEN POZNAŃPOLPOLOKOKSolidarnosc 
48  BIŃKOWSKI LEON 676OPEN / M50RADOMNSZZ SOLIDARNOŚĆ SKARŻYSKO KAMIENNAPOLPOLOKOKSolidarnosc 
49  BIRCZYŃSKI PAWEŁ 416OPEN / M50KRAKÓWSTRAŻ MIEJSKA MIASTA KRAKOWAPOLPOLOKOKSolidarnosc  
50  BIWOTT GLADYS JEPKURUI 11OPEN / K30ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOKOK 
51  BLOK JAN 138OPEN / M60SCHÜTTORFGERGEROKOK 
52  BŁASZCZYK MARIUSZ  OPEN / M30ZGIERZSNG WILD DUCKSPOLPOL OK  
53  BŁOCH JOANNA 779OPEN / K40GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGAPOLPOLOKOK 
54  BOCZEK RADOSŁAW 751OPEN / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
55  BODI PAVEL 186OPEN / M40BREZNOSVKSVKOKOK 
56  BOGDANOWICZ BEATA 1003OPEN / K40GDAŃSKJABA DABA DU!POLPOLOKOK 
57  BOGDANOWICZ ZBIGNIEW 538OPEN / M60SZCZECINPOLPOLOKOK 
58  BOGDANOVA LIUBOV 352OPEN / K60SANKT-PETERBURGSILVIARUSRUSOKOK 
59  BOGUSZ MARIETTA 815OPEN / K20SIEMIANICEATOMÓWKIPOLPOLOKOK 
60  BOJKE MIROSŁAW 238OPEN / M40CHEŁMNOPOLPOLOKOK 
61  BOKUN CEZARY 127OPEN / M30WRZEŚNIAPOLPOLOKOK 
62  BOLDA PATRYCJA 492OPEN / K20OLSZTYN-POLPOLOKOK 
63  BOLEK DANIEL 533OPEN / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLPOLOKOK 
64  BOLEWSKI ADAM 147OPEN / M40GDAŃSKFOTO WEBPOLPOLOKOK 
65  BONIEWSKI LECH 472OPEN / M60GLINOJECKGIMNAZJUM GLINOJECKPOLPOLOKOK 
66  BOREK MACIEJ 100OPEN / M40POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLPOLOKOK 
67  BOROWIAK PIOTR 99OPEN / M40BYTOMPOLPOLOKOK 
68  BOROWSKI KRZYSZTOF 156OPEN / M40ŁÓDŹPOLPOLOKOK  
69 BOROWSKI RAFAŁ320OPEN / M20WARSZAWA-POLPOLOKOK 
70 BOUNDY CHRISTOPHER294OPEN / M40CORAMUSAUSAOKOK 
71  BRĄCZYK KRZYSZTOF 766OPEN / M40WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLPOLOKOK 
72  BRO ANDERS 615OPEN / M30OSLO-NORNOROKOK 
73  BRONISZEWSKI MACIEJ 1018OPEN / M30GDYNIAPACEMAKERPOLPOLOKOK  
74  BRONOWICKI RYSZARD 702OPEN / M70NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLPOLOKOK 
75  BRUNO ANTONINO 755OPEN / M70FIRENZEGS MAIANO FIESOLEITAITAOKOK 
76  BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 170OPEN / M40SOSNOWIECPOLPOLOKOK 
77  BRZOZOWSKI ANDRZEJ 55OPEN / M60ZAMOŚĆKKBPOLPOLOKOK 
78  BUCHOLC BARTŁOMIEJ 278OPEN / M20SOPOTPOLPOLOKOK  
79  BUCZYŃSKI ARKADIUSZ 762OPEN / M40BOLESŁAWZGH BOLESŁAWPOLPOLOKOKSolidarnosc 
80  BUGAJEWSKA ANNA  OPEN / K50PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL OK  
81 BUGAJEWSKI JANUSZ OPEN / M50PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL OK  
82  BURBLIS ŁUKASZ  OPEN / M30ŁASKBIEGING TEAM ZELÓWPOLPOL OK  
83  BYLICKI WOJCIECH 337OPEN / M20KWIDZYNPOLPOLOKOKSolidarnosc  
84  BZDĘGA JAN 590OPEN / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
85  CECHMANN ANDRZEJ 666OPEN / M50GDAŃSKNSZZ SOLIDARNOŚĆ URZĄD MORSKI W GDYNI ZURZAD MORSKI W GDYNIPOLPOLOKOKSolidarnosc  
86  CENACEWICZ PAWEŁ 217OPEN / M30JUSZKOWOPOLPOLOKOKSolidarnosc  
87  CESARCZYK GRZEGORZ 47OPEN / M40OLSZTYNOLSZTYŃSKI KLUB SPORTÓW WODNYCHPOLPOLOKOKSolidarnosc  
88 CESARZ ZUZANNA257OPEN / K30NICEAFRAFRAOKOK 
89  CĘCELEWSKI JAROSŁAW 488OPEN / M40CISIEPOLPOLOKOK 
90  CHENG TUOYUAN  OPEN / M20JEDDAHKAUSTKSAKSA OK  
91  CHERRIMAN JASON 94OPEN / M30LEEDSLEEDS CITY ACGBRGBROKOK  
92 CHERUIYOT EMILY JEMUTAI12OPEN / K40ELDORETBENEDEK-TEAMKENKENOKOK 
93  CHMIELEWSKI DARIUSZ 441OPEN / M50GDAŃSKNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGION GDAŃSKIPOLPOLOKOKSolidarnosc 
94  CHMURA KRZYSZTOF 263OPEN / M40GDAŃSKLECHIA GDAŃSKPOLPOLOKOK  
95  CHOCHÓR ULA 796OPEN / K30ZYWIECPOLPOLOKOK 
96 CHODARA ROMAN647OPEN / M60KĘTRZYNRUNNERS TEAMPOLPOLOKOK 
97  CHOJNIAK WIESŁAW 430OPEN / M40POZNAŃPOLPOLOKOK 
98  CHOŁKA MICHAŁ 371OPEN / M30RZESZÓW-POLPOLOKOK 
99  CHRABKOWSKI ZBIGNIEW 363OPEN / M40GDYNIAPOLPOLOKOK 
100  CHRZANOWSKI WOJCIECH 173OPEN / M30WARSZAWACHRZANOWSKITEAMPOLPOLOKOK 
101  CHYBCZYŃSKI DOMINIK 570OPEN / M20GDAŃSKJUDO TEAM MIFUNEPOLPOLOKOK 
102  CHYLIŃSKI ADAM 561OPEN / M20GDAŃSKNEST RUNPOLPOLOKOK 
103  CHYLIŃSKI WOJCIECH 818OPEN / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOLOKOK 
104  CIARKOWSKI DAMIAN 525OPEN / M20GDYNIA-POLPOLOKOK 
105  CIBA MICHAŁ 122OPEN / M40WEJHEROWOPOLPOLOKOK 
106  CICHOCKI MARIUSZ 18OPEN / M40GDAŃSKPOLPOL  
107  CICHOWICZ MARCIN 707OPEN / M40GRÓJECPOLPOLOKOK 
108  CIERNIAK JAROSŁAW  OPEN / M40POWIDZ-GRUPA BIEGOWA SŁUPCA KIMKOLWIEK JESTEŚ BIEGNIJ ŻE MNĄPOLPOL OK  
109 CIEŚLIK MARTA343OPEN / K20PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ONPOLPOLOKOK 
110  CISOŃ MICHAŁ 63OPEN / M30GDAŃSKPOLPOLOKOK 
111  CZACHOR ŁUKASZ 130OPEN / M30BOLSZEWOŚCIGACZE BOLSZEWOPOLPOLOKOKSolidarnosc 
112  CZAJA KAMIL 578OPEN / M30SZCZECINPOLPOLOKOK 
113  CZARNECKA LIDIA 4OPEN / K30BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
114  CZARNECKI DARIUSZ 145OPEN / M40LUBNIEWICEPOLPOLOKOK 
115  CZARNECKI RAFAŁ 3OPEN / M40BLIŻYNCZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK 
116 CZARNECKI TOMASZ439OPEN / M20WARSZAWA (MOKOTÓW)SŁAWNY OFFICIALPOLPOLOKOK 
117  CZEKIERDA IRENEUSZ 200OPEN / M50CHEŁMBOREK CHEŁM BIEGAPOLPOLOKOK 
118  CZELEJ RAFAŁ 613OPEN / M30ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLPOLOKOK 
119 CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR189OPEN / M50WARSZAWANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
120  CZYZ PIOTR  OPEN / M50GDAŃSKKLUBUBRAKPOLPOL OK  
121  CZYŻ PIOTR 188OPEN / M50GDAŃSKBRAKCLUBUPOLPOLOKOK 
122 ĆWIKOWSKI KAMIL694OPEN / M20AUGUSTÓWPOLPOLOKOK