Zawody obsługuje firma Datasport

X Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 18 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 2827
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Klasyfikacje
1  ABUCEWICZ MAREK  10km / M40SZTUMWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLPOL 
2  ADAMCZYK ARKADIUSZ  10km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁAPOLPOL 
3  ADAMCZYK MIROSŁAW  10km / M40PIŁAPOLPOL 
4  ADAMIEC KRYSTIAN  10km / M20ROZPĘDZINYPOLPOL 
5  ADAMOWICZ AGNIESZKA  10km / K40SOPOTSOPOT TEAMPOLPOL 
6  ADAMOWSKI ANDRZEJ  10km / M40ELBLĄGUNICORN TEAMPOLPOL 
7  ADAMSKA ANNA  10km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
8  ADAMSKA JUSTYNA  10km / K40BANINOPOLPOL 
9  ADAMSKA MAŁGORZATA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
10 ADRYAN ADAM 10km / M40WIELICHOWOPOLPOL 
11  AKSIONCHIKOV EVGENY  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
12  ALBEKIER KAROLINA  10km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
13  ALEKSANDROWICZ MARCIN  10km / M40GÓRZNOGROSZEK GÓRZNOPOLPOL 
14 ALIPAWA ALIONA 10km / K30GRUDZIĄDZRUN4FANBLRBLR 
15  ALLAHVERDIYEV RASHAD  10km / M20KRAKOWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
16 AMBROZIAK ADAM  10km / M30KOWALETAKA RYBAPOLPOL 
17 AMBROZIAK SYLWIA  10km / K30KOWALETAKA RYBAPOLPOL 
18  ANDRYSZAK WOJTEK  10km / M40GDAŃSKMAPA SCPOLPOL 
19  ANDRZEJCZAK AGATA  10km / K30GDYNIAPOLPOL 
20 ANDRZEJEWSKA DOROTA 10km / K30GDAŃSKPOLPOL 
21  ANDRZEJEWSKA MAGDA  10km / K40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
22  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ  10km / M40RUMIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
23 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / K60 POLPOL 
24  ANISZEWSKI DARIUSZ  10km / M40GARDEJAPOLPOL 
25  ANTCZAK IZABELA  10km / K40IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
26  APANASEWICZ JERZY  10km / M40PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAMPOLPOL 
27  APANASEWICZ MAGDA  10km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAMPOLPOL 
28  APANOWICZ MARTA  10km / K30ELBLĄGAPACZE TEAMPOLPOL 
29  APANOWICZ RADOSŁAW  10km / M40ELBLĄGAPACZE TEAMPOLPOL 
30  ARANOWSKI KRZYSZTOF  10km / M30KWIDZYNPOLPOL 
31  ARBAT EWA  10km / K40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
32  ARBAT MARIUSZ  10km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
33  ARCZYŃSKI ADAM  10km / M40ŚWIECIEPOLPOL 
34  ASENSKY HANNA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
35  ASENSKY TOMASZ  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
36  AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA  10km / K40GDYNIAMAMY TOPOLPOL 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 POLPOL 
38  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ  10km / M40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOL 
39  AUGUSTYNOWICZ AURELIA  10km / K40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZPOLPOL 
40  BABICKA MAGDALENA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL 
41  BABIECZKO ANDRZEJ  10km / M50SZTUMKBRPOLPOLKBR 
42  BACHOWICZ AGNIESZKA  10km / K40NIEPOŁOMICEFITCLUB24 NIEPOLOMICEPOLPOL 
43  BACHÓRZ AGATA  10km / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEPOLPOL 
44  BACHRYJ DOROTA  10km / K30ŁOMNICAPOLPOL 
45  BACZEWSKI ROBERT  10km / M40TCZEWLATIF TEAMPOLPOL 
46  BADER KACPER  10km / M20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOL 
47  BADZIONG MATEUSZ  10km / M20LĘBORKPOLPOL 
48  BAGGA ANKIT  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
49  BAGIŃSKI TOMASZ  10km / M30GDAŃSKPOLPOL 
50  BAGROWSKI MAREK  10km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLPOL 
51  BAJERSKA SYLWIA  10km / K40GDANSKTUŁACZEPOLPOL 
52  BAJERSKI MARCIN  10km / M50GDAŃSKTUŁACZEPOLPOL 
53  BAJUR BARTOSZ  10km / M20GOŚCISZEWOAWLPOLPOL 
54  BAKALARZ ARTUR  10km / M40MALBORKPOLPOL 
55  BAKALUK ZDZISŁAW  10km / M50IŁAWAPOLPOL 
56  BALCER MARCIN  10km / M30BRANIEWOPOLPOL 
57  BALCERZAK DOROTA  10km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZPOLPOL 
58  BALCERZAK JAKUB  10km / M20GRUDZIĄDZCF86300POLPOL 
59  BALCERZAK MILENA  10km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
60  BALMAS PIOTR  10km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOL 
61  BALONIS-CHYB ANNA  10km / K30GDYNIAPOLPOL 
62  BAŁDYGA ADAM  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
63 BAŁDYGA RADOSŁAW 10km / M40ELBLĄGELBAŻANT ELBLĄGPOLPOL 
64  BAŁDYGA RENATA  10km / K40ELBLĄGPOLPOL 
65  BANACH ANDRZEJ  10km / M30OLSZTYNLECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYNPOLPOL 
66  BANACH TOMASZ  10km / M30GRUDZIĄDZTOMEK BIEGA GRUDZIĄDZPOLPOL 
67  BANASIK MICHAŁ  10km / M16KWIDZYNPOLPOL 
68  BANASZEWSKI MARIUSZ  10km / M30KWIDZYNPOLPOL 
69  BANASZEWSKI MICHAŁ  10km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
70  BANASZEWSKA MONIKA  10km / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
71  BANAŚ SEBASTIAN  10km / M40ELBLĄGSMOKPOLPOL 
72  BANDURSKI JACEK  10km / M80SOPOTSOPOTPOLPOL 
73  BANIA DOMINIK  10km / M18KWIDZYNBANIA TEAMPOLPOL 
74  BANIA MAREK  10km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
75  BAŃKOWSKI PIOTR  10km / M40KWIDZYNPOLPOL 
76  BAR MIROSŁAW  10km / M40RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPOLPOL 
77  BARAN ZBIGNIEW  10km / M60KWIDZYN---POLPOL 
78  BARANIK ALEKSANDRA  10km / K20ELBLĄGPOLPOL 
79  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA  10km / K40GDYNIAPOLPOL 
80  BARANOWSKA KORNELIA  10km / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIAPOLPOL 
81  BARANOWSKA SANDRA  10km / K20GDAŃSKPOLPOL 
82  BARANOWSKI MACIEJ  10km / M40GDAŃSKKS PIDRINAPOLPOL 
83  BARANOWSKI MARIUSZ  10km / M50MALBORKPOLPOL 
84  BARANOWSKI MATEUSZ  10km / M20PRABUTYPOLPOL 
85  BARANOWSKI OLAF  10km / M40ELBLĄGPOLPOL 
86  BARANOWSKI PIOTR  10km / M30MALBORKGODLEWSKI RUNNERSPOLPOL 
87  BARANOWSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30GDAŃSKIRON TEAMPOLPOL 
88  BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA  10km / K40MALBORKPOLPOL 
89  BARCZAK TOMASZ  10km / M40BYDGOSZCZPOLPOL 
90  BARĆ MICHAŁ  10km / M20GRUDZIĄDZOKOLICZNY ELEMENTPOLPOL 
91  BAREJKO MIROSŁAW  10km / M40BĄKOWOPOLPOL 
92  BAREŁA BARTOSZ  10km / M40GDYNIAPOLPOL 
93  BARNAŚ AGATA  10km / K30MALBORKGRUPA MALBORKPOLPOL 
94  BARON RYSZARD  10km / M40GDAŃSKPOLPOL 
95  BARSKA-MOJEK BEATA  10km / K40GRUPAMOJASKIPOLPOL 
96  BARSZCZEWSKA MIROSŁAWA  10km / K40WARLUBIEPOLPOL 
97  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN  10km / M30KWIDZYNPOLPOL 
98  BARTNICKA ANETTA  10km / K40ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄGPOLPOL 
99  BARTNICKI WOJCIECH  10km / M50ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄGPOLPOL 
100  BARTNIKOWSKI STANISLAW  10km / M50ELBLAGGE POWER TEAMPOLPOL 
101  BARTOSIAK RYSZARD  10km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOL 
102  BARTOSIK PRZEMYSŁAW  10km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEKPOLPOL 
103  BARTYZEL GRZEGORZ  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
104  BASZURO MICHAŁ  10km / M30GDAŃSKRUDYTRENERPOLPOL 
105  BATOR EWELINA  10km / K20KWIDZYNPOLPOL 
106  BĄCIK RAFAŁ  10km / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZYPOLPOL 
107  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA  10km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWAPOLPOL 
108  BĄCZEK ROBERT  10km / M40GDAŃSK49BLOTPOLPOL 
109  BĄK MARCIN  10km / M40TCZEW7PBOTPOLPOL 
110  BĄK OLIWIA  10km / K20IZBICA KUJAWSKAANTYLOPA CATANIPOLPOL 
111  BEBECKI RADOSŁAW  10km / M30KWIDZYNFLEX RUNNERSPOLPOL 
112  BECZEK ALEKSANDRA  10km / K40SUCHY DWÓRWYBIERZPOLPOL 
113  BECZEK DARIUSZ  10km / M50RUMIADZH MWPOLPOL 
114  BEDNARCZUK PIOTR  10km / M20ELBLĄGGE POWER TEAMPOLPOL 
115  BEDNARCZYK ARKADIUSZ  10km / M40GDYNIAJKLA JAWORPOLPOL 
116  BEDNARCZYK SEBASTIAN  10km / M40KWIDZYNPOLPOL 
117  BEDNARSKA MAŁGORZATA  10km / K30KWIDZYNSOLENISPOLPOL 
118 BEDNARSKI SEBASTIAN 10km / M20OSTRÓDAPOLPOL 
119  BEGIER-WIĘCKOWSKA ANNA  10km / K40KWIDZYNPOLPOL 
120  BELKA PRZEMYSŁAW  10km / M20IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
121  BENDERSKI GRZEGORZ  10km / M40KWIDZYNKEMIRA SPORT TEAMPOLPOL 
122  BERENDT JANUSZ  10km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PLPOLPOL 
123  BERENT MARIUSZ  10km / M30SADLINKISEMPRE JIU JITSU / CYKLO KWIDZYNPOLPOL 
124  BESTVATER MARCEL  10km / M20DĄBRÓWNOTEAM KOPEĆPOLPOL 
125  BETA MALGORZATA  10km / K30PRABUTYWYBIERZPOLPOL 
126  BĘDKOWSKA DARIA  10km / K40ELBLĄGPOLPOL 
127  BIAŁA BEATA  10km / K50GDAŃSKPOLPOL 
128  BIAŁECKI MIKOŁAJ  10km / M20KWIDZYNPOLPOL 
129  BIAŁKOWSKI PAWEŁ  10km / M18GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLPOL 
130  BIAŁOUS KRZYSZTOF  10km / M50BYDGOSZCZBRAKPOLPOL 
131  BIANGA MICHAŁ  10km / M30MALBORKPOLPOL 
132  BIEDRZYCKA NATALIA  10km / K20KWIDZYNPOLPOL 
133  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF  10km / M40NIESTĘPOWOROCKFIN TEAMPOLPOL 
134 BIEDRZYCKI ROMAN 10km / M50KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPOLPOL 
135  BIELAK ALEKSANDRA  10km / K20KWIDZYNPOLPOL 
136  BIELAK DAMIAN  10km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
137  BIELAK KAMILA  10km / K30KWIDZYNWYBIERZPOLPOL 
138  BIELAK MARCIN  10km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
139  BIELAK PAWEŁ  10km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL 
140  BIELEC MICHAŁ  10km / M40WĄBRZEŹNOGRZENUŚ-TEAMPOLPOL 
141  BIELEWICZ ANNA  10km / K40SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLPOL 
142  BIELEWSKI ERYK  10km / M20ROGÓŹNOPOLPOL 
143  BIELICKI WOJCIECH  10km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS TEAMPOLPOL 
144  BIELSKI PIOTR  10km / M40RADOMNORADOMNO BIEGAPOLPOL 
145  BIERNACKA ANNA  10km / K40BYDGOSZCZPOLPOL 
146  BIERNACKI KAROL  10km / M20GRUDZIĄDZPOLPOL 
147  BIERNACKI SEBASTIAN  10km / M30GDAŃSKGDAŃSKPOLPOL 
148  BINISZKIEWICZ MARCIN  10km / M40TCZEWLATIF TEAMPOLPOL 
149  BINKOWSKI MATEUSZ  10km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAMPOLPOL 
150 BISKO KAROLINA  10km / K30GDYNIADALEKO JESZCZEPOLPOL 
151  BISKUP AGNIESZKA  10km / K20GARDEJAPOLPOL 
152  BISKUPSKA ALEKSANDRA  10km / K18BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL 
153  BISKUPSKA RENATA  10km / K40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL 
154  BISKUPSKI MARCIN  10km / M40BRANIEWOBISHOP TEAMPOLPOL 
155  BISKUPSKI PAWEŁ  10km / M30KWIDZYNSTALE KLIMATYZOWANIPOLPOL 
156 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 POLPOL 
157  BLUJ ROMAN  10km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLPOL 
158  BŁACHUTA ALEKSANDRA  10km / K20GARDEJAPOLPOL 
159  BŁASZCZAK MICHAŁ  10km / M40ŁASINPOLPOL 
160  BŁASZKIEWICZ MARZENA  10km / K40BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKIPOLPOL 
161  BŁASZKÓW PIOTR  10km / M30KWIDZYNPOLPOL 
162  BŁAŻEWICZ AGNIESZKA  10km / K30ELBLĄGPOLPOL 
163 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF 10km / M40PASŁĘKPASŁĘKPOLPOL 
164  BŁĘDZKI MICHAŁ  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
165  BOBROWSKA MAGDALENA  10km / K30KWIDZYNPOLPOL 
166  BOCHENEK JAROSŁAW  10km / M40TORUŃTKKF TORUŃPOLPOL 
167  BOCHON AGATA  10km / K20MALBORKBBKTSPOLPOL 
168 BOCHON ROBERT 10km / M30MALBORKPOLPOL 
169  BOCIAN MACIEJ  10km / M30CHARZYKOWYPOLPOL 
170  BOĆ EDYTA  10km / K40GRUDZIĄDZWOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.POLPOL 
171 BOGACKI OSKAR 10km / M16SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
172  BOGALECKI MAREK  10km / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAMPOLPOL 
173  BOGDAŃSKI KRZYSZTOF  10km / M40BRANIEWOPOLPOL 
174  BOGUSZ MATEUSZ  10km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOL 
175 BOGUSZEWSKI BARTOSZ 10km / M20TCZEWTHALES TCZEWPOLPOL 
176 BOLBA MYKOLA 10km / M20KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
177  BOMBAS JACEK  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
178  BONGALSKI SŁAWOMIR  10km / M40OSTRÓDA4 W-MBOT OLSZTYNPOLPOL 
179  BONIECKA PAULINA  10km / K20ELBLĄGGUJAN TEAMPOLPOL 
180 BONK ŁUKASZ 10km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
181  BORC MARZANNA  10km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
182  BORC PIOTR  10km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
183  BORCOWSKA PAULINA  10km / K30ROKITKIPOLPOL 
184  BORDAGE PIERRE  10km / M40MAISONS LAFFITTE---FRAFRA 
185  BORIS ANETA  10km / K30ELBLĄGEL AKTYWNIPOLPOL 
186  BORKOWSKA JUSTYNA  10km / K20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLPOL 
187  BORKOWSKA MONIKA  10km / K20GDAŃSKZABIEGANY KWARTETPOLPOL 
188  BORKOWSKA MONIKA  10km / K40RAKOWIECJABIL TEAMPOLPOL 
189 BORKOWSKA NATALIA 10km / K20GRUDZIĄDZPOLPOL 
190  BORKOWSKI MICHAŁ  10km / M20ŁABISZYNPOLPOL 
191  BOROWIAK PAULINA  10km / K30GRUDZIĄDZ———POLPOL 
192  BORTH MATEUSZ  10km / M20BYDGOSZCZDELFIN RUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
193  BORZYSZKOWSKI RAFAŁ  10km / M30WIELKI KLINCZMARATOŃCZY WIELKI KLINCZPOLPOL 
194  BOWEN LILIAN  10km / K20GDYNIAŻÓRAWSKI TEAMKENKEN 
195  BRAC GRAZYNA  10km / K60GRUDZIĄDZPOLPOL 
196  BRAC MARIAN  10km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WBPOLPOL 
197  BRAC PAWEŁ  10km / M30GRUDZIĄDZPOLPOL 
198  BRAC-WALCZYK MALGORZATA  10km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLPOL 
199 BRATKOWSKA KATARZYNA 10km / K20SADLINKIIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
200  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA  10km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
201  BRODA SZYMON  10km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIEPOLPOL 
202  BRODZIŃSKI MARIUSZ  10km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICAPOLPOL 
203  BRODZIŃSKI MICHAŁ  10km / M30KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICAPOLPOL 
204  BROKOS TOMASZ  10km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLPOL 
205  BRONK TOMASZ  10km / M20RAKOWIECPOLPOL 
206  BROWALSKI MAREK  10km / M40MAREZAPOLPOL 
207  BRÓDKA MACIEJ  10km / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
208  BRUDEREK DANIEL  10km / M30GDYNIAPOLPOL 
209  BRUNARSKA JOANNA  10km / K30KRAKOWIP POLSKA TEAMPOLPOLIPPolska 
210  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA  10km / K40GDYNIAPOLPOL 
211  BRUZDOWSKI TOMASZ  10km / M30TORUŃPOLPOL 
212  BRYŁA MACIEJ  10km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOTPOLPOL 
213  BRZEZIŃSKA EWA  10km / K50GDYNIAPOLPOL 
214  BRZOSKOWSKI WALDEMAR  10km / M40SWIECIESOLENISPOLPOL 
215  BRZOZOWSKA ALEKSANDRA  10km / K20MIĄCZYNPOLPOL 
216  BRZOZOWSKA IWONA  10km / K50UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICEPOLPOL 
217  BRZOZOWSKI JACEK  10km / M30ELBLĄGMEBLE WÓJCIKPOLPOL 
218  BRZOZOWSKI JAROSŁAW  10km / M50BRZOZABRZOZA TRI TEAMPOLPOL 
219  BRZUSZCZYŃSKI TOMASZ  10km / M40ELBLĄGBIEGAJĄCE ZAJĄCEPOLPOL 
220  BRZUSZKIEWICZ BARTŁOMIEJ  10km / M40KWIDZYNTOR-PAL TEAMPOLPOLTorPAl 
221  BUCZAK-KŁOSOWSKA KAROLINA  10km / K30GDYNIABIEGACZE PÓŁNOCYPOLPOL 
222  BUCZYŃSKI PAWEŁ  10km / M40TRĄBKI MAŁEPOLPOL 
223  BUDZIŃSKA DOROTA  10km / K20FIJEWOBIEGAM U KOLESIPOLPOL 
224 BUGAJEWSKA ANNA 10km / K50PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL 
225 BUGAJEWSKI JANUSZ 10km / M50PŁOŃSKKB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPOLPOL 
226  BUJAK KASIA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
227  BUKOWSKA ANNA  10km / K20NOWE MIASTO LUBAWSKIEPOLPOL 
228  BUKSINSKI MICHAŁ  10km / M40SADLINKIPOLPOL 
229 BURNA MARCELINA 10km / K20PRABUTYPOLPOL 
230  BURZYŃSKI MAREK  10km / M40ŚWIECIEPOLPOL 
231  BUSZMANN TOMASZ  10km / M40REDAROCKFIN TEAMPOLPOL 
232  BUTKIEWICZ MICHAŁ  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
233  BUTOWSKA KATARZYNA  10km / K30STAROGARD GDAŃSKIPOLPOL 
234  BUZA ANASTAZJA  10km / K30GDAŃSKPOLPOL 
235  BYLICKA KATARZYNA  10km / K20KWIDZYNPOLPOL 
236  BYLICKI WOJCIECH  10km / M20KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
237  BZOWSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30TCZEWINTEL RUNNERSPOLPOL 
238 CACKOWSKI KAROL 10km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
239  CACKOWSKI ŁUKASZ  10km / M30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZPOLPOL 
240  CAP DOROTA  10km / K40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
241  CAP TOMASZ  10km / M40SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
242  CĄBROWSKI PIOTR  10km / M40GRUDZIĄDZZK NR2 W GRUDZIĄDZUPOLPOL 
243 CEBIENKO-ŻACZEK EUGENIA 10km / K30KWIDZYNPOLPOL 
244  CEBULA BOGDAN  10km / M50SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLPOL 
245  CEJKO SŁAWOMIR  10km / M40BYDGOSZCZPOLPOL 
246  CEJROWSKI PIOTR  10km / M30GDAŃSKGDAŃSKI KLUB KARATE KYOKUSHINPOLPOL 
247  CELEGRAT ANDRZEJ  10km / M30GRUPAPOLPOL 
248  CENDROWSKI JAKUB  10km / M18SUSZROZBIEGANY SUSZPOLPOL 
249  CENTKOWSKA EWELINA  10km / K40CIECHOCINEKSPCPOLPOL 
250  CHABOWSKI TOMASZ  10km / M40TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLPOL 
251  CHABOWSKI TOMASZ  10km / M50SZTUMSZTUM BIEGAPOLPOL 
252 CHARKIEWICZ MONIKA 10km / K30STRASZYNWYBIERZPOLPOL 
253  CHEŁKOWSKA DOROTA  10km / K20KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
254  CHEŁKOWSKI PAWEŁ  10km / M20KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
255  CHERNIK LILIANA  10km / K30ŚWIECIESCHUMACHER TEAMPOLPOL 
256  CHĘCIŃSKI PAWEŁ  10km / M40GDAŃSKBRAKPOLPOL 
257  CHĘCIŃSKI PAWEŁ  10km / M40GDAŃSKBEZ DRUŹYNYPOLPOL 
258 CHĘTNIK RAFAŁ 10km / M40SZTUMPOLPOL 
259  CHMARA MARZENNA  10km / K50ŚWIECIEPOLPOL 
260 CHMIELECKA BEATA  10km / K30KWIDZYNWWW.BIEGIEMNAPOMOC.PLPOLPOL 
261  CHMIELECKI KRZYSZTOF  10km / M30KWIDZYN.ST RUNNERSPOLPOL 
262  CHMIELOWIEC MARCIN  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
263  CHMIELOWSKI WACŁAW  10km / M60GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIEPOLPOL 
264  CHMURA EWA  10km / K30GRUDZIĄDZPOLPOL 
265  CHMURA KRZYSZTOF  10km / M40GDAŃSKCROSSBOX MARINAPOLPOL 
266  CHMURA TOMASZ  10km / M40GRUDZIĄDZPOLPOL 
267  CHODNICKI DARIUSZ  10km / M40OLSZTYNPOLPOL 
268  CHODOROWICZ KAMIL  10km / M30MORĄGLEŚNY CROSSPOLPOL 
269  CHODUKIEWICZ MONIKA  10km / K18KWIDZYNPOLPOL 
270  CHOJNACKA JOANNA  10km / K40TORUŃNIEZRZESZONYPOLPOL 
271  CHOJNACKA KRYSTYNA  10km / K60SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPOLPOL 
272  CHOJNACKI KRZYSZTOF  10km / M30REDAIP KWIDZYN TEAMPOLPOL 
273  CHOJNACKI KRZYSZTOF  10km / M40KWIDZYNPOLPOLIPKwidzyn 
274  CHOJNACKI KRZYSZTOF  10km / M30RAKOWIECKWIDZYŃSKIE CENTRUM SPORTU I REKREACJIPOLPOL 
275  CHOJNACKI MICHAŁ  10km / M20TORUŃPOLPOL 
276  CHOWANIEC ALEKSANDRA  10km / K30MALBORKBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLPOL 
277  CHOWANIEC MAREK  10km / M40MALBORKBIEGAM BO KOCHAM TEN STANPOLPOL 
278 CHRABONSZCZ JERZY 10km / M60OSTRÓDACHRABI OSTRÓDAPOLPOL 
279 CHRABONSZCZ MARIA 10km / K50OSTRÓDACHRABIPOLPOL 
280  CHRONOWSKI WALDEMAR  10km / M50GDAŃSKMILAPOLPOL 
281  CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN  10km / M60ELBLĄGEL AKTYWNIPOLPOL 
282  CHRZĄSTOWSKA MARTA  10km / K20BYDGOSZCZPOLPOL 
283  CHRZĄSTOWSKI PAWEŁ  10km / M30BYDGOSZCZPOLPOL 
284  CHUDECKA BEATA  10km / K40GRÓDEKPOLPOL 
285  CHUDECKI ROBERT  10km / M40GRÓDEKPOLPOL 
286  CHUDEK JUSTYNA  10km / K40ROGÓŹNOPOLPOL 
287  CHUDZIK KRZYSZTOF  10km / M30SZTUMSZTUM BIEGAPOLPOL 
288  CHUDZIŃSKI DAWID  10km / M20GDAŃSKPOLPOL 
289  CHUMAK SERHII  10km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPOLPOL 
290  CHYLIŃSKI ADAM  10km / M20GDAŃSKZABIEGANY KWARTETPOLPOL 
291  CHYLIŃSKI RADEK  10km / M30WŁOCŁAWEKANWILTEAMPOLPOL 
292  CHYLIŃSKI WALDEMAR  10km / M40GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLPOL 
293  CIAPKA JANINA  10km / K40GOSZYNPOLPOL 
294 CIBORSKA DOROTA 10km / K30TORUŃPOLPOL 
295  CICHAŃSKI PRZEMYSŁAW  10km / M30KWIDZYN———POLPOL 
296  CICHECKA ANNA  10km / K40GRUDZIĄDZWOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.POLPOL 
297  CICHOCKA ANNA  10km / K50KWIDZYNPOLPOL 
298  CICHOCKI ŁUKASZ  10km / M20TYCHNOWYIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
299  CICHOCKI TOMASZ  10km / M40GDYNIACETE.COM.PLPOLPOL 
300  CICHOŃCZUK ANTONI  10km / M70GDYNIAAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJPOLPOL 
301  CIEPLIK PAWEŁ  10km / M30BYTÓWPOLPOL 
302  CIERLICKA MAGDALENA  10km / K30GDANSKFLEX RUNNERSPOLPOL 
303 ZAWODNIK ANONIMOWY 10km / M30 POLPOL 
304  CIEŚLA SANDRA  10km / K20KWIDZYNWYBIERZPOLPOL 
305 CIEŚLAK ALINA 10km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLPOLIPKwidzyn 
306  CIEŚLAK MARCIN  10km / M30GDYNIAPOLPOL 
307  CIEŚLIK MARTA  10km / K20PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLPOL 
308  CIOK PRZEMYSŁAW  10km / M30WARSZAWAPOLPOL 
309  CIOSEK BEATA  10km / K40CHORZÓWAUGUSTEAMPOLPOL 
310  CISZAK DOMINIK  10km / M20ELBLĄGPOLPOL 
311  CIURA MICHAŁ  10km / M30IŁAWAIŁAWA BIEGAPOLPOL 
312  CLAJOT FABIAN  10km / M20OLSZTYNFC GRABOWAPOLPOL 
313  CYBULSKA MONIKA  10km / K40GRUDZIĄDZPOLPOL