Zawody obsługuje firma Datasport

Półmaraton z flagą na Trójgarbie, Górska dycha na Trójgarbie
Witków, 02 maja 2019 r.


Liczba zawodników : 299
Odebrało numery: 238

Liczba opłaconych zawodników: 235
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1 ADAMIN ARTUR63PM / M50WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
2 AMBROSIEWICZ HENRYK181GD / M65JELENIA GÓRAKB LEW 2000POLPOLOK 
3 ANACZKOWSKA KAMILA280GD / K30MALBORKPOLPOL  
4  ANACZKOWSKI MIROSŁAW 124PM / M60SZTUMLKS ZANTYRPOLPOLOK 
5  ARCISZEWSKI MARCIN 67PM / M40WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLPOLOK 
6 BARANIEC JAKUB GD / M20CZARNY BÓRPOLPOL GCB  
7  BARAŃSKI STANISŁAW 55PM / M45NIEGOSŁAWICEHUSARIA NIEGOSŁAWICEPOLPOLOK  
8  BARCZAK STANISŁAWA 4PM / K50WITKÓWSBINW TRÓJGARB STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKGCB 
9  BARTOSIEWICZ ADAM  PM / M40GRYFINOOCR POLSKAPOLPOL   
10  BARTOSIK SYLWIA 178GD / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
11  BARTOSIK WOJCIECH 210GD / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
12  BĄDZIUL DOROTA  PM / K30RZESZÓWPOLPOL   
13  BĄKIEWICZ BŁAŻEJ 81PM / M30GDAŃSKSMASHING PĄPKINSPOLPOLOK 
14  BIELAWNY ADAM 111PM / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
15  BIELAWNY EWA 264GD / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
16 BIELECKA MARLENA13PM / K40ŚWIEBODZICEŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK  
17 BLACHNIK DAMIAN219GD / M30ŚWIDNICAPOLPOLOK 
18  BŁASZCZAK MARIUSZ 228GD / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
19  BŁASZKIEWICZ TOMASZ 17PM / M40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
20  BOGUS PIOTR 122PM / M30WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLPOLOK 
21  BOJEK BEATA 89PM / K40RYDZYNAACTIVE LIFESTYLE / R - TEAMPOLPOLOK 
22  BOJEK ŁUKASZ 87PM / M30RYDZYNAACTIVE LIFESTYLEPOLPOLOK 
23  BORKOWSKA JUSTYNA 61PM / K30SĘDZISŁAWPOLPOLOK 
24  BRYŁKOWSKI PATRYK 33PM / M20ŚWIDNICAPOLPOLOK 
25  BUCZEK GABRIELA 83PM / K45SWIERKIUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
26 BUJALSKA ILONA246GD / K30STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKGSB 
27  BURZAK JUSTYNA 48PM / K30GLIWICEPOLPOLOK 
28  CEPIELIK WOJCIECH  GD / M30PUSTELNIKGMINA MARCISZÓWPOLPOL   
29 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ133PM / STRZEGOMPOLPOL  
30  CHOJNACKI PAWEL 179GD / M30WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
31  CHORAŻY PIOTR 29PM / M45JANOWICE WIELKIENATURALNIE JANOWICEPOLPOLOK 
32  CHUDECKI PRZEMYSŁAW 255GD / M20JELENIA GÓRAZORKA JELONKI RUNNING TEAMPOLPOLOK 
33  CHUDZIKIEWICZ KAROLINA 286GD / K20WOJCIESZÓWM-T SPORTPOLPOLOK 
34  CIĄGŁO GRZEGORZ 172GD / M40BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
35  CIEŚLA ANNA MARIA 220GD / K30WAŁBRZYCHPOLPOLOKGSB 
36  CIMASZEWSKI PIOTR 37PM / M40WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
37  CYGAN IREK 53PM / M45ŚWIDNICAKB SKURCZPOLPOLOK 
38  CYMERLIK KRZYSZTOF 229GD / M55ŻORYUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOK 
39  CZARNECKA DOROTA 209GD / K30STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKGSB 
40  CZARNECKA URSZULA 208GD / K20STARE BOGACZOWICEPOLPOLOKGSB 
41  CZERWIŃSKI RAFAŁ 82PM / M45SUCHY LASSMASHING PĄPKINSPOLPOLOK 
42  CZUCHROWSKI DANIEL 120PM / M40WAŁBRZYCHOSTEO MEDPOLPOLOK  
43  CZYCZERSKI JACEK 12PM / M50ROGOŹNICAGRUPA BIEGOWA `BEZ GRANIC`POLPOLOK 
44  ĆWIKŁOWSKI MAREK 86PM / M55TRZEBNICAOBORYGENIPOLPOLOK