Zawody obsługuje firma Datasport

VI Bieg Szerszenia - Nocny Bieg Świętojański
Oleśnica, 22 czerwca 2019 r.


Liczba zawodników : 391
Liczba opłaconych zawodników: 300
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  ADAMCZUK ŁUKASZ  10km / M30ZAGRODNOPOLPOLOK 
2 ANDRZEJCZUK KAMIL 10km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOK 
3  ANETA ŻŁOBINSKA  10km / K40SŁUPIAPOLPOL  
4  ANNA RUDA  10km / K20OŁAWAŚCINAWAPOLPOLOK 
5  BAKALARZ-WÓJCIK TERESA  10km / K40OLEŚNICAKPZ SFORAPOLPOLOKGmina 
6  BALICKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
7  BANACHOWSKA ALICJA  10km / K30BRZEGWALVET / AMBROZIK TEAMPOLPOL  
8  BANAŚ MICHAŁ  10km / M20WROCŁAWIPA WROCŁAWPOLPOLOK 
9  BAŃKA JAN  10km / M60CZĘSTOCHOWANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
10  BARTOSZCZYK TOMASZ  10km / M40WIERUSZÓWKS LENIWIECPOLPOL  
11  BATÓG JÓZEFA  10km / K40OŁAWAPOLPOL  
12  BEDNAREK ANNA  10km / K40SYCÓWPOLPOL  
13  BIAŁOKRYTY IZABELA  10km / K30WROCŁAWPOLPOLOK 
14  BIELAWSKI KAROL  10km / M20DOBROSZYCEPOLPOLOK 
15  BIELSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICAZAWSZE & WSZĘDZIE OLEŚNICAPOLPOL Gmina 
16  BIEŃ DARIUSZ  10km / M40OLEŚNICAKURIER DOWYSLANIA_PLPOLPOLOK 
17  BIŁOGAN EDYTA  10km / K30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOL Gmina 
18  BIŁOGAN ŁUKASZ  10km / M30OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOL Gmina 
19  BŁASZCZYK MACIEJ  10km / M50OLEŚNICAAMATORPOLPOL Gmina 
20  BŁASZCZYNA NATASZA  10km / K40WROCŁAWPOLPOLOK 
21  BOBKIEWICZ JOANNA  10km / K20BIERUTÓWBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOK 
22  BOŻEK MARCIN  10km / M40WROCŁAWADRIAN DANILEWICZ GROUPPOLPOLOK 
23  BRUSACKI MACIEJ  10km / M30OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
24  BRYMERSKA ANETA  10km / K30IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAPOLPOLOK 
25  BRYMERSKI ZBIGNIEW  10km / M40IŁAWA#8RANOBASEN EMP IŁAWAPOLPOLOK 
26  BRZOZOWSKA KATARZYNA  10km / K40WROCŁAWTRENUJZNAMI.PLPOLPOLOK 
27  BUBIEŃ STANISŁAW  10km / M50OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
28  BUCA MAREK  10km / M40ZAWONIAPOLPOLOK 
29  BUKOWSKI MICHAŁ  10km / M30OLEŚNICAPOLPOL Gmina 
30  BULUK GRZEGORZ  10km / M30NAMYSŁÓWPOLPOLOK 
31  BUŁA KRZYSZTOF  10km / M30OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
32  BURACZYŃSKA JOANNA  10km / K30OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
33  BURAWSKI PIOTR  10km / M40OLEŚNICADĄBROWSKI TEAMPOLPOLOKGmina 
34  CABAN ANDRZEJ  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
35  CABAN RAFAŁ  10km / M40OLEŚNICAUKS LUDWIKOWICEPOLPOLOKGmina 
36  CEBO ARKADIUSZ  10km / M40OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLPOLOKGmina 
37  CHAJA RADOSŁAW  10km / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLPOL  
38  CHMIELUK GRZEGORZ  10km / M20JELCZ-LASKOWICEWSTAWAJ I WALCZ!POLPOLOK 
39  CHRZAN MARIUSZ  10km / M40OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLPOLOKGmina 
40  CIESIELSKA BEATA  10km / K40CHEŁMIECKS ACTIVE URANPOLPOLOK 
41  CIESIELSKI JAROSŁAW  10km / M40MĘCINKAKS ACTIVE URANPOLPOLOK 
42  CIESZKOWSKI AMIR  10km / M30WROCLAWPOLPOL  
43  CIEŚLA ANNA MARIA  10km / K30WAŁBRZYCHPOLPOL  
44  CIURA KRZYSZTOF  10km / M40SPALICEJBR.PLPOLPOLOKGmina 
45  CZAJKA RADOSŁAW  10km / M30MROWINYFORMALINAPOLPOLOK 
46 CZEKIERDA KATARZYNA 10km / K40WROCŁAWWOLNY BIEGACZPOLPOL  
47  CZERWIŃSKI RAFAŁ  10km / M30OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOL Gmina 
48 CZOŁOWSKI TOMMY 10km / M40WROCŁAWFOREHEAD RUNSPOLPOLOK 
49  CZUCHWICKI MAREK  10km / M40WROCŁAWPOLPOLOK