Zawody obsługuje firma Datasport

ETAPOWY MARATON POKOJU W HOŁDZIE POLSKIM ŻOŁNIERZOM POLEGŁYM NA FRONTACH II WOJNY ŚWIATOWEJ - BIEG OBRONY WESTERPLATTE
Warszawa, 01 września 2019 r.


Liczba zawodników : 123
Liczba opłaconych zawodników: 96
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1 BARTKIEWICZ BEATA 5km / K20TUCHÓWOK 
2  BOBER WOJCIECH  5km / M30ROGÓW  
3  BOKINIEC MARIUSZ  5km / M50WARSZAWAOK 
4  BOLESTA AGNIESZKA  5km / K50WARSZAWAOK 
5  BRZOZOWSKI ANDRZEJ  5km / M60ZAMOŚĆKKB WARSZAWA  
6  CHARUBIN MARIUSZ  5km / M40ŁUPKIZWIĄZEK ŻOŁNIERZY NARODOWYCH SIŁ ZBROJNYCH NSZ  
7  CHMIELOWIEC ANNA  5km / K40WARSZAWAOK 
8  CHWASTEK MICHAŁ  5km / M30WARSZAWA  
9  CIS ADRIAN  5km / M20ZĄBKIRADOMIAK RADOM  
10  CYMER KAROLINA  5km / K20WARSZAWA  
11  CZARNECKI JAROSŁAW  5km / M40NOWY DWÓR MAZOWIECKI1 BLTROK 
12  CZERNIAWSKI ROMUALD  5km / M50KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINOK 
13  DANIELEK EWA  5km / K30WARSZAWAREEBOK RUN CREWOK 
14 DOBROWOLSKA JOANNA 5km / K40SOCHACZEWOK 
15  DOBROWOLSKI MAREK  5km / M40SOCHACZEWOK 
16  DOBRZYŃSKA AGNIESZKA MAŁGORZATA  5km / K30IZABELINDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
17  DUSZYŃSKI ZBIGNIEW  5km / M70WARSZAWAKB ACTIVESPORTS WARSZAWAOK 
18  DYBCIAK MATEUSZ  5km / M20KRYNKAROSOMAKIOK 
19  DZIEDZIC MARLENA  5km / K40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM  
20  DZIEPAK PIOTR  5km / M30WOLA MROKOWSKA1 BLTROK 
21  GAŃSKA-KARAMON MONIKA  5km / K40WARSZAWABIEGAMOK 
22  GAWRACZYŃSKA ANNA  5km / K60WARSZAWAWTŁ STEGNY  
23  GREGULSKA AGNIESZKA  5km / K40WYGLĘDYGREG TEAMOK 
24  GREGULSKI ADRIAN  5km / M20ZABORÓWOK 
25 GREGULSKI ROBERT 5km / M40WYGLĘDYGREG TEAMOK 
26 GREGULSKI STEFAN 5km / M20WYGLĘDYGREG TEAMOK 
27 HERMAN ANNA 5km / K40WARSZAWATEAM GRZYBKIOK 
28  HOBBS GARY  5km / M40LONDONEALING EAGLES RUNNING CLUBOK 
29  HOŁOWACZ TOMASZ  5km / M70WARSZAWAOK 
30 IWAŃCZUK DOMINIK 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
31  IWAŃCZUK MACIEJ  5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
32 IWAŃCZUK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
33 JAKIMIUK PAWEŁ 5km / M30NOWA IWICZNA  
34  JURECKA JUSTYNA  5km / K20WARSZAWAOK 
35  JURECKI MAREK  5km / M50WARSZAWAOK 
36  KACZMARCZYK ADAM  5km / M40WARSZAWAOK 
37 ZAWODNIK ANONIMOWY 5km / K30 OK 
38  KAMIŃSKI STANISŁAW  5km / M60NADARZYNGOS NADARZYNOK 
39  KAMIŃSKI WIESŁAW  5km / M50WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAMOK 
40  KARPIENIA ALEKSANDRA  5km / K20WARSZAWAOK 
41 KASIERSKA EWA KATARZYNA 5km / K70POZNAŃWKB META LUBLINIEC  
42  KIESZEK TADEUSZ  5km / M60LESZNO/K WARSZAWYDYSTANS LESZNOOK 
43  KILKOWSKA JOANNA  5km / K50WARSZAWAOK 
44  KLUSEK JOLANTA  5km / K40WARSZAWAYOLA YOLANDA  
45  KOCIEŃSKA MAGDALENA  5km / K30IŁAWABRAKOK 
46  KOCIMSKI JAN  5km / M70SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWOK 
47  KOLASA ANDRZEJ  5km / M60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
48  KOLASA BARBARA  5km / K60WARSZAWA-WESOŁAKLUB J.SŁOWACKIEGOOK 
49  KONARSKI MACIEJ  5km / M30PODKOWA LEŚNABATIMEXOK 
50  KOWALCZUK ZUZANNA  5km / K20STARE BABICEOK 
51  KOWALSKI ŁUKASZ  5km / M30CIECHANÓWOK 
52 KOZŁOWSKI WITOLD 5km / M30WARSZAWA  
53  KRAWCZYKIEWICZ DOROTA  5km / K30WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
54  KRAWCZYKIEWICZ MAGDA  5km / K40WARSZAWAŻÓRAWSKI TEAMOK 
55  KRÓL ARKADIUSZ  5km / M30WARSZAWABATMAN TEAMOK 
56  KRUPA MATEUSZ  5km / M30WARSZAWAOK 
57  KRYPA JAN  5km / M60WARSZAWAFUNDACJA LOTTOOK 
58  KUCHAREK IZABELA  5km / K40PIASECZNO  
59  KUCHARSKA MALGORZATA  5km / K40LONDONEALING EAGLES RUNNING CLUBOK 
60  KULCZYCKI JAN  5km / M60GDAŃSK1950OK 
61  KULIBERDA DARIUSZ  5km / M40WARSZAWAOK 
62  KWIATKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWA  
63  LACH MARTA  5km / K40WARSZAWASLOW JOGGING WARSZAWA  
64  LEŚNIEWSKI ANDRZEJ  5km / M50OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLITECHNIKA WARSZAWSKA  
65  ŁABĘDA STANISŁAW  5km / M40WARSZAWANASIELSK BASZTA TEAMOK 
66  ŁACH AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWA  
67  MACANDER JAKUB  5km / M20SKIERNIEWICEOK 
68 MAKUCH TOMASZ 5km / M20GÓRA KALWARIAOK 
69  MALUCHNIK MAREK  5km / M40NASIELSKNASIELSK BASZTA TEAMOK 
70  MAREK ROMAN  5km / M50WARSZAWAIPNOK 
71  MARON AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
72  MARON JACEK  5km / M50WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
73  MARSZAŁEK JERZY  5km / M60WARSZAWAOK 
74  MIKIELSKI DANIEL  5km / M20OLSZTYNEKOK 
75  MIKINA ARTUR  5km / M60WARSZAWAPWPW SAOK 
76  MOSZKOWICZ EUGENIUSZ  5km / M70WARSZAWAKONDYCJAOK 
77  NAGÓRSKI RYSZARD  5km / M60CIECHOCINEKOK 
78  NASKRĘT MARIUSZ  5km / M40WARSZAWA - WESOŁAOK 
79  NIETRZEBKA ALEKSANDRA  5km / K20ŻYRARDÓWOK 
80  NIETRZEBKA PAWEŁ  5km / M30MIĘDZYBORÓWOK 
81  NOWAKOWSKI CZESŁAW  5km / M70WARSZAWAKLUB BIEGACZA GOCHOK 
82  NOWICKI ANDRZEJ  5km / M50WARSZAWAOK 
83 NOWORYTA JACEK 5km / M70WARSZAWAASA TEAMBIEGIEM PO ZDROWIEOK 
84  PAVELKO ANDRII  5km / M30KHARKIV4F KHARKIVOK 
85  PEC MONIKA  5km / K40WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINY  
86  PEŁSZYK MONIKA  5km / K40WARSZAWA  
87  PEŁSZYK SŁAWOMIR  5km / M40WARSZAWA  
88  PIĄTEK BOGDAN  5km / M60ZIELONKALECHICI ZIELONKAOK 
89  PIWNICKI MATEUSZ  5km / M20WARKAOK 
90  PŁOŃSKA ANETA  5km / K20WARSZAWAOK 
91  PROSOWSKA MAGDALENA  5km / K20OLSZTYNBRAKOK 
92  PTASIŃSKI PIOTR  5km / M40WARSZAWAOK 
93 ROWICKI MARCIN 5km / M40WARSZAWAPĘDZĄCE STRUSIEOK 
94 RUSAK MATEUSZ 5km / M20WARSZAWAOK 
95  RYKACZEWSKI PIOTR  5km / M50STRZEGOWOOK 
96  RZEPKA MIREK  5km / M50WARSZAWABRYGADA PORAJÓWOK 
97  RZEPKOWSKI RAFAŁ  5km / M40NOWA IWICZNAPOLISH WINGSOK 
98  RZEZACZ ADAM  5km / M30DŁUGOMIŁOWICE  
99  SIECZKOWSKA MAŁGORZATA  5km / K40WARSZAWA  
100 SIERZPUTOWSKA EWA 5km / K50WARSZAWAOK 
101 SKORY WOJCIECH 5km / M40WARSZAWAKKB WARSZAWA  
102  STAWICKA JADWIGA  5km / K60KONSTANCIN - JEZIORNAPARK ZDROJOWY KONSTANCINOK 
103  STRUPIECHOWSKI PIOTR  5km / M20WARSZAWAOK 
104 SZCZEPANIK GRZEGORZ 5km / M30KRAKÓWWILDEER  
105  SZYMCZAK MIROSŁAW  5km / M60WARSZAWATRIWAWAOK 
106  TEICHERT MARIA  5km / K50WARSZAWAKB ACTIVESPORT WARSZAWAOK 
107 TOMASZEWSKA MARIOLA 5km / K50WARSZAWAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEOK 
108  TORZEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWAOK 
109  TORZEWSKI JANUSZ  5km / M40WARSZAWAWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNAOK 
110  TRONOWSKA BEATA  5km / K40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
111  TRONOWSKA WIKTORIA  5km / K20WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
112  TRONOWSKI MAREK  5km / M40WARSZAWAJACK TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWOK 
113  TRZASKOWSKI DARIUSZ  5km / M40WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMOK 
114  TRZCIŃSKI WIESŁAW  5km / M50PUŁTUSKZ BIEGIEM NARWIOK 
115  TURCZYŃSKA MONIKA  5km / K40WARSZAWALECZO TEAMOK 
116  USINSKA MAGDALENA  5km / K30OKUNIEW  
117  WALAC JACEK  5km / M30GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOK 
118  WOJTKOWSKI PIOTR  5km / M30KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINOK 
119 WOZNIAK KLAUDIA 5km / K20WARSZAWAOK 
120  WOŻNIAK JÓZEF  5km / M60WARSZAWAKU AZS WAT WARSZAWAOK 
121  ZYCH ŁUKASZ  5km / M30WARSZAWA  
122  ŻURANIEWSKA AGNIESZKA  5km / K40WARSZAWANUDNE PIĄTKIOK 
123 ŻYWEK TERESA 5km / K70WARSZAWATRIPOWER