Zawody obsługuje firma Datasport

Warsaw Track Cup 2019 - 3000 m
Warszawa, 08 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 72
Liczba opłaconych zawodników: 49
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1  CEGLARZ WOJCIECH  OPEN / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOL  
2  CHURSKI SZYMON  OPEN / M50WARSZAWAFLEXISOLUTIONS.PLPOLPOLOK 
3  CIESIELSKI MARCIN  OPEN / M40SKIERNIEWICEKLUB SZACHOWY PIĄTKA SKIERNIEWICEPOLPOLOK 
4  CLAJOT FABIAN  OPEN / M20OLSZTYNFC GRABOWAPOLPOLOK 
5  CZAJKOWSKI MAREK  OPEN / M40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
6  CZERNIAWSKI PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOL  
7  DZIEDZIC MARLENA  OPEN / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLPOLOK 
8  FLORCZAK KRZYSZTOF  OPEN / M40OSTRÓW WIELKOPOLSKIBRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
9  GIŻYŃSKI MARIUSZ  OPEN / M30WARSZAWAWKS GRUNWALD POZNAŃPOLPOL  
10  GŁODOWSKA MARTA  OPEN / K20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
11  GOZDEK RADEK  OPEN / M40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLPOL  
12  GREWIŃSKI TOMASZ  OPEN / M50WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOLOK 
13  JAMBOR MICHAŁ  OPEN / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
14 JAWORSKA JOANNA OPEN / K30MARKIPOLPOL  
15  KALBARCZYK MATEUSZ  OPEN / M20MACIEJOWICEPOLPOL  
16  KERN ARTUR  OPEN / M30HRUBIESZÓWUNIA HRUBIESZOWPOLPOL  
17  KIERZKOWSKI MATEUSZ  OPEN / M20GARWOLINVICTUS RĘBKÓWPOLPOL  
18  KIESZEK SEBASTIAN  OPEN / M30PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLPOLOK 
19  KISIEL GRZEGORZ  OPEN / M30LUBLINPOLPOLOK 
20  KLAŚ ŁUKASZ  OPEN / M40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLPOLOK 
21  KŁOS GRZEGORZ  OPEN / M30OLSZTYNPOLPOLOK 
22  KOMOREK KRZYSZTOF  OPEN / M40SULEJÓWEKBRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
23  KORZENIOWSKI DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAACCELERATING POLANDPOLPOLOK 
24  KOSIOREK DARIUSZ  OPEN / M50WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
25  KOŚLA PAWEŁ  OPEN / M30ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
26  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  OPEN / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
27  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  OPEN / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
28  KUBERA PIOTR  OPEN / M40JÓZEFÓWADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
29  KUBICKI ADAM  OPEN / M30BUSKO-ZDRÓJINSIGNIS TFIPOLPOLOK 
30  LIPIEC TOMASZ  OPEN / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAMPOLPOL  
31  ŁUCZKÓW SZYMON  OPEN / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
32  MACHOWSKI PAWEŁ  OPEN / M20STASI LASWARSZAWSKIE SANKT MORITZPOLPOLOK 
33  MAZEK EMILIA  OPEN / K20GARWOLINSBRT WARSZAWA /WILGA GARWOLINPOLPOL  
34  MICHALAK JERZY  OPEN / M60PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
35  MICHALAK MARTA  OPEN / K40PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOLOK 
36  MICHALSKI ROBERT  OPEN / M30WOŁOMINNOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLIPOLPOLOK 
37  MIKOŁAJCZYK MACIEJ  OPEN / M30WARSZAWAMOCNO GROCHÓWPOLPOL  
38  MIŁOSZEWSKI PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOL  
39  MIZIŃSKA SYLWIA  OPEN / K40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
40  MIZIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
41  MURAWSKI MICHAL  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
42  NOWAKOWSKI JACEK  OPEN / M50WARSZAWAAKL URSYNÓWPOLPOLOK 
43  OCHMAN PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
44  PIĄTEK BOGDAN  OPEN / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAPOLPOLOK 
45  PIEROWSKI BARTOSZ  OPEN / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
46  PIETRASZEK MARCIN  OPEN / M20WARSZAWAVEGE RUNNERSPOLPOL  
47  PIKUL PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAALIOR BANKPOLPOLOK 
48  PLUSZKA ADAM  OPEN / M40WARSZAWAVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
49  PŁONKA JAROSŁAW  OPEN / M40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
50  POKORSKI MAREK  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
51  RÓŻYCKI DARIUSZ  OPEN / M50KONSTANCIN-JEZIORNASZACHYLICEPOLPOL  
52 RUDO JAKUB OPEN / M20ŁOCHÓWPGB SPORTOWA PACZKA/ŁOCHOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
53 RUSAKIEWICZ MONIKA OPEN / K30WARSZAWADHL GFPOLPOLOK 
54  SAŁAMACHA IZABELA  OPEN / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
55  SAŁAMACHA JAROSŁAW  OPEN / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
56  SASIN MARLENA  OPEN / K20MILANÓWEKBRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
57  SELKE RADOSŁAW  OPEN / M30MILANÓWEKUKS MTE MILANÓWEKPOLPOL  
58  SERWATKA MICHAŁ  OPEN / M30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOL  
59  SŁUPIK TOMASZ  OPEN / M20TARNÓWPOLPOLOK 
60  STANKOWSKI RAFAŁ  OPEN / M30OŻARÓW MAZOWIECKIPOLPOLOK 
61  STARZYNSKI WOJCIECH  OPEN / M40WARSZAWAENTRE.PL TEAMPOLPOL  
62  SZCZEPANIAK ARTUR  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
63  ŚLIWA KRZYSZTOF  OPEN / M30WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLPOL  
64  WIŚNIEWSKA MAGDALENA  OPEN / K30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
65  WIŚNIEWSKA MARTYNA  OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
66  WITKOWSKI PAWEŁ  OPEN / M40ŁAJSKIWIELISZEW HERON TEAMPOLPOLOK 
67 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
68  WOJCIECHOWSKA MAGDALENA  OPEN / K30WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
69  ZIEMAK HUBERT  OPEN / M20OSTROW MAZOSTRÓW BIEGAPOLPOLOK 
70  ZYGADŁO PIOTR  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
71 ŻUBIŃSKI PIOTR OPEN / M40WARSZAWAACCELERATING POLANDPOLPOL  
72  ŻURANIEWSKA AGNIESZKA  OPEN / K40WARSZAWAPOLPOLOK