Zawody obsługuje firma Datasport

X Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 18 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3929
Odebrało numery: 2946

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK MARIA 242810km / K40GDAŃSKPOLPOL 
2  ABU NAHIA DAMIAN 78610km / M20TORUŃPOLPOL  
3  ABUCEWICZ MAREK 27310km / M40SZTUMWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL 
4  ADAMCZYK ARKADIUSZ 242910km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOL 
5  ADAMCZYK MIROSŁAW 243010km / M40PIŁAPOLPOL 
6  ADAMCZYK ZBIGNIEW 27410km / M40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘKPOLPOL 
7  ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA IWONA 78710km / K30KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLPOLPowiat 
8  ADAMIEC KRYSTIAN 147910km / M20ROZPĘDZINYPOLPOLPowiat 
9  ADAMIEC MICHAŁ 148010km / M20ROZPĘDZINYPOLPOLPowiat 
10  ADAMOWICZ AGNIESZKA 27510km / K40SOPOTSOPOT TEAMPOLPOL  
11  ADAMOWSKI ANDRZEJ 148110km / M40ELBLĄGUNICORN TEAMPOLPOL  
12  ADAMSKA ANNA 243110km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
13  ADAMSKA JUSTYNA 148210km / K40BANINOPOLPOL 
14  ADAMSKA MAŁGORZATA 243210km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
15  ADAMSKA SYLWIA 243310km / K20GDAŃSKPOLPOL  
16  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 2110km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
17 ADRYAN ADAM148310km / M40WIELICHOWOPOLPOL 
18 AJTEL JAROSŁAW411310km / M40GDAŃSKPOLPOL 
19  AKSIONCHIKOV EVGENY 148410km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
20  ALBEKIER KAROLINA 243410km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
21 ALBUFERA CHARLES-EMMANUEL397910km / M20FRAFRA 
22  ALEKSANDROWICZ MARCIN 78810km / M40GÓRZNOGROSZEK GÓRZNOPOLPOL 
23 ALIPAWA ALIONA2210km / K30GRUDZIĄDZRUN4FANBLRBLR  
24  ALLAHVERDIYEV RASHAD 148510km / M20KRAKOWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
25 AMBROZIAK ADAM 27610km / M30KOWALETAKA RYBAPOLPOL  
26 AMBROZIAK SYLWIA 27710km / K30KOWALETAKA RYBAPOLPOL 
27  ANDRYSZAK WOJTEK 27810km / M40GDAŃSKMAPA SCPOLPOL  
28  ANDRZEJCZAK AGATA 243510km / K30GDYNIAPOLPOL  
29  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 243610km / K40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
30 ANDRZEJEWSKA DOROTA78910km / K30GDAŃSKPOLPOL  
31  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ 243710km / M40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
32  ANGIELCZYK MIROSŁAW 27910km / M50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLPOL  
33 ZAWODNIK ANONIMOWY243810km / K60 POLPOL  
34  ANISZEWSKI DARIUSZ 79010km / M40GARDEJAPOLPOLPowiat 
35  ANTCZAK EDYTA 148610km / K30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOL  
36  ANTCZAK IZABELA 148710km / K40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
37  ANTCZAK MARCIN 79110km / M40OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLPOL 
38 ANTONIAK MARCIN28010km / M30MALBORKKP PSP MALBORKPOLPOL  
39  APANASEWICZ JERZY 243910km / M40PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAMPOLPOL  
40  APANASEWICZ MAGDA 244010km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMPOLPOL  
41  APANOWICZ MARTA 244110km / K30ELBLĄGAPACZE TEAMPOLPOL 
42  APANOWICZ RADOSŁAW 79210km / M40ELBLĄGAPACZE TEAMPOLPOL 
43  ARANOWSKI KRZYSZTOF 244210km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
44  ARBAT EWA 244310km / K40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
45  ARBAT MARIUSZ 2310km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
46  ARCZYŃSKI ADAM 148810km / M40ŚWIECIEPOLPOL 
47  ASENSKY HANNA 148910km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
48  ASENSKY TOMASZ 149010km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
49  AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA 79310km / K40GDYNIAMAMY TOPOLPOL  
50 ZAWODNIK ANONIMOWY79410km / M30 POLPOL  
51  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 79510km / M40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOL 
52  AUGUSTYNOWICZ AURELIA 244410km / K40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOL 
53  BABICKA KINGA 244510km / K18GRUDZIĄDZPOLPOL 
54  BABICKA MAGDALENA 149110km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
55  BABIECZKO ANDRZEJ 79610km / M50SZTUMKBRPOLPOLKBR 
56  BACHOWICZ AGNIESZKA 244610km / K40NIEPOŁOMICEFITCLUB24 NIEPOLOMICEPOLPOL  
57  BACHÓRZ AGATA 28110km / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEPOLPOL 
58  BACHRYJ DOROTA 244710km / K30ŁOMNICAPMP RUNNING TEAMPOLPOL 
59  BACZEWSKI ROBERT 244810km / M40TCZEWLATIF TEAMPOLPOL 
60  BADER KACPER 149210km / M20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
61  BADURA KRYSTIAN 79710km / M30KWIDZYNKBRPOLPOLKBR Powiat 
62  BADZIONG MATEUSZ 2410km / M20LĘBORKPOLPOL  
63 BADZMIEROWSKI ROGER396910km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
64  BAGGA ANKIT 244910km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat  
65 BAGIŃSKA ANNA449210km / K30RUMIAIP GDAŃSKPOLPOLIPPolska 
66  BAGIŃSKI TOMASZ 2510km / M30GDAŃSKPOLPOL 
67  BAGROWSKI MAREK 79810km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOL 
68 BAJDA SŁAWOMIR436010km / M50KWIDZYNPOLPOLPowiat 
69  BAJERSKA SYLWIA 245010km / K40GDANSKTUŁACZEPOLPOL 
70  BAJERSKI MARCIN 28210km / M50GDAŃSKTUŁACZEPOLPOL 
71 BAJOREK PIOTR245110km / M50BRODNICANIEZRZESZONYPOLPOL 
72  BAJUR BARTOSZ 2610km / M20GOŚCISZEWOAWLPOLPOL  
73  BAKALARZ ARTUR 28310km / M40MALBORKPOLPOL 
74  BAKALUK ZDZISŁAW 79910km / M50IŁAWAPOLPOL 
75  BAKIERSKI MICHAŁ 245210km / M18GRUDZIĄDZKOLKA TEAMPOLPOL 
76 BALAWEJDER ZUZANNA440810km / K16KWIDZYNPOLPOLPowiat 
77  BALCER MARCIN 2710km / M30BRANIEWOPOLPOL 
78  BALCERZAK DOROTA 245310km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZPOLPOL 
79  BALCERZAK JAKUB 245410km / M20GRUDZIĄDZCF86300POLPOL 
80  BALCERZAK MILENA 245510km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
81 BALICKI BARTŁOMIEJ439210km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
82 BALMAS ALICJA439810km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
83  BALMAS PIOTR 2810km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLIPPolska Powiat 
84  BALONIS-CHYB ANNA 149310km / K30GDYNIAPOLPOL 
85  BALSAM MAREK 245610km / M30MAREZAPOLPOLPowiat 
86  BAŁDYGA ADAM 80010km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
87 BAŁDYGA RADOSŁAW245710km / M40ELBLĄGELBAŻANT ELBLĄGPOLPOL 
88  BAŁDYGA RENATA 245810km / K40ELBLĄGPOLPOL  
89  BANACH ANDRZEJ 149410km / M30OLSZTYNLECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYNPOLPOL  
90 BANACH MICHAŁ397610km / M40KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
91  BANACH TOMASZ 80110km / M30GRUDZIĄDZTOMEK BIEGA GRUDZIĄDZPOLPOL  
92  BANASIK MICHAŁ 80210km / M16KWIDZYNPOLPOLPowiat 
93  BANASZEWSKA MONIKA 245910km / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
94  BANASZEWSKI MARIUSZ 80310km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
95  BANASZEWSKI MICHAŁ 149510km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
96  BANAŚ SEBASTIAN 28410km / M40ELBLĄGSMOKPOLPOL 
97  BANDURSKI JACEK 246010km / M80SOPOTSOPOTPOLPOL  
98  BANIA DOMINIK 149610km / M18KWIDZYNBANIA TEAMPOLPOLPowiat  
99  BANIA MAREK 149710km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
100  BAŃKOWSKI PIOTR 149810km / M40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
101  BAR MIROSŁAW 28510km / M40RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPOLPOLPowiat 
102  BARAN ZBIGNIEW 246110km / M60KWIDZYN---POLPOLPowiat 
103  BARANIK ALEKSANDRA 246210km / K20ELBLĄGPOLPOL  
104  BARANIK RAFAŁ 246310km / M20WARSZAWAPOLPOL  
105 BARANOWICZ MARCEL438210km / M40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
106  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA 2910km / K40GDYNIAPOLPOL  
107  BARANOWSKA KORNELIA 28610km / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAPOLPOL 
108  BARANOWSKA SANDRA 149910km / K20GDAŃSKPOLPOL 
109  BARANOWSKI ARTUR 28710km / M50KWIDZYNPOLPOLPowiat 
110 BARANOWSKI GRACJAN447310km / M18KWIDZYNPOLPOLPowiat 
111 BARANOWSKI JACEK442710km / M30SOPOTPOLPOL 
112  BARANOWSKI MACIEJ 28810km / M40GDAŃSKKS PIDRINAPOLPOL 
113  BARANOWSKI MARIUSZ 246410km / M50MALBORKPOLPOL 
114  BARANOWSKI MATEUSZ 28910km / M20PRABUTYPOLPOLPowiat 
115  BARANOWSKI OLAF 246510km / M40ELBLĄGPOLPOL 
116  BARANOWSKI PIOTR 29010km / M30MALBORKGODLEWSKI RUNNERSPOLPOL  
117  BARANOWSKI PRZEMYSŁAW 246610km / M30GDAŃSKIRON TEAMPOLPOL 
118 BARCIKOWSKA AGNIESZKA246710km / K20ELBLAGPOLPOL 
119  BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA 80410km / K40MALBORKPOLPOL 
120  BARCIKOWSKA WIOLETTA 80510km / K40ELBLĄGPOLPOL 
121  BARCZAK TOMASZ 29110km / M40BYDGOSZCZPOLPOL 
122  BARĆ MICHAŁ 80610km / M20GRUDZIĄDZOKOLICZNY ELEMENTPOLPOL  
123  BAREJKO MIROSŁAW 150010km / M40BĄKOWOPOLPOL  
124  BAREŁA BARTOSZ 150110km / M40GDYNIAPOLPOL 
125  BARNAŚ AGATA 29210km / K30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL  
126  BARON RYSZARD 3010km / M40GDAŃSKPOLPOL  
127  BARSKA-MOJEK BEATA 246810km / K40GRUPAMOJASKIPOLPOL  
128  BARSKI TOMASZ 246910km / M30ŁÓDŹSOLENISPOLPOL 
129  BARSZCZEWSKA MIROSŁAWA 247010km / K40WARLUBIEPOLPOL 
130  BARTKOWSKA JOANNA 29310km / K40BRZOZÓWKAKM UMK TORUŃPOLPOL  
131  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 29410km / M50GRUDZIĄDZ---POLPOL 
132  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN 80710km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
133  BARTNICKA ANETTA 80810km / K40ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄGPOLPOL 
134  BARTNICKI WOJCIECH 29510km / M50ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄGPOLPOL 
135 BARTNIK AGNIESZKA247110km / K40GDYNIAPOLPOL 
136 BARTNIK ŁUKASZ 29610km / M40GDYNIAPOLPOL 
137  BARTNIKOWSKI STANISLAW 247210km / M50ELBLAGGE POWER TEAMPOLPOL 
138  BARTOSIAK RYSZARD 80910km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLPowiat 
139  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 3110km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOL  
140  BARTOSZEWICZ MARTA 247310km / K30BORKOWOPOLPOL 
141  BARTYZEL GRZEGORZ 247410km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
142  BARUFFI SANDRA 150210km / K30GDAŃSKPOLPOL 
143  BASARA IWONA 81010km / K20STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLPOL 
144  BASARA MATEUSZ 29710km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLPOL 
145  BASARAB PIOTR 29810km / M40POTĘGOWOKM PSP SŁUPSKPOLPOL 
146  BASZURO MICHAŁ 29910km / M30GDAŃSKRUDYTRENERPOLPOL 
147  BATOR EWELINA 247510km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
148  BĄCIK RAFAŁ 247610km / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOL 
149  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 3210km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWAPOLPOL  
150  BĄK MARCIN 30010km / M40TCZEW7PBOTPOLPOL 
151  BĄK OLIWIA 247710km / K20IZBICA KUJAWSKAANTYLOPA CATANIPOLPOL  
152 ZAWODNIK ANONIMOWY247810km / K20 POLPOL  
153  BEBECKI RADOSŁAW 150410km / M30KWIDZYNFLEX RUNNERSPOLPOLPowiat 
154  BEBYN ANETA 150510km / K40OSIELSKOPOLPOL 
155  BEBYN GRZEGORZ 247910km / M40OSIELSKOPOLPOL 
156  BECZEK ALEKSANDRA 150610km / K40SUCHY DWÓRWYBIERZPOLPOL 
157  BECZEK DARIUSZ 30110km / M50RUMIADZH MWPOLPOL 
158  BEDNARCZUK PIOTR 150710km / M20ELBLĄGGE POWER TEAMPOLPOL 
159  BEDNARCZYK ARKADIUSZ 3310km / M40GDYNIAJKLA JAWORPOLPOL  
160  BEDNARCZYK SEBASTIAN 30210km / M40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
161  BEDNAREK MONIKA 248010km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
162  BEDNAREK ZBIGNIEW 248110km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
163  BEDNARSKA MAŁGORZATA 150810km / K30KWIDZYNSOLENISPOLPOLPowiat 
164  BEDNARSKI JAROSŁAW 248210km / M30KWIDZYNSOLENISPOLPOLPowiat 
165 BEDNARSKI SEBASTIAN150910km / M20OSTRÓDAPOLPOL  
166  BEGIER ERYK 81110km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat  
167  BEGIER-WIĘCKOWSKA ANNA 30310km / K40KWIDZYNPOLPOLPowiat 
168  BEJROWSKI PIOTR 30410km / M30GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIEPOLPOL 
169  BELKA MONIKA 151010km / K16KWIDZYNNOWY OGÓLNIAKPOLPOLPowiat 
170  BELKA PRZEMYSŁAW 3410km / M20IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
171  BELZYT ALEKSANDRA 248310km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
172  BENDERSKI GRZEGORZ 248410km / M40KWIDZYNKEMIRA SPORT TEAMPOLPOLPowiat 
173  BENDYK ELŻBIETA 81210km / K50ELBLĄGELA TEAMPOLPOL 
174  BERENDT JANUSZ 30510km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PLPOLPOL 
175  BERENT MARIUSZ 248510km / M30SADLINKISEMPRE JIU JITSU / CYKLO KWIDZYNPOLPOLPowiat 
176  BESTVATER MARCEL 30610km / M20DĄBRÓWNOTEAM KOPEĆPOLPOL 
177  BETA MALGORZATA 248610km / K30PRABUTYWYBIERZPOLPOLPowiat 
178  BĘDKOWSKA DARIA 248710km / K40ELBLAGEL AKTYWNIPOLPOL 
179 BĘKARCIAK RADOSŁAW151110km / M40KWIDZYNBRAK KLUBUPOLPOLPowiat 
180  BIAŁA BEATA 3510km / K50GDAŃSKPOLPOL 
181  BIAŁECKI MIKOŁAJ 151210km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
182  BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 3610km / M20ROZAJNYGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOL 
183  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 81310km / M18GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOLPowiat 
184  BIAŁOUS KRZYSZTOF 81410km / M50BYDGOSZCZBRAKPOLPOL 
185  BIANGA MICHAŁ 81510km / M30MALBORKPOLPOL  
186  BIEDRZYCKA NATALIA 151310km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
187  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 81610km / M40NIESTĘPOWOROCKFIN TEAMPOLPOL 
188 BIEDRZYCKI ROMAN81710km / M50KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPOLPOLPowiat 
189  BIELAK ALEKSANDRA 248810km / K20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
190  BIELAK DAMIAN 248910km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
191  BIELAK KAMILA 151410km / K30KWIDZYNWYBIERZPOLPOLPowiat 
192  BIELAK MARCIN 151510km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
193  BIELAK PAWEŁ 151610km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL 
194  BIELAWSKI WOJCIECH 81810km / M50ŁASINPOLPOL 
195  BIELEC MICHAŁ 81910km / M40WĄBRZEŹNOGRZENUŚ-TEAMPOLPOL 
196  BIELECKI TADEUSZ 30710km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIAPOLPOL  
197  BIELEWICZ ANNA 151710km / K40SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLPOL 
198  BIELEWSKI ERYK 151810km / M20ROGÓŹNOPOLPOL 
199  BIELICKI ROBERT 82010km / M30GDYNIAKM PSP GDYNIAPOLPOL 
200  BIELICKI WOJCIECH 82110km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS TEAMPOLPOLPowiat 
201  BIELIŃSKI DOMINIK 151910km / M20NOWENB TEAMPOLPOL 
202  BIELSKI PIOTR 152010km / M40RADOMNORADOMNO BIEGAPOLPOL 
203  BIERNACKA ANNA 249010km / K40BYDGOSZCZPOLPOL  
204  BIERNACKI KAROL 152110km / M20GRUDZIĄDZPOLPOL  
205  BIERNACKI SEBASTIAN 3710km / M30GDAŃSKGDAŃSKPOLPOL  
206  BIERNAWSKI PIOTR 3810km / M40NOWY TARGATTIQ TEAM/SALMINGPOLPOL  
207  BIEROWIEC MAGDALENA 249110km / K30TORUŃBERKIPOLPOL  
208  BINEROWSKA EDYTA 226810km / K30SZCZECINBIEGUNKIPOLPOL 
209  BINISZKIEWICZ MARCIN 249210km / M40TCZEWLATIF TEAMPOLPOL 
210  BINKOWSKI MATEUSZ 82210km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAMPOLPOL 
211 BISKO KAROLINA 249310km / K30GDYNIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
212 BISKO PAWEŁ442410km / M30GDYNIAPOLPOL 
213  BISKUP AGNIESZKA 249410km / K20GARDEJAPOLPOLPowiat  
214  BISKUPSKA ALEKSANDRA 152210km / K18BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL  
215  BISKUPSKA RENATA 152310km / K40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL  
216  BISKUPSKI MARCIN 30810km / M40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL  
217  BISKUPSKI PAWEŁ 249510km / M30KWIDZYNSTALE KLIMATYZOWANIPOLPOLPowiat 
218  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 3910km / M30ELDORETBENEDEK-TEAMKENKEN 
219 ZAWODNIK ANONIMOWY249610km / M30 POLPOLPowiat 
220  BLUJ ROMAN 82310km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOL 
221  BŁASZCZAK MICHAŁ 249710km / M40ŁASINPOLPOL 
222  BŁASZKIEWICZ MARZENA 152510km / K40BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKIPOLPOL 
223  BŁASZKÓW KAROL 249810km / M30KWIDZYNPOLPOLTorPAl Powiat 
224  BŁASZKÓW PIOTR 82410km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat  
225  BŁAŻEWICZ AGNIESZKA 249910km / K30ELBLĄGPOLPOL  
226 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF250010km / M40PASŁĘKPASŁĘKPOLPOL 
227  BŁĘDZKI MICHAŁ 152610km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
228  BOBROWSKA MAGDALENA 250110km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
229  BOCHENEK JAROSŁAW 152710km / M40TORUŃTKKF TORUŃPOLPOL 
230  BOCHON AGATA 152810km / K20MALBORKBBKTSPOLPOL  
231 BOCHON ROBERT250210km / M30MALBORKPOLPOL  
232  BOCIAN MACIEJ 4010km / M30CHARZYKOWYPOLPOL  
233 BOCZARSKI GRZEGORZ448010km / M30ELBLĄGPOLPOL 
234  BOĆ EDYTA 250310km / K40GRUDZIĄDZWOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.POLPOL  
235 BOGACKI OSKAR82510km / M16SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
236  BOGALECKI MAREK 152910km / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOL 
237  BOGDAŃSKI KRZYSZTOF 4110km / M40BRANIEWOPOLPOL  
238  BOGUSZ MATEUSZ 82610km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
239 BOGUSZEWSKI BARTOSZ82710km / M20TCZEWTHALES TCZEWPOLPOL  
240 BOJAN ANDRZEJ 82810km / M40GDYNIAANDDACHPOLPOL 
241 BOJANOWSKA NATALIA441610km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
242 BOLBA MYKOLA250410km / M20KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
243  BOMBAS JACEK 153010km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
244 BONCZKOWSKI MARCEL411110km / M20KWIDZYNPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
245  BONCZKOWSKA AGNIESZKA 250510km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
246  BONGALSKI SŁAWOMIR 82910km / M40OSTRÓDA4 W-MBOT OLSZTYNPOLPOL 
247  BONIECKA PAULINA 250610km / K20ELBLĄGGUJAN TEAMPOLPOL 
248 BONK ŁUKASZ250710km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
249  BORAWSKI MARCIN 250810km / M40GDAŃSKUBEZPIECZALNIA TEAMPOLPOL 
250  BORC MARZANNA 250910km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
251  BORC PIOTR 30910km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
252  BORCOWSKA PAULINA 251010km / K30ROKITKIPOLPOL 
253  BORDAGE PIERRE 251110km / M40MAISONS LAFFITTE---FRAFRA 
254  BORIS ANETA 153110km / K30ELBLĄGEL AKTYWNIPOLPOL 
255 BORK DOROTA443810km / K30GDAŃSKPOLPOL 
256  BORKOWSKA JUSTYNA 153210km / K20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOLPowiat 
257  BORKOWSKA MONIKA 251210km / K20GDAŃSKZABIEGANY KWARTETPOLPOL  
258  BORKOWSKA MONIKA 251310km / K40RAKOWIECJABIL TEAMPOLPOLPowiat 
259 BORKOWSKA NATALIA251410km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL  
260 BORKOWSKI GRZEGORZ444010km / M20KWIDZYNTOR-PAL TEAMPOLPOLTorPAl Powiat 
261 BORKOWSKI MAREK390510km / M40ELBLĄGPOLPOL 
262  BORKOWSKI MICHAŁ 153310km / M20ŁABISZYNPOLPOL 
263  BOROWIAK PAULINA 251510km / K30GRUDZIĄDZ———POLPOL  
264  BOROWICZ ARLETA 251610km / K40WAŁYCZPOLPOL 
265  BORTH MATEUSZ 31010km / M20BYDGOSZCZDELFIN RUN GRUDZIĄDZPOLPOL  
266  BORYŃ SŁAWOMIR 83010km / M40KWIDZYNKBRPOLPOLKBR Powiat 
267 BORYS BARTŁOMIEJ251710km / M30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
268  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 31110km / M20KWIDZYNNOTOJOPOLPOLPowiat 
269  BORZYSZKOWSKI JAKUB 83110km / M20KWIDZYNNOTOJOPOLPOLPowiat 
270  BORZYSZKOWSKI RAFAŁ 4210km / M30WIELKI KLINCZMARATOŃCZY WIELKI KLINCZPOLPOL 
271  BOWEN LILIAN 153410km / K20GDYNIAŻÓRAWSKI TEAMKENKEN  
272  BOZA BEATA 251810km / K40GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWOPOLPOL 
273  BRAC GRAZYNA 251910km / K60GRUDZIĄDZPOLPOL 
274  BRAC MARIAN 252010km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOL 
275  BRAC PAWEŁ 252110km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL 
276  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 252210km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
277 BRACICHOWICZ BOGUMIŁA153510km / K50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLPOL 
278 BRATKOWSKA KATARZYNA252310km / K20SADLINKIIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
279  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA 153610km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
280  BRODA SZYMON 4310km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOL 
281  BRODZIK KAMILA 153710km / K30KWIDZYNPOLPOLPowiat 
282  BRODZIŃSKI MARIUSZ 153810km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICAPOLPOL 
283  BRODZIŃSKI MICHAŁ 153910km / M30KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICAPOLPOL 
284  BROKOS TOMASZ 154010km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLPOL  
285  BRONK TOMASZ 83210km / M20RAKOWIECPOLPOLPowiat 
286  BRONK WOJTEK 83310km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat 
287  BROWALSKI MAREK 154110km / M40MAREZAPOLPOLPowiat 
288  BRÓDKA MACIEJ 252410km / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn Powiat 
289  BRUDEREK DANIEL 154210km / M30GDYNIAPOLPOL  
290  BRUNARSKA JOANNA 252510km / K30KRAKOWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
291  BRUNKE TOMASZ 83410km / M40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLPOL 
292  BRUSZCZAK PATRYK 83510km / M20KWIDZYNPOLPOLPowiat  
293  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA 83610km / K40GDYNIAPOLPOL  
294 BRUŚ SEBASTIAN423910km / M40CHEŁMNOPOLPOL 
295  BRUZDOWSKI TOMASZ 154310km / M30TORUŃPOLPOL 
296  BRYŁA MACIEJ 31210km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTPOLPOL 
297  BRYMERSKA ANETA 154410km / K30IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAPOLPOL 
298  BRYMERSKI ZBIGNIEW 83710km / M40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAPOLPOL 
299 BRZEZICKI JAKUB368910km / M18OPALENICPOLPOL 
300  BRZEZIŃSKA EWA 252610km / K50GDYNIAPOLPOL  
301  BRZOSKOWSKI WALDEMAR 252710km / M40SWIECIESOLENISPOLPOL 
302  BRZOZOWSKA AGNIESZKA 83810km / K30ELBLĄGODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W ELBLĄGUPOLPOL  
303  BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 154510km / K20MIĄCZYNPOLPOL  
304  BRZOZOWSKA IWONA