Zawody obsługuje firma Datasport

ETAPOWY MARATON POKOJU W HOŁDZIE POLSKIM ŻOŁNIERZOM POLEGŁYM NA FRONTACH II WOJNY ŚWIATOWEJ - BIEG BITWY O BOLONIE
Warszawa, 25 kwietnia 2019 r.


Liczba zawodników : 119
Liczba opłaconych zawodników: 90
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  BARTOSIAK NORBERT  5km / M20WARSZAWA  
2  BASIAGA SEBASTIAN  5km / M20RZESZÓWOK 
3  BEDNARSKA JOLANTA  5km / K30TARNOBRZEGOK 
4  BODASZEWSKA LIDIA  5km / K50WARSZAWANESSI TEAM  
5  BOKINIEC MARIUSZ  5km / M50WARSZAWANESSI TEAMOK 
6  BORZĄDEK ALEKSANDRA  5km / K20GRODZISK MAZOWIECKILEGIA RUN CLUBOK 
7  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKKB WARSZAWA  
8  CHMIELOWIEC ANNA  5km / K40WARSZAWAKB GALERIA WARSZAWAOK 
9  CZARNECKI JAROSŁAW  5km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1 BLTROK 
10  CZYŻ JUSTYNA  5km / K30WARSZAWAYOGI TEAM - WŚCIEKŁE JAMNIORYOK 
11  DANIELEK EWA  5km / K30WARSZAWAREEBOK RUN CREWOK 
12 DOBROWOLSKA JOANNA 5km / K40SOCHACZEWOK 
13  DOBROWOLSKI MAREK  5km / M40SOCHACZEWOK 
14 DRABCZYK SZYMON 5km / M50WARSZAWA  
15 DRECHSLER OSKAR 5km / M30NAKŁO ŚLĄSKIEOK 
16  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  5km / M70WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
17  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM  
18  DZIEPAK PIOTR  5km / M30WOLA MROKOWSKA1 BLTR  
19  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
20  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNY  
21  GUMUŁA JAKUB  5km / M20OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIAPOLONIAMED  
22 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWAGRZYBKI TEAMOK 
23  HOŁOWACZ TOMASZ  5km / M70WARSZAWAKONDYCJAOK 
24 JAKIMIUK PAWEŁ 5km / M30NOWA IWICZNA  
25  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
26  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
27  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAMOK 
28 KASIERSKA EWA KATARZYNA 5km / K70POZNAŃWKB META LUBLINIECOK 
29  KIESZEK TADEUSZ  5km / M60LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNOOK 
30  KILKOWSKA JOANNA  5km / K50WARSZAWAOK 
31  KLUSEK JOLANTA  5km / K40WARSZAWAYOLA YOLANDA  
32  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
33  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
34  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
35  KONARSKI MACIEJ  5km / M30PODKOWA LEŚNAPOLSKIE HIMALAJEOK 
36  KORNAŚ ADRIAN  5km / M20RUDA ŚLĄSKAROZGRYWKAPODCAST.PLOK 
37  KOWALEWSKA ANNA  5km / K40WARSZAWAOK 
38  KOWALEWSKI IGOR  5km / M20WARSZAWAOK 
39 KOZŁOWSKI WITOLD 5km / M30WARSZAWAOK 
40  KRAWCZYK GRZEGORZ  5km / M40RADOMBIEGIEM RADOM!OK 
41  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
42  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
43  KRÓL RAFAŁ  5km / M20WIERZBICAOK 
44  KRYPA JAN  5km / M60WARSZAWAFUNDACJA LOTTOOK 
45 KULIBERDA ANNA 5km / K20KAMIEŃ POMORSKI  
46  KULIBERDA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAOK 
47 KULMIŃSKI RAFAŁ 5km / M20WARSZAWAOK 
48  KWIATKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWA  
49  LACH MARTA  5km / K40WARSZAWASLOW JOGGING WARSZAWA  
50  LEŚNIEWSKI ANDRZEJ  5km / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLITECHNIKA WARSZAWSKAOK 
51  LIPIEC TOMASZ  5km / M40WARSZAWALIPIEC RUNNING TEAM  
52  ŁABĘDA STANISŁAW  5km / M40WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAM  
53  ŁACH AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWA  
54  MACANDER JAKUB  5km / M20SKIERNIEWICEOK 
55  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAMOK 
56  MAREK-KOBIAŁKA IWONA  5km / K40KONSTANCIN JEZIORNAIWONAOK 
57  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
58  MARON AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
59  MARON JACEK  5km / M50WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
60  MARSZAŁEK JERZY  5km / M60WARSZAWA  
61  MERGNER ŁUKASZ  5km / M30SULEJÓWEKOK 
62  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SA  
63  MOSZKOWICZ EUGENIUSZ  5km / M70WARSZAWAKONDYCJAOK 
64 MRÓZ SEBASTIAN 5km / M40KOMORÓWOK 
65  NAGÓRSKI RYSZARD  5km / M60CIECHOCINEKOK 
66  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
67  NIETRZEBKA ALEKSANDRA  5km / K20ŻYRARDÓWOK 
68  NIETRZEBKA PAWEŁ  5km / M30MIĘDZYBORÓWOK 
69  NOGAL-MUĆKA JOANNA  5km / K30KONSTANCINOK 
70  NOWAKOWSKI CZESŁAW  5km / M70WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHOK 
71  NOWICKI ANDRZEJ  5km / M50WARSZAWAOK 
72  NOWORYTA JACEK  5km / M70WARSZAWAASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIEOK 
73  OGOŃCZYK DONATA  5km / K20LEGIONOWOOK 
74  PAROL GRZEGORZ  5km / M40SZCZECINOK 
75 PAWLICKI RAFAŁ 5km / M40GDYNIAMWOK 
76  PEC MONIKA  5km / K40WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYOK 
77  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
78  PIWNICKI MATEUSZ  5km / M20WARKAOK 
79  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M40WARSZAWAOK 
80  RADZIMIRSKI ADAM  5km / M20WARSZAWADELOITTE ADVENTURE TEAMOK 
81 RÓŻAŃSKA MAGDALENA 5km / K40WARSZAWAOK 
82  RUMIN WIESŁAW  5km / M60WARSZAWAOK 
83  RYKACZEWSKI PIOTR  5km / M50STRZEGOWOOK 
84  RZEPKA MIREK  5km / M50WARSZAWABRYGADA PORAJÓWOK 
85  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
86  SAS ALDONA  5km / K50PIASTÓWOK 
87  SIECZKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWAKLUB BIEGACZA RTV EURO AGDOK 
88 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWAOK 
89  SKORY WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAKRÓLEWSKI KLUB BIEGACZA PAP  
90  SŁAWIŃSKA ANNA  5km / K30KRZESZOWICEOK 
91  SOCHOCKI DARIUSZ  5km / M50LEGIONOWOOK 
92  SPYCHALSKI ROMUALD  5km / M40WARSZAWAOK 
93  STAWICKA JADWIGA  5km / K60KONSTANCIN - JEZIORNAPARK ZDROJOWY KONSTANCINOK 
94 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30 WILDEEROK 
95  SZOTA JAROSŁAW  5km / M40WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
96  SZOTA WOJCIECH  5km / M40WARSZAWAMARATONCZYK.PL  
97  ŚWISTAK ILONA  5km / K30WARSZAWAGET RUNOK 
98  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOK 
99 TOMASZEWSKA MARIOLA 5km / K50WARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMOK 
100  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
101  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOK 
102  TRONOWSKA BEATA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
103  TRONOWSKA WIKTORIA  5km / K20WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
104  TRONOWSKI MAREK  5km / M40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
105  TRZASKOWSKA JOANNA  5km / K30WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM  
106  TRZCIŃSKI WIESŁAW  5km / M50PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIOK 
107  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
108  USINSKA MAGDALENA  5km / K30OSTROWIK  
109  USINSKA MAGDALENA  5km / K30OKUNIEWINDYWIDUALISTKA  
110  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
111  WIŚNIEWSKA KATARZYNA  5km / K40WARSZAWAINDYWIDUALISTKA  
112  WOJCIECHOWSKA SYLWIA  5km / K30WARSZAWA  
113 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / M30   
114  WOŻNIAK JÓZEF  5km / M60WARSZAWAKU AZS WAT WARSZAWAOK 
115  WRÓBEL MAREK  5km / M60ŁASKNIEZRZESZONY-ŁASK  
116  WYPYCH RADOSŁAW  5km / M50WARSZAWAMARATONCZYK.PLOK 
117  ZIĘTEK KAROLINA  5km / K20WIERZBICAOK 
118  ZYCH ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWAGRZYBKI TEAM  
119  ŻURANIEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWATEAM PARSZCZYŃSKICHOK