Zawody obsługuje firma Datasport

VI Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica, 22 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 403
Odebrało numery: 285

Liczba opłaconych zawodników: 288
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZUK ŁUKASZ 12110km / M30ZAGRODNOOK 
2 ANDRZEJCZUK KAMIL19110km / M20DOBROSZYCEOK  
3  BAKALARZ-WÓJCIK TERESA 14510km / K40OLEŚNICAKPZ SFORAOKGmina 
4  BALICKI PIOTR 2610km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAOKGmina 
5  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K30BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAM   
6 BANACHOWSKA ALICJA31910km / K30BRZEGAMBROZIK TEAM  
7  BANAŚ MICHAŁ 18210km / M20WROCŁAWIPA WROCŁAWOK 
8  BAŃKA JAN 9610km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYOK 
9  BARTOSZCZYK TOMASZ  10km / M40WIERUSZÓWKS LENIWIEC   
10  BATÓG JÓZEFA  10km / K40OŁAWA   
11  BEDNAREK ANNA  10km / K40SYCÓW   
12  BIAŁOKRYTY IZABELA 15910km / K30WROCŁAWOK  
13  BIELAWSKI KAROL 8710km / M20DOBROSZYCEOK 
14  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICA Gmina  
15  BIŁOGAN EDYTA  10km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA Gmina  
16  BIŁOGAN ŁUKASZ  10km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGA Gmina  
17  BŁASZCZYK MACIEJ  10km / M50OLEŚNICAAMATOR Gmina  
18  BŁASZCZYNA NATASZA 21410km / K40WROCŁAWOK 
19  BOBKIEWICZ JOANNA 5110km / K20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
20  BOŻEK MARCIN 3910km / M40WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPOK 
21  BRUSACKI MACIEJ 28010km / M30OLEŚNICAOKGmina 
22  BRYMERSKA ANETA 21910km / K30IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAOK  
23  BRYMERSKI ZBIGNIEW 20010km / M40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAOK 
24  BRZOZOWSKA KATARZYNA 15210km / K40WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLOK 
25  BUBIEŃ STANISŁAW 25310km / M50OLEŚNICAOKGmina 
26  BUCA MAREK 16310km / M40ZAWONIAOK 
27  BUKOWSKI MICHAŁ  10km / M30OLEŚNICA Gmina  
28  BULUK GRZEGORZ 3010km / M30NAMYSŁÓWOK 
29  BUŁA KRZYSZTOF 25610km / M30OLEŚNICAOKGmina 
30  BURACZYŃSKA JOANNA 26710km / K30OLEŚNICAOKGmina 
31  BURAWSKI PIOTR 19610km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMOKGmina 
32  CABAN ANDRZEJ 23410km / M40WROCŁAWOK 
33  CABAN RAFAŁ 9110km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEOKGmina 
34  CEBO ARKADIUSZ 2210km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAOKGmina 
35 CEBULA JAN2710km / M60KĘPNORUNNERS TEAM KĘPNO  
36  CHAJA RADOSŁAW  10km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIE   
37  CHMIELUK GRZEGORZ 17410km / M20JELCZ-LASKOWICEWSTAWAJ I WALCZ!OK 
38  CIESIELSKA BEATA 19710km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANOK 
39  CIESIELSKI JAROSŁAW 14610km / M40MĘCINKAKS ACTIVE URANOK 
40  CIESZKOWSKI AMIR  10km / M30WROCLAW   
41  CIEŚLA ANNA MARIA  10km / K30WAŁBRZYCH   
42  CIURA KRZYSZTOF 18310km / M40SPALICEJBR.PLOKGmina 
43  CZAJKA RADOSŁAW 22810km / M30MROWINYFORMALINAOK 
44 CZEKIERDA KATARZYNA 10km / K40WROCŁAWWOLNY BIEGACZ   
45  CZERWIŃSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA Gmina  
46 CZERWIŃSKI RAFAŁ6510km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICA Gmina 
47 CZOŁOWSKI TOMMY28810km / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSOK 
48  CZUCHWICKI MAREK 14110km / M40WROCŁAWOK