Zawody obsługuje firma Datasport

Warsaw Track Cup 2019 - 800 m
Warszawa, 08 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 40
Liczba opłaconych zawodników: 30
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 AFANA ISMAEL OPEN / MU20KLAUDYNPARASPORTOWIPOLPOLOK 
2  BUTOR ARKADIUSZ  OPEN / M40MAŁKINIA GÓRNAKS ORZEŁ WARSZAWAPOLPOLOK 
3  COŚ MONIKA  OPEN / K40WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOL  
4  DĄBROWSKI MATEUSZ  OPEN / M30JÓZEFOSŁAWALLIANZ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
5  DYGAS SARA  OPEN / K20WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
6  GŁODOWSKA MARTA  OPEN / K20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
7  GŁODOWSKI MICHAŁ  OPEN / M20WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
8  GOZDEK RADEK  OPEN / M40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMPOLPOL  
9 GRABOWSKI KAMIL OPEN / MU20ZĄBKIPARASPORTOWIPOLPOLOK 
10  GURZĘDA RYSZARD  OPEN / M20OSTROLEKASOM GORSIPOLPOL  
11  HOROSZ JAKUB  OPEN / M20WARSZAWAWARSZAWIAKYPOLPOLOK 
12  HRYCKO KRZYSZTOF  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOL  
13  JÓŹWIK ARTUR  OPEN / M40WARSZAWABIEGAM, BO BIEGAM :)POLPOL  
14  KIESZEK SEBASTIAN  OPEN / M30PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLPOL  
15  KŁOS GRZEGORZ  OPEN / M30OLSZTYNPOLPOLOK 
16  KOCERKA JACEK  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOL  
17  KOWALCZUK CEZARY  OPEN / M30WARSZAWAPOLPOLOK 
18  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  OPEN / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
19  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  OPEN / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
20  KUBICKI ADAM  OPEN / M30BUSKO-ZDRÓJINSIGNIS TFIPOLPOLOK 
21  KUCHARCZYK ANDRZEJ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
22  KWIATKOWSKA ANNA  OPEN / K30WARSZAWATRENINGDOMISTRZOSTWAPOLPOLOK 
23  LUCIMIŃSKI MARCIN  OPEN / M40WARSZAWAOLEJ RUNNING TEAMPOLPOLOK 
24  ŁOZIŃSKI PIOTR  OPEN / M40WARSZAWABRACTWO BIEGOWE BGKPOLPOLOK 
25  ŁUKASZEWICZ RYSZARD  OPEN / M50WARSZAWAWARSZAWA WOLAPOLPOLOK 
26  MAJCHRZAK MARIUSZ  OPEN / M20ŁĘKI SZLACHECKIEPOLPOLOK 
27  OCHMAN PIOTR  OPEN / M40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
28 PRUSACZYK MICHAŁ OPEN / MU20WARSZAWAWARSAW RUN CLUBPOLPOLOK 
29  SAŁAMACHA JAROSŁAW  OPEN / M30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMPOLPOLOK 
30  SAWICKI DARIUSZ  OPEN / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
31  SIEGIEDA MICHAŁ  OPEN / M30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
32  SUJAK DANIEL  OPEN / M20SĘPOCHÓWPOLPOLOK 
33  SZABŁOWSKA DOROTA  OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
34  TALACHA AGNIESZKA  OPEN / K30DUCHNÓWADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
35 ULATOWSKI DOMINIK OPEN / MU20WARSZAWAEMG POLAND SP. Z O.O.POLPOL  
36  WALENDA MATEUSZ  OPEN / M20GARWOLINKS KANAŁEKPOLPOLOK 
37  WIECZOREK PATRYK  OPEN / M20POTOKADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOLOK 
38 WOCH KRZYSZTOF OPEN / M30ŁOMIANKIWIDŁOROGIPOLPOLOK 
39  ZABIELSKA MARTA  OPEN / K30WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLPOL  
40  ŻYŁA ARKADIUSZ  OPEN / M20NASIELSKŚLĘZAK TEAMPOLPOLOK