Zawody obsługuje firma Datasport

X Kwidzyński Bieg Papiernika
Kwidzyn, 18 maja 2019 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 3929
Odebrało numery: 2946

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK MARIA 242810km / K40GDAŃSK 
2  ABU NAHIA DAMIAN 78610km / M20TORUŃ  
3  ABUCEWICZ MAREK 27310km / M40SZTUMWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 
4  ADAMCZYK ARKADIUSZ 242910km / M50PIŁABLUE TEAM PIŁA 
5  ADAMCZYK MIROSŁAW 243010km / M40PIŁA 
6  ADAMCZYK WIOLETTA 343410km / K40PIŁABLUE TEAM PIŁA  
7  ADAMCZYK ZBIGNIEW 27410km / M40PASŁĘKKB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 
8  ADAMECZEK-SIEJAKOWSKA IWONA 78710km / K30KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPowiat 
9  ADAMIEC KRYSTIAN 147910km / M20ROZPĘDZINYPowiat 
10  ADAMIEC MICHAŁ 148010km / M20ROZPĘDZINYPowiat 
11  ADAMOWICZ AGNIESZKA 27510km / K40SOPOTSOPOT TEAM  
12  ADAMOWSKI ANDRZEJ 148110km / M40ELBLĄGUNICORN TEAM  
13  ADAMSKA ANNA 243110km / K20GRUDZIĄDZ 
14  ADAMSKA JUSTYNA 148210km / K40BANINO 
15  ADAMSKA MAŁGORZATA 243210km / K30GRUDZIĄDZ 
16  ADAMSKA SYLWIA 243310km / K20GDAŃSK  
17  ADAMUSIAK SŁAWOMIR 2110km / M40IŁAWAIŁAWA BIEGA 
18 ADRYAN ADAM148310km / M40WIELICHOWO 
19 AJTEL JAROSŁAW411310km / M40GDAŃSK 
20  AKSIONCHIKOV EVGENY 148410km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
21  ALBEKIER KAROLINA 243410km / K30GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
22 ALBUFERA CHARLES-EMMANUEL397910km / M20 
23  ALEKSANDROWICZ MARCIN 78810km / M40GÓRZNOGROSZEK GÓRZNO 
24 ALIPAWA ALIONA2210km / K30GRUDZIĄDZRUN4FAN  
25  ALLAHVERDIYEV RASHAD 148510km / M20KRAKOWIP POLSKA TEAMIPPolska 
26 AMBROZIAK ADAM 27610km / M30KOWALETAKA RYBA  
27 AMBROZIAK SYLWIA 27710km / K30KOWALETAKA RYBA 
28  ANDRYSZAK WOJTEK 27810km / M40GDAŃSKMAPA SC  
29  ANDRZEJCZAK AGATA 243510km / K30GDYNIA  
30 ANDRZEJEWSKA DOROTA78910km / K30GDAŃSK  
31  ANDRZEJEWSKA MAGDALENA 243610km / K40RUMIADALEKO JESZCZE 
32  ANDRZEJEWSKI RAFAŁ 243710km / M40RUMIADALEKO JESZCZE 
33  ANGIELCZYK MIROSŁAW 27910km / M50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE  
34 ZAWODNIK ANONIMOWY243810km / K60   
35  ANISZEWSKI DARIUSZ 79010km / M40GARDEJAPowiat 
36  ANTCZAK EDYTA 148610km / K30OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS  
37  ANTCZAK IZABELA 148710km / K40IŁAWAIŁAWA BIEGA 
38  ANTCZAK MARCIN 79110km / M40OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS 
39 ANTONIAK MARCIN28010km / M30MALBORKKP PSP MALBORK  
40  APANASEWICZ JERZY 243910km / M40PRUSZCZ GDANSKIIRON TEAM  
41  APANASEWICZ MAGDA 244010km / K40PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM  
42  APANOWICZ MARTA 244110km / K30ELBLĄGAPACZE TEAM 
43  APANOWICZ RADOSŁAW 79210km / M40ELBLĄGAPACZE TEAM 
44  ARANOWSKI KRZYSZTOF 244210km / M30KWIDZYNPowiat 
45  ARBAT EWA 244310km / K40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
46  ARBAT MARIUSZ 2310km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
47  ARCZYŃSKI ADAM 148810km / M40ŚWIECIE 
48  ASENSKY HANNA 148910km / K40GRUDZIĄDZ 
49  ASENSKY TOMASZ 149010km / M40GRUDZIĄDZ 
50  AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA 79310km / K40GDYNIAMAMY TO  
51 ZAWODNIK ANONIMOWY79410km / M30   
52  AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ 79510km / M40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZ 
53  AUGUSTYNOWICZ AURELIA 244410km / K40BYDGOSZCZRCI BYDGOSZCZ 
54  BABICKA KINGA 244510km / K18GRUDZIĄDZ 
55  BABICKA MAGDALENA 149110km / K40GRUDZIĄDZ 
56  BABIECZKO ANDRZEJ 79610km / M50SZTUMKBRKBR 
57  BACHOWICZ AGNIESZKA 244610km / K40NIEPOŁOMICEFITCLUB24 NIEPOLOMICE  
58  BACHÓRZ AGATA 28110km / K40GDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 
59  BACHRYJ DOROTA 244710km / K30ŁOMNICAPMP RUNNING TEAM 
60  BACZEWSKI ROBERT 244810km / M40TCZEWLATIF TEAM 
61  BADER KACPER 149210km / M20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
62  BADURA KRYSTIAN 79710km / M30KWIDZYNKBRKBR Powiat 
63  BADZIONG MATEUSZ 2410km / M20LĘBORK  
64 BADZMIEROWSKI ROGER396910km / M30KWIDZYNPowiat 
65  BAGGA ANKIT 244910km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat  
66 BAGIŃSKA ANNA449210km / K30RUMIAIP GDAŃSKIPPolska 
67  BAGIŃSKI TOMASZ 2510km / M30GDAŃSK 
68  BAGROWSKI MAREK 79810km / M50JANOWO DĄBROWA CHEŁMIŃSKAUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA 
69 BAJDA SŁAWOMIR436010km / M50KWIDZYNPowiat 
70  BAJERSKA SYLWIA 245010km / K40GDANSKTUŁACZE 
71  BAJERSKI MARCIN 28210km / M50GDAŃSKTUŁACZE 
72 BAJOREK PIOTR245110km / M50BRODNICANIEZRZESZONY 
73  BAJUR BARTOSZ 2610km / M20GOŚCISZEWOAWL  
74  BAKALARZ ARTUR 28310km / M40MALBORK 
75  BAKALUK ZDZISŁAW 79910km / M50IŁAWA 
76  BAKIERSKI MICHAŁ 245210km / M18GRUDZIĄDZKOLKA TEAM 
77 BALAWEJDER ZUZANNA440810km / K16KWIDZYNPowiat 
78  BALCER MARCIN 2710km / M30BRANIEWO 
79  BALCERZAK DOROTA 245310km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ 
80  BALCERZAK JAKUB 245410km / M20GRUDZIĄDZCF86300 
81  BALCERZAK MILENA 245510km / K20GRUDZIĄDZ 
82 BALICKI BARTŁOMIEJ439210km / M30KWIDZYNPowiat 
83 BALMAS ALICJA439810km / K20KWIDZYNPowiat 
84  BALMAS PIOTR 2810km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNIPPolska Powiat 
85  BALONIS-CHYB ANNA 149310km / K30GDYNIA 
86  BALSAM MAREK 245610km / M30MAREZAPowiat 
87  BAŁDYGA ADAM 80010km / M40GRUDZIĄDZ 
88 BAŁDYGA RADOSŁAW245710km / M40ELBLĄGELBAŻANT ELBLĄG 
89  BAŁDYGA RENATA 245810km / K40ELBLĄG  
90  BANACH ANDRZEJ 149410km / M30OLSZTYNLECIMY TUTEJ PISZ-OLSZTYN  
91 BANACH MICHAŁ397610km / M40KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
92  BANACH TOMASZ 80110km / M30GRUDZIĄDZTOMEK BIEGA GRUDZIĄDZ  
93  BANASIK MICHAŁ 80210km / M16KWIDZYNPowiat 
94  BANASZEWSKI MARIUSZ 80310km / M30KWIDZYNPowiat 
95  BANASZEWSKI MICHAŁ 149510km / M40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
96  BANASZEWSKA MONIKA 245910km / K40GRUDZIĄDZPARKRUN GRUDZIĄDZ 
97  BANAŚ SEBASTIAN 28410km / M40ELBLĄGSMOK 
98  BANDURSKI JACEK 246010km / M80SOPOTSOPOT  
99  BANIA DOMINIK 149610km / M18KWIDZYNBANIA TEAMPowiat  
100  BANIA MAREK 149710km / M40KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
101  BAŃKOWSKI PIOTR 149810km / M40KWIDZYNPowiat 
102  BAR MIROSŁAW 28510km / M40RAKOWIECKP PSP KWIDZYNPowiat 
103  BARAN ZBIGNIEW 246110km / M60KWIDZYN---Powiat 
104  BARANIK ALEKSANDRA 246210km / K20ELBLĄG  
105  BARANIK RAFAŁ 246310km / M20WARSZAWA  
106 BARANOWICZ MARCEL438210km / M40KWIDZYNPowiat 
107  BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA 2910km / K40GDYNIA  
108  BARANOWSKA KORNELIA 28610km / K40GDAŃSKKS PIDRINA GDYNIA 
109  BARANOWSKA SANDRA 149910km / K20GDAŃSK 
110  BARANOWSKI ARTUR 28710km / M50KWIDZYNPowiat 
111 BARANOWSKI GRACJAN447310km / M18KWIDZYNPowiat 
112 BARANOWSKI JACEK442710km / M30SOPOT 
113  BARANOWSKI MACIEJ 28810km / M40GDAŃSKKS PIDRINA 
114  BARANOWSKI MARIUSZ 246410km / M50MALBORK 
115  BARANOWSKI MATEUSZ 28910km / M20GDAŃSKPowiat 
116  BARANOWSKI OLAF 246510km / M40ELBLĄG 
117  BARANOWSKI PIOTR 29010km / M30NOWA WIEŚ MALBORSKAGODLEWSKI RUNNERS  
118  BARANOWSKI PRZEMYSŁAW 246610km / M30GDAŃSKIRON TEAM 
119 BARCIKOWSKA AGNIESZKA246710km / K20ELBLAG 
120  BARCIKOWSKA-KMIEĆ BEATA 80410km / K40MALBORK 
121  BARCIKOWSKA WIOLETTA 80510km / K40ELBLĄG 
122  BARCZAK TOMASZ 29110km / M40BYDGOSZCZ 
123  BARĆ MICHAŁ 80610km / M20GRUDZIĄDZOKOLICZNY ELEMENT  
124  BAREJKO MIROSŁAW 150010km / M40BĄKOWO  
125  BAREŁA BARTOSZ 150110km / M40GDYNIA 
126  BARNAŚ AGATA 29210km / K30MALBORKGRUPA MALBORK  
127  BARON RYSZARD 3010km / M40GDAŃSK  
128  BARSKA-MOJEK BEATA 246810km / K40GRUPAMOJASKI  
129  BARSKI TOMASZ 246910km / M30ŁÓDŹSOLENIS 
130  BARSZCZEWSKA MIROSŁAWA 247010km / K40WARLUBIE 
131  BARTKOWSKA JOANNA 29310km / K40BRZOZÓWKAKM UMK TORUŃ  
132  BARTKOWSKI ZDZISŁAW 29410km / M50GRUDZIĄDZ--- 
133  BARTŁOMIEJCZYK MARCIN 80710km / M30GDAŃSKPowiat 
134  BARTNICKA ANETTA 80810km / K40ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄG 
135  BARTNICKI WOJCIECH 29510km / M50ELBLĄGTEAMKARAŚ-ELBLĄG 
136 BARTNIK AGNIESZKA247110km / K40GDYNIA 
137 BARTNIK ŁUKASZ 29610km / M40GDYNIA 
138  BARTNIKOWSKI STANISLAW 247210km / M50ELBLAGGE POWER TEAM 
139  BARTOSIAK RYSZARD 80910km / M50GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPowiat 
140  BARTOSIK PRZEMYSŁAW 3110km / M40BARLINEKHRMAX BARLINEK  
141  BARTOSZEWICZ MARTA 247310km / K30BORKOWO 
142  BARTYZEL GRZEGORZ 247410km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
143  BARUFFI SANDRA 150210km / K30GDAŃSK 
144  BASARA IWONA 81010km / K20STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKI 
145  BASARA MATEUSZ 29710km / M30STAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKI 
146  BASARAB PIOTR 29810km / M40POTĘGOWOKM PSP SŁUPSK 
147  BASZURO MICHAŁ 29910km / M30GDAŃSKRUDYTRENER 
148  BATOR EWELINA 247510km / K20KWIDZYNPowiat 
149  BĄCIK RAFAŁ 247610km / M40MORĄG9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 
150  BĄCZEK-MOTAŁA BARBARA 3210km / K40ILAWAAMEX BĄCZEK IŁAWA  
151  BĄK MARCIN 30010km / M40TCZEW7PBOT 
152  BĄK OLIWIA 247710km / K20IZBICA KUJAWSKAANTYLOPA CATANI  
153 ZAWODNIK ANONIMOWY247810km / K20   
154  BEBECKI RADOSŁAW 150410km / M30KWIDZYNFLEX RUNNERSPowiat 
155  BEBYN ANETA 150510km / K40OSIELSKO 
156  BEBYN GRZEGORZ 247910km / M40OSIELSKO 
157  BECZEK ALEKSANDRA 150610km / K40SUCHY DWÓRWYBIERZ 
158  BECZEK DARIUSZ 30110km / M50RUMIADZH MW 
159  BEDNARCZUK PIOTR 150710km / M20ELBLĄGGE POWER TEAM 
160  BEDNARCZYK ARKADIUSZ 3310km / M40GDYNIAJKLA JAWOR  
161  BEDNARCZYK SEBASTIAN 30210km / M40KWIDZYNPowiat 
162  BEDNAREK MONIKA 248010km / K30KWIDZYNPowiat 
163  BEDNAREK ZBIGNIEW 248110km / M30KWIDZYNPowiat 
164  BEDNARSKA MAŁGORZATA 150810km / K30KWIDZYNSOLENISPowiat 
165  BEDNARSKI JAROSŁAW 248210km / M30KWIDZYNSOLENISPowiat 
166 BEDNARSKI SEBASTIAN150910km / M20OSTRÓDA  
167  BEGIER ERYK 81110km / M20KWIDZYNPowiat  
168  BEGIER-WIĘCKOWSKA ANNA 30310km / K40KWIDZYNPowiat 
169  BEJROWSKI PIOTR 30410km / M30GDAŃSKPARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 
170  BELKA MONIKA 151010km / K16KWIDZYNNOWY OGÓLNIAKPowiat 
171  BELKA PRZEMYSŁAW 3410km / M20IŁAWAIŁAWA BIEGA 
172  BELZYT ALEKSANDRA 248310km / K30KWIDZYNPowiat 
173  BENDERSKI GRZEGORZ 248410km / M40KWIDZYNKEMIRA SPORT TEAMPowiat 
174  BENDYK ELŻBIETA 81210km / K50ELBLĄGELA TEAM 
175  BERENDT JANUSZ 30510km / M20ROGÓŹNOPROFESSOR.PL 
176  BERENT MARIUSZ 248510km / M30SADLINKISEMPRE JIU JITSU / CYKLO KWIDZYNPowiat 
177  BESTVATER MARCEL 30610km / M20DĄBRÓWNOTEAM KOPEĆ 
178  BETA MALGORZATA 248610km / K30PRABUTYWYBIERZPowiat 
179  BĘDKOWSKA DARIA 248710km / K40GDAŃSKEL AKTYWNI 
180 BĘKARCIAK RADOSŁAW151110km / M40KWIDZYNBRAK KLUBUPowiat 
181  BIAŁA BEATA 3510km / K50GDAŃSK 
182  BIAŁECKI MIKOŁAJ 151210km / M20KWIDZYNPowiat 
183  BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF 3610km / M20ROZAJNYGMINA GARDEJA BIEGA 
184  BIAŁKOWSKI PAWEŁ 81310km / M18GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPowiat 
185  BIAŁOUS KRZYSZTOF 81410km / M50BYDGOSZCZBRAK 
186  BIANGA MICHAŁ 81510km / M30MALBORK  
187  BIEDRZYCKA NATALIA 151310km / K20KWIDZYNPowiat 
188  BIEDRZYCKI KRZYSZTOF 81610km / M40NIESTĘPOWOROCKFIN TEAM 
189 BIEDRZYCKI ROMAN81710km / M50KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPowiat 
190  BIELAK ALEKSANDRA 248810km / K20KWIDZYNPowiat 
191  BIELAK DAMIAN 248910km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
192  BIELAK KAMILA 151410km / K30KWIDZYNWYBIERZPowiat 
193  BIELAK MARCIN 151510km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
194  BIELAK PAWEŁ 151610km / M30GRUDZIĄDZ 
195  BIELAWSKI WOJCIECH 81810km / M50ŁASIN 
196  BIELEC MICHAŁ 81910km / M40WĄBRZEŹNOGRZENUŚ-TEAM 
197  BIELECKI TADEUSZ 30710km / M40RUMIAUKS SIÓDEMKA RUMIA  
198  BIELEWSKI ERYK 151810km / M20ROGÓŹNO 
199  BIELICKI ROBERT 82010km / M30GDYNIAKM PSP GDYNIA 
200  BIELICKI WOJCIECH 82110km / M20KWIDZYNLACROIX ELECTRONICS TEAMPowiat 
201  BIELIŃSKI DOMINIK 151910km / M20NOWENB TEAM 
202  BIELSKI PIOTR 152010km / M40RADOMNORADOMNO BIEGA 
203  BIERNACKA ANNA 249010km / K40BYDGOSZCZ  
204  BIERNACKI KAROL 152110km / M20GRUDZIĄDZ  
205  BIERNACKI SEBASTIAN 3710km / M30GDAŃSKGDAŃSK  
206  BIERNAWSKI PIOTR 3810km / M40NOWY TARGATTIQ TEAM/SALMING  
207  BIEROWIEC MAGDALENA 249110km / K30TORUŃBERKI  
208  BINEROWSKA EDYTA 226810km / K30SZCZECINBIEGUNKI 
209  BINISZKIEWICZ MARCIN 249210km / M40TCZEWLATIF TEAM 
210  BINKOWSKI MATEUSZ 82210km / M30TORUŃJUREK SKARŻYŃSKI TEAM 
211 BISKO KAROLINA 249310km / K30GDYNIADALEKO JESZCZE 
212 BISKO PAWEŁ442410km / M30GDYNIA 
213  BISKUP AGNIESZKA 249410km / K20GARDEJAPowiat  
214  BISKUPSKA ALEKSANDRA 152210km / K18BRANIEWOBISHOP TEAM  
215  BISKUPSKA RENATA 152310km / K40BRANIEWOBISHOP TEAM  
216  BISKUPSKI MARCIN 30810km / M40BRANIEWOBISHOP TEAM  
217  BISKUPSKI PAWEŁ 249510km / M30KWIDZYNSTALE KLIMATYZOWANIPowiat 
218  BIWOT WYCLIFFE KIPKORIR 3910km / M30ELDORETBENEDEK-TEAM 
219 ZAWODNIK ANONIMOWY249610km / M30 Powiat 
220  BLUJ ROMAN 82310km / M50GDYNIAVO2MAX MTB TEAM 
221  BŁASZCZAK MICHAŁ 249710km / M40ŁASIN 
222  BŁASZKIEWICZ MARZENA 152510km / K40BORÓWNOCHOŁE KŁÓLIKI 
223  BŁASZKÓW KAROL 249810km / M30KWIDZYNTorPAl Powiat 
224  BŁASZKÓW PIOTR 82410km / M30KWIDZYNPowiat  
225  BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA 249910km / K30ELBLĄG  
226 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF250010km / M40PASŁĘKPASŁĘK 
227  BŁĘDZKI MICHAŁ 152610km / M30KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
228  BOBROWSKA MAGDALENA 250110km / K30KWIDZYNPowiat 
229  BOCHENEK JAROSŁAW 152710km / M40TORUŃTKKF TORUŃ 
230  BOCHON AGATA 152810km / K20MALBORKBBKTS  
231 BOCHON ROBERT250210km / M30MALBORK  
232  BOCIAN MACIEJ 4010km / M30CHARZYKOWY  
233 BOCZARSKI GRZEGORZ448010km / M30ELBLĄG 
234  BOĆ EDYTA 250310km / K40GRUDZIĄDZWOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.  
235 BOGACKI OSKAR82510km / M16SUSZROZBIEGANY SUSZ 
236  BOGALECKI MAREK 152910km / M60GDAŃSKSAFE SPORT TEAM 
237  BOGDAŃSKI KRZYSZTOF 4110km / M40BRANIEWO  
238  BOGUSZ MATEUSZ 82610km / M30KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
239 BOGUSZEWSKI BARTOSZ82710km / M20TCZEWTHALES TCZEW  
240 BOJAN ANDRZEJ 82810km / M40GDYNIAANDDACH 
241 BOJANOWSKA NATALIA441610km / K30KWIDZYNPowiat 
242 BOLBA MYKOLA250410km / M20KWIDZYNJABIL TEAMPowiat 
243  BOMBAS JACEK 153010km / M40GRUDZIĄDZ 
244  BONCZKOWSKA AGNIESZKA 250510km / K30KWIDZYNPowiat 
245 BONCZKOWSKI MARCEL411110km / M20KWIDZYNIPKwidzyn Powiat 
246  BONGALSKI SŁAWOMIR 82910km / M40OSTRÓDA4 W-MBOT OLSZTYN 
247  BONIECKA PAULINA 250610km / K20ELBLĄGGUJAN TEAM 
248 BONK ŁUKASZ250710km / M30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
249  BORAWSKI MARCIN 250810km / M40GDAŃSKUBEZPIECZALNIA TEAM 
250  BORC MARZANNA 250910km / K50GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
251  BORC PIOTR 30910km / M40GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
252  BORCOWSKA PAULINA 251010km / K30ROKITKI 
253  BORDAGE PIERRE 251110km / M40MAISONS LAFFITTE--- 
254  BORIS ANETA 153110km / K30ELBLĄGEL AKTYWNI 
255 BORK DOROTA443810km / K30GDAŃSK 
256  BORKOWSKA JUSTYNA 153210km / K20SADLINKITRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPowiat 
257  BORKOWSKA MONIKA 251210km / K20GDAŃSKZABIEGANY KWARTET  
258  BORKOWSKA MONIKA 251310km / K40RAKOWIECJABIL TEAMPowiat 
259 BORKOWSKA NATALIA251410km / K20GRUDZIĄDZ  
260 BORKOWSKI GRZEGORZ444010km / M20KWIDZYNTOR-PAL TEAMTorPAl Powiat 
261 BORKOWSKI MAREK390510km / M40ELBLĄG 
262  BORKOWSKI MICHAŁ 153310km / M20ŁABISZYN 
263  BOROWIAK PAULINA 251510km / K30GRUDZIĄDZ———  
264  BOROWICZ ARLETA 251610km / K40WAŁYCZ 
265  BORTH MATEUSZ 31010km / M20BYDGOSZCZDELFIN RUN GRUDZIĄDZ  
266  BORYŃ SŁAWOMIR 83010km / M40KWIDZYNKBRKBR Powiat 
267 BORYS BARTŁOMIEJ251710km / M30KWIDZYNPowiat 
268  BORZYSZKOWSKI BARTOSZ 31110km / M20KWIDZYNNOTOJOPowiat 
269  BORZYSZKOWSKI JAKUB 83110km / M20KWIDZYNNOTOJOPowiat 
270  BORZYSZKOWSKI RAFAŁ 4210km / M30WIELKI KLINCZMARATOŃCZY WIELKI KLINCZ 
271  BOWEN LILIAN 153410km / K20GDYNIAŻÓRAWSKI TEAM  
272  BOZA BEATA 251810km / K40GDYNIAGREIF TEAM WŁADYSŁAWOWO 
273  BRAC GRAZYNA 251910km / K60GRUDZIĄDZ 
274  BRAC MARIAN 252010km / M60GRUDZIĄDZGRUPA WB 
275  BRAC PAWEŁ 252110km / M30GRUDZIĄDZ 
276  BRAC-WALCZYK MALGORZATA 252210km / K60DOLNA GRUPAAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 
277 BRACICHOWICZ BOGUMIŁA153510km / K50ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIE 
278 BRATKOWSKA KATARZYNA252310km / K20SADLINKIIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
279  BROCKA-TYMIŃSKA JOANNA 153610km / K30KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
280  BRODA SZYMON 4310km / M20JABŁONOWO POMORSKIEABIC JABŁONOWO POMORSKIE 
281  BRODZIK KAMILA 153710km / K30KWIDZYNPowiat 
282  BRODZIŃSKI MARIUSZ 153810km / M40BARTNICZKASAMINDRUK BRODNICA 
283  BRODZIŃSKI MICHAŁ 153910km / M30KURZĘTNIKSAMINDRUK BRODNICA 
284  BROKOS TOMASZ 154010km / M30GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWA  
285  BRONK TOMASZ 83210km / M20RAKOWIECPowiat 
286  BRONK WOJTEK 83310km / M20KWIDZYNPowiat 
287  BROWALSKI MAREK 154110km / M40MAREZAPowiat 
288  BRÓDKA MACIEJ 252410km / M40RAKOWIECIP KWIDZYN TEAMIPKwidzyn Powiat 
289  BRUDEREK DANIEL 154210km / M30GDYNIA  
290  BRUNARSKA JOANNA 252510km / K30KRAKOWIP POLSKA TEAMIPPolska 
291  BRUNKE TOMASZ 83410km / M40BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZ 
292  BRUSZCZAK PATRYK 83510km / M20KWIDZYNPowiat  
293  BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA MONIKA 83610km / K40GDYNIA  
294 BRUŚ SEBASTIAN423910km / M40CHEŁMNO 
295  BRUZDOWSKI TOMASZ 154310km / M30TORUŃ 
296  BRYŁA MACIEJ 31210km / M40PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA/49BLOT 
297  BRYMERSKA ANETA 154410km / K30IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWA 
298  BRYMERSKI ZBIGNIEW 83710km / M40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWA 
299 BRZEZICKI JAKUB368910km / M18OPALENIC 
300  BRZEZIŃSKA EWA 252610km / K50GDYNIA  
301  BRZOSKOWSKI WALDEMAR 252710km / M40SWIECIESOLENIS 
302  BRZOZOWSKA AGNIESZKA 83810km / K30ELBLĄGODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W ELBLĄGU  
303  BRZOZOWSKA ALEKSANDRA 154510km / K20MIĄCZYN  
304  BRZOZOWSKA IWONA 83910km / K50UNISŁAWPRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE 
305  BRZOZOWSKI JACEK