Firma Datasport nie obsługuje tych zawodów, a jedynie udostępnia nieodpłatnie portal zapisów

Warsaw Track Cup 2019 - 800 m
Warszawa, 08 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 72
Liczba opłaconych zawodników: 55
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 AFANA ISMAEL OPEN / MU20KLAUDYNPARASPORTOWIPOLPOLOK 
2  AMBROZIK ŁUKASZ  OPEN / M30ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
3  BUTOR ARKADIUSZ  OPEN / M40MAŁKINIA GÓRNAKS ORZEŁ WARSZAWAPOLPOLOK 
4  CIECHAROWSKA JUSTYNA  OPEN / K30ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
5  COŚ MONIKA  OPEN / K40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
6  DĄBROWSKI MATEUSZ  OPEN / M30JÓZEFOSŁAWALLIANZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
7  DYGAS SARA  OPEN / K20WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
8  GALIMSKI MARCIN  OPEN / M20ZĄBKIPOLPOLOK 
9  GARBAT RAFAŁ  OPEN / M40WARSZAWACOR TEAMPOLPOL  
10  GŁASEK ŁUKASZ  OPEN / M30ŁOMIANKIPARASPORTOWIPOLPOLOK 
11  GŁODOWSKA MARTA  OPEN / K20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
12  GŁODOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
13  GOZDEK RADEK  OPEN / M40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLPOLOK 
14 GRABOWSKI KAMIL OPEN / MU20ZĄBKIPARASPORTOWIPOLPOLOK 
15  GURZĘDA RYSZARD  OPEN / M20OSTROLEKASOM GORSIPOLPOL  
16  HOROSZ JAKUB  OPEN / M20WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOLOK 
17  HRYCKO KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOL  
18  JASZCZYŃSKI ANDRZEJ  OPEN / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
19  JAWORSKA NATASZA  OPEN / KU20WARSZAWAPARASPORTOWIPOLPOLOK 
20  JÓŹWIK ARTUR  OPEN / M40WARSZAWABIEGAM, BO BIEGAM :)POLPOL  
21  KARWOWSKI WOJCIECH  OPEN / M20ŁUKÓWTEAM KOPEĆPOLPOLOK 
22  KAWECKA MARCELINA  OPEN / K20WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
23  KIESZEK SEBASTIAN  OPEN / M30PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLPOL  
24  KIRKIEWICZ KACPER  OPEN / M20WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
25  KŁOS GRZEGORZ  OPEN / M30OLSZTYNPOLPOLOK 
26  KOCERKA JACEK  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
27  KOPERSKA ANNA  OPEN / K20MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKPOLPOLOK 
28  KORSAKOV KOSTIANTYN  OPEN / M40WARSZAWAUKRUKROK 
29  KOWALCZUK CEZARY  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
30  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  OPEN / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
31  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  OPEN / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
32  KUBICKI ADAM  OPEN / M30BUSKO-ZDRÓJINSIGNIS TFIPOLPOLOK 
33  KUCHARCZYK ANDRZEJ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
34  KUPISZ KONRAD  OPEN / M30GRODZISK MAZOWIECKIPOLPOLOK 
35  KWASEK ALEKSANDRA  OPEN / K40ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
36  KWIATKOWSKA ANNA  OPEN / K30WARSZAWATRENINGDOMISTRZOSTWAPOLPOLOK 
37  KWIECIŃSKI JACEK  OPEN / M30WEJHEROWOWEJHEROWO 42.195POLPOLOK 
38  LEWDOROWICZ WOJCIECH  OPEN / M40KADYSAM SOBIE KLUBEMPOLPOL  
39  LUCIMIŃSKI MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOLEJ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
40  LULIŃSKI PAWEŁ  OPEN / M30WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
41  ŁOZIŃSKI PIOTR  OPEN / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
42  ŁUKASZEWICZ RYSZARD  OPEN / M50WARSZAWAWARSZAWA WOLAPOLPOLOK 
43  MAJCHRZAK MARIUSZ  OPEN / M20ŁĘKI SZLACHECKIEPOLPOLOK 
44  MICHALAK MARTA  OPEN / K40PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL  
45 NOWORYTA JACEK OPEN / M60WARSZAWAASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIEPOLPOL  
46  OCHMAN PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
47  PAWSKI WAWRZYNIEC  OPEN / M30ZAKOPANEPZLAMPOLPOLOK 
48  PISKORSKA AGNIESZKA  OPEN / K40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
49  POMIANOWSKI ANDRZEJ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
50 PRUSACZYK MICHAŁ OPEN / MU20WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
51  RATASZEWSKA EDYTA  OPEN / K50KLAUDYNWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
52  RZESZUTKO ALEKSANDRA  OPEN / K40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
53  SAŁAMACHA JAROSŁAW  OPEN / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
54  SAWICKI DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
55  SEREMAK PAWEŁ  OPEN / M30SOBOLEWSIŁY POWIETRZNEPOLPOLOK 
56  SIEGIEDA MICHAŁ  OPEN / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
57  SKIBA PAWEŁ  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
58  STANIAK ŁUKASZ  OPEN / M20STOCZEK ŁUKOWSKIVEGE RUNNERSPOLPOLOK 
59  SUJAK DANIEL  OPEN / M20SĘPOCHÓWPOLPOLOK 
60  SZABŁOWSKA DOROTA  OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
61  TALACHA AGNIESZKA  OPEN / K30DUCHNÓWADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
62 ULATOWSKI DOMINIK OPEN / MU20WARSZAWAPARASPORTOWIPOLPOLOK 
63  WALENDA MATEUSZ  OPEN / M20GARWOLINKS KANAŁEKPOLPOLOK 
64  WIECZOREK PATRYK  OPEN / M20POTOKADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
65 WOCH KRZYSZTOF OPEN / M30ŁOMIANKIWIDŁOROGIPOLPOLOK 
66 ZAWODNIK ANONIMOWY OPEN / K30 POLPOL  
67  WOŹNIAK MIKOŁAJ  OPEN / MU20WARSZAWAPARASPORTOWIPOLPOL  
68  WYSZOMIRSKI MATEUSZ  OPEN / M20KARCZEWWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
69  ZABIELSKA MARTA  OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
70  ZABŁOCKI KAROL  OPEN / M30WARSZAWAKS URSUSPOLPOLOK 
71  ZIELIŃSKA WERONIKA  OPEN / K30WARSZAWA12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNERPOLPOLOK 
72  ŻYŁA ARKADIUSZ  OPEN / M20NASIELSKŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK