Formularz systemu Datasport

POLSKA.EUROPA.BIEG - BIEG Z OKAZJI 15. ROCZNICY PRZYSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ
Dowolna, 01 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 195
Liczba opłaconych zawodników: 169
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka
1 ADAMÓW PAWEŁ2495km / M30POZNAŃOKOK 
2  AUGUSTOWSKA MONIKA 16110km / K30TUSZYNOKOK 
3  BABALSKI KRYSTIAN 2255km / M30KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAOKOK 
4  BAJSTOK MONIKA 13321km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
5 BANASIAK PIOTR 1025km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
6  BARTOSIK KRYSTYNA 1645km / K60ZGIERZOKOK 
7  BARTOSZEWICKA PATRYCJA 13410km / K18LEGIONOWOOKOK 
8  BELTER BARBARA 13521km / K30PIŁAOKOK 
9 BERETA JOLANTA2265km / K40NOWA WIEŚOKOK 
10  BERNACKI IRENEUSZ 17710km / M40SWARZĘDZOKOK 
11 BIERNAT PATRYCJA1155km / K18WROCŁAWOKOK 
12  BOGUCKA KAMILA  5km / K30KATOWICE OK 
13 BRYKOWSKA ADRIANNA25310km / K30PABIANICEOKOK 
14 BRZOSKA MAŁGORZATA 17021km / K40WARSZAWABANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGOOKOK 
15  CEGIEŁKO PAWEŁ   M40LUBLIN OK 
16  CENCORA AGNIESZKA 16510km / K40WROCŁAWOKOK 
17  CĘCELEWSKI JAROSŁAW  10km / M40CISIE OK 
18  CHARLEJ IRENEUSZ 12410km / M40MIERZYNWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEOKOK 
19  CHMARA ALEKSANDER 17121km / M50SZCZECINWŁASNYOKOK 
20  CIEŚLIK GABRIELA  5km / K30KRAKÓW OK 
21  CYANKIEWICZ AGNIESZKA 1365km / K40KRAKÓWKIJANKIOKOK 
22  CYBUL ANNA 22710km / K40BYDGOSZCZOKOK 
23  CZAYKOWSKI WOJCIECH  21km / M30GDYNIAWOJTO_SPORT_STORY OK 
24  ĆWIKŁA GRZEGORZ 1215km / M18KATOWICEPWC SDC RUNNERS TEAMOKOK 
25 DANIELEWICZ PIOTR1695km / M40OLSZTYNOLSZTYNOKOK 
26  DOBIES AGNIESZKA 13710km / K40OLSZTYNPROROCY Z PÓŁNOCYOKOK 
27 DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT 5km / M70+WARSZAWAWKB META LUBLINIEC OK 
28  DRACZYŃSKA DOROTA 17310km / K40WARSZAWAOKOK 
29  DURAL BARBARA 1785km / K40SIECHNICEWROCLAWOKOK 
30 DYLIK KAMILA 21km / K18SANNIKIVEGE RUNNERS OK 
31  DZIEDZIC JÓZEF 17910km / M50WOŁOMINRUN-LOG.COMOKOK 
32  DZIĘCIELSKA AGNIESZKA  10km / K40POZNAŃ OK 
33  ELWIRA FAFIŃSKA 22810km / K18JANÓWEK PIERWSZYDREAM TEAM 4EVEROKOK 
34  EWERTOWSKI PIOTR  10km / M50MARKIMARKOWI BIEGACZE OK 
35 FALEŃSKI RAFAŁ1995km / M40SZCZECINOKOK 
36  FICEK ADRIAN 1805km / M18KATOWICEKATOWICEOKOK 
37  FICEK KATARZYNA 13810km / K40KATOWICEFRELKIOKOK 
38  FRĄCZEK PAULINA  21km / K18PIOTROWICE OK 
39 FÖRSTER DARIA2165km / K30WROCŁAWOKOK 
40  GAC CEZARY 10742km / M40GDAŃSKOKOK 
41  GAJDA BEATA 13210km / K50KRAKÓWOKOK 
42  GAJEWSKI MAREK   M30LUBIĄŻ OK 
43  GĄDOR MARTA 22910km / K30KŁAJAMATOROKOK 
44  GĄSZCZYK GRZEGORZ  10km / M40KRAKÓWNOWA HUTA TEAM OK 
45  GĘDEK MARZENA  5km / K40ŁOWICZGOSZCZYCKITEAM ŁOWICZ OK 
46  GĘSIARZ TOMASZ 11910km / M30GĄBINAMATOR1OKOK 
47  GOLĘDZINOWSKA MARZENA 26010km / K30ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERSOKOK 
48  GOSZCZYCKI WITOLD  5km / M50ŁOWICZGOSZCZYCKITEAM ŁOWICZ OK 
49  GÓRCZAK JAROSŁAW 1815km / M40ŚWIERCZYNAWŁASNYOKOK 
50  GRODZKA-SZKÓŁKA EWA 25410km / K40KRAKÓWMIODOWAOKOK 
51  GRZEGORZ PAŁKA 1145km / M60TULCESERIKON TEAMOKOK 
52  HAJNUS WOJCIECH 18210km / M50WARSZAWAOKOK 
53  HALOTA IZABELLA 1395km / K60KRAKÓWKIJANKIOKOK 
54 HARYZA ROBERT2005km / M18DYNÓWDYNÓWOKOK 
55  HAUK KRZYSZTOF 20110km / M40ZGIERZKABAROKOK 
56 HONCHARENKO ANATOLII2025km / M40POZNAŃUK-BLOKOK 
57  HULEWICZ WIOLETA  5km / K40WRZEŚNIAHERNIK TEAM OK 
58  JAKUBOWICZ MAŁGORZATA 21710km / K40ŁÓDŹ1973OKOK 
59  JANIK KAMIL 18310km / M18WROCŁAWJESZCZE KAWAŁECZEKOKOK 
60  JARUS ANDRZEJ 23021km / M40PIESZYCEWKURW-TEAMOKOK 
61  JÓŹWIAK DARIUSZ 1115km / M50POZNAŃOKOK 
62  JÓŹWIAK KAROLINA 26710km / K30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
63 KACPRZAK BOGUMIŁA 10km / K40ZGIERZAMATOR OK 
64  KAŁOWSKA ALICJA 1845km / K50OTWOCKOTWOCK BIEGAOKOK 
65  KAŁOWSKI TOMASZ 18510km / M50OTWOCKOTWOCK BIEGAOKOK 
66  KAPUTA PIOTR 1405km / M30KRAKÓWOKOK 
67 KARCZEWSKA-KRZEMIŃSKA BEATA26810km / K50POZNAŃOKOK 
68  KAROŃSKA RENATA 24210km / K40BOLESŁAWIECOKOK 
69  KIRZENIEWSKI ADRIAN 2315km / M18KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAOKOK 
70  KLAUSA-WARTACZ JOANNA 2435km / K30POZNAŃOKOK 
71  KLECZKOWSKA EWA 20310km / K40RADWANICEWYBIERZOKOK 
72  KNIE MARIUSZ 18610km / M40ŻERKÓWJAROCINOKOK 
73 KOŁACZYŃSKA MONIKA1205km / K18ŁOWICZOKOK 
74  KORDELAS GRZEGORZ 10321km / M60ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
75  KOSMALSKI ARKADIUSZ 11610km / M50JEDLICZE AAMATOROKOK 
76  KOWALCZYK EWA 1315km / K40ŁĘCZYCAOKOK 
77  KOWALSKI KAROL  5km / M18WAŁBRZYCH OK 
78 KRYCH WIOLETTA 5km / K18SZCZECIN OK 
79 KRYSIAK KRZYSZTOF12910km / M50SUCHY DWORMECHELINSKIE MORSYOKOK 
80  KRYSZKIEWICZ TOMASZ 21810km / M40WARSZAWAOKOK 
81  KULCZYCKI JAN 1875km / M60GDAŃSKGDAŃSKOKOK 
82  KULINA MACIEJ 20410km / M18WROCŁAWOKOK 
83 KULMA WOJCIECH24410km / M40NEUSTADTOKOK 
84 KWAPIŃSKA MAGDALENA1745km / K40POZNAŃOKOK 
85 KWAPIŃSKI WOJCIECH1755km / M40POZNAŃOKOK 
86 KWIATKOWSKA MAJA1415km / K18WARSZAWAATOMOWE KRASNALEOKOK 
87  LANDGREN EWA 2055km / K50OSLOOKOK 
88  LENC JANUSZ 26310km / M60BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZOKOK 
89  LENKIEWICZ PAWEL 14210km / M30BIAŁYSTOKBIAŁYSTOK BIEGA TEAMOKOK 
90  LESIK ŁUKASZ 1435km / M30WROCŁAWWROCLAWOKOK 
91 LEWANDOWSKA AGNIESZKA2505km / K30POZNAŃOKOK 
92  LIBERADZKA MAGDALENA 1635km / K40WARSZAWAOKOK 
93  LIMONTAS DOROTA 2325km / K30OLSZTYND27OKOK 
94  LITWIN AGNIESZKA 20610km / K40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
95  LORKOWSKI JACEK 10421km / M40KACZORYLOREK TEAMOKOK 
96  LUBAŚ BARTŁOMIEJ 2335km / M40MIELECOKOK 
97  ŁĘCKI KRZYSZTOF 2555km / M18GDAŃSK#BIEGACZEOKOK 
98  MAJ HENRYK 20710km / M60NYSAAMATOROKOK 
99 MAJEWSKA ALEKSANDRA26610km / K40BOLESŁAWIECOKOK 
100  MAJEWSKI MAREK 2085km / M50WARSZAWAWILANÓW ZAWADYOKOK 
101  MAJKA TOMASZ 1885km / M30KRAKÓWESKADRA KRAKÓWOKOK 
102 MAKLES WIOLETTA14410km / K30WROCŁAWNOAOKOK 
103 MAKOWSKA IZABELA1895km / K60GDYNIAOKOK 
104 MAKOWSKA MAŁGORZATA2195km / M40GDYNIAOKOK 
105  MAKOWSKI PRZEMEK 2205km / M40GDYNIAGONDOROKOK 
106 MAKOWSKI ZBIGNIEW1905km / M60GDYNIAOKOK 
107  MALEC ŁUKASZ 23410km / M30JANÓWEK PIERWSZYDREAM TEAM 4EVEROKOK 
108 MALGORZATA PLISZKA 5km / K30OLSZTYNPLISZKA BIEGA OK 
109  MALINOWSKA KATARZYNA 1455km / K30JAROSZOWA WOLAJAROSZOWA WOLAOKOK 
110  MALINOWSKI ALEKSANDER 11210km / M40POZNAŃOKOK 
111 MASZKA BEATA14610km / K30OSIECZNAGDAŃSKIE SZKOLY MEDYCZNEOKOK 
112 MICHOR HANNA14710km / K18ROGOŹNOKU MOTYWACJIOKOK 
113  MICOR JOLANTA 22110km / K18ŁÓDŹ#HAPPYRUNNERSOKOK 
114  MISIASZEK GRAŻYNA 1915km / K60BOCHNIAWŁASNYOKOK 
115  MROWIŃSKI MATEUSZ 20910km / M30POZNAŃOKOK 
116  MRÓZ MATEUSZ  10km / M30KRAKÓW OK 
117  NADKAŃSKA NATALIA 19210km / K30KRAKÓWOKOK 
118 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ14810km / M40GDYNIAMORSKA BAZA SZKOLENIOWA MECHELINKIOKOK 
119  NIEMCZYK MARTA 2615km / K30GRYFINOWIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIEOKOK 
120  NYCZ JOANNA 1495km / K30SUCHY LASSUCHY LAS BIEGAOKOK 
121 OBŁĄKOWSKI HUBERT10510km / M40ZAZDROŚĆOKOK 
122  OBRYCKI PAWEŁ 2355km / M30GRAJEWOZS 2 GRAJEWOOKOK 
123  OCYSEK MICHAŁ 19321km / M30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
124  OLEARCZYK JOANNA 1505km / K40KATOWICEOKOK 
125  OLSZÓWKA JOANNA 21010km / K30PIĄTKOWISKOOKOK 
126 ONOSZKO URSZULA1765km / K40POZNAŃ MIASTO,GMINA MIEJSKAPRZYSTAŃ POSNANIAOKOK 
127  OSTROWSKA-LENTAS IWONA 1515km / K40ŁÓDŹOKOK 
128  OŹMINKOWSKI MARCIN 10010km / M40POZNAŃ1973OKOK 
129  PAPKA DANUTA 2365km / K30ŁÓDŹOKOK 
130  PAWLAK RYSZARD 21110km / M50POZNAŃTERMSERWIS SKI & RUN TEAMOKOK 
131  PERLAN ROBERT 12310km / M40LESZNODYSTANS LESZNOOKOK 
132  PIOTROWSKA EDYTA 1605km / K40WARSZAWAOKOK 
133  PLOTA MATEUSZ 24510km / M30OSTRÓW WIELKOPOLSKIOKOK 
134  POGORZELSKI DANIEL 1255km / M40ZABŁUDÓWOKOK 
135 POLOWY ANNA23710km / K40WROCŁAWOKOK 
136  POPŁAWSKI KRZYSIEK 15210km / M40WARSZAWAREEBOK RUN CREWOKOK 
137 POPOWSKI DARIUSZ 11310km / M50INOWROCŁAWKOMAROKOK 
138  POSTAREMCZAK EWELINA 19421km / K30KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
139 PRACUCH KATARZYNA23810km / K30KRAKÓWOKOK 
140  PRZĄDKA KATARZYNA 2645km / K30WARSZAWADARFIK TEAMOKOK 
141 PRZYBYLAK PAWEŁ 1625km / M50LESZNOALMARK LESZNOOKOK 
142  PRZYŁUSKA MIROSLAWA 1955km / K60SZCZECINRAZ SZCZECINOKOK 
143  RAPACZ MARZENA  5km / K30MSZANA DOLNA OK 
144  REINHOLZ ELŻBIETA 16710km / K40SZCZECINOKOK 
145  ROSA AGNIESZKA 1305km / K30ŁÓDŹOKOK 
146  RÓŻAŃSKA MAGDALENA 1225km / K40WARSZAWAOKOK 
147  RYDELSKA KINGA 23910km / K40BYDGOSZCZOKOK 
148  SADOWSKA JUSTYNA 12621km / K40SULEJÓWEKSULEJÓWEKOKOK 
149  SEIFERT SYLWIA 11010km / K40POZNAŃSERIKON TEAMOKOK 
150  SIENKIEWICZ ROBERT 1665km / M50WARSZAWANAPRZÓD MŁŁOCINYOKOK 
151  SINIARSKA PAULINA 12810km / K18WARSZAWAOKOK 
152  SŁOWIK MAGDA 15310km / K40KRAKÓWOKOK 
153 SOBIESKI ERWIN24610km / M40NEUSTADTOKOK 
154  SOBOLEWSKA ALEKSANDRA 1685km / K18BYDGOSZCZREEBOK RUN CREWOKOK 
155  SÓJKA ARKADIUSZ 25610km / M50RAKOWNIAOKOK 
156  STACHURA KAROLINA 2225km / K40KACZANOWOOKOK 
157  STANKIEWICZ WIKTOR  21km / M40WARSZAWA OK 
158  STAŃCZYK SŁAWOMIR 2125km / M30STARGARDSTARGARDOKOK 
159  STARZEC-ZAGÓL ANITA 26510km / K40KRAKÓWOKOK 
160  STELMACH PIOTR  5km / M40WROCŁAW OK 
161 STEPNIEWSKA IZABELA1965km / K40WARSZAWAEUROPEJKIOKOK 
162  STOMPEL EWELINA 15410km / K18SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOKOK 
163  STRUPIŃSKA KAMILA 2575km / K40WARSZAWAAMATOROKOK 
164  STRZAŁKOWSKA NATALIA 15510km / K30WRZOSOWOKU MOTYWACJIOKOK 
165  SUCHCITZ MARYSIA 24010km / K18KRAKOWOKOK 
166  SUPRIKA EWELINA 2475km / K30NEUSTADTOKOK 
167  SZCZERBIŃSKA BARBARA 1975km / K60GRYFINOGRYFINOOKOK 
168  SZEJNA MARIKA 1565km / K30ŁÓDŹKINO NA WILEŃSKIEJOKOK 
169 SZENK MARTA 10km / K30BYDGOSZCZBYDGOSZCZ OK 
170  SZERSZEŃ ANDRZEJ 2515km / M40CHOTOMÓWOKOK 
171  SZKÓŁKA MARCIN 25810km / M40KRAKÓWOKOK 
172 SZNAJDER ELŻBIETA17221km / K60MOKRONOS GÓRNYOKOK 
173  SZUMLEWICZ SEBASTIAN 1015km / M40SUCHY LASOKOK 
174  ŚLEDZIŃSKI KRZYSZTOF 2485km / M40KĘTRZYNOKOK 
175  ŚWIDEREK JOANNA 24110km / K40WARSZAWAOKOK 
176  TERCZEWSKA MAŁGORZATA 21321km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOKOK 
177  THEVENIN ELODIE 2595km / K18KRAKOWOKOK 
178  TOMASZUK MARIUSZ 1185km / M30BIAŁYSTOKAPN HATTRICKOKOK 
179  TRACZYK KATARZYNA 1575km / K40WARSZAWAOKOK 
180  TRZECIAK MAREK 10910km / M30POZNAŃOKOK 
181  WADAS KATARZYNA 21410km / K40KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOKOK 
182 WAWRYNIUK EMILIA22310km / K18KAMIŃSKOKOK 
183  WIĄCEK MAGDALENA 12721km / K40PIŁAEXTREMALNIE WYBIEGANIOKOK 
184  WIELICZKO IGOR 2245km / M30WARSZAWAOKOK 
185  WIKAR MARTA 1175km / K30PRZEMYŚLOKOK 
186  WITCZAK DOROTA 1085km / K50ŚREMOKOK 
187  WOJNICZ GRZEGORZ 15810km / M30PASŁĘKOKOK 
188  WOJTKOWIAK AGNIESZKA 1065km / K18WRONIAWYOKOK 
189  WOŁOSIK DOMINIK  5km / M30BIAŁYSTOK OK 
190  WRÓBEL MAREK  10km / M60ŁASKNIEZRZESZONY-ŁASK OK 
191  VUCO IVO 19810km / M40WARSZAWAPOLSKIE HIMALAJEOKOK 
192  ZBIEĆ BOŻENA 2625km / K50SIEDLCEDARFIK TEAMOKOK 
193 ZIELEŃ-PUSZCZECKA MARTA15921km / K30WROCŁAWOKOK 
194 ZIEŃCZUK PIOTR2525km / M40GDAŃSKGAIT-GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEOKOK 
195  ŻELAZNA ALEKSANDRA 21510km / K18WROCŁAW / MILICZOKOK