Zawody obsługuje firma CHRONOS
naglowek
Liczba zawodników : 174
Liczba opłaconych zawodników: 119
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje
1  BABIICHUK IHOR  5km / TWARDOGORA  
2  BALICKI PIOTR  16km / OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICA  
3  BARANOWSKA RENATA  5km / MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE  
4  BIELAWSKI ROBERT 12216km / DOBROSZYCEKANCELARIA BIELAWSKIOK 
5  BIŁOGAN EDYTA 210km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
6  BIŁOGAN ŁUKASZ 310km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
7  BŁASZCZYK TOMASZ 12316km / GÓRABRAKOK 
8  BOGUCKI KRZYSZTOF  16km / SUŁÓWSUŁÓW  
9  BORA ANDRZEJ  10km / M60WROCLAWWKB PIAST WROCLAW  
10  BOROWIK ŁUKASZ 12416km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
11 BRODA MARCIN410km / M30MILICZWILLY ŁONKA TEAMOK 
12  BRONOWICKA JUSTYNA 975km / PAJĘCZAKOK 
13  BRONOWICKI ŁUKASZ 985km / PAJĘCZAKOK 
14  BRYL KAROL 510km / M30WROCŁAWIRC KOWALEOK 
15  CAŁKOSIŃSKI ŁUKASZ 12516km / WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICE TEAMOK 
16  CHORĄŻY ŁUKASZ 12616km / DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
17  CIEPLUCH MARCIN 15km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
18  CIEŚLAK MARIUSZ 12716km / WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWOK 
19  CYMANEK ANDRZEJ 610km / M50WROCŁAWELITARNY KLUB TWARDZIELOK 
20  ĆWIK ADAM  16km / OLEŚNICABRAK  
21  DOBRZAŃSKA IWONA 995km / NAMYSŁÓWDOBRZAN TEAMOK 
22  DOBRZAŃSKI MARCIN 1005km / NAMYSŁÓWDOBRZANTEAMOK 
23  DOMAGAŁA WOJCIECH 710km / M40WROCŁAWBLADERUNNEROK 
24  DŻUGAJ JACEK  10km / M40DĄBROWACAŁA OLEŚNICA BIEGA  
25  FLORCZAK DARIUSZ 810km / M50NAMYSŁÓWACTIVRUNNAMYSLOWOK 
26  FLORCZAK MIROSŁAW 910km / M40KĘPNOKS LENIWIECOK 
27 FLORCZAK NIKODEM1010km / M16KĘPNOKS LENIWIECOK 
28  FLORCZAK PAWEŁ 1110km / M30KĘPNOKS LENIWIECOK 
29  FOKSA MAREK 1210km / M60OSTRZESZÓWBORKI MORAWAOK 
30  FRANKIEWICZ HANNA 1310km / K16MILICZSSW TEAM KROŚNICEOK 
31  FURGAŁ DOROTA 1410km / K40OLEŚNICAELITERUNNERSCLUB.PLOK 
32 GADZIŃSKA KRYSTYNA 10km / K50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW  
33 GADZIŃSKI MAREK 10km / M50WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAW  
34  GAŁĘZA MACIEJ 1015km / KUNICE10 SROKOK 
35 GĄSZCZAK MARIUSZ1510km / M40KĘPNOKS LENIWIECOK 
36  GIERAK KINGA 1610km / K30KĘPNOKS LENIWIECOK 
37  GIERAK MATEUSZ 1710km / M30KĘPNOKS LENIWIECOK 
38  GOŁĄB ANDRZEJ 1810km / M50DOBROSZYCECAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
39  GOŁĘBIEWSKI JACEK  10km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA  
40  GORBENKO RAFAŁ 1910km / M16BYSTRZYCAOK 
41  GORZELAK JAN 2010km / M16OLEŚNICAOK 
42  GORZELAK PIOTR 2110km / M40OLEŚNICA-------OK 
43  GÓRECKA KAMILA 1025km / BRALIN-------OK 
44  GÓRSKA GABRIELA 2210km / K16GROMADKAOK 
45 GÓŹDŹ MONIKA1035km / WIERZCHOWICEOK 
46  GRĘDA JÓZEF 2310km / M60SYCÓWOLIMPIASYCOWOK 
47  GROBEL PIOTR  10km / M40OLEŚNICA  
48  GRZEMPOWSKI PIOTR 2410km / M30SMOSZEWKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
49  HOFSES-ZIELIŃSKA ANDŻELINA  10km / K40OLEŚNICAC.O.B  
50  HORBACZ KRYSTIAN 2510km / M40LIGOTA PIĘKNAOK 
51  JADCZAK ANITA 2610km / K40KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
52  JADCZAK MONIKA 2710km / K16KROTOSZYNKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWAOK 
53  JANCZURA ŁUKASZ  10km / M30NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAM  
54  JEDNORÓG DOROTA 2810km / K40OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
55 JERZYK ANNA1045km / SYCÓWMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
56  JUMA MACIEJ  5km / OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA  
57  JUSZCZAK IZABELA  5km / OSTRÓW WIELKOPOLSKI  
58  KACZMAREK JACEK  10km / M40LIGOTKA  
59  KAMIŃSKI PAWEŁ  16km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA  
60  KARGOL PIOTR  16km / OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA  
61  KASPRZAK KRZYSZTOF  10km / M50KOBIERNOKS KROTOSZ KROTOSZYN  
62  KAWOŃ ANDRZEJ  5km / NAMYSŁÓW  
63  KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA  10km / K40WROCŁAW  
64  KLUSKA KAMILA 2910km / K30MIĘDZYBÓRZMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
65  KOBIELA PIOTR  16km / DOBROSZYCE  
66  KOMOROWSKI KAROL 3010km / M30TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEOK 
67  KONIECZNY KAMIL 3110km / M16KOBIERNOKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
68 KONONOWICZ LESZEK 10km / M30ŻMIGRÓD  
69 KOSARZYCKA ANETA3210km / K30ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
70  KOWALIK PAWEŁ  5km / BIERUTÓWLEŚNIK  
71  KRAŚNIEWSKI KRZYSZTOF 3310km / M50ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
72  KRUK AGNIESZKA  10km / K30DOBROSZYCE  
73  LECH BARBARA  5km / OLEŚNICZKA  
74  LECHKI TOMASZ 3410km / M40WOŁÓWNADLEŚNICTWO OBORNIKI ŚLĄSKIEOK 
75  LECHOWSKI JAN  10km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE  
76  LENART RAFAŁ 3510km / M30WROCŁAWDRUŻYNA MLOK 
77  LUBAŃSKA ALICJA 3610km / K50BUKOWICESSW TEAM KROŚNICEOK 
78  LUŻYŃSKA WIOLETTA 3710km / K40SIEKIEROWICEVOLVO POLSKAOK 
79  MACIASZCZYK ROMAN 3810km / M50BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
80  MAĆKOWIAK WALERY  10km / M60KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN  
81  MANDAT JANEK  10km / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA  
82  MANIAK GRZEGORZ 3910km / M30WROCŁAWOK 
83  MARCINKIEWICZ PAWEŁ 12816km / OPOLEUNIWERSYTET OPOLSKIOK 
84  MARCZAK PRZEMYSŁAW 1055km / MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
85  MATUSZCZYK DARIUSZ 4010km / M50CHRZĄSTAWA WIELKA-------OK 
86  MOGILAN ARKADIUSZ 4110km / M30MILICZKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
87  MUSIELAK WIOLETA 4210km / K40MILICZRUNNING CLUB MILICZOK 
88  MYŚLIWEK MARCIN 12916km / TRZEBNICAOK 
89  NAWROCKA SYLWIA 4310km / K40ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
90  NAZIMEK ZBIGNIEW  5km / WROCŁAW  
91  NOHR DAMIAN 4410km / M40KROŚNICESSW TEAM KROŚNICEOK 
92  OLCZAK MARIUSZ 4510km / M50DOBROSZYCEOK 
93  OLEJNICZAK JOANNA 4610km / K40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
94  OLEJNICZAK KAROL 4710km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
95 OWSIANIK SYLWIA4810km / K40MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
96  PAPROTNY ANDRZEJ 4910km / M50TRZEBNICAOK 
97  PAPROTNY RYSZARD 5010km / M16TRZEBNICAMATTHEW TRIATHLON CLUBOK 
98  PAWLIK AGNIESZKA 1065km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOK 
99  PAWLIK PAWEŁ  16km / OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA  
100  PELC PAWEŁ 5110km / M40WROCŁAWLOMAG SOFTWAREOK 
101  PERDEK ANNA  5km / OLEŚNICA  
102  PIEKARNIAK RAFAŁ 5210km / M40OLEŚNICAOK 
103  PIENIĘŻNY ADAM 5310km / M40MILICZKB SUKCES ŻMIGRÓDOK 
104  PIESZAK MARCIN 13016km / WROCŁAWCAMPUS DOMASŁAWICE TEAMOK 
105  PILARSKI DIONIZY 5410km / M50OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
106  PIOTR DZIEDZIC  10km / M50MILICZRUNNING TEAM MILICZ  
107  PIOTRKOWSKI JERZY 5510km / M60WROCŁAWWRATISLAVIA 2019OK 
108  PLOTA MATEUSZ  5km / TWARDOGÓRA  
109  POCZTA DARIUSZ 5610km / M40KROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYNOK 
110 POTĘPA KLAUDIA5710km / K30OK 
111  PRUKOP WOJCIECH 13116km / WROCŁAWRAWLPLUGOK 
112  PUDLIS DAWID  10km / M16WROCŁAWBNY MELLON  
113  PUDŁO PIOTR  10km / M30ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA  
114  PUDŁO PIOTR  10km / M30ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICA  
115  PYPKA ELŻBIETA 13216km / NAMYSŁÓWOK 
116  RACZKOWSKI MARCIN  16km / DOBROSZYCE  
117  RADOMSKA MAGDALENA  10km / K16DZIESŁAWICEMIĘDZYBORSKA GRUPA BIEGOWA  
118  RASZKA KRZYSZTOF 5810km / M40MILICZRUNNING TEAM MILICZOK 
119  ROGACKI PIOTR  10km / M30OLEŚNICANIGHT RUNNER  
120  ROKITNICKA JESSICA 1075km / BRZEGOK 
121  ROPA ŁUKASZ 5910km / M16KROŚNICEOK 
122  ROSIŃSKI MARCIN 6010km / M30OLEŚNICAWESOŁY BUS WYPOŻYCZALNIAOK 
123  RYBA MARTYNA 1085km / OSTRÓW WIELKOPOLSKIOK 
124 RYBA ROBERT 5km / KROTOSZYN  
125  SŁOBODZIAN WALDEMAR 13316km / NAMYSŁÓWOK 
126  SMOCZYK EWA 6110km / K40KROŚNICESSW TEAM KROŚNICEOK 
127  SMOCZYK WOJCIECH  16km / KROŚNICESSW TEAM KROŚNICE  
128  SOBCZAK RENATA 6210km / K60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
129 SOBERA JAN 10km / M50TWARDOGÓRAECHO TWARDOGÓRA  
130  SOBERA ŁUKASZ  10km / M30TWARDOGÓRA  
131  SOBIŃSKI SŁAWOMIR 6310km / M40TWARDOGÓRA-------OK 
132  SOKOŁOWSKA BARBARA  10km / K40NAMYSŁÓWDIEHL RUNNING TEAM  
133  SOLBIATI DAVIDE  10km / M40WROCLAWSPARTANIE DZIECIOM