Zawody obsługuje firma Datasport

7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego
Aleksandrów Łódzki, 15 sierpnia 2019 r.


Liczba zawodników : 1082
Odebrało numery: 958

Liczba opłaconych zawodników: 934
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABEL ŁUKASZ 6315km / M30RĄBIEŃSTINGS RĄBIEŃOKOKGmina 
2 ABRAMOWICZ DAMIAN5015km / M40KALISZREKSIO TEAMOKOK 
3  ADAMCZEWSKI DOMINIK 8405km / M16ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKGmina 
4  ADAMCZEWSKI KONRAD 5775km / M30ŁÓDŹORANGE POLSKAOKOK  
5 ADAMCZEWSKI ŁUKASZ8685km / M30ŁÓDŹPAKERSIOKOK 
6 ADAMCZEWSKA ROKSANA4845km / K30ŁÓDŹ  
7  ADAMCZYK KUBA 7721km / M30KRYNICA-ZDRÓJ#HAPPYRUNNERSOKOK 
8 ADAMOWICZ ANDRZEJ6655km / M60ŁÓDŹOKOK 
9ADAMOWICZ PAWEL40121km / M40ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
10 ADAMOWICZ PAWEL10765km / M40ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOK 
11ADAMOWICZ PIOTR8465km / M14ŁÓDŹB/S/H/ ŁÓDŹ RUNNING TEAMOKOK 
12  ADAMSKA WIKTORIA 7845km / K16ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOKGmina 
13  ADAMSKI MARCIN 22021km / M30ZGIERZOKOK 
14  ADAMSKI RADOSŁAW 3521km / M50ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCY MOSIR W ALEKSANDROWIE ŁÓDZKIMOKOKGmina 
15  ADAMSKI RADOSŁAW 44121km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTOKOK 
16  ADAMUS JACEK 8545km / M30ŁÓDŹPAKERSIOKOK 
17 ADAMUS WIESŁAW7735km / M60UJAZDEUROBOXOKOK 
18  ALBINIAK ARTUR 8165km / M20ŁÓDŹOKOK 
19  AMBROZIAK SEBASTIAN 21921km / M30ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
20  ANDRZEJEWSKI TOMASZ 5025km / M50PABIANICEGILLETTE RUNOKOK 
21  ANTCZAK BORYS 10021km / M20ŁÓDŹWATAHAOKOK 
22 ANTCZAK DOROTA 4975km / K40TUSZYNB/S/H/ RUNNING TEAMOKOK 
23  ANTCZAK MAREK 43921km / M40WARSZAWARAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
24  ANTCZAK PRZEMEK 22721km / M30PABIANICEOKOK 
25  ANTOSIAK PRZEMYSLAW 2721km / M30ŁÓDŹRUNSWM!RUN!OKOK 
26  ANYSZKA STANISŁAW  5km / M60GLINNIK OK  
27  ARASZKIEWICZ MICHAŁ 4905km / M40KRZYWIECAGB TORFYOKOKGmina 
28  BADOWSKI MARCIN 14321km / M30ŁÓDŹOKOK 
29  BADZIŃSKI ADRIAN  21km / M30BUKNIEZRZESZONY OK  
30  BAGROWSKI PIOTR 15321km / M30ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
31  BALCERZAK MARIUSZ 17821km / M40ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
32  BANASIAK ANNA  21km / K30ZGIERZ OK  
33 BANASIAK PIOTR 4725km / M50OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMOKOK 
34  BANASZKIEWICZ ANETA 6645km / K40ŁÓDŹGRUPA SĄSIEDZKAOKOK 
35  BANAŚ ŁUKASZ 8215km / M30LEŹNICA WIELKA1982OKOK 
36  BANDEL ADAM 97121km / M30ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZOKOK 
37  BARANOWSKA ALLA 24421km / K30RIGAFITAQUAOKOK 
38  BARANOWSKI BOGUMIŁ 32321km / M50ŁÓDŹPARKRUNOKOK 
39  BARANOWSKI MIROSŁAW 7685km / M50KATOWICEOKOK  
40  BARANOWSKI ROBERT 35321km / M30ŁÓDŹPTAK MODAOKOK 
41  BARASIŃSKI KONRAD 31921km / M30BEŁCHATÓWPGE ENERGETIC RUNNINGOKOK 
42  BAROS GRZEGORZ 36321km / M50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOKOK 
43  BAROS ZDZISŁAWA 36221km / K50RUDNIKIFALSTART RUDNIKIOKOK 
44 BARTNIK ZYGFRYD 5km / M20ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ OK  
45 BARTOS MARCIN5285km / M40PABIANICEOKOK 
46  BARTOSIK MAREK 16721km / M40ŁÓDŹBEAUTY SPORTOKOK 
47  BARZYK MARZENA  5km / K30PIOTRKÓW TRYBUNALSKI OK  
48  BAUER JACEK 6185km / M60ŁÓDŹSLOW JOGGING ŁÓDŹOKOK 
49  BAUER PIOTR 4465km / M30ŁÓDŹBRAKOKOK 
50  BĄKCZYK KACPER 34621km / M30PODDĘBICECYBERIUS TEAMOKOK 
51  BECHT ŁUKASZ 21521km / M30ŁÓDŹOKOK 
52  BECK ALICJA 9225km / K40ŁÓDŹOKOK 
53  BECK PIOTR 4575km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIJULKA TEAMOKOKGmina 
54  BEDNAREK PIOTR 6875km / M20RAWA MAZOWIECKAOKOK 
55  BEK MICHAŁ 9021km / M30ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAOKOK 
56  BENDINGER KRZYSZTOF 39021km / M40ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK 
57  BERSKI HUBERT 5515km / M30RĄBIEŃ ABFUNDACJA DOM W ŁODZIOKOKGmina 
58  BIAŁEK ADAM 23421km / M40ŁÓDŹGEPARDY Z ŁODZIOKOK 
59  BIAŁEK KAMILA 23321km / K40ŁÓDŹGEPARDY Z ŁODZIOKOK 
60  BIELAWSKI JAROSŁAW 9005km / M30OZORKÓWOKOK 
61  BIELECKI WOJCIECH 33321km / M20PABIANICEOKOK 
62  BIENIAS RADOSŁAW 6945km / M30ŁÓDŹOKOK 
63  BIENIEK DAMIAN 16021km / M30PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOKOK 
64  BISTUŁA ARTUR 96921km / M20PABIANICEO CO BIEGAOKOK 
65 BLADOWSKI ZDZISŁAW 5km / M60ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹ OK  
66  BŁASZCZYK MARIAN 8845km / M60BEŁCHATÓWKB-SPARTAKUS-BEŁCHATÓWOKOK 
67  BŁASZCZYK ROBERT 11521km / M40ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIEVERRUNOKOKGmina 
68  BŁAŻAŁEK ANNA 35421km / K40ŁÓDŹATLAS RUNNING TEAMOKOK 
69  BŁOCH KRYSTIAN 4995km / M20ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTOKOK  
70 BOGDANOWICZ AGNIESZKA5085km / K30ŁASKOKOK 
71 BOGDANOWICZ MICHAŁ5095km / M30ŁASKOKOK 
72  BOŃCZAK RADOSŁAW 31421km / M40ŁÓDŹOKOK 
73 BOROWSKA BERENIKA8735km / K20PABIANICEOKOK 
74  BOROWSKI JAKUB  21km / M30LODZREEBOKRUNCREW LDZ OK  
75  BREJNAK RYSZARD 9121km / M50ŻAKOWICE1966OKOK 
76 BRYKOWSKA ADRIANNA34121km / K30PABIANICEOKOK 
77  BRYKOWSKA TERESA 8225km / K50PABIANICEOKOK 
78  BRYL MAGDALENA 8095km / K30KUTNOOKOK 
79  BRYL MARTA 8595km / K20KAZIMIERZOKOK 
80 BUGAŁA ANNA6165km / K40ŁÓDŹOKOK 
81  BUGAŁA SYLWESTER 6175km / M40ŁÓDŹOKOK 
82 BUKALSKI ARKADIUSZ2535km / M40CHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU  
83  BUKOWICKI PRZEMYSŁAW 6495km / M30KOŁOMKS BRDÓWOKOK 
84  BUKOWSKA MARTA 16421km / K20ŁÓDŹOKOK 
85 BURY ANDRZEJ6721km / M60BLACHOWNIANATURALNIE BLACHOWNIAOKOK 
86  BYCZKOWSKI ŁUKASZ 5585km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOKOK 
87  BYSTRZYCKI ZYGMUNT  5km / M60ŁÓDŹBRAK OK  
88  CALAK ANNA 4625km / K40KOLONIA BRUŻYCAOKOKGmina 
89  CALAK JAROSŁAW 4635km / M40KOLONIA BRUŻYCAOKOKGmina 
90 CANERT EWA 5km / K20ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI OKGmina  
91  CEBULA PAWEŁ  21km / M40ŁÓDŹ#GFTRUNNINGTEAM OK  
92 CERANKA ROMEK 30921km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWETERAN DZIAŁAŃ POZA GRANICAMI PAŃSTWAOKOK 
93  CHAUTUREWICZ AUTUMN 31821km / K40ZGIERZOKOK 
94  CHĄDZYŃSKI MICHAŁ 15521km / M30KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIOKOK 
95  CHĘCIŃSKA ANETA 5245km / K40PABIANICEOKOK 
96  CHĘCIŃSKA DOMINIKA 5255km / K16PABIANICEOKOK 
97  CHĘCIŃSKA STANISŁAWA  5km / K60PABIANICE OK  
98  CHĘCIŃSKI GRZEGORZ 8421km / M40PABIANICEOKOK 
99 CHĘCIŃSKI GRZEGORZ10505km / M40PABIANICEOK 
100 CHMIELECKI ADRIAN 5km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI OKGmina  
101  CHMIELEWSKI ADAM 9455km / M30ŁÓDŹOKOK 
102  CHMIELEWSKI ARTUR 9375km / M30ŁÓDŹPIECHOTĄ PO SCHODACHOKOK 
103  CHMIELEWSKI JAROSŁAW 6105km / M30ŁASKRAJSPORT ACTIVEOKOK 
104  CHOJNACKA JOLANTA 6125km / K30ŁÓDŹOKOK 
105  CHOJNACKI DAMIAN 6135km / M30ŁÓDŹOKOK 
106  CHOJNACKI KAMIL 6545km / M20ŁÓDŹOKOK 
107  CHRZĄSZCZ JAROSŁAW  21km / M40TOMASZÓW MAZOWIECKIANTEK TEAM OK  
108  CHWALBORSKI MAREK 9325km / M50ŁÓDŹOKOK 
109 CIĄCIO MAKS8025km / M14ŁÓDŹMKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIOKOK 
110 CIĄCIO MARCIN8015km / M40ŁÓDŹOKOK 
111  CICHOSZ JAROSŁAW 27621km / M30ŁÓDŹROZPRAWY Z DYSTANSEMOKOK 
112  CIESIELSKI MARIUSZ 30721km / M30KAŁĘCZYNDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOKOK 
113  CIEŚLAK JUSTYNA 6455km / K20BUCZEKOKOK 
114  CIEŚLAK TOMASZ 97321km / M30ŁÓDŹROSSMANNOKOK 
115  CIEŚLIK MARIUSZ 6515km / M30ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTOKOK 
116  CIEŚLIK-WOLSKI BARTOSZ 43721km / M30RĄBIEŃ ABOKOKGmina 
117  CŁAPA DARIUSZ 6585km / M50ZGIERZBIEGAMY Z ZGIERZUOKOK 
118  CŁAPA HANNA BEATA 6595km / K50ZGIERZBIEGAMY W ZGIERZUOKOK 
119  CŁAPIŃSKI MAREK 27421km / M30SWĘDÓWOKOK 
120  CYNDECKA ANITA 5685km / K20PABIANICEOKOK 
121  CYRAJEWSKI MARIUSZ 5505km / M40ŁÓDŹOKOK 
122  CYWIŃSKI MACIEJ 4525km / M30ALEKSANDRÓW ŁÓDZKISEULOKOKGmina 
123  CZECH DOROTA 7905km / K40PABIANICEOCBOKOK 
124  CZEKALIK ARKADIUSZ 8395km / M20WRÓBLEWRAJSPORT ACTIVEOKOK 
125  CZEKALSKI JACEK 31621km / M50PABIANICEO CO BIEGAOKOK 
126 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K40  OK  
127  CZERSKI KRZYSZTOF  21km / M30ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹ OK  
128  CZERWIŃSKA MAJA 6385km / K14ŁOWICZUKS PIJARSKI KLUB SPORTOWYOKOK 
129  CZUBA KRZYSZTOF 26421km / M40OZORKÓWCHUDE PSYOKOK 
130  CZYŻEWSKI JAKUB 8355km / M16KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIRKS ŁÓDŹOKOK 
131  ĆWIEK MARCIN  21km / M40PIOTRKÓW TRYBUNALSKIKLUB AWANTURNIKA FRAJDA OK  
132  ĆWIK MICHAŁ 96721km / M30KONINOKOK